Data: 20.04.2019 19:56

Autor: Orion

Post będzie trochę połączony bo pasuje pod #pomysly ale też #podroze #motocykle #lwg #orioncontent

@Thanos czy jest szansa na moduł dodawania galerii do posta? No niby można dodać więcej fot w komentarzach czy wstawiać z linkiem do innego hostingu ale… ( ͡º ͜ʖ͡º)

Korzystając ze wspaniałej pogody wyskoczyłem za miasto. Ze skromnej przejażdżki zrobił się trip do babci… na grób niestety tylko. Niemniej krajobrazy piękne to i super się jechało (ʘ‿ʘ) a rzepak już zaczyna kwitnąć… kocham ten widok.

M12

Opis

Data: 17.02.2019 11:40

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Jest na sali jakiś ziomal co majstruje przy motorkach i motorowerach albo zna instalacje nowsze w motorach podstawowych pojemności 50ccm – 70ccm?

Ojciec ma problem z ładowaniem aku w swoim sztruclu i nie wiadomo czemu. Wiem że cewka zdaje się podawać dość napiecia, ale nie wiemy czy podaje dość prądu, ani nie wiemy jakie napięcia powinny być na wyjściu cewki ani na wyjściu regulatora. Jest tam taki jakiś klocek ale w sumie nic nie wiemy. W starym motorku typu ogar 202 chiński, wszystko zasadniczo działało prawidłowo.

Ta instalacja w ogóle jakaś pokurwiona jest, po kiego wała to pokomplikowali nie wiem.

Podobny albo taki sam jak picrel

Gdzie reklamować swoje zloty motocyklowe w Polsce?

Data: 10.02.2019 22:24

Autor: przyczepymarter

przyczepymarter.pl

Jeśli jesteś organizatorem zlotu motocyklowego w Polsce i szukasz otwartego kalendarza imprez motocyklowych, zachęcam Cię do dodawania własnych wydarzeń na stronie PrzyczepyMarter.pl Na stronie utworzony został dział Wydarzenia motoryzacyjne, gdzie każdy użytkownik po założeniu konta, może dodać opis zlotu motocyklowego. Po utworzeniu wydarzenia, jego administrator może dodawać także wpisy do relacji z danego zlotu motocyklowego.