Data: 22.03.2020 11:19

Autor: Mimo

W związku z tym, że ktoś mi wczoraj przypomniał o moim starym cyklu #codziennaazjatka postanowiłem…

Oczywiście wrzucić Wam tu jakieś #azjatki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Otóż znalazłem mój folder, gdzie byłem przygotowany na całą akcję i wybrałem 3 zdjęcia (pierwsze tutaj, pozostałe dwa w komentarzach), które uznałem za fajne 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Miłego dnia i trzymajcie się w tych kwarantannach ( ͡º ͜ʖ͡º)

#azjatkisazajebiste #mimocontent

Data: 21.03.2020 12:38

Autor: Mimo

Witam drogie Lurki i Lukrecje (jeśli jeszcze jakieś tu są xD) po długim czasie!

Co tam u Was? Jak tam się trzymacie w tym kryzysie bardziej panikarskim niż prawdziwym póki co…

Wiosna!

#mimocontent

Data: 20.08.2019 13:54

Autor: Mimo

Cóż….

#codziennaazjatka nie zostanie ukończony, choć był tak blisko, szkoda ale trzeba iść dalej.

Nie podoba mi się to, co tu się ostatnio dzieje.

Jeśli coś mi się nie podoba a nie mam na to wpływu to są dwie opcje: dostosować się albo zniknąć.

Wybieram drugą opcję

Dziękuję (prawie) wszystkim za miły czas i do widzenia – być może kiedyś wrócę.

#mimocontent

Data: 17.08.2019 21:59

Autor: Mimo

Cóż, napisałem długi komentarz ale ze @drewniany skasował post to i komentarza nie zdążyłem wysłać więc już napisze krócej.

Uważam, że nie trzeba wcale być przysłowiowym "chadem" czy mieć masy pieniędzy żeby mieć zainteresowanie u płci przeciwnej.

Ja jestem zupełnie przeciętnym facetem i nawet od paru lat z tą samą kobieta ale nie narzekam na brak zainteresowania płcią przeciwną. Pojawia się i flirt i jakieś inne odważniejsze podejścia z ich strony od propozycji wprost.

Recepta wg mnie to być sobą, ale przede wszystkim zaakceptować/pokochać siebie i nabrać pewności siebie. Jeśli druga strona czuje w tym "twoja siłę" to działa bez dwóch zdań. Czasem od razu, czasem jak poznasz się lepiej/spędzisz więcej czasu. Serio nie ma wpływu na dłuższą metę nic innego.

#mimocontent

Data: 07.08.2019 19:04

Autor: Mimo

Lurki, co tam u Was jak życie mija? Ja się ostatnio nie udzielam poza codzienna azjatka bo tonę w nadgodzinach przez sezon urlopowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale jeszcze półtora tygodnia….

#mimocontent

Data: 07.07.2019 21:04

Autor: Mimo

Stara miłość nie rdzewieje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie ważne dokąd zmierzam, zawsze wracam do niej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kto wie kto to? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mimocontent

Data: 24.06.2019 21:31

Autor: Mimo

Czas na koleją #ciekawostkioazji

No-pan kissa to kawiarnia „bez majtek”. Obsługujące klientów kelnerki mają na sobie króciutkie spódniczki i… nic poza tym. Co prawda wizyta w takich lokalach nie należy do najtańszych przyjemności, ale za to w zwykłych barach poproszenie kelnerki o podniesienie drobnych z podłogi nie wiąże się z takimi emocjami.W wielu kawiarniach no-pan kissa na ścianach zamontowane są lustra, aby klienci nie stracili żadnych atrakcji.

Podoba mi się ich styl życia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mimocontent i wołam dla atencji dla tagu #codziennaazjatka

Data: 22.06.2019 11:15

Autor: Mimo

Właśnie skończyłem oglądać na #netflix serial "What If"

Powiem Wam, że dość ciekawy serial, fabuła wciągająca praktycznie od samego początku, trzyma w "zaciekawieniu". Mogę z czystym sumieniem polecić – nie są to jakieś najwyższe loty ale ogląda się naprawdę fajnie.

Niestety, obecność gejów, afroamerykaninów i azjatka też musi być, jak dla mnie wątek geja afroamerykanina jest zupełnie nie potrzebny i do fabuły wciśnięty zupełnie na siłę – ale nie przeszkadza. Niemniej jednak za to dam tylko 6/10 – niemniej jak wspomniałem polecam i tak.

#whatif #mimoocenia #mimocontent

Data: 21.06.2019 21:50

Autor: Mimo

Lurki… dziś szwagier namówił mnie po wielu, wielu latach na ryby. Zdecydowałem się w końcu dzień wolny. Wybrał staw hodowlany niedaleko nas. Po ogarnięciu spraw bieżących chwilę przed 10 rozłożyliśmy się i….

Jaki błąd…

Niby siedziało się przyjemnie, ryby brały do dupy… 6 malutkich 2 w miarę ale i tak wszystko wypuszczaliśmy…

Wiaterek wiał, siedziało się przyjemnie dobre 5-6h i…. teraz umieram, spaliłem się dosłownie na raka 乁(ツ)

Szybko się nie zdecyduję na powtórkę, na szczęście szwagra spotkał podobny los ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#cotusieodjebalo #ryby #wedkarstwo #zalesie #mimocontent

Data: 06.06.2019 15:19

Autor: Mimo

Właśnie obejrzałem film "Oh, Ramona!" na #netflix i powiem Wam, że pomimo paskudnych ocen na filmweb, wcale nie lepszych na IMDb film mi się podobał. Po prostu lubię ten typ humoru, lecz film nie ma kompletnie żadnego przesłania, rozbudowanej fabuły ot kolejna "głupawa komedia" ale jako zabijacz czasu sprawdza się fajnie.

Ja tam daje mu takie 6/10, może nawet 7 więc po prostu 6,5/10 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niemniej jednak jedna z głównych aktorek fantastyczna, polecam obejrzeć choćby dla niej 乁(ツ)

#mimoocenia #mimocontent #hollyhorne

Data: 01.06.2019 23:24

Autor: Mimo

I minął mi mój czas próby z #firefox i o ile na kompie jest okey tak na telefonie to jakaś tragedia. Strony się nie wczytują jak należy, działa dużo gorzej i wolniej niż chrome jednym słowem nie przekonałem się. Wracam do chrome. Może za jakiś czas sprawdzę edge 乁(ツ)

#mimocontent

Data: 01.06.2019 18:48

Autor: Mimo

Powiem Wam, że dziś rano obejrzałem film "Pokemon I choose you!" (Pokemon: Wybieram Cię!") na #netflix i film bardzo fajny, wspomnienia wróciły 乁(ツ)ㄏ co prawda w porównaniu do serialu bardzo mocno spłaszczona fabuła, ale w tym wieku i z brakiem czasu serialu już nie obejrzę pewnie nigdy. Niemniej serdecznie polecam Wam np na deszczową niedzielę.

Zapewne przez sentyment do contentu ale daje mocne 8/10.

#mimocontent #mimoocenia

Data: 29.05.2019 22:46

Autor: Mimo

Właśnie kończę oglądać serial Wbite Gold na #netflix i powiem Wam drogie Lurki, że nawet przyjemny serial, odskocznia. Nic ambitnego ale przyjemnie się ogląda, fajne wykreowane postaci, momentami bardzo fajny humor. Jednym słowem jeśli ktoś ma czas, można obejrzeć.

Daje mocne 8/10 dla pierwszego sezonu i 7/10 dla drugiego.

Ale na plus drugiego sezonu jest ta #ladnapani

#whitegold #mimoocenia #mimocontent

Data: 29.05.2019 18:49

Autor: Mimo

Produktywny dzień, gram w Brawl Stars – spoko gierka tak, żeby się oderwać, odwiedziłem kurnik – tragedia już nie to samo co kiedyś, a teraz odkryłem Dragon Ball Legends i właśnie siadam 乁(ツ)

Może ktoś coś innego fajnego na #android

#gry #mimocontent

Data: 29.05.2019 17:52

Autor: Mimo

Przedstawiam Wam kolejny zwyczaj Azjatycki:

Shitagi dorobou – Zaspokajanie się damską używaną bielizną w Europie uznawane jest za zboczenie. W Japonii jednak jest to sprawa tak oczywista, że dawniej kobieta wywieszając bieliznę na zewnątrz musiała liczyć się z jej kradzieżą. W pewnym momencie problem stał się na tyle dotkliwy, że na ulicach zaczęto stawiać automaty z używanymi majtkami. Podobno cieszą się większym zainteresowaniem niż maszyny z colą i przekąskami. Jest to również niezła opcja dla kobiet, które potrzebują sobie dorobić. Właściciele dowolnego seks shopu w Japonii są zainteresowani każdą ilością używanej bielizny.

Co o tym sądzicie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ciekawostkioazji #azja #mimocontent

Data: 28.05.2019 21:01

Autor: Mimo

Spróbujmy czegoś nowego! Mianowicie mała "sonda" – jestem ciekaw waszych odpowiedzi.

Czy biorąc pod uwagę aktualne wydarzenia, zdecydowałbyś/zdecydowałabyś się zakupić nowy smartphone od Huawei ?

Jeśli tak – daj +

Jeśli nie – daj -

Można dodać uzasadnienie w komentarzu – mile widziane ;)

#sonda #pytanie #technologia #huawei #mimocontent

Data: 25.05.2019 20:48

Autor: Mimo

I jak Wam Lurki zleciała sobota? Ja po robocie, jutro na nowo (walić dyżury weekendowe). Kompletnie nic mi się nie chce, a tutaj dzisiaj jakoś cicho i spokojnie w miarę widzę 乁(ツ)

#mimocontent

Data: 24.05.2019 20:25

Autor: Mimo

Dla zareklamowania mojej nowej serii lurkowej (https://www.lurker.pl/p/aF6ZsZqVUt )wrzucam ciekawostkę na temat "kultury" w Azji. Nie wiem ile ich będzie łącznie, ale nie za dużo 乁(ツ)

Dziś powiem o Yobai :

Yobai to stary obyczaj, którego pozostałości najprędzej odnajdziemy w japońskich wsiach. W skrócie polega on na zakradaniu się nocą mężczyzn do młodych kobiet i uprawianiu z nimi seksu. Gdy młodzieniec „włamał się” już do domu swojej wybranki, musiał po cichu dostać się do jej pokoju. Wierzono przy tym, że oddanie moczu na drzwi zapobiegnie ich skrzypieniu podczas otwierania. Później wystarczyło już tylko zakraść się do łóżka dziewczyny i – o ile wyraziła na to zgodę – kochać się nią dotąd, aż zapieje kogut. Rano amant wymykał się tak, aby nie zwrócić uwagi pozostałych domowników. Co prawda w razie wpadki nie ponosił żadnych konsekwencji – rodzina młodej kobiety, wobec tradycji, musiała wykazać się wyrozumiałością. Jednak jeśli mężczyzna został przez nich przyłapany już któryś raz z kolei, wypadało aby poślubił kochankę.

#azja #ciekawostkioazji #mimocontent

Data: 24.05.2019 16:27

Autor: Mimo

Witajcie moi drodzy!

Przychodzę do Was z nowiną – mianowicie dziś postanowiłem rozpocząć nowy cykl, nie jest on szczególnie imponujący czy nadzwyczajny, ale "challenge" bardziej dla mnie żeby wytrzymać. Nie przedłużając rozpoczynam cykl:

#codziennaazjatka

Będzie to przez najbliższe 100 dni zdjęcie jakiejś pięknej Azjatki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Będę kontynuować tag przez 100 dni niezależnie od tego czy będzie on popularny czy nie, ale miło by było gdyby jednak był 乁(ツ)

Istnieje legenda, że po zakończeniu challengu @Thanos z wpłat na Lurka zafunduje mi wycieczkę poznawczą owych Pań do Azji, więc warto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk dlatego zachęcam do dobrowolnych wpłat ( Zbiórka na Lurka)

A więc zaczynamy!

1/100

#ladnapani #azjatka #mimocontent