Data: 08.10.2019 16:08

Autor: Macer

jaki ten swiat jest pokurwiony, ludzie w biednych krajach umieraja z glodu, w krajach bogatych umieraja na choroby wywolane zlym zywieniem, a warszawiacy zamawiają "catering dla psów" 11zl za porcje. domowo robiony. ludzie nie maja wstydu.

#patologiazmiasta

Data: 29.09.2019 11:10

Autor: Lukmar

Co się robi jak przeszkadza Ci hałas w bloku? Można podejść, zapukać i opieprzyć żeby byli ciszej. Można zadzwonić na policję/ochronę żeby to oni interweniowali. Można nawet po staremu ponapie*dalać czymś w kaloryfer. Za to na pewno nie powinno się wybiegać z pięściami na ludzi wychodzących z mieszkania, a właśnie z tym sie spotkałem dziś w nocy.

Siedzieliśmy w pięciu w mieszkaniu u kumpla. Faktycznie, w szachy nie graliśmy, ale też nie było nie wiadomo jakiej imprezy. Mimo wszystko jakoś po 23 usłyszeliśmy walenie w kaloryfer, więc uznaliśmy że pora ewakuować się na miasto. Byliśmy już na zewnątrz kiedy ktoś rzucił sie na mnie od tyłu i pchnął w krzaki. Myślałem ze to któryś z kumpli robi sobie jaja, odwarcam się i dostaję w mordę od jakiegoś obcego gościa xd Spacyfikowaliśmy go dość szybko (w sumie to głównie ja) i grzecznie poczekaliśmy na policję którą on sam wezwał do naszego rzekomego zakłócania ciszy. Policja przyjechała, pogadała, spisała i pojechała.

Bilans strat jest taki że mam odrapany przez okulary i krzaki i trochę obity ryj i zniszczone okulary, które dosłownie 4 dni wcześniej naprawiałem. Na szczęście wyciągnąłem od typa kasę na naprawę, wiec tylko bede musiał znowu podjechać do mojego okularowego magika.

#patologiazmiasta #warszawa #przygodypoalkoholu

Grupa dzieci z Klawkowa znęcała się nad 9-latkiem. Wszystko nagrywali telefonem komórkowym

Data: 06.09.2019 00:46

Autor: itsokay

pomorska.pl

Bili, kopali, przewracali, deptali, rzucali kamieniami – w taki sposób w Klawkowie grupa dzieci i młodzieży znęcała się nad 9-latkiem. Proceder powtarzał się przynajmniej kilkukrotnie, a wszystko było nagrywane telefonem komórkowym. Agresywnym zachowaniem małoletnich zajmuje się już policja.

Wideo na fb

Mirror

Drugie wideo na fb

Mirror

#polska #pomorskie #patologiazewsi #patologiazmiasta #dzieci

Data: 24.07.2019 12:36

Autor: Monte

We wiadomościach w radio i tv tłuką nonstop o tym starciu dwóch patologocznych grup w Białymstoku i że ta druga patologiczna grupa będzie robić manifest antyprzemocowy gdzie pewnie będą nadal pluć i szydzić z ludzi których nienawidzą XD

Najważniejsze informacje dnia, czekam na informacje jakiego koloru kał oddał Rafatus na streamie XD

Fajny ten clown world i patonewsy XD

#patologiazmiasta #lgbt #gorzkiezale