administracja i moderacja wykopu manipuluje i fałszuje oceny wypowiedzi Andrzeja Dudy

Data: 09.07.2020 17:04

Autor: johny11palcow

wykop.pl

Jeden z użytkowników serwisu wykop z dwulicową i stronnicza moderacją zauważył, że wszystkie odpowiedzi Andrzeja Dudy są zminusowane przez jego konto, którego nie używał podczas ama i jak sam zaznacza nie miał zamiaru nikogo plusować lub minusować.

Nie wiadomo ilu kont użyto do manipulacji i fałszowania oceny, ponieważ wiele osób może być nie świadomych procederu fałszowania dokonanego przez administrację lub przez moderację bez ich wiedzy i bez zgody.

Tego typu zafałszowana ocena jest kolejno używana przez propagandystów politycznych do fałszywych twierdzeń o sympatiach lub antypatiach politycznych.

Niezależnie to AMA było z Dudą czy byłoby z Trzaskowskim to fakt fałszowania oceny wypowiedzi jest skandalem i najgorszą praktyką, a administracja z moderacją serwisu, która się tego dopuszcza udowadnia, ze w grze politycznej można nie tylko sięgnąć dna, ale także je przebijać szukając nowych poziomów bezczelności i dwulicowości.

Poniżej inne znalezisko w tym temacie

https://www.wykop.pl/link/5594385/wykop-minusuje-odpowiedzi-dudy-automatycznie/

#wykop #afera #falszerstwo #propaganda #moderacjawykopu #ama #andrzejduda #wyboryprezydenckie2020 #wybory #media

dodano #polityka

Wykop - portal tworzony przez u̶ż̶y̶̶t̶̶k̶̶o̶̶w̶̶n̶̶i̶̶k̶ó̶w moderację

Data: 07.06.2020 20:36

Autor: Enviador

wykop.pl

Co znów usunęli? A to:

http://archive.is/3nbGG

(zarchiwizowane: płomień, ponad 1,5 k wykopów)

https://www.wykop.pl/link/5542759/utrudnianie-korzystania-z-serwisu-innym-uzytkownikom-wg-wykop-pl/

(obecnie: usunięte, ponad 2k wykopów)

Moderacja wykopu sama się przyznaje: "Informacja nieprawdziwa, manipulacja. Powodem działań moderacyjnych nie było jedno znalezisko, a wiele znalezisk często wątpliwej jakości, dodawanych i wykopywanych jedynie w celu zaśmiecenia zarówno Strony Głównej jak i Wykopaliska. Takie działania kończą się zawsze usunięciem treści oraz banami dla osób, które spamują serwis."

Autor postu wyłapał 3 miesięcznego bana.

https://www.wykop.pl/ludzie/msqs1911/

"Użytkownik zbanowany do 06.09.2020

za naruszenie regulaminu – nieodpowiednie treści, nieodpowiednie zachowanie"

#afera #moderacjawykopu #bekazwykopu #wykop #cenzura

Data: 15.04.2020 14:43

Autor: PanDomestos

Czy ktoś też nie może zalogować się na wikop.ru? Cały czas nie mogę wejść na swoje konto, nadal jest tam komunikat, że chce mój nr telefonu. To było któreś konto raz z rzędu (tak samo się nazywa, jak to tutaj) , bo wcześniej podostawałem bany np. ,,multikonto'' bo wspomniałem o zbożu. Dzisiaj zauważyłem, że nawet skasowali moje inne konto na permie xD. Nwm, czy haker sam zmienił emaila, czy ja kiedyś specjalnie zakładałem emaila na to konto. Fakt, że nie da rady założyć następnego konta na ten sam email. Kolejnego emaila nie chce mi się zakładać.

#pytanie #wykop #moderacjawykopu #bekazwykopu #technologia