Przez Katowice przeszedł marsz nacjonalistów i Kamil Durczok :-)

Data: 22.07.2020 21:27

Autor: malcolm

wprawo.pl

#nacjonalizm #durczok #manifestacje #narodowcy

W ubiegłą sobotę (18.07.2020) przez Katowice przeszedł marsz nacjonalistów. Podczas manifestacji usłyszeć można było hasła: „wolność słowa dla nacjonalistów”, „uderz, uderz antyfaszystę”, „all lives mattes”, „antyfaszyzm – to się leczy” oraz „precz z Unią Europejską”.

Po kilku miesiącach nieobecności w sieci komentarz w sprawie marszu opublikował były prezenter TVN Kamil Durczok.

– Haniebny marsz w moich ukochanych Katowicach. Haniebny marsz ryczącej grupki zamaskowanej młodzieży, która z nienawiścią krzyczy „uderz, uderz antyfaszystę” – o marszu narodowców powiedział Durczok.

„Katowice miastem nacjonalizmu”. Obok siebie manifestować będą narodowcy i lewicowcy

Data: 16.07.2020 22:46

Autor: ziemianin

katowice24.info

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #demonstracja #katowice #KatowiceMiastemNacjonalizmu #manifestacja #nacjonalistycznygorny #slask #nacjonalizm

Jedni mają dość „chorych zapędów lewaków”, a drudzy nienawiści. W Katowicach w tym samym terminie odbędą się dwie manifestacje. Jedną z nich chciał zablokować radny, ale wszystko jest zgodne z prawem.

„Katowice miastem nacjonalizmu”. Obok siebie manifestować będą narodowcy i lewicowcy

Wydarzenie na FB

Manifestacja „Katowice miastem nacjonalizmu” odbędzie się dokładnie w tym samym czasie co kontrmanifestacja „Katowice przeciw nienawiści! Mówimy NIE nacjonalizmowi”. Miasto otrzymało zgłoszenie o obu zgromadzeniach. W pierwszym wezmą udział skrajnie prawicowe środowiska. Jak piszą organizatorzy, w woj. śląskim nie ma miejsca na chore zapędy lewaków. „Coraz więcej młodych ogłupionych Netflixem i zachodnią antykulturą angażuje się w lewicową aktywność. Najwyższy czas to zmienić i pokazać, że Katowice są miastem nacjonalizmu” – czytamy w opisie wydarzenia.

W sprawie tej demonstracji organizowanej przez Nacjonalistyczny Górny Śląsk interweniował już pod koniec czerwca radny Koalicji Obywatelskiej Adam Leman-Gąska. W swojej interpelacji napisał, że „organizacja ta na swoim profilu prezentuje zdjęcie osób, z których jedna ubrana jest w koszulkę z napisem «THE WHITE RACE»„. Swoje obawy dotyczące wydarzenia zgłaszało mu bardzo wielu mieszkańców. – Atak bezpośredni lub pośredni na mniejszości narodowe, wyznaniowe czy osoby LGBT spotyka się z dużym oporem w Katowicach – mówi Lejman-Gąska.

Radny miał nadzieję, że do manifestacji narodowców miasto nie dopuści, do czasu aż otrzymał odpowiedź. Jak tłumaczy w piśmie sekretarz urzędu miast Janusz Waląg, nie ma żadnych przesłanek do zablokowania wydarzenia. „Sądy wielokrotnie podnosiły w swych orzeczeniach, że organ gminy nie może w sposób dowolny interpretować prawa i zakazywać zgromadzenia wobec hipotetycznych i opartej na przypuszczeniach wiedzy” – pisze sekretarz.

Odpowiedzią na manifestację nacjonalistów jest kontrmanifestacja, którą zaplanowano kilkaset metrów dalej. Młodzieżówki lewicowych partii politycznych i inne lewicowe organizacje zamierzają wyrazić sprzeciw wobec nienawiści. „Nie zgadzamy się na propagowanie ksenofobicznych, homofobicznych i nacjonalistycznych zachowań (…) Naszym obowiązkiem jest wyjść im naprzeciw. Chcemy pokazać, że w Katowicach nie ma miejsca na nienawiść, przemoc i zło! Nasze miasto jest pełne szacunku do drugiego człowieka i przyjaźni” – zachęcają do udziału organizatorzy.

Zgodnie ze zgłoszeniami, które odebrało miasto, w manifestacji nacjonalistów na pl. Miarki ma wziąć udział do 100 osób, a w kontrmanifestacji na pl. Sejmu Śląskiego maksymalnie 150 osób. Obydwa wydarzenia rozpoczną się o godzinie 13.00 w sobotę, 18 lipca.

White North Camp. Nacjonaliści spotkali się na Kaszubach

Data: 25.06.2020 12:23

Autor: ziemianin

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #autonomiczninacjonalisci #idea #nacjonalizm #oboz #sport #whitenorthcamp #whitenorthcrew

Od 11.06 do 14.06, na Kaszubach miał miejsce pierwszy obóz White North Camp. Około 30 nacjonalistów z całej Polski (Białystok, Chełm, Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Wielkopolska) wspólnie uprawiało sport, bawiło się, odpoczywało oraz dyskutowało na wiele ważnych tematów.

White North Camp. Nacjonaliści spotkali się na Kaszubach

Wszystko poszło zgodnie z planem. Zaczęliśmy od zwiedzania Trójmiasta. Później spędziliśmy wspólnie czas przy grillu integracyjnym do późnych godzin nocnych. Następnego dnia zaczęliśmy od kajaków, po obiedzie ruszyliśmy na trening sportów walki, a wieczorem zebraliśmy się, by porozmawiać na poważnie, bez alkoholu o ważnych z perspektywy całego środowiska nacjonalistycznego tematach – dokonaliśmy analizy naszej obecnej sytuacji oraz nakreśliliśmy pewne plany na przyszłość. Kolejny dzień, sobota, to ponowny trening, trochę czasu wolnego i wieczór relaksacyjny przy ognisku oraz saunie. W niedzielę wszyscy wracali do domów.

Głównym celem naszej inicjatywy był kolejny krok do konsolidacji środowiska AN w Polsce, a także zacieśnienie relacji pomiędzy ekipami w jego obrębie. Uważamy, że udało nam się spełnić to w sposób efektywny. Wyciągamy jako organizatorzy trzy wnioski ze zorganizowanego wydarzenia:

a) musimy budować ruch w oparciu o relacje – relacje koleżeńskie, braterskie i solidarystyczne;

b) opór jest naszym obowiązkiem – dlatego chcemy podejmować kolejne kroki do bardziej skutecznego i lepiej zorganizowanego działania polskiego ruchu nacjonalistycznego;

c) łączy nas nacjonalizm, a dzielą jego wrogowie – w związku z tym trzeba skutecznie szukać i pleść nici powiązań między naszymi inicjatywami, a równocześnie pamiętać, że nie funkcjonujemy w bańce, czy jakiejś izolacji i… walka trwa!

Wierzmy! Trwajmy! Walczmy!

Do zobaczenia na kolejnym White North Camp!

Białystok 6 czerwca: „Życie białych ma znaczenie” w kontrze do spędu BLM (wideo)

Data: 20.06.2020 09:39

Autor: ziemianin

vimeo.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #autonomiczninacjonalisci #bialystok #blacklivesmatter #kibice #nacjonalizm #whitelivesmatter #zyciebialychmaznaczenie #polska #normalniludzie

W sobotę 6 czerwca w Białymstoku odbył się cyrk, jakich ostatnio wiele mamy nieprzyjemność oglądać, zarówno na Starym Kontynencie, jak i w USA. Zgromadzenie odbywające się pod szyldem Black Lives Matter zebrało około setki młodych lewaków, zafascynowanych poczynaniami skretyniałych „białych” – zarówno tych ulegających marksistowskiej propagandzie, jak i tych, którzy są jej piewcami. Tutaj nie było inaczej.

Białystok 6 czerwca: „Życie białych ma znaczenie” w kontrze do spędu BLM (wideo)

Organizatorki szczyciły się rzekomą oddolnością inicjatywy, jednak nie było tajemnicą, że są one blisko związane z organizacjami „9dwunastych” oraz „Tęczowy Białystok”, które w obu przypadkach zasilane są (o ile nie tworzone) przez nikogo innego, jak lokalnych polityków partii Razem.

Skromna w liczbę, lecz głośna reprezentacja kolektywu białostockich Autonomicznych Nacjonalistów, aktywiści ONR oraz kibice białostockiej Jagiellonii (w sumie ok. 20 osób) stawia się na miejscu. by skontrować bełkot marksistów kulturowych. Po pewnym czasie przekrzykiwania lewactwa pojawia się milicja, która tym razem o dziwo zachowuje się bez zarzutów, jednak uniemożliwia dalsze kontrowanie idiotów.

Jak zawsze w naszym mieście, można było liczyć na zdrowy rozsądek mieszkańców, którzy nie szczędzili słów pogardy i zażenowania względem intencji i treści prezentowanych podczas zgromadzenia. Bardzo nas to cieszy oraz napawa dumą ze świadomości lokalnej społeczności.

Data: 17.05.2020 20:48

Autor: Monte

W nocy pomiędzy sobotą a niedzielą 9-10 maja roku 2020, 19 letni Szwedzki chłopak Tommie Lindh został zamordowany przez nachodźcę gdy próbował powstrzymać uchodźcę przed zgwałceniem młodej Szwedki.

Tommie Lindh był młodym nacjonalistą (był członkiem nacjonalistycznej partii Alternative for Sweden) oraz był dumnym Szwedem, który twardo stał za swoimi ludźmi i przekonaniami do samego końca, umarł śmiercią męczennika oddając swoje życie dla młodej Szwedki. Tommie Lindh jest bohaterem i powinien być tak zapamiętany.

To smutne widzieć, że tak młodzi ludzie odchodzą z tego świata. Wierzę, że spotkał się z Bogiem oraz jego przodkami którzy przywitają go z uśmiechem, rozpierającą dumą i uhonorują go jako mężczyznę i bohatera, ponieważ Tommie posiadał prawdziwie Nordyckiego ducha.

Jest bohaterem i pozostanie tak zapamiętany.

Chwała Bohaterom!

https://m.nacjonalista.pl/2020/05/17/tommie-lindh-ofiara-multirasowego-koszmaru/

https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=u6Y9rL4AxOc

#nacjonalizm #afs #szwecja #bekazlewactwa #plankalergi #inwazja #multikulturalizm

Data: 06.05.2020 16:23

Autor: Monte

Dzisiaj 18 lat temu holenderski polityk Pim Fortuyn został zamordowany. Morderca powiedział, że chce „bronić” muzułmanów mieszkających w Holandii. Morderca jest już na wolności, dostał jedynie dwanaście lat więzienia. Dwanaście lat więzienia za zamordowanie najbardziej wpływowego i obiecującego polityka.

Tak właśnie globaliści pozbywają się niewygodnych ludzi, którzy chcą bronić swoich krajów.

#pimfortuyn #nacjonalizm #globalizm #bekazlewactwa #polityka

Włoscy nacjonaliści wygrali z Facebookiem!

Data: 14.12.2019 11:59

Autor: kisiel

medianarodowe.com

Sąd zwrócił uwagę, że Forza Nuova czy CasaPound to legalne i zarejestrowane partie polityczne, a usuwanie ich kont to próba wykluczenia ich z debaty publicznej. Sąd nakazał Facebookowi przywrócenie stron, a także pokrycie kosztów sądowych i wypłatę po 800 euro za każdy dzień od usunięcia kont. W Polsce mimo, że wiceministrem cyfryzacji jest były narodowiec, politycy potrafią tylko gadać, a Facebook robi co chce.

#polityka #wlochy #newsy #newsyzeswiata #facebook #nacjonalizm

Data: 11.11.2019 12:57

Autor: 12358

To co mnie sie bardzo podoba w Polskim nacjonaliźmie, jest to, że jest i był inny niż wszystkie inne nacjonalizmy, nie jest ani rasistowski, ani antysemicki, ni ksenofobiczny- Polakiem patriotą, może być Indianin, żyd, murzyn, Niemiec, jeśli kocha Polskę i wyznaje jej wartości. #11listopada #polska #nacjonalizm

Data: 10.11.2019 16:26

Autor: FiligranowyGucio

Ciężka Artyleria_fb

IHOR MAZUR – NEOBANDEROWIEC ZAPROSZONY DO POLSKI PRZEZ POSŁANKĘ PIS.

Polska straż graniczna na wniosek Rosji zatrzymała Ihora Mazura, wiceszefa skrajnie nacjonalistycznej ukraińskiej partii UNA-UNSO, współpracownika ukraińskiej RPO. O jego ewentualnej ekstradycji do FR zdecyduje sąd.

Większość polskich mediów przemilczało jego członkostwo w UNA-UNSO, podkreślając za to, że walczył w Donbasie.

W przeciwieństwie do mediów ukraińskich, które podają informację o afiliacji Mazura i o tym, że jest on wiceszefem tej skrajnie nacjonalistycznej partii, zdecydowana większość polskich mediów całkowicie przemilcza ten fakt. Jego zatrzymanie wzbudziło oburzenie w środowiskach proukraińskich i neo-giedroyciowskich.

Poinformowano, że Ihor Mazur jechał do Polski na zaproszenie dotychczasowej wicemarszałek Sejmu i znanej posłanki PiS, Beaty Mazurek!!

Wcześniej Ihor Mazur był też szefem neobanderowskiego Prawego Sektora w obwodzie kijowskim, a w czasie EuroMajdanu szefem sztabu 24 sotni samoobrony Majdanu. W Donbasie jako oficer Sił Zbrojnych Ukrainy był wiceszefem naczelnika sztabu batalionu rozpoznawczego w sektorze „M”.

Przypomnę, że nominalnym przywódcą UNA-UNSO jest Jurij Szuchewycz, syn dowódcy Ukraińskiej Powstańczej Armii Romana Szuchewycza!!

Same wypowiedzi członków UNA-UNSO są mocno antypolskie – tu macie zdjęcie z 1997 roku z dewastacji flag Polski, Rosji i Armenii podczas wiecu UNA-UNSO we Lwowie: ( https://tiny.pl/t4s2l ). Głównym celem partii jest m.in. rewizja granic z Polską, oczyszczenie Ukrainy z elementu nieukraińskiego, gloryfikacja OUN-UPA i zacieranie zbrodni tych formacji.

A Ciaputowicz tego banderowca broni: "Strony porozumienia Interpolu czasami go nadużywają"

To są właśnie elity POPiSu – obydwie partie zgodnie realizują doktrynę samookalaczania, czyli giedroycizmu.

Gdyby jakiś rosyjski polityk wjechał do Polski, to w mediach przez tydzień by o tym trąbili i nadali zapraszającemu łatkę ruskiego agenta.

Ale jak polityk PiS zaprasza neobanderowca do Polski, to problemu nikt nie widzi. Gdyby media były choć odrobinę konsekwentne to nadałyby jej łatkę ukraińskiego agenta.

https://www.facebook.com/CiezkaArtyleria/

#polska #ukraina #pis #nacjonalizm #polityka #upa

Data: 14.10.2019 16:52

Autor: Macer

jestem dumny, jak ładnie udało mi się to wytłumaczyć:

Nie zgadzam się z tym, że naród jest najwyższą wartością, bo niby z jakiego powodu? Uważam, że to co dzieli ludzi bardziej to klasy społeczne. Dlatego jestem lewicowym libertarianinem, można powiedzieć, że anarchistą.

Los twojego narodu jest najwyższą wartością z takiego powodu, że najwięcej relacji gospodarczych masz z ludźmi, wokól których mieszkasz. Jak jesteś naukowcem w Polsce, to kupujesz chleb od Polaka, Polak wozi cię autobusem, naprawia ci zegarek, obcina włosy. Nie robi tego naukowiec z Niemiec, Holandii, Francji, z którym łączy cię klasa społeczna.

W twoim żywotnym interesie jest, żeby tym wszystkim ludziom, z którymi spotykasz się na co dzień, żyło się jak najlepiej – bo wtedy i oni będą tobie dobrze służyli. Natomiast podział na klasy tworzy w społeczeństwie pęknięcia. Nie zszyję ci spodni, bo jesteś politykiem. Nie naprawię twojego samochodu, bo jesteś prawnikiem. To jest grunt pod stosunki o charakterze mafijnym. Zresztą, tak pogardzane przez lewicę średniowiecze miało właśnie podział klasowy – szlachta, chłopi, mieszczanie. Kres temu położyła dopiero epoka nacjonalizmu i kapitalizmu – epoka najszybszego w historii rozwoju cywilizacyjnego.

#polityka #filozofia #nacjonalizm