Data: 03.07.2019 03:31

Autor: ZorD

Wpadł mi taki nietypowy pomysł w bezsenną noc.

, Czasem człowiek chciałby wysłuchać opinii innych czy porozmawiać o czymś o czym by nigdy nie powiedział. Praktycznie wszędzie gdzie się bywa jest się z czymś utożsamianym. Taki przykład, ja mógł bym coś napisać ale nie chciałbym by ktoś te historię kojarzył z moją osobą (profilem) na tym portalu. Chciałbym to powiedzieć anonimowo. Na portalu każdy jest tylko nickiem ale jednak tworzy się tu jakaś postać siebie. Poglądy rozmyślania, skąd jest, jaka płeć czy wiele innych aspektów.

A jakby stworzyć tu taka możliwość że każdy user po spełnieniu jakiś warunków typu odpowiedni rank czy staż konta mógłby napisać np. jeden wątek dziennie anonimowo na mikro.(poprzez przesunięcie suwaka tak jak 18+, NSFW, Spoiler.) To by zmniejszyło ilość fejk kont, zrobiło portal wyjątkowym i bardziej przyjaznym użytkownikom bo myślę że nie jedna osoba by z takiej opcji skorzystała.

Jeśli by takie coś przeszło myślałem tez o sytuacji komentarzy. Ktoś kto napisał wątek mógłby mieć opcje napisania komentu jako osoba anonimowa bądź pod swoim nickiem.

Zastanowił też bym się kto by miał wgląd kto to napisał, wszyscy moderatorzy? Tylko @Thanos? Pewna grupa moderator?

A podstawową zasadą takiego wpisu było by brak jakichkolwiek powiązań z postronnymi osobami typu że ktoś na kogoś jedzie z portalu czy innych fizycznych osób.

Co o tym sądzicie? Czy się wyglupilem?

#lurker #pomysly #portal