Data: 04.08.2019 16:55

Autor: rebul4

Pojechałem sobie na #latanie, ale po drodze obserwowałem niebo i śmierdziało mi to burza, wiec uznałem ze nie będę latał, ale tez nie bede wracał do domu, tylko przejdę sie offroadowo poza szlakowo w góry, na grzyby, ale ze sie na grzybach nie znam, to skończyło sie na borówkach. Burzy w koncu nie było, ale latac to bym w tym nie chciał wiec nie żałuję. Leniwa niedziela

#gory #parawaiting #borowki #grzyby #niedziela

Data: 21.07.2019 14:02

Autor: Pierdyliard

Naprawdę #niedziela bez handlu to w Polsce taki problem ? Żona przegląda swojego fb a ja siedzę i gnije, co drugi wpis na tablicy o sklepach, braku srajtasmy albo mleka w domu ( ಠ_ಠ)

Jeden dzień bez zakupów i apokalipsa xd normalnie zamknięte galerie i nie ma co z rodzina zrobić

Data: 30.06.2019 10:37

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Chociaż robię na kasie w tesco to uważam że pierdolnięte niedziele są pierdolnięte. Przecież uwalnia od jebania w niedziele tylko garstkę ludzi. W niedziele drugie tyle co kasjerów robi w makdonaldach i innych spelunach i nie wiadomo ile w s. zdrowia i policji i innych przybytkach. To całkowity nonsens. A w tygodniu i tak dają 2 dni wolnego lub jak nam się trafi nawet 2x po 6 dni roboty to potem jest dawane nawet więcej niż 2-3 dni wolnego. Właśnie by skompensować ilość dni pracujących.

Jest to praktycznie jednoznaczny dowód że stare torby i dziady z rządu myśleli że pognamy do kościoła i przy okazji zasilimy sakwy pierdzieli którym się nie chciało iść do uczciwej normalnej pracy. Debile.

A największym jest stary dziadek bez przyszłości mieszkający z kotem decydujący o przyszłości 40 MLN ludzi w kraju.

Już nie będę rozpisywał się o tym że wszystkie rządy i ministerstwo finansów ściśle działa na rzecz Niemiec kosztem Polski co by im za dużo firm do Polski nie odpłynęło gdybyśmy mieli tak samo niskie jak w niemczech koszty pracy.

Ten kraj stoi na głowie.

#polityka #niedziela

Data: 29.06.2019 07:06

Autor: Alojz

Dziś niedziela.

Kiedyś by wybór: albo z rodziną do kościoła albo do supermarketu ;)

Często w mediach podają przykład Niemiec, gdzie markety są w niedzielę pozamykane.

A nad morzem, mają otwarte, nawet w niedzielę.Tutaj zrobiłem fotkę :market Netto , otwarte od 10:00-15:00

#wszystkooniemczech

#niedziela