Bluzgi Owsiaka to... artystyczna ekspresja!

Data: 22.06.2020 22:13

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#owsiak #wosp #wolnesady

„Jerzy Owsiak […] w obecności kilku tysięcy uczestników imprezy używał słów „k” czy „zaje*”. Powyższe słowa obwinionego stanowiły wyraz ekspresji artystycznej” – to fragment uzasadnienia uniewinnienia, które dziś Owsiak opublikował w mediach społecznościowych. Sprawa dotyczy wulgaryzmów, jakie padły z ust Jerzego Owsiaka podczas Festiwalu Pol’and’Rock w 2018 r.

Owsiak staje murem za Grodzkim.

Data: 07.01.2020 21:21

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#grodzki #owsiak #wosp

Jerzy Owsiak na łamach Onetu opowiadał o zbliżającym się 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i natychmiast wykorzystał okazję, żeby zabrać głos w sprawie afery wokół Tomasza Grodzkiego. W pewnym momencie zaczął nawet przekonywać, że marszałek Senatu jest zaszczuwany przez media, a całą sytuację porównał do… „ataków medialnych na Pawła Adamowicza”.

Owsiak postanowił dać wyraz swojego poparcia wobec marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

Mamy do czynienia z absolutnym momentem szczucia. Nie boję się tego mówić.- ocenił.

Owsiak odpowie przed sądem za bluzgi!

Data: 21.12.2019 12:45

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#owsiak #wosp #kultura #sady

Na zakończenie tegorocznego Pol'and'Rock Festival Jerzy Zbigniew Owsiak wygłosił swoisty manifest, używając przy tym wulgarnych słów wobec polityków. Do sądu wpłynął wniosek o ukaranie celebryty. Owsiakowi grozi kara ograniczenia wolności, grzywna w wysokości 1,5 tys. zł lub nagana.

Rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gorzowie Lidia Wieliczuk poinformowała, że "został już wylosowany sędzia, który będzie się zajmował tą sprawą".

– To sędzia podejmie decyzję, czy wyrok zapadnie w trybie nakazowym na posiedzeniu niejawnym, czy podczas rozprawy – powiedziała sędzia Lidia Wieliczuk.

Nagi i naćpany. Do aresztu trafił mężczyzna, który zaatakował policjanta na festiwalu Pol’and’Rock.

Data: 04.08.2019 17:55

Autor: arti

nczas.com

36-letni mężczyzna, nagi i agresywny, wszedł w czwartek na zatłoczone skrzyżowanie między samochody, gdzie ruchem kierowała policja, i nie chciał go opuścić. W pewnej chwili zaatakował policjanta, któremu na pomoc przyszli funkcjonariusze ruchu drogowego i oddziałów prewencji. 36-latka obezwładniono, mimo to nadal stawiał opór. Podczas interwencji policjant doznał urazu więzadeł barkowych.

Jak podała policja, występek miał znamiona czynu chuligańskiego „co będzie miało wpływ na zaostrzenie odpowiedzialności karnej”.

#owsiak #festiwal #narkotyki #policja