Data: 15.10.2019 14:13

Autor: FiligranowyGucio

MMA pingwinów

Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojego domu i znajdujesz żonę w łóżku z innym mężczyzną? Co byś zrobił? Oczywiście, będziesz rozczarowany – zszokowany, zaskoczony, zły, wściekły, itp…

https://www.thinkinghumanity.com/2019/07/devastated-penguin-catches-his-lover-cheating-on-him-video.html

Devastated Penguin Catches His Lover Cheating On Him (Video)

#mma #pingwiny #wideo #zwierzeta #bojka

Data: 09.10.2019 21:32

Autor: Lukmar

Kurde, ale mam najlepszego trenera na świecie.

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, trenuję sztuki walki. Trener spytał sie mnie dziś czy kupiłem już taśmy do ćwiczeń bo ostatnio rozmawialiśmy o tym, że muszę zacząć robić siłę, żeby mógł mnie wystawiać na zawody. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że chwilowo jestem spłukany bo dopiero wróciłem do pracy po wakacjach i czekam na pierwszą wypłatę, która będzie za jakieś 2 tygodnie. Spojrzał na mnie, wyjął z portfela stówę i powiedział że mam jak najszybciej kupić taśmy i zacząć ćwiczyć, a oddam mu jak bede miał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Motywacja do ćwiczeń over 9000 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztukiwalki #sambo #mma #czujedobrzeczlowiek

Data: 12.06.2019 15:59

Autor: reflex1

Mamed Khalidow usłyszał 11 zarzutów, m.in. za: użycie przemocy i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji oraz za spalenie dwóch samochodów. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/zarzuty-dla-mameda-k-za-paserstwo-luksusowych-samochodow/

#prawo #mma

Data: 11.06.2019 13:02

Autor: Immortal_Emperor

Mamed Chalidow zatrzymany przez antyterrorystów

Były zawodnik MMA Mamed Chalidow (Khalidov) został zatrzymany na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Chodzi o sprawę legalizacji kradzionych samochodów. Zatrzymania dokonano na zlecenie Prokuratury Krajowej.

źródło

https://www.tvp.info/43035419/mamed-chalidow-zatrzymany-przez-antyterrorystow

#mma #policja #czeczen

Pudzianowski o homoseksualistach: „Niech się nie obnoszą (..) powiem WYPIER…AĆ”

Data: 27.03.2019 19:11

Autor: ranek1

kolik.pl

"„Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało i sobie buzi dawało, to po prostu powiem brutalnie: wy-pier…"

Data: 26.02.2019 00:09

Autor: Lukmar

Jestem po pierwszym treningu w gi (czy tam kimonie, jak to woli). Wrażenia zajebiste. Plus 10 do mocy kung-fu :D W ogóle do wszystkich statystyk. Nagle wszystkie rzuty zajebiście wychodzą bo jest za co złapać. Dużo przyjemniej się upada i robi przewroty. Wiem, że to głupie ale pewność siebie też rośnie jak sie tak zajebiście w tym w czuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Żeby nie było wszyscy mają takie odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od jakoś 1,5 roku trenuje sambo combat i submission grappling. Wprowadziliśmy sobie kimona, zeby właśnie wiecej rzutów móc robić.