Influencerki są gorsze od "madek". Restaurator nie wytrzymał i pokazał, jak żebrzą u niego o obiady

Data: 01.07.2019 23:27

Autor: Mimo

natemat.pl

Sława, darmówki i tysiące obserwujących. Wiele młodych osób marzy o "zawodzie" influencera. Problem w tym, że standard życia części internetowych celebrytów jest tylko złudzeniem, na które dajemy się nabrać. Niektóre instagramerki potrafią sępić o stosunkowo niedrogie rzeczy i usługi w zamian za foto i wideorelację.

"Dej, mam horom curke" – ta dobrze znana sentencja odnosząca się do "madek", czyli matek domagających się darmowych fantów na stronach aukcyjnych, może być z powodzeniem parafrazowana w stosunku do samozwańczych gwiazd Instagrama – "Dej, jestem influencerką".

#influencers #madka #madki #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi

Data: 20.06.2019 00:23

Autor: BlaziuBlaz

@Thanos po pierwsze: czy jest jakaś skrzynka składania wniosków?

Po drugie: może zamiast likwidować główną zrobić z niej stronę dla najważniejszych wiadomości, informacji. Reszta aktywności wszelakiej skupiała by się na mikroblogu pod siecią tagów.

Ja zwykle najpierw sprawdzam na stronie głównej co się dzieje na Ziemi, czy nadal stoi, a później przechodzę do właściwej strefy lurkera – mikrobloga:]

Niech mikroblog będzie wolną strefą do wymiany ciekawymi treściami, linkami pod odpowiednimi tagami bo, według mnie do tego się to wszystko sprowadza.

Najważniejsze newsy = mała ich ilość.

#niewiemjaktootagowac #skargiiwnioski

Data: 17.06.2019 17:09

Autor: Beowulf

Wąska, kręta uliczka pomiędzy domami jednorodzinnymi. Na środku podwójna ciągła. Ostry zakręt, za zakrętem przejście za przejściem jakieś 50 m do świateł. Dojeżdżam i widzę przy przejściu starszą kobietę. Zatrzymuję się i przepuszczam, kobieta przechodzi, ruszam z miejsca. I w tej chwili z lewej coś próbuje mnie wyprzedzić – na przejściu i na podwójnej ciągłej. Oczywiście dociskam klakson i gaz, a dureń zostaje na lewym pasie. Zjeżdża za mnie, wysiada jakiś gówniarz i z pyskiem do mnie, dlaczego się zatrzymuję na drodze. Noż kurwa, debil. Zjebałem z góry na dół jak burą sukę. A teraz żałuję, że nie wysiadłem i nie skopałem dupy. Minęło pół godziny i jeszcze mnie nosi.

#niewiemjaktootagowac

Data: 02.06.2019 22:01

Autor: Orki

Czuję się jak przegryw.

Miałem dzisiaj zacząć remont podłogi na parterze, przenieść meble, zerwać dywan, wywalić płyty, skuć beton jakby był grzyb tip. itd.

Zamiast tego, piłem piwo oglądałem głupi serial, gotowałem, żarłem, naprawiałem i regulowałem motocykl, porządkowałem warsztat, testowałem motocykl, znowu piłem piwo.

No i proszę znowu piję piwo i piszę na jakimś serwisie dla piwniczaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czuję jakbym zdradził siebie, własne wartości i Ojczyznę.

To chyba prokrastynacja.

Ponoć to nieuleczalne.

Wiem bo czytałem w internecie.

W razie czego, niech mnie pochowają w prostej brzozowej trumnie, pod moją ukochaną Gruszą (╯︵╰,)

#weekend #piwo #niewiemjaktootagowac

Data: 18.05.2019 15:47

Autor: turtelian

dobra lurki, jaki ze post o maroko https://www.lurker.pl/p/gspcmgpn_ niezbyt wam przypadl do gustu to nie robie kontynuacji o wycieczkach po tym kraju.

Teraz pytanko do was : Co wolicie następne : Ateny , Ukraina-podole (pewnie bym to zrobil w kilku krotszych postach dzieląc na miejscowosci),Paryż(bez zdjec i mniej aktualny bo z przed lat, ale tam sie malo zmienia) czy moze abym zamknął papę i przestał męczyć bułe :D

Dajcie znać w komentarzach.

#turteliancontent #podroze #lurker #niewiemjaktootagowac

Data: 11.05.2019 06:53

Autor: BlaziuBlaz

@Thanos nie wiem czy to błąd czy tak ma być, ale kiedy z pierwszej strony mikrobloga przeszedłem do drugiej po czym dałem wstecz w przeglądarce (chrome) to cofnęło mnie do wcześniej otwartej strony (postu, który czytałem), a nie z powrotem do pierwszej strony mikrobloga, która była wcześniej oglądana. Jeśli to celowy zabieg to przepraszam za zawracanie dupy:]

#niewiemjaktootagowac #pomoctechniczna ?