Data: 29.05.2020 20:52

Autor: gruby333

Bardzo lubię oglądać programy historyczne i ponieważ można tam zobaczyć, że ludzie nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach.

Pamiętam jak oglądałem film historyczny o ZSRR w czasach rządów Stalina. Mąż jednej z Rosjanek został aresztowany i oskarżony o spiskowanie przeciwko władzy. Kobieta uznała, że skoro został aresztowany to musiał być winny. Dopiero po latach zauważyła jak bardzo była ogłupiona przez system.

Inny przykład to młody niemiecki żołnierz który był już w niewoli pod koniec wojny ale gdy zobaczył dziwną chmurę to uznał, że to może być wunderwaffe. Po latach dotarło do niego jak bardzo był manipulowany.

Obserwuję społeczeństwo i widzę, że teraz ludzie również nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach. Dodaję nieoprawne politycznie znaleziska aby to ludziom uświadomić.

Każda ideologia potrzebuje wroga i obiekt kultu.W ZSRR wrogiem był kułak a obiektem kultu był chłop i robotnik Obecnie obiektem kultu jest egzotyczny imigrant a wrogiem biały mężczyzna. Pomimo mnogości informacji w mediach ludzie nie zauważają jak bardzo są manipulowani.

Przykładem manipulacji mediów są ostatnie zamieszki w USA. Afroamerykanie popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych pomiędzy białymi i czarnymi chociaż stanowią 13 proc. ludności. Media nagłaśniają przypadki gdy to czarny był ofiarą a przypadki gdy ofiara jest biała nie są tak mocno nagłaśniane. Skutek to zamieszki wywołane przez Afroamerykanów chociaż sami popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych.

https://www.bjs.gov/index.cfm?ty=pbdetail&iid=6686

Inny przykład to faworyzowanie niebiałych w dostępie do rynku pracy. Biali ludzie są tak zmanipulowani, że pozwalają aby dyskryminować ich ze względu na pochodzenie i nadal popierają ten system.

https://twitter.com/BBCNewsbeat/status/953602152311803905

W Wielkiej Brytanii poprawność polityczna spowodowała, że policja przymykała oko na przestępstwa grooming gangs ale ludzie nadal nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie

https://www.thetimes.co.uk/edition/news/police-chief-we-ignored-sex-abuse-of-children-hgrhc358v

#4konserwy #poprawnoscpolityczna #ciekawostkigrubego #honkhonk #bekazlewactwa

Prezes proimigranckiego stowarzyszenia został zabity metalowym prętem przez imigranta z Afganistanu

Data: 29.05.2020 20:48

Autor: gruby333

twitter.com

Ofiara działała od lat na rzecz "bezwarunkowego przyjmowania" imigrantów. To jeden z wielu przypadków ataku egzotycznych imigrantów na proimigracyjnych działaczy.

W 2019 roku proimigrancka aktywistka Audrey Coignard została zasztyletowana przez imigranta i swojego byłego partnera

https://nationalfile.com/europe-immigration-activist-stabbed-to-death-by-immigrant-she-was-housing

#4konserwy #poprawnoscpolityczna

Paranoja polit-poprawności. W Danii wydano ocenzurowaną Biblię

Data: 15.05.2020 18:50

Autor: Starszyoborowy

wsensie.pl

Jak informuje portal "PCh24" Duńskie Towarzystwo Biblijne ogłosiło wydanie Biblii, z której usunięto szereg terminów w celu sprostania wymogom poprawności politycznej. Z Pisma Świętego usunięto na przykład słowo "Izrael". Przeciwko temu absurdowi potestują bibliści z wielu państw na całym świecie.

#dania #biblia #poprawnoscpolityczna

media głównego nurtu dzielą byłych więźniów obozu na poprawnych i niepoprawnych politycznie

Data: 01.04.2020 09:07

Autor: Starszyoborowy

wnet.fm

Pani Barbara Wojnarowska-Gautier, upominając się o prawa do pamięci o Polakach z KL Auschwitz, od kilku lat wyraźnie i celowo jest spychana w narożnik „narodowy”, tak jak SRPOOK i podobne stowarzyszenia, a zatem, zapewne w domyśle Dyrekcji KL Auschwitz, także antysemicki. Prowokuje to tylko, oczywiście szkodliwie, rozmaite ruchy radykalne i ekstremistyczne do zainteresowania powstałym konfliktem. Być może komuś właśnie na tym zależy, szczególnie od czasu powołania w ubiegłym roku przez panią Wojnarowską-Gautier Komitetu Obchodów 14 czerwca jako Dnia Pamięci Pierwszego Transportu Polaków do KL Auschwitz, zgodnie przecież z przyjętą przez Sejm RP ustawą.

#oswiecim #media #poprawnoscpolityczna #polska

Data: 19.11.2019 12:39

Autor: Ijon_Tichy

Człowiek na r/christianity pisze, że w pracy poprosili wszystkich, by napisali na karteczce, za co są w swoim życiu najbardziej wdzięczni. Koleś napisał to, co na obrazku i jego karteczka została usunięta, bo uznano ją za obraźliwą…

Tłumaczenie: "Jestem wdzięczny za Jezusa i Jego odkupienie".

W świecie szeroko rozumianego zachodu w ogóle wspominanie o swojej wierze publicznie coraz częściej jest penalizowane w różny sposób przez władze i instytucje oraz w ogóle elity wpływu. Kolejny z niezliczonych przykładów tego, jak pracuje się nad przemianami kulturowymi metodą cierpliwej obróbki skrawaniem.

https://www.reddit.com/r/Christianity/comments/dya6wi/my_job_asked_us_to_write_on_a_feather_they_would/

#dyskryminacja #marksizmkulturowy #lewackalogika #poprawnoscpolityczna #wojnaidei

Szwecja prosi amerykańską policje o pomoc w walce z przestępczością.

Data: 25.09.2019 19:51

Autor: arti

tvp.info

"Pracowałem w policji 40 lat, ale nigdy nie widziałem czegoś takiego" mówi amerykański ekspert i były szef policji w New Jersey Rick Fuentes.

"W Szwecji raptownie rośnie liczba przestępstw z użyciem broni. W tym roku doszło do 214 strzelanin, w których zginęło 29 osób, oraz 120 eksplozji materiałów wybuchowych. Z tak dużą skalą przemocy nie radzi sobie szwedzka policja, której ma pomóc policja z USA. "

Czyli wszystko jasne to nie dostęp do broni powoduje wzrost przestępczości tylko migracja.

#szwecja #imigranci #poprawnoscpolityczna #usa #bron