Data: 17.02.2020 02:10

Autor: Monte

Nie wiem jak wysłać plik .mp4 więc wyśle może pośrednio przez discord. OSTRZEGAM JEŻELI NIE CHCESZ STRACIX APETYTU NA NASTĘPNY MIESIĄC TO TEGO NIE OGLĄDAJ, ja obejrzałem i żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ubogacacz kulturowy uciekł z wakandy

https://cdn.discordapp.com/attachments/658393172900315177/678377660254126117/1_5062119021378273393.mp4

#multikulti #bekazlewactwa #obrzydliwe

Data: 14.02.2020 12:42

Autor: Monte

#bekazlewactwa #multikulti #kolorowaagitacja #indoktrynacja

W komentarzu więcej

"Now I’m MAD!!! My 5yrs old daughter received a welcoming pack at PREP today. Inside there were some books and this little puzzle, at first you think is just a innocent puzzle until you realise there are no white people! Australia for example only have blacks, muslims and Asians! As long I’m awarded aborigines and Anglo-Saxon are the real Australians. Hummm not at my house this shit is going to the rubbish!"

Wyrok sądu: Jeśli dziewczynka miesiączkuje, może wyjść za mąż

Data: 07.02.2020 13:42

Autor: malcolm

tvp.info

#multikulti

Jeśli dziewczynka przeszła już pierwsze w życiu miesiączkowanie, może wyjść za mąż i można ją zmusić do przejścia na islam – takie zaskakujące orzeczenie, z powołaniem się na prawo islamskie, wydał Sąd Najwyższy pakistańskiej prowincji Sindh.

Była to odpowiedź na skargę złożoną w październiku zeszłego roku przez Tabassuma Yousafa, adwokata rodziny 14-letniej chrześcijanki Humy Younus, uprowadzonej kilka dni wcześniej i zmuszonej do poślubienia muzułmanina.

I co na to postępowa Europa? A USA główny sojusznik Pakistanu? A nasi piewcy multukulti? Przecież z tą żoną może zostać legalnym migrantem.

Ambasada USA ostrzega przed atakami na tle seksualnym w Hiszpanii

Data: 05.02.2020 12:14

Autor: malcolm

tvp.info

#multikulti

Dyplomaci powołują się na informacje hiszpańskiego MSW, według których w czasie ostatnich pięciu lat miała „znacząco” wzrosnąć liczba takich ataków.

Europa: kulturowo ubogacony Sylwester! Płoną samochody we Francji, Belgii i Szwecji!

Data: 01.01.2020 19:04

Autor: malcolm

wprawo.pl

#multikulti #ue

Każdy kraj ma swoje tradycyjne sposoby na świętowanie Nowego Roku. We Francji już od kilku lat należy do takowych podpalanie samochodów. Wraz z nią, z podobną nową, świecką tradycją zmagają się Szwecja i Belgia.

Anglia: nauczyciel usunął „Pana Jezusa” z kolędy, aby nie obrażać osób innych wyznań

Data: 19.12.2019 21:52

Autor: kisiel

pch24.pl

Nauczyciel z Wielkiej Brytanii postanowił na nowo napisać teksty do tradycyjnych, świątecznych kolęd, śpiewanych przez dzieci podczas bożonarodzeniowych jasełek. Z tekstów kolęd zniknęły określenia nowo narodzonego Zbawiciela mianem „Pana”, ponieważ w opinii nauczyciela, mogło to obrażać muzułmanów lub inne osoby nie będące chrześcijanami.

#wielkabrytania #anglia #newsy #newsyzeswiata #szkola #multikulti

Data: 21.11.2019 16:14

Autor: Ijon_Tichy

Siema Lureczki.

Żeby osiągnąć sukces w mainstreamie medialnym, celebryckim, szczególnie na arenie międzynarodowej, to trzeba wchodzić w narrację ustalonego dyskursu, którą potocznie nazywa się "polityczną poprawnością". Konczita Wurst (facet z brodą, pomalowany jak klaun i przebrany w ubrania kobiety) wygrało Eurowizję dla dorosłych tylko ze względu na lansowanie transów i gejów, to powszechnie wiadomo.

Wsłuchuję się mimochodem w tę piosenkę, którą śpiewa ta polska dziewczyna (Wiktoria Gabor) na Eurowizję Junior. Muzycznie są to klimaty arabskiego pop. Mocno zieje tą muzyką, którą się słyszy w tureckich kebabach xD Jej wokal mocno daje tymi egzotycznymi wokalistami, chodzi mi o sposób śpiewu. Na teledysku ona nawet jak śpiewa, to na początku ten palec wskazujący wystawia, jak te islamskie kobiety, gdy coś ogłaszają, przeplatane gestami murzyńskich gangsta raperów xD niektóre z występujących dzieci mają bliskowschodnie rysy, cechy.

Przesłanie piosenki, to mniej więcej (parafrazując): "Jestem obywatelem całego świata, jednoczmy się, by ocalić świat. Zgódź się na to, bo to droga do szczęścia". Wygląda na to, że promotorzy Wiktorii chcą zwiększyć jej szansę na zwycięstwo poprzez politycznie poprawne przesłanie piosenki, przystające do propagandy multikulti.

Mam obsesję, czy jest coś na rzeczy? Zapraszam do dyskusji.

#multikulti #eurowizja #marksizmkulturowy

Niemiec do spółki z imigrantem zgwałcił swoją rodaczkę

Data: 13.08.2019 16:51

Autor: kisiel

medianarodowe.com

Niemcy od lat stawiają na multikulti przekonując Europę, że imigranci doskonale się asymilują. Tymczasem do praktyk imigrantów dostosowują się rodzimi Niemcy.

Niemiec zgwałcił na wakacjach swoją rodaczkę. Przyłączył się do niego przybysz z Afganistanu. O gwałcie poinformował hiszpańska policja. Służby aresztowały na Majorce dwóch podejrzanych o gwałt na 20-letniej kobiecie.

#multikulti #niemcy #hiszpania

Data: 09.08.2019 10:44

Autor: Monte

Tutaj "GAB" jakiejś osoby ze Szwecji. Tłumaczenie z google tłumacz w komentarzu oryginał.

"Szwedzi uciekają do Polski, aby uciec przed islamizmem i szariatem. Obecnie twierdzi, że jest jednym z najlepszych polskich polityków.

W Szwecji panuje całkowity chaos i całkowity upadek – dlatego wielu Szwedów ucieka teraz do Polski w poszukiwaniu pokoju i ciszy, stwierdza polska polityk Beata Mazurek w nowym oświadczeniu.

Ale zostawili socjalistycznych i komunistycznych polityków, a media temu zaprzeczyły!

W tweecie Mazurek pisze, że „wielokulturowość” i imigracja uniemożliwiły wielu Szwedom życie w swoim kraju, a Szwedzi szukają teraz w Polsce „pokoju i normalności”.

Zgadzam się, życie w Szwecji nie jest bezpieczne i spokojne. Zawsze musisz uważać na swoje plecy, gdy jesteś sam na zewnątrz nawet w dzień, ale szczególnie w ciemne zimowe dni!"

#polityka #szwecja #pis #multikulti

Przestępczość w Szwecji i porady w tv "jeżeli chcesz zmniejszyć ryzyko napadu, ubieraj się biednie"

Data: 21.07.2019 15:23

Autor: Monte

nyheteridag.se

Dosyć głośna afera obecnie w Szwecji.

Morderstwo na tle rabunkowym, które wydarzyło się w Göteborgu wstrząsnęło niedawno Szwecją i nic dziwnego, że wielu niepokoi fakt, iż więcej osób może cierpieć z powodu wzrastającej przestępczości w Szwecji. W wywiadzie dla TV4 Sven-Erik Alhem, przewodniczący organizacji wspierającej ofiary przestępstw (Brottsofferjouren) podaje kilka konkretnych rad:

– Jeśli chce się zmniejszyć ryzyko rabunków, trzeba się biednie ubierać. W taki sposób, żeby wyglądać, że nie ma się grosza przy duszy – stwierdza

#szwecja #bekazlewactwa #multikulti #imigranci

Data: 18.04.2019 06:41

Autor: Ijon_Tichy

Neomarksistowski obłęd, odc. 20132492:

Gangster-imigrant otrzymał pozwolenie na pobyt w kraju, ponieważ jego przynależność do gangu oznacza, że się zintegrował.

"Sąd w Wielkiej Brytanii uznał, że Tolga Binbuga spełnia wszelkie kryteria, by pozwolić mu na pozostanie w Wielkiej Brytanii, mimo że mężczyzna należy do grupy przestępczej lub właśnie przez to, że należy do grupy przestępczej. Po zapoznaniu się z historią dokonań 29-letniego Binbugi, który przybył do Wielkiej Brytanii mając 9 lat, sąd stwierdził, że nie można Turka deportować, bo przynależność do gangu to dla wielu młodych Brytyjczyków akceptowalny styl życia, więc w pewnym sensie Binbuga to przestępca, którego wychowała sobie sama Wielka Brytania."

A oto tępy ryj ciapatego.

#lewackalogika #marksizm #neomarksizm #multikulti