Data: 08.12.2019 10:38

Autor: Alojz

Znajomi kupili mieszkanie własnościowe ( w Niemczech), zachwalają że wzieli pożyczkę i wiedzą za co płaca, spłacają swoje.Dom ma w sumie sześć mieszkań.W zeszłym tygodniu dostali list ,maja 28 dni by zapłacić 10 000 euro, dach musi być w przyszłym roku wyremontowany.Koszt remontu jest rozłożony na sześć części.

Co ciekawe, ogrzewanie też musi być wymienione w najbliższym czasie…pewnie przyjdzie list

Wiem że jest wiele osób zwolennikiem kupowania mieszkania na własność.Ja nie,wolę wynajem.Dlaczego?

1.W ciągu 10-20 lat, dzielnica w której kupiłem mieszkanie może się zmienić na minus, podupadasc, co za tym idzie cena też

może spaść

  1. Dziś potrzebuje mieszkania z 4 pokojami,a może za 10-15 lat starczy mi dwa pokoje ( dzieci się wyprowadza do innego miasta itd)

3.Nie jestem tak elastyczny,ze mogę w każdej chwili zmienić mieszkanie,miasto,kraj.

4.Jezeli ci się pogorszy sytuacja finansowa to musisz dalej spłacać ten sam kredyt.

Co bym kupił to dom, poza miastem.Nawet jakbym musiał z 10 km dojeżdżać do miasta.

Ale mieszkanie, nigdy

#oswiadczenie

Data: 02.12.2019 22:09

Autor: Alojz

Lubię ostre jedzenie,nie zawsze ale od czasu do czasu.Dochodzi do tego że jak gdzieś jemu w restauracji czy wyskoczymy na pizzę to prawie zawsze zamawiam potrawę na ostro. Niestety, często jest to pizza i dwie ostre papryki na pizzy, skandal. Dlatego jestem zmuszony w takiej zawsze ze sobą mieć "mojego małego przyjaciela "

Wiem, że zawsze mogę poprosić jeszcze raz o ostry sos ale ile można.

Na zdjęciu mój "przyjaciel "

#oswiadczenie #jedzenie

Data: 02.12.2019 09:56

Autor: Alojz

Załóżmy teoretycznie że dowiaduje się się od lekarza że jesteście ciężko chorzy i zostało wam około trzy miesiące życia.

Jakie byście mieli przemyślenia? Oprócz złości na świat o Boga

"Cholera ,szkoda wlasnie w pracy /kariera /studia się dobrze układają "

" Chciałem jeszcze pół świata zwiedzić "

" Szkoda bo chciałem moje hobby rozwinąć" itd

U mnie było by ….nic , absolutnie nic.I to jest przerażające.Mam nadzieję że nie macie tak jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Miłego poniedziałku

#oswiadczenie #poniedzialek

Data: 29.11.2019 20:39

Autor: Monte

Potraktuje może lurkera bardziej jako blog osobisty, tematyka będzie "odmienić swoje życie". Gdzie ja wraz z czytelnikami będziemy starać o lepsze życie, by być zdrowszym fizycznie i mentalnie oraz by osiągać swoje cele jak najbardziej efektywnie.

Zaraz wrzucę wpisik na temat dietyki 👌🏻

#oswiadczenie

Data: 26.11.2019 07:38

Autor: Alojz

Scena niczym z taniej komedii. Market otwiera o godzinie 7:00, przed Marketem ogromny parking, a na nim może z pięć samochodów.Ide do sklepu, odbieram 10 kartonów po bananach ( przeprowadzam się ), tuż po godzinie 7:00 pakuje to wszystko do auta,wsiadam do środka i patrzę… samochód z emerytami podjeżdża i parkują koło mnie. Parkuja tak "ciasno" koło mnie ,że gruba baba jak wysiada z auta to musi drzwi trzymać żeby nie jeb@nac mi w brykę.No i tak dobrą minutę potrzebowała gimnastyki, żeby wysiadła ze swojego auta..Jak wysiadła, to oczywiście włączyłem motor i odjechałem …

#cozaludzie #oswiadczenie

Data: 24.11.2019 07:01

Autor: Widar

Akceptacja konotacji do potrzeby niezbędnego przejęcia kontroli nad istnieniem życia seksualnego aktualnie ruchanej samicy nie jest patriarchalno opresyjne, tylko realistycznie uwarunkowane ewolucyjnie najlepszą solucją #oswiadczenie #muzyka #filozofia #nocna

https://www.youtube.com/watch?v=HcXNPI-IPPM

To po prostu pragmatyzm gospodarczy czy tam ekoomiczny.

Mimo że kobiecy rozbuchany na miarę potrzeb kobiecy popęd seksualny nie jest zły,

to nie znaczy że nie powinien być dla obopólnego dobra kontrolowany w imię nauki czy tam moralności i zasad

Dla większego dobra ofc

https://www.youtube.com/watch?v=HcXNPI-IPPM

Data: 21.11.2019 21:21

Autor: Alojz

Wyprowadzam się i sprzedaje meble, starsze.

Za szafę za którą dałem 360 euro dałem na eBay za 90 euro

Przyszli Turcy, otwierają szafę,drzwi i szukają,szukają…i znaleźli mała rysę na lustrze ( 1 cm i gruba jak dwa włosy) i zaczyna się marudzenie,że aż tyle, drogo, a najlepszy tekst gościa ( byli we trzech on i dwie kobiety) mówi że to ona kupuje i ma tylko 60€

( Mimo że przez eBaya pisali że cena ok,90 euro ) mówię że nie i życzę miłego wieczoru

Teraz przyszli Bułgarzy ,zobaczyli szafę, rzucili się do rozkrecania, 20 minut później szafy nie ma i jest kasa.

Wcześniej jak zmieniałem mieszkanie to przyszli Rumunii i mi pół mieszkania wykupili,a jak Rumun z kieszeni gotówkę wyciągał to miał cały plik banknotów 50 euro.Szybki interes bez większego targowania się

#oswiadczenie

Data: 20.11.2019 19:43

Autor: R20_New

Hej Mirki!

Dzięki za wyrozumiałość(link pod wpisem)

Wiem, że niczego niby nie odkryłem, ale naprawdę nie lubie windowsa.Ale jeszcze bardziej nie lubie sekciarstwa i zakłamywania, zawszę będę pisał o wadach, bo tylko wtedy kiedy się o nich mówi zamiast jest zakrywać, to tylko wtedy można je poprawiać itp

Nie jestem już pewny, ale na 100% w okolicach ŚW. B Narodzonia miałem już linuxa, początkowo miałbyć to system na którym robię wszystko, a win8.1 odpalam tylko w osttecznośći, później jednak okazało się, że debian jest tak stabilny, że nie do zaje*ania, więc zainstalowałem dwa linuxy. W sumie to nie mam dużoplików, najważniejszy txt. z hasłami/loginami, ale nie chce, być pozbawiony OS wtedy kiedy mi potrzebny, a na instalki nie ma czasu/energi…

Na wykopie pewnie bym został zaminusowany, hejtowany etc. A ja po roku siedzenia na samych linuxach jednak odczuwam to co napisałem. Minusy mnie nie obchodzą, ale chodzi o mentalność użytkowników z którymi przebywam.

Sorry za błędy, ale używam super Firefox na Linuxie, a ta na linuxa jest tak niedo*… mam pakiet pl i ustawienia zaznaczania błędów, ale w tymszajsie nie da się tak ustawić…

https://www.lurker.pl/p/UA3JYmddH

Czasami potrzeba też odmiany, ale szkoda że 10, a do 7 nie mam optymalnych sterowników chyba pamiętam,że miałem jakieś problemy z pierwszą kartą graficzną i i jedną z dźwiękowych(bo mam po dwie xd)

Po drugie usiałbym modyfikować win7, żeby miał sterowniki podczas instalacjii.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #linux #windows

Data: 17.11.2019 23:14

Autor: Alojz

Ogólnie do sytuacji tutaj.Wiadomo aż tak dużo piszących cokolwiek tutaj, jest mało, tak z ciekawości ile wchodzi osób na stronę w ciągu dnia,zarestrowani użytkownicy czy nie?

Ale jest sympatyczna grupa użytkowników, dla których warto coś napisać,dać plusa czy zakablowac do moderacji ;)

Tak rozważałem czy zakończyć tu działalność czy nie, postanowiłem że zostanę do lutego,zobaczę czy coś się ruszy czy nie i podejmę decyzję czy tu zostanę czy zostanę gwiazdą na Twitterze ;)

#oswiadczenie #lurker

Data: 16.11.2019 21:56

Autor: Alojz

W tym miesiącu, moja ciotka obchodzi okrągły jubileusz " 50 lecie palenia papierosów"

Ogólnie, nie ma problemów zdrowotnych z tego powodu.Od czasu do czasu budzi się w nocy i nie może oddychać, dostaje ataku paniki.Do tego serce sprawia problemy,kaszle jak gruźlik 12 miesięcy w roku, ale poza tym czuje się świetnie

#palenie #zdrowie #oswiadczenie

Data: 10.11.2019 21:13

Autor: Alojz

@Thanos Coś tam kiedyś szeptał że, do lutego będzie jak będzie a potem ma coś tam zmienię w portalu.

Mamy zaraz grudzień, więc tak myślę że do tego lutego można tu posiedzieć, udzielam się tu rzadziej niż kiedyś,ale pisuje tam cos tam, raz dziennie o Niemczech.Takie hobby i czasu to dużo nie kosztuje, jak się stoi w kolejce czy przy śniadaniu.

Cenię portal za atmosferę i kameralność, nie ma patologi która sra w gacie ze szczęścia jak widzi na necie dwóch żuli lejących się po mordach,czy osób które muszą się z wszystkimi o wszystko kłócić by mieć ostatnie zdanie.

#lurker #oswiadczenie

Data: 10.11.2019 15:54

Autor: false_nine

@Thanos zbliża się powolnymi krokami nowy rok. Potrzebuję jasnej deklaracji czy będzie coś z lurkera. Ale nie w lutym, ani nie w marcu czy kwietniu tylko w styczniu. Krótko czy warto nadal inwestować swój czas w ten projekt.

Jeśli nie to po prostu powiedz wprost, ja wówczas się ewakuuję z Lurkera, bo bez gruntownych zmian w designie i feature'ach nie mamy o czym gadać. Potrzeba dużych zmian i to szybko. Prosto z mostu poproszę.

Pozdrawiam

#oswiadczenie #lurker

Data: 31.10.2019 17:28

Autor: false_nine

Noo byłem na rozmowie kwalifikacyjnej dziś. Mały startup, fajny, konkretna wizja i bardzo fajne osoby. Dużo możliwości rozwoju. W ramach testu do końca przyszłego tygodnia mam wykonać grafikę marketingową, szukają pracowników kreatywnych, od grafiki i innych tego typu rzeczy (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Życzcie mi powodzenia :)

#lurker #pracbaza #oswiadczenie #takietam

Data: 30.10.2019 22:38

Autor: Alojz

Skoro za rogiem 1 listopada, to małe pytanko, jak byście chcieli zostać pochowani. Macie na ten temat opinie, czy zostawicie ten problem dla rodziny jak zejdziecie z tego padola?

Kiedyś myślałem żeby mieć jakiś skromny grób z imieniem nazwiskiem i datami.Teraz doszedłem do wniosku, że mi to wisi,nawet pochówek anonimowy wchodzi w grę.Mysle że większość ludzi ma stracha, że bez takiego tradycyjnego grobu zostaną zapomnieni czy ich ostatni ślad zniknie z planety.

#oswiadczenie

Data: 21.10.2019 08:08

Autor: Alojz

Tak przeczytałem post @Kolega i tak sobie pomyślałem, czy mam szczęście czy pecha w życiu?

No i nie wiem, dwa długoletnie związki się rozpadły,dzieci , rozwód.

Finanse, mogły by być lepsze, ale jestem minimalistą:meble,dywany,drewniana podłoga,nowy samochód z super nagłośnienie itd, rzeczy które mam w d✓pie Tak samo jak markowe ubrania.

Jedynie czego mi brakuje to pasji, hobby,a najlepiej połączenie pasji z pracą …a tu nic , a już na liczniku 40+ (╯︵╰,)

#zycie #oswiadczenie

Data: 15.10.2019 23:52

Autor: Alojz

Krótko i na temat

Problemem lurker nie jest brak priva czy wersji 2.0

Problemem lurker jest bardzo mało treści i bardzo mało aktywnych użytkowników.

Po co czarną lista ,śledzenie tagów ,skoro treść z jednego dnia przejrzysz w 60 sekund

Trochę naiwnym myśleniem jest że jak będzie mega wersja lurker w wersji 2.0…3.0..itd to z dnia na dzień pojawi się tu 300 aktywnych użytkowników.

#lurker #oswiadczenie

Data: 14.10.2019 07:38

Autor: Alojz

Ta oglądałem te całe studia wyborcze,czytam w internecie tych wszystkich intelektualistów i dziennikarzy oświeconych i jakoś nie spotkałem się z ich strony, z samokrytyka jeśli chodzi o to że, oni nie zdołali przekonać wyborców do nie głosowania na PiS.

#wybory #oswiadczenie

Data: 12.10.2019 21:10

Autor: Alojz

Brakuje mi lat 90tych.

Człowieka był nieosiągalny 24 godziny na dobę ,na imprezie czy w knajpie piło się piwko i dyskutowało , a nie gapilo w smartphona pokazując jakieś ch€jowe zdjęcia z wakacji.Nie było tej masy informacji które trzeba przeczytać,tych 1000 filmików na YT które trzeba zobaczyć, e-mail które trzeba przeczytać

I muza była taka lekka i lekko zakręcona jak ta..Muzyka !!!

https://youtu.be/etviGf1uWlg

#oswiadczenie #90s #muzyka

Data: 01.10.2019 23:17

Autor: Alojz

Jak świat się zmienia.Pamietam jak byliśmy z rodzicami, w latach 80tych w Ustroniu, na wczasach. Mieliśmy enerdowski aparat fotograficzny i klisze na 36 zdjęć. Z bratem wtedy, razem robiliśmy foty, każde zdjęcie było wcześnie przemyślane,jak zrobić zdjęcie ,z dołu, z góry, co ma wejść w kadr itd

A teraz, możesz za dnia 100..1000 zdjęć zrobić smartphonem, w jeden dzień.

To samo z muzyką, lata 90te,leci coś w radio co ci się podoba, i pęd do tzw jamnika żeby nacisnąć record i nagrać na kasetę,ale oczywiście w połowie utworu wpierd@lil się prowadzący audycję.A teraz streaming i w ciągu paru sekund masz prawie każdy utwór na słuchawkach .

Albo wymiana kaset vhs,krążyły po osiedlu, te kasety, z tymi garażowymi lektorami." W piątek, kumpel da mi do, soboty Predatora i jakiś krimial na kasecie…"Czyli była zarwana noc :)Jak ja tą szkołę w tedy skończyłem to ja nie wiem :)

Ach były to ciekawe czasy ,ten cały zachód, był taki nowy i super

Teraz jesteśmy tym wszystkim przezarci ,tyle muzyki,książek,filmów na wyciągnięcie ręki ..

#melancholia #oswiadczenie

Data: 28.09.2019 00:38

Autor: Alojz

Zawsze podnosi mi się ciśnienie jak słyszę argumenty że politycy, posłowie, powinni dobrze zarabiać, żeby nie byli podatni na korupcje.

Jakby uczciwość i kręgosłup moralny miały swoją cenę.

#oswiadczenie

Data: 27.09.2019 23:30

Autor: Alojz

Co do smartphonów, to nie mogę pojąć dlaczego już wyginęły telefony z wymienną bateria.To znaczy ja wiem dlaczego,by kupić szybciej nowe.

Ta cała unia europejska wtrąca się do wszystkiego , do żarówek,do termometrów do automatów do kawy. Ciągle o tej ekologia ,a jakoś mają to gdzieś że np ludzie wyrzuca do śmieci telefon z baterią w środku,bo jak ja wyjmą?

Niby z wymienną bateria nie będzie miał telefon szklanych ładnych "pleców ", a po co ? I tak wszyscy mają telefony w jakiś obudowach

#oswiadczenie #telefony

Data: 26.09.2019 11:12

Autor: Czlowiek_pizza

Przyszedł do mnie janusz lat ok. 60 z ryjem, że ma nadpłatę na koncie i ja mu mam ją przelać na jego konto, albo wydać z kasy, bo on nam tego kurwa nie daruje, bo my jesteśmy złodzieje jebane i naciagamy ludzi

Myślę sobie chuj tam, może miał jakieś numery firmowe i jakieś kłopoty, że go system wyjebał na miliony, a typek ma zdezaktywowany numer i 5,38 powtarzam kurwa 5,38 (nie chciało by mi się dupy z domu po to ruszać) nadpłaty xD

Nawet nie miałem opcji, żeby mu to wypłacić, bo przy takiej kwocie nie podstawia się takie okienko.

Więc mówię mu, że jak sprawa wygląda, i że musi do centrali po prostu list wysłać

A typek, że go to pierdoli i on bez hajsu nie wyjdzie, a jak nie mogę mu przelać, to z własnej kieszeni niech mu dam.

Ja do niego, że jest chyba nie poważny

A ten mi jebną w jape z tekstem, że mam mu nie pyskowac itp. xD

Kierownik się wkurwił, wzięliśmy typa i zamknelismy salon, dzwonimy na pały, a z nimi pogotowie przyjechało do mojej przeciętnej wargi i zabrali janusza xD

Zjebani ci ludzie jacyś

#opowiesciztelkomu

#takaprawda #oswiadczenie #zalesie #gorzkiezale #praca #pracbaza

Data: 24.09.2019 08:38

Autor: Alojz

Małe oświadczenie!

Wczoraj był mój ostatni wpis na lurker.pl pod tagiem #wszystkooniemczech.

Od jutra, przenoszę się na wykop, tam jest więcej userow,osób które śledzą tag, plusikow,lepsza atmosfera itd

A na koniec, mam do was małe pytanie, kto qurwa uwierzył w to co teraz napisałem daje plusa :)))

Żeby było jasność, nawet jak lurker będzie offline, to dalej będę tu pisał te pierdoły o Niemczech :P

Życzę miłego dnia…

#oswiadczenie #heheszki

Data: 23.09.2019 21:36

Autor: Czlowiek_pizza

Dam pracę kurwa

Jesteśmy międzynarodowa firmą, która jest liderem rynku itd.

Szukamy człowieka bez szacunku do siebie, który będzie zapierdalać na naszego kochanego szefa i jego bękarty (każde z inną szmatą).

Jako lider branży, możemy zaoferować najniższą krajową, na umowę o gówno, oraz zajebiście ważny wpis do portfolio!!!

Nie zwlekaj chuju, ślij cv (tylko ze zdjęciem – jebac polskie prawo i twoje kompetencje, jak masz krzywy ryj to się pośmiejemy i cie nie zatrudnimy xd).

Szczęśliwca zaprosimy na rozmowę, ale zatrudnimy największego kmiotka, który będzie najtańszy.

Wpis inspirowany ofertami pracy na olx

#takaprawda #oswiadczenie #zalesie #gorzkiezale #praca #pracbaza #polska #rynekpracownika

Data: 21.09.2019 16:46

Autor: Czlowiek_pizza

Najgorsze w pracy w telkomie to użeranie się z debilami. Na prawdę jakieś 80-90% społeczeństwa to totalne imbecyle, które nie wiem w jaki sposób funkcjonują. Ja rozumiem, że można nie ogarniać technologii, bo to normalne, że człowiek w pewnym momencie życia wypada z karuzeli,ale żeby nie potrafić napisać reklamacji xD

Albo przychodzi janek i daje mi telefon z tekstem panie weź mi zrób to i to, bez żadnego dzień dobry. Dodatkowo sam telefon wygląda jakby go przed chwilą wyciągnął z dupy, a jak słyszy że się czymś takim nie zajmuje, to ten dalej swoje i blokuje tak stanowisko i ludzie inni czekają. Albo typ kupuje telefon i nie potrafi z niego dzwonić i oczekuję, że go nauczę wszystkiego,bo ma u nas telefon na kartę i raz na ruski rok załaduje ja za 5 zł. Jeszcze lepsze jak przyjdzie i drze mordę, że przychodzą mu jakieś reklamy i to nasza wina. Albo jest awaria systemów w całej Polsce i typy nie rozumieją, że nic nie załatwia, bo nic nie działa i nie mamy na to wpływu, że jakiś programista15k coś znowu popsuł. Już o tekstach, że inne sieci dają flagowca za darmo bo tak mieli w reklamie, tak na prawdę to tak to janusz zrozumiał i tłumaczenie że nikt nie rozdaje za darmo telefonów wartych 5k nie dochodzi i gość chce za darmo bo jak nie to on pójdzie do: lista ponad 100 różnych instytucji.

#oswiadczenie #takaprawda #zalesie #gorzkiezale #praca #januszebiznesu

Data: 17.09.2019 19:16

Autor: Alojz

Taka krótka uwaga, co do ver 2.0 lurker

Myślę czy się teraz pojawi, czy za pół roku, to nic nie zmieni i nie wiele da

Ktoś dał posta, jakiś czas temu, że jest więcej odwiedzin na stronie, co się niestety, nie przekłada na treść.Tak patrząc to 99% wchodzi tutaj żeby poczytać i może dać plusa albo nie. Od paru miesięcy, jest ta sama grupa, co coś produkuje, czy to są ciekawe treści czy memy z internetow.Ale grupa jest praktycznie ta sama

I tak myślę że jeżeli było by więcej treści, ciekawych postów to i tak wersja strony mogła by zostać …no dobra plus priv dla użytku żeby mogli się tu umawiać na minusowanie postów #pdk

A co do @Thanos , to nie zapominajmy jednego, na razie to on dopłaca ze swojej kieszeni do tego biznesu i nie mam tu tylko na myśli kasy ale przede wszystkim czas, który w tą zabawę inwestuje, nie zapominajmy o tym.

Dziękuję za uwagę , ta wiadomość zostanie zniszczona za 3…2….1….

#lurker #oswiadczenie

Data: 11.09.2019 14:08

Autor: Alojz

Jak już wspominamy 11 września 2001 roku, to w tym dniu byłem z byłą żoną na mieście,w kawiarni.

Dzwoni do mnie mój brat, na moją komórkę, o ile mnie pamięć nie myli, był to Philips ozeo ( 2,49 zł za minutę :)) ) no i mówi że coś się kręci w Nowym Jorku, bo już drugi samolot uderzył w jakiś tam wieżowiec.

Ogólnie jakoś mnie to nie ruszyło.

#oswiadczenie #911

Data: 10.09.2019 11:41

Autor: Alojz

Taka mała uwaga, jeśli chodzi o jedzenie.

Ludzie często żrą byle co byle tanio i dużo.Ich wybór.

Ale jeżeli jakaś stacja benzynowa sprzedawała tańsze paliwo( gorszej jakości ), które mogło by spowodować ze po jakimś czasie padnie,

silnik, to ci sami ludzie by tankowali normalną benzynę, w obawie że ich 10 letni golf się spier#oli.

#jedzenie #oswiadczenie

Data: 08.09.2019 01:53

Autor: Czlowiek_pizza

Auto musi na siebie zarobić!

Słyszeliście ten januszowy tekst na pewno. Może sami tak mawiacie.

Jakoś na zachodzie auto na siebie zarabiać nie musi, jakoś używają go tak jak butów.

Czaicie taki tekst: buty muszą na siebie zarobić xD

A kurwa czemu twój telewizor na siebie zarobić nie musi? Czemu książek i gazet nie czytasz? W końcu taniej!

A wiadomo, bo jednak wygodniej przed telewizorkiem. Tak samo jak wygodniej jeździć autem

Wkurw mnie wziął jak robiłem sobie kawkę. Przypomniałem sobie ten i inne podobne polacko-biedackie teksty ehhh

#zalesie #gorzkiezale #janusze #polska #oswiadczenie #takaprawda

Data: 06.09.2019 16:08

Autor: JezdziecApokalipsy

Możliwie, że dostanę banicje z jakiegoś nie wiadomego mi powodu 乁(ツ)ㄏ, ale napiszę co myślę o dzisiejszym banhammerze.

Uważam, że żaden zbanowany nie powinien dostać wakacji, czy to @Ijon_Tichy czy osoby z drugiej strony barykady @Wolvi666, @bmbcz01 @UltraMarynek Przejrzałem dyskusję/posty za które posypały się bany i nie było ŻADNYCH twardych wyzwisk, ban po prostu aby zamknąć ludziom mordy i aby był tylko family friendly content bo nawet dyskusja, sprzeczka najwyraźniej będzie banowana za "wojenkę"

Sam moderator ironicznie napisał kilkanaście minut temu coś takiego:

stwierdzenie że ktoś/coś mnie brzydzi to już nienawiść? Może od razu usuńmy minusy z ocen, zostawmy same serduszka i zróbmy drugiego instagrama gdzie "wypowiadasz się pozytywnie albo wcale".

Jednak jak widać blokuje się tutaj możliwość wymiany zdań, poglądów, banując użytkowników, którzy śmią prowadzić dyskusję.

Powody banów już chyba dobrze @Immortal_Emperor wyjaśnił, dodam jeszcze, że nigdzie nie jest napisane, że "spamowanie zgłoszeniami" jest zakazane.

Skoro istnieje poważny problem z interpretacją regulaminu (to nie 1 tego typu sytuacja), jest źle napisany itd. to właśnie to powinny być zrobione priorytetowo już dość dawno temu, a nie czekanie do v2 i wymyślanie na poczekaniu punktów regulaminu które nie istnieją.

#oswiadczenie #lurker #moderacja

Data: 02.09.2019 18:43

Autor: Alojz

Ah, dlaczego nie zostałem na tym innym portalu. Dałem tu sześć dni temu info o tym, że niemiecka gospodarka ma nadwyżkę budżetową, ktoś podał dziś te info na tym innym portalu i już ma 50 plusikow…a dzień jeszcze młody (╯︵╰,)

#pdk #heheszki #oswiadczenie

Data: 25.08.2019 16:17

Autor: reflex1

Ogólnie to wychodzę z założenia że skoro nie mieszkam w Polsce, to nie biorę udziału w życiu politycznym i nie chodzę na wybory.

Ale jeżeli sondaże pokażą że PiS ma szansę na większość konstytucyjną to ruszę dupę i pójdę na te wybory.

Przecież oni z większością są w stanie przywrócić podwójne opodatkowanie dla Polaków mieszkających za granicę, żeby załatać dziurę budżetową wynikającą z rozdawnictwa. A to już dotyczy mnie osobiście, bo ze szwajcarslimi zarobkami to ja wejdę w najwyższy próg podatkowy.

#polityka #oswiadczenie

Data: 24.08.2019 19:04

Autor: Alojz

Co do tego całego płaczu że @miltonek usunął konto.

Jaki był taki był, wprowadzał jakiś folklor na tej trochę nudą wiejąca stronie ( takie mam odczucie ),znałem go jeszcze z wykopu, myślę że nie oczekiwał tu jakiś życiowych rad, bardziej chciał tylko się tu wykrzyczeć z tego co na sercu leży.

Może następnym razem warto sobie odpuścić dawanie komuś rad życiowych, jak o nie nie pyta, można sobie potem czas zaoszczędzić nad wylewaniem łez

#oswiadczenie

Data: 23.08.2019 09:12

Autor: Alojz

Niestety, część społeczeństwa ma bardzo krótką pamięć. Mam na myśli konkretnie 500+

Wiecie, ile płacono na male dziecko do lat 5,w ostatnim roku rządów PO ?!..Całe 89zl na miesiąc.Wiem że większość tu z piszących mieszka z rodzicami" lurku zupa na stole ",albo żyje sam bez rodziny.

Te 89 zł na dziecko to był żart …wiem wiem " Jak cię nie stać na dzieci to ich nie rób " Niestety, takie hasełka były by dobre w świecie Mikke gdzie się płaci 5% podatku dochodowego i już.Reszta dla ciebie.A nie w państwie gdzie od benzyny po chleb,ubrania dla dzieci itd jest podatek.

Państwo zabiera moje pieniądze to państwo powinno je mi "oddać"

Czy 500 zł jest za dużo,to już można dyskutować, ale na pewno te 89 zł to był żart

Tak z innej beczki, moja matka i pewnie wasi rodzice tez, pracowali za komuny, w latach 60-70 zarabiało się w Polsce po 20 dolarów na miesiąc.Od tego płacono składki na emerytury,jak myślicie ile by wynosiła emerytura jakby tą kasę przelczyć 1:1 na dziś ?

#oswiadczenie #polska

Data: 20.08.2019 18:12

Autor: Alojz

Jako ze internet jest miejscem do wyrażenia swojej opinii na dany temat,nawet jak nikt nie pyta ,to i ja napiszę parę słów na temat co dzieje się na lurkur

Jako że jestem najstarszym "żyjącym" użytkownikiem strony ( ktoś coś lvl 42 ?! ..nie widzę )pozwolę sobie na odrobinę szczerości.

Po pierwsze, co do całego zamieszania NSFW ,tak przeglądałem co niektórzy użytkownicy postują to wygląda to mniej więcej tak:

NSFW.

NSFW

NSFW

NSFW.

NSFW

NSFW

coś napisze

NSFW.

NSFW

NSFW

Itd

Panowie, ja rozumiem jakby to był portal erotyczny, ale to jest strona ogólna,trochę odzwierciedla zainteresowania użytkowników.

Jeden pisze o kosmosie, inny jak to on śpi na lotnisku ;) inny co tam ciekawego u Helwetów itd.Ale tłuc prawie tylko NSFW?!Przecież te wpisy to produkcja po najniższej link oporu.Chodzi o plusiki czy o to by coś napisać ?!

Naprawdę nie macie nic ciekawego do napisania ?Jaki ciekawy film widzieliście ostatnio,przeczytali książkę,cos dobrego ugotowali itd Coś co może nie rzucić wszystkich na kolana, jeśli chodzi o treść ale cos co się przeczytać z ciekawością.Chyba o to chodzi w tym portalu, żeby napisać coś od siebie co coś ciekawego wnosi.

Co nie zmienia faktu że od czasu do czasu można coś banalego napisać, po prostu chodzi o zdrową równowagę.

.

Co do tej całej dyskusj to niekiedy jak czytam te kłótnie to jakbym to jakbym słyszał dyskusje z moim 5letni synem,w temacie " dlaczego muszę już iść spać ?!. Jeżeli widzę że dyskusja nie ma sensu to odpuszczam, są osoby które nie dadzą się przekonać, a zaprzestanie dyskusji to nie przyznanie się do porażki i przyznanie racji, to po prostu sztuka nie tracenia czasu na rzeczy mało ważne.

. Co do moderacji i regulaminu to jestem za moderacja z ludzką twarzą ale ale która jak trzeba ….to trzeba ;)

Nie ma co ściemniać, są wszędzie w internecie userzy którym hobby polega na, wywoływaniu wojenek,kręcenia gówno burz. Moze robią może z braku hobby ?! Taka osoba nic nie wnosi do portalu, a jak dostanie ostrzeżenie/ bana to płacze najgłośniej że dostał " za niewinność"

A 95% userow na portalu to po prostu wisi czy taka osoba dostanie bana czy nie, bo strona nic nie traci, jak taka osoba zostanie zbanowana.

#lurker #oswiadczenie

Data: 19.08.2019 22:11

Autor: Pepe_Pan_Dziobak

Portal z dziecięcą pornografią(zwany dalej szambem:) mnie skrzywił. Siedzę sobie dziś w busiku praktycznie pusty i wchodzi tak zwana Julka ok 25 lat ładnie ubrana, zadbana i zagubiona pyta czy dojedzie tu czy tam. Kierowca ze ok no i siadła sobie na fotelu i nie zauważyła że obok lezy plecak(gosc wyszedl szybko zapalić) no i gość wraca i gadka szmatka ona mowi siadaj.(No on to tak z 40+) no i sobie tak jedziemy i gadają, a w mojej głowie boże jaki spermiarz, ja jebie przegryw. I jak mną jebło że przecież to normalna rozmowa, może lekki podryw i po co mam się czepiać(zrob zdjecie z przyczajki debilu dodatkowo). Wypaczyli mi normalnych ludzi #oswiadczenie #przemyslenia

Data: 14.08.2019 02:01

Autor: Ijon_Tichy

Siemka. Co prawda moje konto na Facebooku było bardzo mało używane – zero zdjęć, 50 znajomych, kilka polubionych, a w ciągu ostatniego roku wrzuciłem tam zaledwie kilka wpisów – ale z zadowoleniem ogłaszam, że właśnie usunąłem tego raka. Hasła też pokasowane. Polecam każdemu.

Jestem w trakcie oczyszczania się z przebrzydłego hemoroida, śmierdząco oślizgłego, tęczowego google, wraz z jego lewacką, neomarksistowską, prymitywnie podłą cenzurą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #google #rak #oswiadczenie #terazty

Data: 10.08.2019 15:46

Autor: Monte

Nawiązując do wczorajszego wpisu naszej koleżanki (nie pamiętam nicku). Chcę napisać dlaczego jestem przeciwny ruchowi polityczno – ideologicznemu jakim jest LGBT+

Wczorajszy wpis był bardzo emocjonalny chlip chlip chcą tylko ślubów i równego traktowania, a to mija się z prawdą. Nie lubie gier na emocjach, bo wiem, że wtedy nie ma innych argumentów.

Otóż ruch ideologiczno-polityczny LGBT+ dotowany przez wielkie korporacje nie mają na celu poprawienia życia tym grupom ale używają ich jako użytecznych idiotów do lobbowania zmian cywilno-prawnych za ich pomocą.

Dlatego są tacy agresywni na tych marszach, profanują i prowokują większość Polaków i profanują dla nich bardzo ważne symbole za które Polacy oddawali życie, wiedzą że dla Polaków te symbole bardzo dużo znaczą, a jak już większość Polaków ma ich dość po tylu prowokacjach to organizacja LGBT+ organizuje marsze na najbardziej pato miejscowościach bo wiedzą że będzie reakcja, pozdrawiam #bialystok

Każdy kto ma więcej niż 50iQ wie, że jak będzie się prowokowało jakieś grupy czy nawet kota to można od tej grupy czy kota oberwać.

No a później płacz faszyzm, bijo, mowa nienawiści – i o to im właśnie chodzi.

"Mowa nienawiści" – ten termin starają się lobbować z całych sił i idą na to wielkie pieniądze, jakieś organizacje pozarządowe w skrócie NGO(później dam do tego link) indoktrynują dzieci w szkołach o mowie nienawiści, ba nawet indoktrynowani na festiwalu muzycznym Poland rock, propaganda by cenzurować idzie pełną parą

Mają cel by do roku 2025 zmienić prawo w Polsce by można było karać za mowe nienawiści – czyli za 6 lat za ten post który teraz napisałem miałbym wjazd na hate przez policję, zabrany sprzęt i grzywna lub kara więzienia.

Youtube już cenzuruje za misgendering czyli jak nazwiecie chłopa przebranego za babę chłopem to będzie mowa nienawiści – https://m.youtube.com/watch?v=0eoluvmCtJU

https://ekai.pl/grozi-nam-totalitaryzm-swiatopogladowy-ideologiczna-ofensywa-lgbt/

#oswiadczenie #cenzura #purge #purged #altright #katolicyzm #lgbt

Data: 09.08.2019 11:02

Autor: Alojz

Nie cierpię kupować komuś prezentu.Czy to komuś ze znajomych na urodziny,czy na przykład żonie.Nie chodzi o to że jestem chytry na kasę,tylko o te szukanie,wybieranie, a na końcu i tak w 90% przypadków człowiek nie trafia w gusta.

Z moim bratem była prosta sprawa.Ja mu dawałem na urodziny 1000 euro, on dawał mi też na moje 1000 euro.To samo na święta.Zyczenia,uścisk dłoni i 1000 euro przechodzi z teki do ręki.

I wszyscy byli zadowoleni

A jak to wygląda u was,szukacie dniami i nocami po internetowych na " orginalny " prezent ?

Czy parę kliknięć i po sprawie ?

#oswiadczenie

#pytania

Data: 05.08.2019 15:10

Autor: Monte

A propos dramy @Anty_Anty i @JuliaMay ugułem ludzie co wy mówicie, zastanówcie się. Chce wam coś powiedzieć by nie powtarzać błędów z wykopu.

Wczoraj przeglądałem moje stare komentarze z różnych stron i for z przedziału 2012-2015, udzielałem się głównie politycznie i nostalgłem, te moje dawne komentarze były dużo lepsze i mądrzejsze niż to co dzisiaj produkuje.

Żeby tam na forach odpisać na komentarz pamiętam, że zabierałem źródła i teksty z różnych książek, encyklopediii, stron internetowych, bo tam liczyła się wartość merytoryczna komentarza na tej podstawie ludzie oceniali komentarze.

Później przeszedłem na wykop i tam dyskusja już nie polegała na rozmawianiu i wymienianiu się poglądami tylko w jak najskuteczniejszym dowaleniu drugiej strony. I rozumiem oburzenie @Anty_Anty

Bo mogę zebrać setki źródeł, napisać ścianę dobrego tekstu pisanego iście literacko, przyjdzie jakiś neuropek zacytuje coś wyrwanego z kontekstu ze środka doda "nie zesraj się XDDDD", wyśle link na discorda neuropy by wyplusowali mu komentarz, jak ma wyplusowany komentarz to:

1)ludzie nie będą czytać ściany tekstu przeczytają ten krótszy zacytowany wyrwany z kontekst tekst.

2) ludzie będą widzieć dużo plusów to będą dalej plusowac bo hehe widzisz plusa dajesz plusa, widzisz minusa dajesz minusa.

No i tak tworzy się patologia, nie chciałbym aby tak skończył lurker, dlatego zachęcam was abyście ze sobą normalnie dyskutowali.

@thanos nie banuj nikogo za poglądy, okazałbyś słabość tak jak to jest u somsiada.

#lurker #oswiadczenie weźcie po ciastku i się poguccie

Data: 03.08.2019 17:29

Autor: Monte

Witam nowych użytkowników (づ•﹏•)づ

Jak wiecie lurker dopiero startuje i jak chcecie dobrą tzn. lepszą alternatywę to musicie pomóc w rozwoju tej strony. Tworzcie ciekawy content, jak macie jakieś ciekawe zainteresowania to ciekawe wpisy o nich są tutaj bardzo pożądane ʕ•ᴥ•ʔ

Wiecie o co cho. A i jeszcze jedno, apeluje o to byście nie przenosili wojenek i polaryzacji z wykopu. Staracjie się rozmawiać ze sobą, wymieniać poglądami, wysłuchujcie argumenty oponenta, niech debata tutaj wygląda lepiej, a nie byle dojebać drugiej stronie XD

Więc powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lurker #oswiadczenie #wykop

Data: 01.08.2019 14:13

Autor: Alojz

Od jakiegoś czasu, jak czytam wiadomości z Niemiec i są teksty w stylu " kłótnia przed wejściem do fitness klubu , zakończona atakiem noża "

" Napadł na sklep zranił dwie osoby nożem "

Czy ten , z wczoraj,

Dwóch facetów pokłóciło się na stacji benzynowej o temperaturę napoju z lodówki. Kłótnia zakończyła się atakiem nożem

Przerażające jest to, że te newsy są już dla mnie takim newsem jak te że, ktoś jechał pijany samochodem czy że jutro będzie burza ….taka codzienność.Wiem, trochę przerażające

https://www.fnp.de/lokales/hochtaunus/oberhoechstadt-messerangriff-wegen-streit-temperatur-getraenk-zr-12876062.html

#wszystkooniemczech

#oswiadczenie

Data: 28.07.2019 18:56

Autor: Monte

@Thanos (CEO Lurkera) przekonał mnie, że trafiłem w dobre miejsce. Na owym screenie widać jak cieszy się z cudzego szczęścia i z bezinteresownej pomocy drugiego człowieka.

Niby drobny szczegół ale widać, że jest dobrym człowiekiem. To miłe widzieć, że tutaj promuje się dobro i to zaszczyt że w jakimś stopniu mogę uczestniczyć w rozwoju tej strony.

Fajna odskocznia, bo u somsiada promuje się gwalcicieli i mordercow i rozmawia się z nimi o życiu. I mają kolejną aferę z tego co widzę https://www.wykop.pl/wpis/42905515/myslicie-ze-teczowo-ateistyczne-dzbany-moga-wiecej/

Na szczęście tutejsza moderacja zawsze pomaga i nie dehimanizuje ludzi tylko dlatego, że mają odmienne zdanie od moderatora jak to jsst u somsiada. Lurker jest naprawdę świetny trzymajcie taki poziom (。◕‿‿◕。)

#lurker #chwalesie #oswiadczenie

Data: 28.07.2019 13:01

Autor: Alojz

Jakiś czas temu widziałem na YT film dokumentalny, o osobach w końcowym stadium choroby.

Był tam gość ,po czterdziestce, właśnie znalazł szczęście w życiu ,żonę , dziecko paro miesięczne i jeb, diagnoza:rak płuc.Gosciu nie palił,a w jego rodzinie było dużo przypadków raka płuc,czy to u palaczy czy wśród osób nie palących.Gosc przeszedł wszystko co medycyna miała do zaoferowania: chemia itd. Po czym kamera mu towarzyszyła jak lekarz go informował o tym co ta cała chemia dała ,jak poprawail się stan jego zdrowia.Gosciu siedzi na fotelu , a lekarka do niego " rak powiększył się o 300% , nie wygląda to dobrze "

Nie lubię takie reportaże,mój brat też umarł na raka. Ale coś z takie reportaże dają pozytywnego, wiecie co

ZE SA QURWA GORSZE RZECZY W ZYCIU NIZ WZROST 174 CM,BRAK DZIEWCZYNY PUSTY PORTFEL CZY CH=JOWA PRACA

Wiem że to frazesy i fakty oczywiste , ale dobrze jest sobie to od czasu przypomnieć w pogoni za "szczęściem "

Takie słowo na niedzielę

#zycie #oswiadczenie

Data: 25.07.2019 23:30

Autor: Alojz

Dziś był u nas masakra, jeśli chodzi o temperatury.

W całym regionie koło 41 stopni w cieniu. Zaparkowałem samochód w zacienionym miesiącu.Po godzinie w aucie 42stopnie.

Przeżyłem w Turcji upały sięgające 45 stopni ale tu te jest inne powietrze, człowiek poci jak świnka.

#oswiadczenie #pogoda #niemcy

Data: 20.07.2019 21:59

Autor: Alojz

Poza granicami Polski jestem prawie połowę życia, i co najlepsze, nie tęsknię za Polską.Tak czuje . I nie ma to nic wspólnego z polityką, czy z samymi obywatelami Polski.

Może po prostu mam złe wspomnienia z lat 90tych, z Polski. Człowiek miał 18 lat, bezrobocie w mieście koło 20%, praca tylko po znajomości albo j@banie po 10 godzin dziennie za 600 zł na miesiąc.

Pod koniec lat 90 przepracowałem w Polsce parę miesięcy,zapierdol w pracy ,nadgodziny, dzień wypłaty.Wtedy wypłacali jeszcze w okienku.

Pani "Renatka" szuka twojego nazwiska na liście,potem wypłaca ci 625 zł ,głośno licząc przy tym. Chowam kasę do kieszeni ,wychodzę z zakładu pracy,obok był taki mały park. Już wszystkie ławki zajęte, pracownicy pija albo wino albo wódkę.

Dostałem wtedy ataku paniki że i ja za jakiś czas będę tak pił po parkach, by wprowadzić w życie elementy baśniowe.

#oswiadczenie

Data: 15.07.2019 09:19

Autor: Alojz

W sobotę pomagaliśmy z żoną w przeprowadzce,plus grill ( była fota ).

Podczas przeprowadzki, jedna znajoma opowiadała jak świętowała urodziny córki w Zoo. Jej córka zaprosiła 10 koleżanek,rodzice przywieźli dzieci i za pięć godzin je odebrali. W międzyczasie znajoma robiła fotki, jak dzieci się bawią,jedzą tort itd. Fotki wysłała przez Whatsapp rodzicom koleżanek.Wiecie co dwie matki odpisały? "Poważnie?!Kupiła pani plastikowe kubki do napojów ?" "Czy te kubki są z plastiku "?!

Na początku można było podchodzić to tego pomysłu ratowania świata przez Niemców z przymrużeniem oka, ale powoli to się wymyka z pod kontroli.

Rząd niemiecki chce wprowadzić podatek CO2, w skrócie: cena benzyny ma wzrosnąć o 10 centów a w ciągu następnych lat o 50 centów.Taka forma by zachęcić do kupna samochodów elektrycznych.

Najlepsze jest to że, Niemcy trochę pokrzyczą że znowu podatki itd i przechodzą do porządku dziennego.

Jakie to cudownie proste, dać ludziom kolejne hobby by mieli zajęcie ( ratowanie ziemi przed katastrofą)

#wszystkooniemczech

#oswiadczenie

Data: 14.07.2019 20:11

Autor: Alojz

Mój pierwszy telefon, kupiony na zachodzie, pierwsza pensja u holendra.Nie pamiętam ile guldenów za niego zapłaciłem ?!

Telefon ze startem w sieci BEN…18-19 lat temu.

Telefon był świetny z błękitnym wyświetlaczem i miał wap

https://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/philips/ozeo-8-8/philipsozeo88

#oswiadczenie #telefony

Data: 30.06.2019 00:55

Autor: Alojz

Albo jestem przeżarty albo dzadzieje?

Mam Amazon, Netflix ,Sky….a jakość ciężko znaleźć dobry film.

Chętnie bym zobaczył jakiś film po którym można by powiedz "wow!"

Film po którym myśli się jeszcze przed zaśnięciem.

Bo "dobrych " czy "niezłych " filmów jest masa.

To samo z książkami, ile to już książek po 20-30 stronach " rzuciłem w kąt"

Czytając je mialem przed oczyma autora który w sposób podobny do mnie męczy się pisząc ta książkę. Książką z ptzecietnom fabuła i przeciętny stylem pisania

Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, czy poziom spada,a może ta świadomość że w ciągu kilku minut możemy zobaczyć prawie każdy film jakiś chcemy, przeczytać książkę ,posłuchać muzyki.

Macie podobnie czy to raczej mnie się pogorszyło po przekroczeniu 40 roku życia ?!

#pytanie

#dyskusja

#oswiadczenie

Data: 30.06.2019 00:43

Autor: Alojz

Jakie znacie "klasyki " z YouTube ?

Dla mnie jeden z przykładów na taką klasykę jest ten przebój

Też pokazuje czasy,10 lat temu wrzucony na YouTube a poniżej 200 000 wyświetleń

Bo teraz każdy gamoń ma internety w domu,wcześniej to miała tylko elyta :)

https://youtu.be/VHrcJ_qOtXU

#oswiadczenie

Data: 21.06.2019 14:35

Autor: Alojz

Scena z serialu" the Simpsons"

Burmistrz miasta stoi na trybunie, za nim ochroniarz w okularach słonecznych.A przed sceną tłum mieszkańców.

Brumistrz mówi do mikrofonu

"Witam na corocznym pchlim targu, życzę wam owocnych "łowów" ".

Po czym, odrwaca się do ochroniarza i mówi " Znowu te karaluchy będą się wymieniać swoimi śmieciami, muszę się napić .Choć idziemy"

Zawsze mnie to rozpier@ala jak to widzę.

Choć to niemieckie tłumaczenie i nie mam pojęcie czy odpowiada oryginałowi

#oswiadczenie #heheszki

Data: 12.06.2019 14:13

Autor: Monte

MOJE OFICJALNE OŚWIADCZENIE DOT. "WYKOPU"

Od znajomego dostałem link gdzie piszą , że niby mam jakieś multikonta na wykopie. Tutaj daje oficjalne oświadczenie:

Moja przygoda z wykopem się już zakończyła na zawsze, nie mam tam żadnego konta i nie przeglądam nawet tej strony, bo to czysty masochizm, moderacja prmuje jakieś antykapitalistyczne komunistyczne wpisy, przypina je na główną albo inne bekazpisu, oczywiście bez tagów polityka i zgaduje że zgłoszenia braku tagu odrzucają, zawsze odrzucali, ale jak wstawiłem kiedyś mema z kebabem to już dodali tag polityka czy do durnego rapowania korwina.

Moderacja chroni użytkowników jak mają takie same "antykapitalistyczne", antyklerykalne poglądy jak oni – mogą mieć nawet multikonta [1]

Potrafi ten [2] obrazek usunąć w 3 minuty od zapostowania, usuwa komenatrze "unia musi zostać zniszczona" jako nienawiść lub przemoc, ale gdy neuropek nabija się i pisze o rozrywaniu dzieciom jelit poprzez seks analny to im już to nie przeszkadza i nie narusza to ich regulaminu i zgłoszenia odrzucają [3]

Ale skoro już o dzieciach i degeneratach mowa – placki, strach przeglądać tę stronę publicznie, a gdy użytkownicy piszą, że zawiadomili służby o tym to dostają perma, gdy ktoś doda znalezisko by zmienili hasło i uważali – znalzisko skasowane i permik, zamiatanie sprawy pod dywan, jeden mireczek gdy był zgłosić te sprawe też na policję to opowiadał panu policjantowi o tym wszystkim to policjant mało nie spadł z krzesła gdy usłyszał co robi administracja z moderacją :)

Zamiast działać z użytkownikami to traktują ich jak śmieci i rozdawają permy, gdy tylko ktoś ośmieli się powiedzieć o contencie na tej stronie.

Ale skoro już mówimy o traktowaniu użytkowników jak śmieci. Użytkownicy, którzy mają 10 letni staż na wykopie, gdy mają odmienne poglądy od cenzora dla zmylenia przeciwnika nazywani moderatorami dostają permy i są wyrzucani jak śmieci albo bany na pół roku za uwaga cytuję "WOJNY Z LEWACTWEM" XDDDD.

Gdy inny użytkownik, ładnie rozpisuje o manipulacjach moderacji i chronionych użytkownikach z neuropy, to neuropek niejaki Maliszak zgłasza tego użytkownika i cyk ten użytkownik za wytykanie manipulacji moderacji i neuropy dostaje bana za "wojenki polityczne" XD [Link](https://www.lurker.pl/p/ZmaRzrRFc

No ale jak się można skontaktować z moderacją lub administracją? A no nie można, bo traktują swoich użytkowników jak śmieci, mają ich gdzieś i nie odpowiadaja nigdy na pytania, jedyny kontakt z nimi to robienie znalezisk za które dostaje się bana XDDD

Nie chce pisać ściany tekstu ale tego jest mnóstwo, jak banowanie za "mowe nienawiści" jak stwierdzi się fakt, że ciemnoskórzy mają statystycznie mniejsze iQ niż inne rasy XD

I bez czarnych list oraz bycie niezalogowanym nie da się tego szamba przeglądać naprawdę, co drugi wpis to prymitywne memy bekazkatoli, plucie na katolików, wolnościowców, prawice – sam jad. Mnóstwo tzw. "normictwa" którzy przeglądają tak wykop mają podobne zdanie i mocno ich to zniechęca do wykopu i ja dopinguje wykopowi, oby tak dalej – zostaniecie tam sami z neuropkami na multikontach XDDD

A lurker? Lurker jest wspaniały, mogę pisać co chcę, mogę wyrażać swoją opinię, mam jakieś wątpliwości pisze do moderatora on mi wszystko ładnie wyjaśnia, niebo a ziemia, użytkownicy też są świetni otwarci na dyskusje, content też jest świetny tutaj – nie ma żadnego powodu dla którego miałbym wracać na wykop bo poprostu na Lurker jest dużo, dużo lepiej. Chcę tu zostać i pomóć w rozwijaniu tej wolnościowej społeczności, mam mnóstwo pomysłów na content, zabawy i nie dostanę bana z dupy w środku wykonywania non profit dla społeczności jakiejś zabawy. Zostaję z Lurkerami tu jest niesamowicie (。◕‿‿◕。)

#lurker #wykop #bekazwykopu #oswiadczenie #wykopcontent

Data: 08.06.2019 09:24

Autor: Alojz

Statystycznie licząc dziś w Polsce umrze 1 134 osób. Młode ,stare, na wskutek choroby,nagle , w wypadku lub z własnego wyboru.

Czasem mam wrażenie że zapominamy o tym że prędzej czy później wylądujemy w piachu

Szkoda że ludzie biorą te życie za bardzo poważnie,tracą dystans do samego siebie.

Życzę udanego weekendu i mam nadzieję że w poniedziałek spotkamy się tu w tym samym składzie, bez strat własnych ;)

#oswiadczenie

Data: 04.06.2019 00:51

Autor: zakowskijan72

Właśnie przeczyściłem przyłącze wody do zmywarki, bo ta zaczęła narzekać, że przepływ jest mniejszy nić 10l/min (faktycznie, rura zawalona kamieniem, prawie bez prześwitu). Musiałem przy tym rozebrać pół kuchni, ponieważ kuchnię mam zbudowaną rekurencyjnie – żeby dostać się do szafki n+1 muszę zdemontować najpierw szafkę n, a zmywarka stoi dość daleko w szeregu. Zacząłem o 20:00 i właśnie skończyłem. Demontaż. Z montażem chyba jednak dam sobie spokój do jutra…

Rację mają ci co mówią, że klikanie w komputer to nie praca. Po miesiącu roboty nad dużym projektem nie byłem taki wyczerpany jak teraz.

Btw. jak macie jakieś protipy na uszczelnienie gwintowych połączeń rur żeliwnych, to piszcie tutaj. Ja użyłem tego co miałem pod ręku, czyli izolacji elektrycznej i nici dentystycznej, ale obawiam się, że coś może przeciekać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#historiedziadkajanka, #oswiadczenie

Data: 25.05.2019 20:10

Autor: Alojz

Człowiek myśli ze ma problemy, ciężkie zycie, stres , a potem czyta post @Pelikan, i się człowiek czuje jak stara ścierka do podłogi. I słusznie !!!

Parę słów do @Pelikan, mój brat miał białaczkę, caly program chemia ..chemia ..przeczczep szpiku.W sumie 1,5 roku to trwało.

Brat był mocnym człowiekiem, jeśli chodzi o psychikę,ale te cała sytuacja, raz poprawa stanu ,potem pogorszenie znowu poprawa, skutki uboczne chemi , po prostu go złamały.Dobra rada, poszukaj sobie pomocy psychologicznej.Mozna ignorować chorobę , szukać zajęć które pozwolą zapomnieć o chorobie , ale przyjdą noce gdzie zaczną krążyć myśli w twojej głowie , nie zawsze pozytywne.

No i załóż swój tag o chorobie, jakbyś chciał coś napisać jak ci leci.

#oswiadczenie #zdrowie

Data: 22.05.2019 21:38

Autor: LadacznicoOdporny

Kojarzycie https://www.facetemjestem.pl?

Kiedyś był to naprawdę wartościowy blog. Kupiłem nawet książkę "Najpierw wiedza, potem rzeźba" autorstwa właściciela bloga – Tomasza Saweczko.

Ostatnio co powiadomienie na fb, to wchodzę tylko po to aby się zawieść i wyjść :(

Szkoda, że z wartościowego bloga zrobiło się bravo dla facetów :(

Dzisiejszy wysryw*: "dekalog zadbanego faceta", a tam podpunkty typu:

-czyta ww. blog

-3 podpunkty: dba o innych, szanuje innych, jest kulturalny… Kurła, 3 razy to samo napisane, ale innymi słowami. Szło by to w jednym punkcie umieścić.

A z resztą. Co to za pierdzielenie? Co to ma do bycia zadbanym?

Ehhh, jeszcze raz mnie fb zawoła na takiego gniota, to zrywam kontakt z tym blogiem.

Szkoda. Fajnie było, ale jak widać się skończyło.

#blog #facetemjestem #zalesie #oswiadczenie #smuteczek

*Zakładam, że dzisiejszy. Dzisiaj mnie fb zawołało, a na blogu nie ma dat, więc cholera wie. Daję linka, lecz nie polecam klikać. https://www.facetemjestem.pl/dekalog-zadbanego-faceta

Data: 14.05.2019 21:45

Autor: Alojz

W klasie maturalnej jeden ziomek z klasy przyjeżdżał do szkoły samochodem z tzw paka, wiecie taki samochód osobowy na dwie osoby i z tyłu taka paka jak kiedyś za komuny miały karetki pogotowia( chyba polonez )

Piątek, marzec, pogoda cudowna , a za chwilę sprawdzian z maty.

Kolega mówi: wagary ?

Drugi: ja mam samochód

Inny , mam w domu dwie flaszki wódki ze ślubu siostry..

No więc jedziemy, kierowca i my w czterech na pace i 1,5 litra wódki.

No i pijemy ,kierowca dla jaj zaczął jeździć jakimiś polnymi drogami , my chlejemy wódę, z szoferki lecą utwory "Piersi "…Boże, nie zapomniane czasy, a to wszystko w latach 90tych..

#szkola #oswiadczenie

Data: 12.05.2019 15:54

Autor: UpadlySzczurr

Jeżeli parę postów dziennie to jest spam i flood, to średnio to widzę. Po za tym są użytkownicy, którzy wrzucają dużo więcej treści i jakoś nikt im nic nie usuwa…Treści na główną dodają 3/4 osoby maks, i to też niby jest spam, bo wrzucą kilka dziennie?

Czy naprawdę jest tak ciężko wrzucić parę tagów na czarno, albo użytkownika?

#oswiadczenie #moderacja

Data: 04.05.2019 16:13

Autor: Alojz

Niemcy jakby mogli to by wydali euro dwa razy.

Tak , Niemcy są też chytrzy na pieniądze.Tez kupują najtańszą kiełbasie w markecie czy najtańsze mięso itd

Mieszkam w Niemczech 15 lat i muszę stwierdzić że Niemcy nie różnią się niczym od Polaków.

Jest zazdrość ,jest podpierdalanie w pracy..no dobra jest parę różnic

-Niemiec, nie powie ci co myśli np o uchodźcach.Jezeli zna cię dłużej to powie co o tym myśli, przy osobach obcych uważa na to co mówi.

– Niemiec nie chętnie ci powie ile zarabia,to mnie zdziwiło.

– Niemieckie urodzony i polskie to niebo i ziemia. U Niemca dostaniesz paluszki i chipsy i może zamówią ci pizzę i to tyle.

W porównaniu do polskiej wyżerki ,to Niemcy wyglądają blado .

– Ogólnie to trwa długo zanim cię Niemcy zaproszą do domu , trzymają na dystans, bardziej chętnie spotykają się gdzieś na mieście.

-Niemcy nie marudzą że Aldi czy Lidl jest w niedzielę zamknięty.Ludzie mają to w dupie,mimo to że też wychodzą do pracy rano i przychodzą do domu wieczorem.

,

Ogólnie drażni mnie takie czytanie artykułów w rodzaju " Bo Polacy ,a Polacy ,Polak by najlepiej "

Oto przykład artykuł z 2013 roku

https://natemat.pl/51447,smierdzenie-narodowe-polak-na-bakier-z-woda-mydlem-i-szczoteczka-do-zebow

"4 mln Polaków nie sięgają po szczoteczkę do zębów"

No to zobaczmy u Niemców

Niemiecki sondaż

https://www.gesundheitsstadt-berlin.de/jeder-fuenfte-deutsche-putzt-keine-zaehne-724/

" 21% pytanych przyznaje że nie czyści zębów "

Polska

"statystyczny Polak zmienia majtki co drugi dzień"

Niemcy

https://www.noz.de/deutschland-welt/gut-zu-wissen/artikel/743770/nur-63-prozent-der-deutschen-wechseln-taglich-die-unterwasche

" 37% Niemców nie zmienia majtek codziennie"

Itd

*

Ludzie, Europa to MacDonald oni maj jak wy ajfony,te same samochody ,te same ubrania produkowane w Chinach czy Bangladeszu.Tych samych złośliwych sąsiadów itd

Jedyna różnica to dobrobyt i system socjalny.Reszta jest ta sama

Są pytania ?

:)

#wszystkooniemczech #oswiadczenie #polska

Data: 03.05.2019 14:25

Autor: Alojz

To się nazywa życie z adrenalina :(

Parę miesięcy temu syn miał wypadek i dwa miesiące siedział w wózku inwalidzkim , teraz ja pod noża a teraz żona do mnie zadziwiła że jedzie z naszą 8 miesięczna córka do szpitala ,ostre zapalenie pęcherza moczowego ( mam nadzieję że to tylko to )

To się nazywa,qurwa majówka

#oswiadczenie

Data: 30.04.2019 10:36

Autor: Alojz

No to jestem już w szpitalu , zaraz papierkowa robota, igła itd …i operacja

Znając życie pod nóż trafię koło 15:00 :(

Odezwę się wieczorem , a jak nie, to proszę za 7 dni skasować moje konto

#oswiadczenie

Data: 09.04.2019 20:36

Autor: zakowskijan72

Właśnie podłączyłem trójfazowy silnik do pompy hydroforowej.

  1. Nie zostałem porażony prądem.

  2. Nie spaliłem domu.

  3. Nie stałem się bohaterem śmiesznego filmiku na liveleak.com p.t. "Informatyk bierze się za elektrykę, co może pójść nie tak?".

  4. Silnik kręci się w dobrą stronę, tak więc pompa pompuje wodę ze studni do hydroforu, a nie odwrotnie. XD

Słowem, czuję się jakbym właśnie samodzielnie przeportował jądro linuxa na jakąś egzotyczną architekturę, a dodatkowo zwiększył jego wydajność 10x. Polecam.

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko polskich liter w tagach, żebym mógł napisać "chwalęsię" oraz "oświadczenie" zamiast:

#oswiadczenie #chwalesie

Data: 09.04.2019 16:06

Autor: Alojz

Od czasu do czasu po usunięciu konta zaglądam na ten inny portal, i jedej rzeczy nie mogę pojąć. A mianowicie tego, że tam siedzą ludzie , niezadowoleni z moderacji z tagów i siedzą i marudzą że ch#jowo , że moderacja itd

Tak ciężko usunąć konto !? Od czasu do czasu widziałem jakiś wpis użytkownika, który robi posta że jest niezadowolony z tego portalu i faktycznie usuwa konto. A 95% siedzi i straszy że już, już usunie …

Trochę godności życzę

Kolejna sprawa, to tutaj ten tag #bekazwykopu

W życiu tak jest że jak człowiek zmieni pracę czy żonę to potem trochę powspomina stare czasy, czy też się interesuje co tam u nich/jej słychać…ale po paru tygodniach robi się to nudne …I ogólnie szkoda czasu na to, no chyba że ktoś liczy że wymienią właściciela i moderacja i potem tam chce wrócić ?!

Miłego dnia

#lurker #oswiadczenie

Data: 02.04.2019 20:47

Autor: FakeMMR

Haha no podejście wykopka XD

Swoją drogą, tam gdzie jest dużo chętnych na to ścierwo(polski internet pseudoLTE/3g)Tam niestety są takie przeciążenia bts, że szkoda gadać.

Ja bym tego nigdy nie wziął już z samego faktu "pakietu GB" Xd

Idąc twoją logiką, to właśnie czym więcej ludzi zgodzi się kupić i używać gó&no, tym mniejsza szansa, że ktoś zaproponuje coś lepszego.

PS

#internet #internetmobilny #ekonomia #bts #oswiadczenie #uslugi #frajerstwo #polak #takaprawda #logika #lte #3g #polska #polsza #polin