Data: 22.05.2020 16:36

Autor: Gwiazda_Poranna

Nie tak dawno pojawił się news, o tym że w końcu organizacja ukrywająca pedofila musi przeprosić ofiarę swojego podwładnego i wypłacić tej ofierze odszkodowanie.

Jednak po mimo tego że to całkiem dobry news, i tego że w końcu po latach ofiara pedofila mogła liczyć na sprawiedliwość, to część osób to zakopało. W związku z tym, pytanie do osób:

@lisq, @malcolm, @Monte, @Ijon_Tichy, @nme

Dlaczego chcecie chronić pedofilii, chcecie by informacje o tym że nawet po latach takie osoby mogą liczyć na sprawiedliwość i powinny o nią walczyć, a nie wstydzić się, to informacja którą tak chętnie minusujecie.

Widzę że @lisq uznał że to spam, co ciekawe bardziej przeszkadza mu paywall w ciekawym i pozytywnym newsie, niż plagiaty i flood pewnych środowisk tutaj. Czyżby podwójne standardy? Jeśli nie, to zapewne te osoby dadzą plusik temu newsowi już bez paywall.

https://www.lurker.pl/p/KcjpbQsql

#afera #lurker #pedofila #polityka

[PODCAST] "Tylko nie mów nikomu" – reakcja, przemyślenia, propozycje

Data: 09.06.2019 10:12

Autor: siefca

randomseed.pl

Reakcja i przemyślenia związane z treścią filmu dokumentalnego braci Sekielskich, a także komentarz dotyczący wydarzeń w przestrzeni publicznej po premierze. Poruszana jest tematyka odpowiedzialności osób obdarzonych społecznym zaufaniem, ośrodków władzy i definicji Kościoła jako instytucji versus wspólnoty praktykujących.

#pedofila #kosciol #podcast #randomview #prawo #zaufanie #dokument