Data: 28.09.2019 03:27

Autor: false_nine

Obejrzałem Annabelle wraca do domu. Niestety przeciętność. Dużo oklepanych schematów i "sprawdzonych" trików typu duch wyskakujący w ciemności. Manipulacja głośnością, że jak zamknęła się szkatułka to hukło że aż podskoczyłem. Natomiast był to raczej efekt zbyt dużej głośności aniżeli realnie przerażającej sceny. Gra aktorska średnia, postacie widzą ducha, zaraz potem grają jak gdyby nic się nie stało.

Słabiutko, spodziewałem się znacznie więcej.

#nocna #annabelle #horrory #opinia

Data: 27.09.2019 23:10

Autor: Alojz

Człowiek szybciej umrze z braku snu, niż z głodu.

Mój rekord bez snu, to ponad 35 godzin, ostatnie parę godzin przed snem, miałem szampański humor i rzucałem wyśmienitymi kawalami/historyjkami ,które mnie setnie bawiły, innych chyba też ;)

#sen #nocna

Data: 21.09.2019 00:33

Autor: Anty_Anty

On: Podłącz monitor, podłącz klawiaturę i wyłącz.

Ja: Jak?

On: Poweroff albo haltem, dawaj halta

Ja: Z flagą czy bez?

On: Bez

Ja: Poszło

On: Ale na halt to i tak nie zadziała

Ja: Co?

On: Daj mu 10 min i wal w guzik

Ja: …..

#nocna

Data: 19.09.2019 05:58

Autor: Alojz

Dziś Saint Kitts i Nevis ( nie ,nie są to imiona postaci z filmów rysunkowych ) ma dzień niepodległość.Sa to dwie wyspy na Karaibach,50 tysięcy mieszkańców

Można by im życzenia w imieniu portalu Lurker.pl :)

A @Thanos mógłby flagę od nich dać w logo :))

https://www.gov.kn/

#nocna

Data: 19.09.2019 00:32

Autor: Alojz

I dziś znowu jest ta data w w kalendarzu.

Zadzwonię do mamy w Polsce, a ta zacznie mi opowiadać, że dziś znowu kolejna rocznica śmierci brata,opowie jak ładnie wygląda jego grób,ile świeczek się pali,jakie ładne kwiaty. Pospomina jaki był,no i że szkoda ,że był taki młody i co robić….A ja tego wszystkiego będę znowu słuchał,od czasu do czasu dam krótką odpowiedź i dalej słuchał monologu matki…

Niby czas leczy rany ale chyba je tylko zasklepia, przychodzą takie dni jak dziś i te całe wspomnienia i emocje wychodzą na górę z człowieka…

Brat był parę lat starszy ode mnie, a byliśmy trochę jak bliźniacy ,nawet z gęby mimo różnicy wieku…

Nie wiem, od tego czasu jak umarł,stałem się negatywnym człowiekiem,jakoś mnie mało cieszy a " za rogiem" widzę tylko rzeczy które mogą się spier@olic w życiu….

Czasem jestem sam na siebie zły że mam taki charakter, przede wszystkim że bliscy cierpią mając taką osobę w otoczeniu …..

#nocna

Data: 18.09.2019 02:47

Autor: Alojz

W Niemczech od paru lat pokazują w telewizji reportaże dokumentalne jak to Niemcy emigrują za lepszym życiem do innych krajów.Przewaznie na Majorkę,USA,Kanada czy jakaś Tajlandię .

Pokazywali gościa który wyemigrował do Kanady i pracował jako mechanik samochodowy.Tylko mi z angielskim nie za dobrze wychodziło.No i pokazują taka scenkę gdzie on jakaś tam część z samochodu skrece po czym podchodzi do swojego szefa i mówi " szefie , brakuje mi matki "

Szef do niego " Nie ma sprawy,zrób sobie przerwę i zadzwoni do niej do Niemiec "

Wytłumaczenie: w języku niemieckim słowo Mutter oznacza matka ale też: nakrętkę na śrubę.Facet chciał poprosi powiedzieć szefowi że brakuje nakrętki no i przetłumaczył to z niemieckiego dosłownie.

#nocna

Data: 17.09.2019 23:44

Autor: shadow

jakby ktoś się nudził w nocy, to mam dla Was dobre słuchowisko Polskiego Radia, a mianowicie Lema ostrzeżenie przed przyszłością:

https://www.polskieradio.pl/7/5609/Artykul/2087248,Lema-ostrzezenie-przed-przyszloscia

40 minut, bardzo przyjemnie się słucha

a zawołam se @Anty_Anty, bo mi o tym przypomniałeś

#nocna

Data: 01.09.2019 05:07

Autor: false_nine

No jasne, polityka na Google i YT zajebista. Wpisuje "dutch girl beaten by refugees" bo szukałem jednego filmiku, a wyskakują filmy z cyklu "refugees beaten by far right mob" albo "refugee girl beaten at school". Cenzura i dramat kurwa w tym Googlu, filmy negatywne dla imigrantów są usuwane bezczelnie.

#nocna

Data: 24.08.2019 05:44

Autor: Alojz

Statystycznie licząc dziś w Polsce umrze 1100 osób

Spora część z nich na skutek długiej ciężkiej choroby. Ale też wielu z nich, wstanie zaraz,zrobi sobie kawkę,zrobi plany na weekend…a północy nie dożyje

#nocna

Data: 22.08.2019 22:17

Autor: skurwodaktyl

Mam coś dla was, taki mały prezent na dzisiejszą noc. Zakładam, że jako inteligentne istoty myślicie o sobie, o otaczającym was świecie i waszym miejscu czy roli w nim, o tym jak rzeczywistość wpływa na was, a wy na nią. O Życiu w sensie stricte.

To co wam daje, to filmik w formie kompilacji postów z reddita. Owa strona jest jaka jest, można mieć różne zdanie na temat tego portalu, ale film ten – a raczej posty, które według autora załapały się do najlepszy – są warte przeczytania.

I rozważenia. Przetrawienia. Do tego, by zagubić się w nieskończonej pętli myśli. By pozwolić sobie, by nasz mózg "wybuchł"

https://www.youtube.com/watch?v=LH2woei43jE

#rozkmina #skurwodaktylrozkminia #nocna

Data: 17.08.2019 01:44

Autor: skurwodaktyl

Tak odnośnie mojej ostatniej rozkminy na mikroblogu, bo nie daje mi spokoju ten temat. Temat mojego życia. To prawda, że człowiek inteligentny jest osobą podatna na melancholię czy depresję, co ma źródło w jego inteligencji oraz świadomości otaczającego go rzeczywistości.

Dziś usłyszałem od mamy, że nie można tak skakać w życiu, z miejsca na miejsce, być wiecznym wędrowcem. A może to mój styl? W jaki sposób miałoby to przyprawiać o utratę zmysłów? Oczywiście, przez moją głowę przebiegały podobne myśli – frazy zmęczonego wieczną tułaczką człowieka. Jakby gdzieś tam pragnąc znaleźć swoje miejsce na świecie. Tragikomedią jest fakt, że swoje miejsce, użyteczność, do czego jedynie się nadaje to służba w formacjach mundurowych. Odkąd pamiętam, to był sens mojego życia. Tak, jest w tym wpływ mojego taty, ale chciał dla mnie jak najlepiej, choć udział procentowy wpływu nie wykracza poza 25%. Reszta to świadomość siebie i tego jakim jestem człowiekiem. Osobiście uważam, że nie nadaje się do czegokolwiek innego. Nie mam talentów czy smykałki do nauki, by szybko się przebranżowić. Jestem, literalnie, debilem w pewnych dziedzinach. Ciągle żyje z hasłem wypisanym z tyłu głowy, które głosi, że nie jestem niewdzięcznym kutasem i muszę spłacić dług wobec społeczeństwa i Ojczyzny. Jaki, zapytacie: cóż, Polska jest jaka jest, ale to w niej wykształcili się moi rodzice. Z pomocą wykształcenia, zaczęli pracę, która pozwoliła swoim dzieciom na godne życie. I gdzieś tam, choć biorę poprawkę na fakt fałszywości i niemal autoprogramowania się za pomocą owego zdania, jest pragnienie by oddać z nawiązką.

Czasami myślę, że jedyne co pcha mnie przez życie do upór. Składowa część mojego charakteru, posiada dość spory udział procentowy w spółce o nazwie Mój Charakter. Ten upór sprawia, że chodzę na treningi BJJ i lurki – tylko te treningi trzymają mnie w ryzach, bym kompletnie nie zwariował od natłoku zapętlających się myśli oraz analiz mojego życia. To mój upór popchnął mnie do tego, by odwiedzić dziś WKU i jeszcze raz spróbować w nadchodzących kwalifikacjach do służby zawodowej. Nie boję się porażki czy odrzucenia, bo to normalne jeśli podejmuję ryzyko.

#feels #rozkmina #nocna #skurwodaktylrozkminia

Data: 17.08.2019 01:04

Autor: Alojz

Koniec lat 80tych,ostatnia lekcja fizyki przed wystawieniem ocen. Czyli konkurs żebrania i podciągania na lepszą ocenę. Według schematu " niech mnie pani dopyta na czwórkę ?!"

Jedna uczennica miała same dwóje ( wtedy były oceny od 2-5 ), no i się zgłasza i pyta " może mnie pani dopytać na trójkę ?!"

Nauczycielka patrzy do dziennik i mówi " ale ja nie mam podstaw żeby cię podciągnąć pod trójkę, masz prawie same dwóje "

Na to cała klasa "Niech pani ja dopytać" "Dać jej szansę " itd Nauczycielka złamała się i wzięła ją do odpowiedzieć. Zaczął się piętnasto minutowy spektakl. Nauczycielka ją pyta, a klasa próbuje je podpowiadać. Nauczycielka udeje że nie słyszy podpowiedzi.No i na koniec nauczycielka mówi "podziękuj klasie ,daje ci taką naciągana trójkę na koniec roku,choć powinnam dać dwójkę "

Uczennica dziękuję ładnie i wraca do ławki.Nauczycielka dopytuje kolejnych uczniów na lepsze oceny,do końca lekcji zostaje pięć minut.Nauczycielka się pyta:" ktoś jeszcze coś chce odemie,zaraz jest przerwa."

Wtem zgłasza się uczennica która dostała ta naciągana trójkę i mówi

"Dopytać mnie pani na czwórkę ?!"

W klasie nastała cisza przed burzą ,kolega z ławki powiedział cicho pod nosem " o kurwa "

.

Pani nauczycielka wpadła w furię ,chciała jej cofnąć tą tróję,ale uczennica niczym bokser została uratowana przez "gong " szkolny ogłaszający przerwę

#nocna

Data: 14.08.2019 02:21

Autor: Alojz

Uwaga ,prezentuje schemat wiadomości TVP

1.news :jezeli polscy siatkarze,piłkarze itd coś gdzieś wygrali ,to to będzie newsem nr 1

Jeżeli nie to pytamy się ludzi czy im się sprzydaje 500 plus,jarkowe itd

2.News : Kaczyński lub ktoś z PiSu gdzieś w plenerze,jakis wiec ,ludzie zadowoleni

3.Opozycja, kłopoty ,nie umie się dogadać ,kiedyś mówili to ,dziś coś innego

I tak można sobie zaoszczędzić 25 minut czasu

#nocna

Data: 22.07.2019 01:06

Autor: Alojz

Człowiek wejdzie w nocy na lurker, nic się nie dzieje, mało kto co pisze.

Rzuci się jakiś temat do dyskusji ,to dyskusja rozkręca się lepiej niż w dzień

Cuda

#nocna

Data: 22.07.2019 00:10

Autor: Alojz

W dzieciństwie często oglądałem w telewizji "Misia uszatka ". Zawsze mnie zastanawiało, jakiś dorobił się ten miś takiej nieruchomości.Caly dzień nic nie robi, a taki dom kosztuje. Pomyślałem, dobra, może dostał dom w spadku, zdarza się.Co nie wyjaśnia w jaki sposób opłaca prąd,ogrzewanie i jak finansuje drobne naprawy.

#nocna

Data: 02.06.2019 02:17

Autor: Alojz

Przychodzi facet do lekarza i mówi

" Panie doktorze, mam wysypkę na skórze '

Lekarz:

" Musimy to zoperować "

Facet:

"chętnie bym usłyszał drugą opinie "

Lekarz na to

" Ma Pan chujowa fryzurę "

#nocna

Data: 02.06.2019 01:20

Autor: Alojz

Jimi Hendrix przyczyna śmierci , udusił się wymiotami.Przyczyna za dużo alkoholu i lekarstw

Prince – przedawkował lekarstwa

Tom Petty , przedawkował lekarstwa , zawał

Michael Jackson przedawkował lekarstwa

Kiedyś umierali artyści z przedawkowania narkotyków teraz z powodu lekarstw

#nocna

Data: 24.05.2019 22:11

Autor: JurnyJudasz

Także no, zeszły ze mnie trochę emocje to stwierdziłem,że napiszę coś.

Byłem dziś u lekarza oczywiście prywatnie, ale nie na dziś ten temat. Wciąż tak naprawdę nie wiem nic, dostałem antybiotyk, i jak nie będzie zmiany lecę do chirurga za 5 dni, w poniedziałek idę robić dodatkowo testy czy czasem nie mam nowotworu także ciekawie zaczyna się weekend.

Moja mała prośba, panowie jeżeli zauważacie jakiekolwiek zmiany w swoich okolicach intymnych, nie czekajcie,że samo przejdzie tylko najlepiej od razu do lekarza i upewniać się. Bo ja czuję,że będę kłębem nerwów przez najbliższy czas modląc się aby to nie było nic aż tak poważnego a na pewno nie nowotwór. Na ten moment mam podejrzenia zapalenia jakby żyły(?) w prąciu lub zakrzepik się utworzył tam. Bądź może być wywoływany ucisk przez guzek który jest niewidoczny na tym poziomie usg które miałem wykonywane.

#zdrowie #przemyslenia #nocna

Data: 19.05.2019 00:47

Autor: Pancake

No w sumie spoko ten Lurker. Minęło trochę czasu i powiem wam, kurde, dobrze się tu czuję. Tworzymy fajną społeczność, oby przyszły napływ użytkowników tego nie zepsuł.

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko PW Wujku @Thanos bo mam już pierwszą chętną na benka ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nocna #lurker #pw #iloveyou

Data: 15.05.2019 01:37

Autor: Jezus

Zrobię trochę ruchu @kosmitolog – dla mnie od dobrych 10 lat nie ma czegoś takiego jak noc. Kładę się spać i pracuję według potrzeb organizmu, chcę spać, idę spać i tak dalej. Może to jest złe, bo jest jakiś niby zegar biologiczny, ale ja już nie umiem spać normalnie ;)

Pewnie pójdę spać w okolicy 7:00, wstanę o 12:00 i znowu pójdę spać o 17:00 ^^

#nocna

Data: 05.04.2019 00:52

Autor: Alojz

Właśnie zobaczyłem film dokumentalny na Netflix, o wyznawcach teoria że ziemia jest płaska, i znajduje się pod ogromną kopułą…Mój boże przecież wszyscy wiedzą że jest płaska i podtrzymywana przez sześć krokodyli

#nocna

Data: 01.04.2019 05:55

Autor: Alojz

Małe info , daje sobie spokój przez parę dni z lurker.pl… może dłużej.

Mam wrażenie że tu siedzimy w pięciu , licząc multikonata :)

Wiem że jedna osoba piszę aplikacje i też ma swoje możliwości przerobowe, chwała za to, że ma na to czas. Mam wrażenie, że portal się zaczyna zwijać, niż rozwijać.

By zapobiec takiej sytuacji ,trzeba obmyslec dobra strategie reklamy , i raczej błędem jest skupienie się tylko na reklamie na tym innym portalu.

I tak na koniec trochę samokrytyki użytkownik(a)ów , wiem że każdy ma swoje prywatne życie poza portalem …no dobra większość z nas :).Ale sprzedało by się trochę więcej postów , trochę więcej treści na mikroblogu. Bo tak patrząc, to jest trochę tych użytkowników na tym portalu ( zarejestrowanych ) , a wpisów na mikroblogu jest od paru osób.

Dobra ,kończę , bo się rozpisalem.

  • Tekst zawiera błędy ortograficzne i błędy interpunkcyjne.Owe błędy powstały w sposób nie zamierzony i są częścią naturalną wpisów autora .

Data: 31.03.2019 03:34

Autor: Emil18

Kupilem sobie 2 dni temu cukierki toffi 400 gram, w Biedronce bo były na przecenie

No i tak sobie teraz je jem jeden za drugim

Powiecie

"Nie jec tyle BO BEDZIESZ GRUBY"

A no nie do końca, bo mam niedowagę (ʘ‿ʘ)

Data: 30.03.2019 23:25

Autor: Alojz

Wyjaśnijmy to raz na zawsze

Co byś cię wybrali, dobry film czy dobrą książkę ?

Tak przy okazji, ostatnio chciałem przeczytać książkę " Amerykańscy Bogowie " Neil Gaiman.

Po 20% ebooka , odpuściłem.Gosc pisze to tak topienie, za mnie zniechęcił do lektury.

No cóż, zostanie mi serial

Data: 30.03.2019 23:17

Autor: Alojz

Już za 3 godziny , złamiemy prawa fizyki i ciągu ułamka sekundy, przeskoczymy w czasie o 60 minut " do przodu"

Tylko żeby coś nie jeblo podczas skoku

Data: 27.03.2019 05:44

Autor: Sillia

Dzień dobry

Jakie plany na dzisiaj?

Ja muszę dotrzeć w jednym kawałku do tyry, powkurzać przełożoną i to tak żeby nie mogła się przypieprzyć, po pracy ugotować niebieskiemu obiad, a potem się zobaczy…

Miłego dnia Lurki 😍

Data: 27.03.2019 01:28

Autor: VoolT

Siemka spotkał się ktoś z obecnych z takim problemem po awarii dysku? Ogólnie czyta tą 500mb partycje naprawy(win10) ale nawet jej tu nie widać przeorałem juz kilkadziesiąt komend w konsoli cmd i dalej nic postawiłem na nogi już setki skrzynek i lapków na windzie łącznie z wyjęciem klucza z bios/uefi ale tego jeszcze nie widziałem (ʘ‿ʘ)

Data: 27.03.2019 00:40

Autor: markoopolo

Czy ktoś wie jak wyglada popularność Lurker.pl od uruchomienia? Czy użytkowników przybywa? Słabo tu z pulsowaniem znalezisk. Czy ten portal będzie żył czy już umiera? #lurker #wykop

Data: 26.03.2019 23:29

Autor: malcolm

Wykop zostanie zakopany przez ACTA2?

Przecież to serwis złożony z samych linków i cytatów :-)

I tak serwis gdzie cenzorzy dzień i noc walczyli zakopując wykopy o UE, PO, N. etc zostali zakopani przez tych o których walczyli. Sprawiedliwość historyczna ich dopadał :-)