Data: 20.08.2019 19:47

Autor: Ijon_Tichy

Jeszcze jedna "teoria spiskowa", która okazała się prawdą. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ PROJEKT MKUltra

Lata 50-te. Doniesienia o eksperymentach CIA z narkotykami nie są jedyną domeną teorii spiskowych. W 1953 r. rusza projekt MK-Ultra, który miał przygotować amerykański wywiad na możliwość użycia środków psychoaktywnych przez ZSSR i Chiny. W efekcie, niczego nieświadomi obywatele USA stają się przedmiotem badań z użyciem heroiny, LSD, a nawet elektrycznych tortur.

Centralna Agencja Wywiadowcza przez dwadzieścia lat sprawdzała w ten sposób jakie metody oddziaływania na ludzki mózg są najskuteczniejsze. Wszystko zmierzało ku temu by z ludzi poddanych uprzednio praniu mózgu uczynić nieświadomych swojej roli szpiegów, zabójców i sabotażystów.

Do najbardziej szokujących odkryć należy projekt prowadzony w Ośrodku Badawczym Toksykomanii w Kentucky. Szef placówki, dr Harris Isabel, poproszony przez CIA o opracowanie nowych, syntetycznych narkotyków zaczął eksperymentować na swoich pacjentach – ludziach uzależnionych od narkotyków.

Całość na:

– https://www.newsweek.pl/swiat/mk-ultra-czym-byl-tajny-projekt-cia/9tqb7dj

– https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

#nieprawda #zaprzeczenie #mkultra #teoriespiskowe

Włoska policja aresztowała 18 osób za rzekome pranie mózgu i sprzedaż dzieci

Data: 28.06.2019 08:28

Autor: HowardLovecraft

theguardian.com

Włoska policja aresztowała 18 osób, w tym burmistrza, lekarzy i pracowników socjalnych, za rzekome pranie mózgu podatnych dzieci, by myślały, że były wykorzystywane przez rodziców, aby mogły zostać sprzedane rodzicom zastępczym. W procederze używano rysunki z konotacjami seksualnymi oraz terapię elektrowstrząsami jako „małą maszyną pamięci” do tworzenia fałszywych wspomnień o nadużyciach seksualnych. Dzieci sprzedawano za gotówkę, jednocześnie uniemożliwiając im kontakt z rodzicami biologicznymi.

#europa #wlochy #przestepczosc #mkultra