Warszawa: uśmiercają zwierzęta z powodu koronawirusa

Data: 17.03.2020 02:58

Autor: ziemianin

warszawawpigulce.pl

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #warszawa #zwierzeta #panika #idioci

„O tym się nie pisze ale może czas poświęcić jeden post tej sprawie a nie tylko o papierze toaletowym czy tez ryżu ….UWAGA

‼️ ‼️WAŻNE!”

Warszawa: uśmiercają zwierzęta z powodu koronawirusa

„Kochani, od kilku dni w wielu klinikach weterynaryjnych odbywa się irracjonalne szaleństwo. W związku z fałszywymi informacjami, które sugerują, że przez kontakt ze zwierzętami można zarazić się Koronawirusem, ludzie masowo pragną poddawać eutanazji swoich małych przyjaciół.

Rozumiemy, że się boicie, ale nie zarazicie się od swoich podopiecznych. Nie odbierajcie im życia przez panikę podyktowaną nieprawdziwymi przesłankami!

Prosimy, uświadamiajcie też ludzi, z którymi macie kontakt, a którzy odczuwają strach w związku z powyższym.

Nie można pozwolić, by zwierzaki traciły życie czy domy w tak głupi sposób.„

Data: 12.03.2020 22:19

Autor: xeerxees

#uk #panika #wirus

– Koronawirus sprawi, że wielu Brytyjczyków straci swoich bliskich – zapowiedział brytyjski premier, Boris Johnson. – Niektórzy porównują go do zwykłej grypy. Niestety, to nie jest prawda. Ta choroba jest bardziej niebezpieczna. I muszę być szczery z Brytyjczykami, jeszcze wiele rodzin utraci przedwcześnie swoich bliskich – dodał. Stwierdził przy tym, że kraj zmaga się z "największym kryzysem zdrowotnym od pokolenia".

Data: 06.03.2020 21:41

Autor: Ijon_Tichy

Korora wirus 4376 ostateczna rozgrywka.

Może się pomyliłem ostatnim razem i jednak jakimś cudem przeżyłem. Nie wiem jak. Może to dowód na istnienie Boga. Ale nadal jestem z Wami…

Korona wirus nadal mnie nie zabił. Byłem w galerii we Wrocławiu, a potem jechałem około 200 km pociągiem. Trzymajcie kciuki, bo w pociągu widziałem dziewczynę, która miała katar. Miała… Katar… Żegnam….

#koronawirus #panika #epidemia #heheszki

Wykryto nowy sposob rozprzestrzeniania sie koronawirusa !

Data: 04.03.2020 16:56

Autor: malcolm

fakty.interia.pl

#koronowirus #panika

"Chińska Komisja Zdrowia Publicznego poinformowała, że ślady koronawirusa znaleziono w kale i moczu pacjentów Tym samym, jak zaznaczono, kał i mocz osób chorych może stanowić kolejne źródło zarażenia się niebezpiecznym wirusem."

Jest to niewątpliwy cios w kolejne branże usługowe i może spowodować skoki cen i spekulację na rynku kolejnych produktów ! :-)