Komnaty tortur namierzone przez policję. Dzięki włamaniu na telefon oprawców…

Data: 11.07.2020 08:58

Autor: ziemianin

niebezpiecznik.pl

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #EncroChat #policja #tortury #porwanie #przestepczosc #niebezpiecznik

Powoli wypływają szczegóły kolejnych realizacji, które organy ścigania przeprowadziły na podstawie danych wykradzionych z telefonów przestępców korzystających z usługi EncroChat. Tym razem policjanci zabezpieczyli kontenery przygotowane do przechowywania porwanych osób. Zdjęcia robią wrażenie.

Komnaty tortur namierzone przez policję. Dzięki włamaniu na telefon oprawców…

Tu możecie zobaczyć przebitki z akcji

Data: 02.01.2020 15:38

Autor: Ijon_Tichy

W NY jakiś psychol próbował porwać młodą dziewczynę w pociągu. Złapał ją i wyniósł ją na zewnątrz, ale udało jej się wyrwać i wrócić do pociągu. Video: https://www.nbcnews.com/news/crime-courts/video-shows-man-grab-woman-against-her-will-nyc-subway-n1109046?cid=public-rss_20200102

Ponoć po wszystkim został rozpoznany, publicznie zlinczowany, aż trafił do szpitala. Został aresztowany.

#zboczeniec #porwanie #samosad #wiadomosci

Data: 14.06.2019 21:00

Autor: rebul4

Jednak sie da uciec

POSZUKIWANY NAJPRAWDOPODOBNIEJ granatowy samochód marki BMW X5 typu SUV🚔, który zgubił pościg w rejonie Wilkowic na S1!

Dzisiaj, około godz. 18:30 doszło do porwania kobiety. Zdarzenie miało miejsce w bielskich Mikuszowicach na ulicy Żywieckiej, w okolicach restauracji Dworek New Restaurant.

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta została powalona na ziemię i siłą wciągnięta do samochodu typu SUV. Policjantom patrolującym okolice udało się szybko namierzyć samochód, ale kierowca SUV-a zaczął uciekać. W wyniku pościgu na skrzyżowaniu ulicy Żywieckiej z ulicą Wyzwolenia w Wilkowicach doszło do zderzenia oznakowanego radiowozu z pojazdem cywilnym."

#policja #bielskobiala #porwanie #zywiec #akcja #poscig #wilkowice