Data: 23.08.2019 04:45

Autor: Orki

Lubię i w chuj poważam, tą płynność wymiany myśli i poglądów i przynajmniej pozory zachowania wzajemnego szacunku i kulturę i jeden wspólny cel- Uniwersytet Prawdziwie Wolnej Myśli- wolny i prawdziwie tolerancyjny, ale i demokratyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=Nvz-fA_mp0Y

Ciekawe kiedy to się zjebie jak wejdzie grubsza kasa.

Przewiduję góra rok dwa, albo i pół, wprowadzenie Lurka v.2 będzie prawie równoznaczne z tym jak sądzę @Thanos

Czekasz na to żeby tylko zrealizować kupony co xD

Martwi mnie to. Smutłem.

Najbardziej twórcza część społeczności się rozpadnie, rozejdzie i zgodnie z wytycznymi po raz kolejny zostanie podzielona (nie można zbyt dużo Polaków w kupie trzymać- bo zaczną "kombinować"- polskie słowo- tępienie obce), propaganda fałszu i jedynej racji słusznej znowu wygra zapewne.

To smutne.

To byłaby kolejna cegiełka świadectwa upadku i zmierzchu cywilizacji i kultury "białego człowieka".

Co nie będzie ani dobre ani rozsądne dla świata i ogólnie ludzi.

Ale co tam,.. i tak mamy dekadentyzm moralno społeczny promowany XD to po co się przejmować XDD

Coraz mniej dzięki temu będzie ludzi którzy rozumieją co się dzieje i się choć trochę przejmują, albo zwracają uwagę, no ale to akurat przecież dobrze, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#historia #polityka #lurker #przyszlosc #muzyka

Data: 20.08.2019 21:56

Autor: rebeliant

Przez ostatni miesiąc byłem dużo mniej aktywny przez co łatwo mi było zauważyć zmiany w lurkerze. Z napływem użytkowników poziom lurkera spadł niestety. Coraz częściej pojawiają się memy ze "smiesznymi" obrazkami, użytkownicy minusują ludzi a nie treści postów.

#lurker

Data: 20.08.2019 20:49

Autor: Ijon_Tichy

Kiedyś z ciekawości poszedłem do teatru nowoczesnego, choć całkowicie daleko mi do takiej zdezintegrowanej estetyki i kiczu. Obejrzałem i nie musiałem natychmiast wykrzyczeć tym aktorom, że nie podoba mi się to co robią, że to kicz i banał. Poznałem, zrozumiałem i odszedłem.

Innym razem, będąc na spacerze z kolegą na studiach, przechodziłem we wsi obok jakiejś kaplicy i usłyszeliśmy śpiew. Z ciekawości weszliśmy do środka i okazało się że starsze panie ze wsi zebrały się na kółko różańcowe. Jest mi to całkowicie obce i nie kupuję tej katolickiej praktyki i formy, ale z szacunkiem usiadłem i przez jakiś czas obserwowałem, żeby poznać czyjś świat, kogoś rzeczywistość. I wcale nie czułem potrzeby wykrzyczeć im, że to dewocja, zabobon i w ogóle nie kupuję tego.

Można? Można.

W ten sposób "zasmakowałem" bardzo różnorodne światopoglądy, czyjeś sposoby rozumienia świata. Gdybym podchodził z uprzedzeniem, to nigdy bym nie zrozumiał, o co tym ludziom chodzi i trwałbym w takim narcystycznym przekonaniu o własnej nieomylności. Dzięki takiej postawie – obserwacji uczestniczącej, szacunku i szczerości – miałem możliwość poczuć świat czyimś spojrzeniem i uszanować je, nawet jeśli się nie czułem komfortowo w innej rzeczywistości.

Ale to może skrzywienie z racji mojego wykształcenia i konieczności praktyki we wcielaniu się w różne środowiska, również w czasie pisania pracy magisterskiej, która głównie opierała się o obserwację uczestniczącą, fenomenologię, badanie tekstów itp. Kiedyś o tym napiszę szerzej.

#rozmowy #polemika #rigcz #lurker #wspomnienia

Data: 20.08.2019 20:17

Autor: JezdziecApokalipsy

Może będą jakieś pozytywne skutki tej afery jeżeli będzie więcej postów ze źródłami co przekłada się na wyższą jakość :).

Dodam też propozycję ode mnie – obowiązek podania źródeł jeżeli kopiuje się artykuł, jakieś informacje, aby każdy mógł zdecydować czy jest to dla niego rzetelne źródło. ( ͡^ ͜ʖ ͡^ ) Oczywiście bez przesady aby do każdego zdjęcia, drobnej informacji dodawać.

#propozycja #lurker

Data: 20.08.2019 19:16

Autor: false_nine

Ja również chciałbym się odnieść do dyskusji o NSFW, do której to nawiązywał pod spodem @Alojz. Faktycznie tych NSFW jest za dużo. Gdybym miał wybierać, lepiej by było bez tego na portalu.

Także trzeba to jakoś rozwiązać żeby nie zawalało mikrobloga, ale w grę wchodzi chyba tylko zabronienie tej treści? Sam nie wiem. Z zewnątrz taka ilość tego typu treści wręcz odstrasza i wygląda niespecjalnie, powiedziałbym, że to utrudnia Lurkerowi pozyskiwanie nowych userów, szczerze.

Chyba, że NSFW byłoby widoczne TYLKO pod konkretnym tagiem (po wejściu na niego), a normalnie byłoby niewidoczne.

W każdym razie zgadzam się z Alojzem.

#opinia #lurker

Data: 20.08.2019 18:12

Autor: Alojz

Jako ze internet jest miejscem do wyrażenia swojej opinii na dany temat,nawet jak nikt nie pyta ,to i ja napiszę parę słów na temat co dzieje się na lurkur

Jako że jestem najstarszym "żyjącym" użytkownikiem strony ( ktoś coś lvl 42 ?! ..nie widzę )pozwolę sobie na odrobinę szczerości.

Po pierwsze, co do całego zamieszania NSFW ,tak przeglądałem co niektórzy użytkownicy postują to wygląda to mniej więcej tak:

NSFW.

NSFW

NSFW

NSFW.

NSFW

NSFW

coś napisze

NSFW.

NSFW

NSFW

Itd

Panowie, ja rozumiem jakby to był portal erotyczny, ale to jest strona ogólna,trochę odzwierciedla zainteresowania użytkowników.

Jeden pisze o kosmosie, inny jak to on śpi na lotnisku ;) inny co tam ciekawego u Helwetów itd.Ale tłuc prawie tylko NSFW?!Przecież te wpisy to produkcja po najniższej link oporu.Chodzi o plusiki czy o to by coś napisać ?!

Naprawdę nie macie nic ciekawego do napisania ?Jaki ciekawy film widzieliście ostatnio,przeczytali książkę,cos dobrego ugotowali itd Coś co może nie rzucić wszystkich na kolana, jeśli chodzi o treść ale cos co się przeczytać z ciekawością.Chyba o to chodzi w tym portalu, żeby napisać coś od siebie co coś ciekawego wnosi.

Co nie zmienia faktu że od czasu do czasu można coś banalego napisać, po prostu chodzi o zdrową równowagę.

.

Co do tej całej dyskusj to niekiedy jak czytam te kłótnie to jakbym to jakbym słyszał dyskusje z moim 5letni synem,w temacie " dlaczego muszę już iść spać ?!. Jeżeli widzę że dyskusja nie ma sensu to odpuszczam, są osoby które nie dadzą się przekonać, a zaprzestanie dyskusji to nie przyznanie się do porażki i przyznanie racji, to po prostu sztuka nie tracenia czasu na rzeczy mało ważne.

. Co do moderacji i regulaminu to jestem za moderacja z ludzką twarzą ale ale która jak trzeba ….to trzeba ;)

Nie ma co ściemniać, są wszędzie w internecie userzy którym hobby polega na, wywoływaniu wojenek,kręcenia gówno burz. Moze robią może z braku hobby ?! Taka osoba nic nie wnosi do portalu, a jak dostanie ostrzeżenie/ bana to płacze najgłośniej że dostał " za niewinność"

A 95% userow na portalu to po prostu wisi czy taka osoba dostanie bana czy nie, bo strona nic nie traci, jak taka osoba zostanie zbanowana.

#lurker #oswiadczenie

Data: 20.08.2019 13:42

Autor: Monte

A ja chciałbym pochwalić @ziemianin nie wdaje się w głupie wyzywanie, eskalowanie konfliktów tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy, a ładnie rozwija tę stronę, dodaje mnóstwo ciekawego contentu.

Powtórzę jsszcze raz bo nie było mnie słychać – Dorośnijcie i zacznijcie tworzyć coś ciekawego.

#lurker

Data: 17.08.2019 22:32

Autor: Thanos

Widze, że wszyscy jarają się aferą cyckową (zaczęło się od tego, że jeden user zapostował zdjecie na ktorym było widac półnagiego cycka i nie dodał nsfw – moderator zrobił to za niego, aby nie kasowac posta). Na tym się zaczęło i na tym skończyło. Nikt postów za cycka nie kasuje (cycki są dozwolone, zakazana jest pornografia). Tag nsfw jest wlasnie po to, żeby osoby małoletnie nie oglądały treści nieobyczajowych (a cycki to nie jest od razu 18+ content).

Dzisiejsza sytuacja dała mi sporo do myslenia. Przede wszystkim powstał nowy ficzer (w v2): moderator bedzie miec mozliwosc cofania postów, dzieki czemu user bedzie mogł poprawić content zgodnie z wymogami (komentarzem moda), teraz moze posta tylko usunac, co czesto jest niefajne, bo wystraczyłoby wprowadzic tylko niewielką poprawkę.

Mam jeszcze dalsze uwagi i przemyślenia, ale podzielę się nimi w najbliższy poniedziałek.

Dobrego wieczora wszystkim! (ide ogladac "Jonh Wick 3", popcorn naszykowany ;D )

#lurker #lurkerchangelog

Data: 17.08.2019 17:47

Autor: aeon

@Thanos Przy okazji ostatnich wydarzeń proponuję w v2 zrobić jakiś przełącznik (obok trybu dziennego/nocnego i innych), który pozwoli na wyłączenie/włączenie czarnej listy/albo nsfw, co kto woli, aby można było przeglądać portal w autobusie, czy pracy bez komplikowania sobie dodawaniem tagów na czarno i odblokowywaniem ich ;)

#lurker

Data: 17.08.2019 17:25

Autor: Alojz

Taka mała uwaga z mojej strony,jeśli chodzi o cycki ,NSFW i tak dalej.

Jeżeli jestem gdzieś na mieście i oglądam lurkera.pl na smartfonie, to nie chce żeby pokazywało mi się pani z prawie całymi cyckami na wierzchu,ale która nie podchodzi pod opcje +18 czy pani w w majtkach ale z wypiętym tyłkiem.

Więc moja propozycja ,by dodać osobną opcje oprócz +18 czy NSFW

Na przykład pod nazwę :erotyka, w ogólnym tego słowa znaczeniu ,od ładnej pani, do pani z gołymi cyckami na wierzchu.Po prostu pakować wszystko pod tą opcję.Chcesz to oglądać ,spoko ,nie chcesz ogólnie takiej erotyki dajesz w ustawieniach żeby ci pokazywało dopiero po kliknięciu na post,tak jak to działa w +18

Co wy myślicie o takiej opcji ?!

#lurker #pytanie

Data: 17.08.2019 13:44

Autor: Orki

Co tu się wyrabia?

Znowu jakieś próby dyktatury moderacji rodem z Vikopu, czy tylko przymiarki?

Parę dni mnie nie było i czytam o moich usuniętych postach przez samego Admina!

@Thanos:

Nigdzie nie przeklinałem bez otagowania +18, nie obrażałem innych użytkowników, i nie wrzucałem treści niezgodnych z prawem.

Co to ma znaczyć?! @Thanos

Czyż nie wspierałem zawsze serwisu i wizji renesansu Ideii Swobodnej i wolnej wymiany poglądów i inforamacji?

#lurker

Data: 17.08.2019 01:57

Autor: Gra_Melodia

Witam wszystkich zgromadzonych, w tej jakże smutnej chwili (╯︵╰,)

Chciałbym wyrazić żal, jaki mi sprawiła strata tak prawilnego lureczka, jakim był @UpadlySzczurr

Jednak, nie możemy się łamać, mam nadzieję, że przykład jaki po sobie zostawił, na zawsze będzie w naszych sercach. Żegnaj Przyjacielu. Do zobaczenia

#lurker #shitposting

Data: 16.08.2019 18:27

Autor: Czlowiek_pizza

Na lurkerze jest tyle skryptów, że przy braku neta, a raczej lejku 64kbps strona prawie wgl nie działa. Szkoda, bo wykop (jest na tyle prymitywny, że prawie wgl skryptów) , lub jego apka mobilna tak (wszystko jest na tel i pobiera tylko tekst). Dałoby radę zrobić jakąś apke, lub stronę w wersji light?

Edit: dobra jak zrobiłem że strony apke mobilna i chrome ma stronę zapisaną w cache to jakoś działa xD

#pytanie #lurker @thanos

Data: 16.08.2019 01:05

Autor: LadacznicoOdporny

#lurker @Thanos #mampomysla

Tak sobie myślę, ze przydałaby się opcja białej listy. Załóżmy, że ktoś obserwuje tag "kosmos". Z kolei czarnolistuje tag "polityka". Toteż jeśli w jednym poście pojawi się wiadomość typu "Polityka kosmiczna Indii cośtam cośtam", to taki post może mu umknąć.

Czy dałoby się ustawić niektóre tagi w pozycji "master" względem innych tagów? Może jakiś indywidualny rating tagów? Dajmy na to ktoś ocenia polityke na -2, a kosmos na +1, to suma tagów -1 zakrywa mu post. Załóżmy, że jest fanem Indii i oceni je na +1 (tiaaa, fantazja mnie ponosi :p), suma dobije do 0, więc post jest odkryty. Da się to wykonać? Ma to sens?

Ten rating to już raczej przerost formy nad treścią, ale ta biała lista "nadtagów" "masterów"wygląda sensownie.

Data: 16.08.2019 00:48

Autor: Cpp17

Wolność słowa istnieje tylko teoretycznie. Jasne – możesz pisać o niewygodnych, niemodnych faktach (chociażby o tym, że redystrybucja nie wpływa zauważalnie na inflację, albo o tym, że inflacja dotyczy całej UE) ale pamiętaj, że grono minusujących "moderatorów" zadba o to, aby ta informacja dotarła do jak najmniejszej liczby osób.

Gołe dupy, gierki i bezkrytyczne kopiowanie sloganów typu "Wenezuela", "socjalizm", "rozdawnictwo" – no po prostu elita intelektualna. Czym to się różni od "wina Tuska"?

Może by tak pomyśleć? Może by tak sprawdzić wskaźniki ekonomiczne? Sprawdzić inne państwa? Wziąć poprawkę na to, że rozwijamy się od '89, a jedną z metod na "rozwój" było wyprzedanie za bezcen prawie całego naszego majątku narodowego?

Polska zniknęła z mapy na 123 lata. Dziś na mapie jest. Trochę za mała (ja też uważam, że powinniśmy pozostać od morza do morza), no ale JEST i wszystko wskazuje na to, że będzie. Skąd więc to narzekanie? Powiedzcie mi, chociaż na ucho.

#bekazlewactwa #lurker #polityka #heheszki

Data: 16.08.2019 00:17

Autor: lachiarma

A może gdy będzie kiedyś pw może to żeby były takie opisy obok znajomych widać było jak na gg takie wiecie rozumiecie bo wiecie

Bo gdyby były to chcę sobie ustawić "Regulamin dobrego ucznia – gdy szkoła się pali, gaś ją benzyną!" 😂😂😂😂😂

EwEnTuAlNIe Smutna dziewczyna na ziemi siedziała, Tylko muzyka jej płacz zagłuszała, Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, A teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy, znak życia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają…

#shitposting #lurker

Data: 15.08.2019 20:38

Autor: vundo

W przyszłym tygodniu będę w szpitalu i nawet nie pytajcie jak będę za Wami tęsknił, bo wychodzę dopiero po tygodniu. Chyba że zabieg się nie uda, to wtedy wyjdę wcześniej.

#lurker

Data: 15.08.2019 14:52

Autor: Emil18

@Thanos

Tak sobie wpadłem na pomysł, że z lurka można zrobić też stronę z memami, a działałoby to tak:

Jeśli do wpisu doda się #memy, wpis automatycznie zostaje wstawiony oprócz tego, że na mikroblogu to jeszcze na osobnej stronie (równoległej do Głównej i Mikrobloga) z memami

Tam wpis mogłyby komentować i oceniać również osoby niezalogowane.

Jak taka osoba bez konta przeglądająca memy znajdzie sobie taką stronę jak Lurker może mieć ochotę zostać na dłużej.

Dodatkowo przydałaby się możliwość nałożenia kilku wersji loga lurka, na przykład w postaci małej belki lub jebitnego ogromnego znaku wodnego na cały obraz pod skosem, żeby w razie wyniesienia obrazu gdzieś na inną stronę pojawiło się tam logo lurka

#pomysly #lurker

Data: 14.08.2019 06:26

Autor: GNULinux

#lurker #vichan #lolifox

#policja #przesluchanie

Dobra trochę ochłonąłem po przesłuchaniu to mogę napisać trochę swoich przemyśleń.Na przesłuchaniu w ogóle się nie pytali o dystrybutora pornografii dziecięcej Michała Białka, całość się skupiła na Patryku Adamczyku i Gabrieli kalicie.

Jak ktoś nie zna Patryka Adamczyka to jest były admin vichana, adminował go razem z Marcinem Łabanowskim.

Pytali się mnie czy znam Adamczyka, czy znam Kalitę (musiałem zeznać samą prawdę więc powiedziałem że to chora umysłowo narkomanka i prostytutka), wypytywali się o słynnego biał…polskiego robotnika który przyszedł do niej na noc, o to kim jest Gonciarz (pan policjant napisał nazwisko przez ż…) i tego typu podobne rzeczy.

Chcieli też żebym podał hasła do zaszyfrowanych komputerów, ale policjantowi powiedziałem że jak taki mądry to może on nam da hasło i cały telefon to poprzeglądamy i pośmiejemy się razem.Zapytał się czy odmawiam, powiedziałem że tak to powiedział mi że mam do tego prawo.

Adwokat jakoś nie miała większych zarzutów do toku przesłuchania, kazała tylko zanotować że leczyłem się psychiatrycznie.

Tylko jedno mi nie daje spokoju, folder z Kalitą był nazwany "Wojak shame". Co najciekawsze zawsze Patryk Adamczyk mi przypisywał zasługi shilla, i te obrazki shilla typu "Patryk Adamczyk pedofil z lublina" chyba też tam były.

Co mi się układa w całość – ale to moje domysły, iWat może być niewinny we wrabianie mnie, w co już wątpię – ludzie z IRCa podobnie twierdzą mimo że jakoś im się nie naraził.

1.Łaban zaczyna wariować bo mu shill grozi, już raz miał problemy z wykopem, w międzyczasie przepisywanie silnika vi bo zdarzają się wycieki IP przez nieustalonych sprawców

2.Łaban zaczyna jeszcze więcej palić trawy i mu konkretnie odbija, zmiana świata masturbacją i chodzenie w kurtce zimowej w lipcu to tylko jedne z wielu jego wyczynów

3.Adamczyk widząc że jest drugi i wyśmiewany od cuckoldów(z powodu przyprowadzenia do moderacji prostytutki z którą utrzymywał kontakty seksualne) myśli sobie że coś może zyskać

4.Łaban nie interesuje się już vi, ma wyjebane na transparency reporty, odciął się od dawnych znajomych i ogólnie pełno teorii spiskowych które krążą do dzisiaj, ja obstaję że po prostu zachorował na głowę

5.W międzyczasie rozwija się /vichan/ na 8ch.

6.DLACZEGO BOARD VICHAN NA 8ch JEST OFICJALNY?NIET TRANSPARENCY REPORTU, zero błogosławieństwa Czaksa.To prawdopodobnie adamczyk sobie dopowiedział że jest oficjalny i banował za inne linki do boardów które tak nie cenzurowały.iWat się cieszy bo wreszcie jest pierwszą personą

7.Kilkanaście miesięcy względnego spokoju, ale nie dla mnie, board został opanowany przez shilla który zaczął wyzywać adamczyka i mnie.Jakiekolwiek niepochlebne powiedzenie o adamczyku było banowane jako "psychoza adamczykowa" – gorzej niż na wykopie.Szkoda że wyżej wymieniony człowiek zrobił z tego boarda do lżenia mnie, wielokrotnie byłem wyzywany typu policyjna kurwa, kapuś, terrorysta.

W tym momencie nie ma ani 8ch ani vichana, i dobrze że zdechło bo to już było za dużo, tylko mnie zastanawia dalej ta nazwa katalogu – shame to był board na 8ch.Wojak to moja ksywa.Wyżej wymieniony człowiek starał się utrzymywać że jestem shillem.

Oczywiście mogę się mylić, ale jakby to robiły służby to by było raczej "grodecki" bądź z sygnaturą akt.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to że Patryk iWat Adamczyk po całym zjeździe policji na 8ch został przez nich odwiedzony, bo tylko jego z personaliów kojarzyli a Łaban się zapadł pod ziemię. iWat przestraszył się shilla i zaczął współpracować z policją dając jej wątpliwej jakości materiał i próbując mnie pogrążyć bo chłopak nie ma nic do stracenia – ale to się myli jak tylko będę miał dostęp do akt to będzie miał paragrafy w buzi jak moje przypuszczenia się okażą prawdziwe xD

A ja się kurde dziwiłem dlaczego Czaks tak bardzo się upierał na hasze zamiast adresów IP…

Kurde to się porobiło wrogów pojawiło mi się na pęczki, ale kto nie ma wrogów nie ma też przyjaciół.

Jak coś to na razie mniej będę pisał, chcę odpocząć, popracować, pokucować i to raczej z dala od rzeczy które będą mnie dekoncentrowały.A w szczególności od lurka – męczy mnie to jak ludzie mnie tu traktują, jak moja ranga została sztucznie obniżona, i żeby cokolwiek się pojawiło na stronie to musi przejść przez akceptację moderacji – konkurencja dla wyC(…)Pu no nie tak miało być…

Data: 14.08.2019 05:58

Autor: Alojz

Halo halo

Jakiej opcji nie powinno zabraknąć waszym zdaniem w nowej wersji lurker ?

Według mnie powinna być opcaja wrzucenia kogoś na czarną listę tak że,osoba na tej liście nie widzi twoich postów i co za tym idzie nie może komentować twoich wpisow, i oczywiście vice versa

#lurker #pytanie

Data: 13.08.2019 23:52

Autor: Orki

Jak @Thanos chce być widzianym względem prowadzenia serwisu i jego Moderacji

https://www.youtube.com/watch?v=dh6gGmRQmyQ

Jak jest na prawdę:

https://www.youtube.com/watch?v=StZcUAPRRac

Szczuć że niby spoko, potem wyjebiemy serwis i baze i będzie jak ze Strimsem- kolejna polska zbyt zwarta społeczność rozkurwiona za grosze- tak ma być. Tak będzie.

#lurker #oswiadczenie #muzyka #biznes #polityka

Data: 13.08.2019 22:49

Autor: Orki

Zazwyczaj,.. zawsze cieszy mnie to że mogę czytać Wasze wypowiedzi i uważać się za część tej społeczności.

Nigdzie i nigdy więcej nie spotkałem takiej kumulacji rozsadnych opinii i wniosków i zrzeszenia ludzi otwarcie mówiących co myślą.

To rzadkie i cenne.

Czasami mam wyrzuty że wrzucam jakie swoje pierdowysrywy, podczas, gdy tylu naprawdę konkretnych i świetnych ludzi wrzuca tu swój kontent. Czuję się niegodny, a potem ich krytykuje i im odpisuję XD

Sprawia mi to kompleksy- Wy Lurki jebane xD

To wiele znaczy że tak wspaniali i świetni ludzie czasem odpisują takiemu przegrywowi i robolowi jak ja- prawi jak zaszczyt- co nie zmienia faktu że większością gardzę, nie lubię albo bym wpierdolił xD

https://www.youtube.com/watch?v=vlBQbEhDd98

#lurker #muzyka #pacyfikacja

Data: 13.08.2019 22:32

Autor: LadacznicoOdporny

Myślę, że #lurker przekroczył pewien punkt krytyczny. Użytkownik wchodząc na #mikroblog jest zasypywany ciągle nowymi treściami. Już nikt nie powie, że nic tu się nie dzieje i cisza. Jeżeli ktoś tu trafi, to może ciągle odkrywać nową dla niego treść bez ryzyka, że dojdzie do punktu w którym wszystko już widział.

Cieszy mnie ten fakt. Gratulacje @Thanos i reszta #moderacja. No i gratki dla wszystkich Lukrów i Lukrecji, bo ktoś jednak tę treść tworzy (ʘ‿ʘ) Portal nabiera tempa i wielkości niczym kula śniegowa.

Jest też mały smuteczek, bo powyższe oznacza, że obecna kameralna atmosfera wkrótce przeminie. Cieszmy się nią póki jest :)

Data: 13.08.2019 16:21

Autor: Orki

Joł Lurki :)

W chuj lubię tą piosenkę:

https://www.youtube.com/watch?v=0zNvFLEPmxE

No ale Elsa ponoć jest lesbą, więc Disnejowska propaganda LGBTXYZ, no i zło.

Czy wobec tego dalej mam prawo być heteroseksualnym białym mężczyzną, katolikiem i konserwatystą?

Czy to objaw podświadomego pedalstwa i teraz to już tylko wariactwo, brak logiki i zasad, różowe dildosy, pardy, manify i seks analny? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #muzyka #lurker #powaznesprawy #kryptohomoseksualizm

Data: 13.08.2019 13:33

Autor: kisiel

W sprawie poprzedniego wpisu o ratowaniu skoczni w Harrachovie

Sam osobiście nie mam czasu, ani nie chcę się włączać w zbiórki z Lurkami typu, że ja mam gdzieś przekazywać Waszą kasę (bo jesteście dla mnie jak rodzina, a z rodziną się nie zbiera kasy, bo można sobie popsuć relacje), więc załączam zdjęcie ze strony https://www.harrachovskijumping.com/?lang=pl gdzie możecie wpłacać pieniądze przelewem zagranicznym, albo do nich napisać w sprawie pomocy przy zbiórce, którą również wspiera Adam Małysz. #skokinarciarskie #czechy #lurker

Data: 13.08.2019 11:46

Autor: wordpressowiec

@Thanos czy mogę takie pytanko mieć?

Czy byłeś może w ekipie tworzącej strimi? To tylko tak z ciekawości, ani tam nie byłem ani nie znam tego, pamiętam tylko, że były na wypoku podśmiechujki z tego, że strimi nie działa itp.

p.s. czy zauważyłeś, że niestety tęczowi zaczynają też tu migrować i pojawiać się?

#lurker #wypok #strimi

Data: 13.08.2019 10:52

Autor: Major_Bialkov

@Thanos fajnie by było jakby po wejściu w jakiś tag, wyświetlała się informacja ile osób go obserwuje, blokuje i ile jest postów i statystyki. Dla Ciebie to pewnie pare linijek kodu a dla userów konkretna informacja.

I zapewne ktoś Ci to już pisał ale przydała by się wyszukiwarka tagów bo przewijanie tej listy która nawet nie jest alfabetyczna, to jakaś mordęga.

#lurker #pomysly

Data: 11.08.2019 11:32

Autor: Thanos

Ale nam tu ludzi ostatnio zajrzało… fajnie, fajnie :))

Lurker-team od wczoraj ma wgląd do v2 (pierwszy raz, bo nawet przed nimi trzymałem wszystko w tajemnicy). Hmm.. :))

Na razie bez komentarza… Temat jest taki: jak najszybciej dostaniecie wglad do bety, żeby zobaczyć, jak to sie zapowiada (jest tam duzo rzeczy jeszcze do poprawienia/dokończenia, ale to do konca miesiaca mysle, ze pocisne wszystko ladnie).

Najwazniejsze, zeby wyszła wreszcie nowa wersja, a reszta bedzie dopieszczana w trakcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lurker

Data: 09.08.2019 12:59

Autor: Wolvi666

#lurker #moderacja

Jeżeli rano wstaję albo wracam z pracy wchodzę na mikro i czytam komentarze od kiedy ostatni raz byłem na mikro i w ciągu paru minut po oceniam posty i wpisy, a w tym czasie ktoś wrzucił dużo jednakowego kontenta i dostał ode mnie garść plusów lub minusów, to czy dokonałem minus/plus rajdu na tym użytkowniku XD ?

Data: 08.08.2019 03:55

Autor: Wilec

Kiedy zasiedzisz się na nocnej zmianie w piwnicy u Thanosa, a tu nagle z sufitu schodzi pajonk, potem coś mruczy pod biurkiem udając kota. To pajonk, kocią skórę przywdziewając.

Chcę tylko zaznaczyć, że notoryczne niestosowanie się do zasad, shitpostowanie, spamowanie a następnie obrażanie innych osób ostatecznie skończy się banem. Tworzymy ten portal razem, ale gdy ktoś nie potrafi się dostosować do zasad społeczności to znaczy, że tutaj nie pasuje.

Miłej nocy lurki, bo już późno :)

#moderacjacontent #lurker

Data: 07.08.2019 22:20

Autor: ataxbras

#lurker #lurkerchangelog Jeszcze raz rzucę sugestią, że Lurker powinien mieć RSS/Atom. Bo przypomniałem sobie o zajrzeniu tutaj, jak ktoś wspomniał o tym portalu na Wykopie (który mam w feedach). Lubię profil tego miejsca, ale rzadko chce mi się przewijać, klikać na kolejne strony, i wykonywać inne zbędne czynności. Lubię mieć agregat w jednym miejscu.

Data: 07.08.2019 20:09

Autor: Alojz

@Thanos możesz zrobić ver 2.0 lurkera, tak żeby na stronie po prawej stronie leciał mi pasek z warszawskiej giełdy papierów wartościowych po lewej z frankfurckiej giełdy.Na dole pasek z newsami z Polsat news.Troche wyżej player z YouTube ( takie małe okienko ) z moją playlista.Po lewej stronie tak troszkę wyżej ,aktualna prognoza pogody z mojego miasta,tak żeby się odswiezała co 15 minut.

Do tego u góry pasek playera z Spotify.

Dało by radę jeszcze gdzieś wcisnąć player od avikow żeby można było podczas czytania jakiś film pooglądać ?

#lurker

#heheszki

Data: 06.08.2019 21:50

Autor: Orki

Cholera to jednak idę po piwo jednak, za duzo tu sie ciekawych rzeczy dzieje, żeby tak na trzeźwo, bez podbudowy moralnej obczajać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakies wynalazki, strimy ze startów rakiet!

Kurnia o takiego Lurkera nic nie robiłem! (ʘ‿ʘ)

#lurker #nocna

Data: 06.08.2019 17:52

Autor: Anty_Anty

Ehh jak ja się boję że i tu przyjdą ludzie którzy masowo będą generować ścieki.

– Przywal się do człowieka za to że ocenia i naskocz na jego wiedzę.

– Widząc że gość ocenia coś co widział wyśmiej że to co widział jest niewystarczające

– Widząc że jednak gość ocenia coś co może ocenić zejdź na poziom zero

(Panie oponencie film można oceniać na wiele sposobów również to jak odwzorowany jest świat, można oceniać zdjęcia, ścieżkę dźwiękową, wybrane lokalizacje a nie tylko grę aktorów)

#lurker #wpis #zalesie

Data: 06.08.2019 13:31

Autor: k4lk4

Dzień dobry, witam wszystkich bardzo serdecznie :) Jestem nowy, bardzo miło was poznać.

Czy jest cos co powinienem wiedzieć jako nowy? Poza tym, że niemile widziane jest wspominanie szamba z którego wyszliśmy?

Miłego dnia wszystkim użytkownikom Lurker.pl :)

#witamsie #lurker

Data: 05.08.2019 15:10

Autor: Monte

A propos dramy @Anty_Anty i @JuliaMay ugułem ludzie co wy mówicie, zastanówcie się. Chce wam coś powiedzieć by nie powtarzać błędów z wykopu.

Wczoraj przeglądałem moje stare komentarze z różnych stron i for z przedziału 2012-2015, udzielałem się głównie politycznie i nostalgłem, te moje dawne komentarze były dużo lepsze i mądrzejsze niż to co dzisiaj produkuje.

Żeby tam na forach odpisać na komentarz pamiętam, że zabierałem źródła i teksty z różnych książek, encyklopediii, stron internetowych, bo tam liczyła się wartość merytoryczna komentarza na tej podstawie ludzie oceniali komentarze.

Później przeszedłem na wykop i tam dyskusja już nie polegała na rozmawianiu i wymienianiu się poglądami tylko w jak najskuteczniejszym dowaleniu drugiej strony. I rozumiem oburzenie @Anty_Anty

Bo mogę zebrać setki źródeł, napisać ścianę dobrego tekstu pisanego iście literacko, przyjdzie jakiś neuropek zacytuje coś wyrwanego z kontekstu ze środka doda "nie zesraj się XDDDD", wyśle link na discorda neuropy by wyplusowali mu komentarz, jak ma wyplusowany komentarz to:

1)ludzie nie będą czytać ściany tekstu przeczytają ten krótszy zacytowany wyrwany z kontekst tekst.

2) ludzie będą widzieć dużo plusów to będą dalej plusowac bo hehe widzisz plusa dajesz plusa, widzisz minusa dajesz minusa.

No i tak tworzy się patologia, nie chciałbym aby tak skończył lurker, dlatego zachęcam was abyście ze sobą normalnie dyskutowali.

@thanos nie banuj nikogo za poglądy, okazałbyś słabość tak jak to jest u somsiada.

#lurker #oswiadczenie weźcie po ciastku i się poguccie

Data: 05.08.2019 01:07

Autor: Monte

Na Mistrzowie.org jest typ który odpowiada za marketing szeptany wykopu, tutaj jego nick https://mistrzowie.org/user/Teknoman

W każdą grafikę wkleja logo z napisem strony. Taka forma reklamy też jest dobra

Tylko jak będziecie tak robić to przerabiajcie w html liczbe plusów, bo jak ludzie tzn. normiki widzą dużą ilość plusów to muszą się z tym zgadzać bo przecież dużo ludzi się z tym zgadza, a oni nie chcą jak by to powiedzieć "wypaść ze stada", tak też działają plusy na wykop – widzisz plusa dajesz plusa, widzisz minusa dajesz minusa, niezbyt rozgarnięci intelektualnie ludzie XD

#lurker #mistrzowie

Data: 04.08.2019 12:52

Autor: Alojz

@kosmitolog w Niemczech żyje około 46 000 osób mających na imię Adolf,Adolphe, Adolph.

Często się błędnie słyszy że owe imię jest zabronione w Niemczech.Nie jest.

W ostatnich czterech latach 46 dzieci otrzymało imię Adolf,Adolphe, Adolph

Witam nowych użytkowników lurker.pl.

Trafiłeś na mój autorski tag na lurker.pl

#wszystkooniemczech

I Bez owijania w bawełnę,mój tag jest najlepszy na stronie, taka prawda ;)

Pan @kosmitolog ma ciekawe tag o kosmosie i rakietach ale kogo to interesuje ;)

Jest jeszcze paru użytkowników mający interesujące tagi ,ale niestety, nie robią dostatecznej reklamy swojego tagu :)

#lurker

Data: 04.08.2019 01:28

Autor: Dom_Perignon

Widzę, że sporo osób tutaj przybyło ze strony o treści pedofilskiej.

Czyżby Noc Długich Banów, która została przeprowadzona na konserwatywnej części portalu?

Najprawdopodobniej tak. Jakie to symptomatyczne. Zaraz po tym gdy skompromitowała się przeciwna strona. Kowal zawinił, Cygana powiesili.

Zaraz ktoś napisze, by nie poruszać tematu tamtego portalu. Ale ja do czegoś zmierzam.

Wiecie jak dowiedziałem się o istnieniu lurkera? Przez zupełny przypadek. Ktoś wrzucił screena w komentarzach.

Gdyby nie to, nawet bym nie wiedział, że istnieje taka strona.

Potrzebna jest szersza kampania promocyjna. Ci, którzy jeszcze posiadają niezbanowane konto na tamtym szambie, powinni poinformować innych, że jest miejsce, gdzie mogą się przeprowadzić. To ważne, ponieważ banowani są bardzo aktywni użytkownicy, którzy albo potem znów zakładają nowe konto albo raz na zawsze odchodza z serwisu, ponieważ nie widzą alternatywy.

Plusem lurkera jest niewątpliwie to, że jest to serwis, na którym panują jasne zasady i jest bardzo liberalne podejście co do twórczości użytkowników. Jest to niewątpliwa zaleta, której nie posiada serwis z moderacja złożoną z upośledzonych czerwonych. Ale niewiele to da, jeśli inni nie będą wiedzieć o istnieniu takiego miejsca.

Także apelowałbym o bardziej aktywną kampanię promocyjną.

#bekazwykopu #lurker #bekazlewactwa

Data: 03.08.2019 22:54

Autor: drewniany

Do wszystkich nowych użytkowników, apeluję o prawidłowe tagowanie # bekazwykopu oraz # wykop

Posty bez tych tagów będą minusowane i atakowane.

edit: Prawidłowo otagowane osobiście nagrodzę plusikiem ᶘᵒᴥᵒᶅ

Takie treści, odpowiednio otagowane oraz w umiarkowanych ilościach są mile widziane. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lurker

Data: 03.08.2019 21:37

Autor: Wolvi666

@Thanos Czy w V2 będzie cokolwiek pozwalające na podejrzenie postu usuniętego przez moderację, powód i możliwość odwołania? Pytam, bo wrzuciłem u sąsiada wpis na mikro z linkiem na Lurker z "Elfikiem z wielkim cycem" i usunięto mój wpis i zostało to wszystko wyczyszczone. Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do tego tutaj. Pozdro Wujciu

#shitposting #lurker #afera #bekazwykopu

Data: 03.08.2019 20:56

Autor: Orion

Witam wszystkich nowych Lurków! Mam nadzieję, że szybko się tu zadomowicie. (ʘ‿ʘ)

To strefa wolna od MTMów co nie znaczy, że toleruje sie tu trolli i idiotów. Jak pewnie zauważyliście postów jest dużo mniej… ale nie liczy się ich ilość ale jakość ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lurker #heroes3

Data: 03.08.2019 17:29

Autor: Monte

Witam nowych użytkowników (づ•﹏•)づ

Jak wiecie lurker dopiero startuje i jak chcecie dobrą tzn. lepszą alternatywę to musicie pomóc w rozwoju tej strony. Tworzcie ciekawy content, jak macie jakieś ciekawe zainteresowania to ciekawe wpisy o nich są tutaj bardzo pożądane ʕ•ᴥ•ʔ

Wiecie o co cho. A i jeszcze jedno, apeluje o to byście nie przenosili wojenek i polaryzacji z wykopu. Staracjie się rozmawiać ze sobą, wymieniać poglądami, wysłuchujcie argumenty oponenta, niech debata tutaj wygląda lepiej, a nie byle dojebać drugiej stronie XD

Więc powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lurker #oswiadczenie #wykop

Data: 02.08.2019 12:55

Autor: kosmitolog

Nie dostaniesz bana za multikonto jeśli wejdziesz na Lureczka z kilku kompów jednocześnie :)

@thanos nie znam się, to zapytam: jesteś w stanie wykryć z ilu maszyn się zalogowałem? ;)

< żeby nie było, mam tylko jedno konto, chodzi tylko o ilość kompów >

#heheszki #lurker

Data: 29.07.2019 09:05

Autor: radmen

Tu na #lurker są ludzie, którym chętnie dałem bany. Powody są różne, nie ma znaczenia. Lubię ten ficzur, jednak mam z nim parę problemów.

– licznik komentarzy pod postami uwzględnia komentarze osoby, którą zbanowałem. W sytuacji gdy to jest jedyny komentarz widać po prostu pustą przestrzeń

– wolałbym aby osoby przeze mnie zbanowanie nie miały możliwości komentowania moich postów – nie widzę ich, to nie mogę zareagować. Czytałem niektóre z komentarzy w trybie porno i prawdę mówiąc aż świerzbiło mnie aby je zgłosić. Jednak dopóki user jest na mojej czarnej nie mogę nic z tym zrobić

– poniekąd związane – to zakrawa o cenzurę, jednak warto przemyśleć kwestię pozwolenia na moderację komentarzy we własnym wpisie. Czasami dyskusja wymaga moderowania przez autora, a bez supermocy nie ma jak sobie z tym radzić

Co o tym sądzicie?

Data: 28.07.2019 18:56

Autor: Monte

@Thanos (CEO Lurkera) przekonał mnie, że trafiłem w dobre miejsce. Na owym screenie widać jak cieszy się z cudzego szczęścia i z bezinteresownej pomocy drugiego człowieka.

Niby drobny szczegół ale widać, że jest dobrym człowiekiem. To miłe widzieć, że tutaj promuje się dobro i to zaszczyt że w jakimś stopniu mogę uczestniczyć w rozwoju tej strony.

Fajna odskocznia, bo u somsiada promuje się gwalcicieli i mordercow i rozmawia się z nimi o życiu. I mają kolejną aferę z tego co widzę https://www.wykop.pl/wpis/42905515/myslicie-ze-teczowo-ateistyczne-dzbany-moga-wiecej/

Na szczęście tutejsza moderacja zawsze pomaga i nie dehimanizuje ludzi tylko dlatego, że mają odmienne zdanie od moderatora jak to jsst u somsiada. Lurker jest naprawdę świetny trzymajcie taki poziom (。◕‿‿◕。)

#lurker #chwalesie #oswiadczenie

Data: 27.07.2019 03:47

Autor: Orki

Zawsze fascynowała mnie filozofia, sekty, religia a potem socjotechnika czy tam socjhologia i historia ofc.

Zawsze zadawałem sobie pytanie jak coś i kogoś wykorzystać.

Teraz jestem inny, poniekąd

Iw tym momencie zadaję sobie jedno pytanie czy dla czego Lurker powstał i czego będzie kolejną platformą nośną?

#lurker

Data: 27.07.2019 03:04

Autor: Orki

@Marmolada Tak w końcu będzie, jak dalej będziesz prowokować na lurkerze.

Nie ważne kto, nie ważne kiedy.

Należy Ci się kara za bycie zbyt zmysłową i prowokującą.

Czy tylko ja zaczynam rozumieć religię ze wschodu że kobiety powinny być należycie karane za wyuzdanie i kuszenie?

Zły mężczyzna zawsze ponosi karę za swoje czyny- jestem za równouprawnieniem.

Kobiety też powinny ponosić karę .

#lurker #kobiety #fakenews #kara #prawo #metoo

Data: 26.07.2019 21:16

Autor: GNULinux

Widzę że ludzie z shillfoxa zaczynają się mną interesować.Spokojnie, nikt mnie nie zastraszył, ani nawet nie pisał żeby mnie wezwać na przesłuchanie, co jest wysoce dziwne bo prokurator mówi że miano już mnie przesłuchać wcześniej, ale ten chłopiec zaginął I wszyscy zostali oddelegowani do jego poszukiwania(szkoda chłopca, miał rosyjskie obywatelstwo, już był o krok od lepszego życia w Moskwie a teraz śpi z aniołkami…dobranoc słodki książe…)

Nie dam się zastraszyć, to jest to co czego dokładnie wszyscy źli ludzie ode mnie chcą.

A ja się nie boję, nie zrobiłem nic złego i na przesłuchanie pójdę z adwokatem by mnie policjanci nie pobili tak jak np. Igora Stachowiaka.

Przy okazji – odzyskałem sporą część swojego sprzętu, mój ojciec też (bo prokurator Konrad Gołębiewski dał nakaz przeszukania obydwu domów – robi sobie cyrk z prawa i domniemania niewinności), ale najważniejszego nie odzyskałem – swoich zaszyfrowanych komputerów.

Wkrótce sam czy to z pełnomocnikiem będę pisał by go odsunęli od postępowania (pewnie nic to nie da, ale próbować warto) bo najpierw występuje o nośniki danych czy ich kopie – a teraz nie chce oddać nawet płyty głównej) bo śmierdzi mi to korupcją na kilometr (drogi moderatorze – przy korupcji nie chodzi tylko o łapówkarstwo, tylko także o odniesienie prywatnej korzyści czy szkodliwym wpływaniu na przebieg czynności swoim stanowiskiem – a tutaj na zasadzie "ty zaszyfrowałeś więc ci nie oddamy sprzętu bo powiemy ci że są prowadzone czynności przygotowawcze i co nam zrobisz?nie mamy twojego płaszcza")

A i jeszcze jedno ostatnie – dlaczego ja tak rzadko piszę.

1)Macie już u siebie na shillfoxie albo drugiego Grodeckiego który wygraża się że pozabija wszystkich,przetnie przewody hamulcowe, wpakuje w trumnę kogoś bo pisze przez tor, to niech sobie pisze za mnie, ja tam od tego umywam ręce.

2)U Patryka Adamczyka na boardzie vichan nie chce mi się za bardzo pisać, dla mnie to jest podła osoba która dawała żeby mnie lżeć, samemu mnie lżył i wyzywał razem ze swoją dziewczyną prostytutką(Gabriela – filmy z dziadziem które ja sam wyciąłem są już klasyką na czanach xD, nie mówiąc już o profilach na erodate) a także moją koleżankę która dorobiła się od Wibowit określeń typu "gruba ukrainka która ma syf w domu" a także dawał shillowi mi grozić, tymczasem nie dając o sobie nawet złego słowa powiedzieć.

W ogóle nie wiem dlaczego iWat uzurpuje sobie prawo do nazywania boardu vichan na 8ch jako oficjalny board vichana.

O głównym Adminie Marcinie "Czaks"ie Łabanowskim dawno już nie słychać.

Gdy tymczasem vichan zdechł bez transparency reportu ani podpisu elektronicznego a tu nagle mamy inną deskę która tytułuje się oficjalną bez jakiegokolwiek błogosławieństwa Chaxa, trochę to dziwne, nie?

Tak samo ja mogę sobie zrobić temat na lurkerze #vichan i mówić że to teraz oficjalne forum obrazkowe Vichan, prawda?Ale nie zrobię, bo nie jestem podłą osobą, a i bez podpisania czaksa by to wyglądało trochę podejrzanie.Znamienite jest tylko to że cuckold tępi wszystkie inne boardy które się nazywają vichan, jakby miał on tylko do tej nazwy prawo (a nie ma)

3)Lurker jest jaki jest, jest tu sporo konfederacjonistów którym się nie podoba że nie szanuję kraju który tak mnie skrzywdził.

W związku z czym praktycznie każdy mój post jest z miejsca minusowany – co za tym idzie spadłem w rankingu i teraz każdy post musi być akceptowany przez moderację, tak samo będzie z tym postem, ile potrwa jego akceptacja?Nie wiem, różnie to bywa, w chwili kiedy to wysyłam jest 17:25, z tym będzie trochę pewnie dłużej bo to ściana tekstu.

Elo i pozdro

Sebastian Grodecki

PS nie przeżywajcie jak nie będzie mnie jutro bo idę na operację dłoni(nie, to nie od fapu)

#lolifox #wykop #lurker

Data: 22.07.2019 21:44

Autor: Thanos

Ustanawiam poniedziałki jako dzień weekly scrumów (beda raporty z postępu prac, changelogi etc. – zawsze w poniedziałki). W przyszły poniedziałek zostanie podana oficjalna data wypuszczenia bety. Jak sie sprawy mają obecnie? Wiele funkcjonalności wyciąłem (czyli bedzie wszystko to, co teraz + kilka nowych bajerów; ale nie od groma bajerów ;D ), żeby jak najszybciej Wam zaprezentować, co tam napłodziłem.

zostały 3 moduły na froncie do skonczenia. w tym tygodniu je pocisne (przy sprzyjających wiatrach; w frimach panuje sezon urlopowy, wiec nikt nie dzwoni, nikt nie pisze :( -- xDD ), bede kodzić całodobowo, oby to już ostatni week i bede mogł kapke odetchnąć ;D

AVE!

#lurker #lurkerchangelog

Data: 19.07.2019 23:00

Autor: bananaplug

@Thanos przyzywam Cię. Już od dłuższego czasu zauważyłem że czasami wchodzę w post, i widzę że wpis ma teoretycznie więcej komentarzy niż faktycznie widzę. Weźmy na przykład mój ostatni wpis – https://www.lurker.pl/p/rL89zBXIr. Na ten moment jak widać na pic related, mam 5 komentarzy, ale widzę tylko jeden – od @reflex1. Strzelam że może być to powiązane z tym, że zczarnolistowałem na samym początku mojej kariery @kosmitolog. Ale nawet gdybym chciał odkręcić to, to nie wiem jak. Jak wchodzę w mój profil to nie mam żadnej czarnolisty, mam tylko blurb o tym żeby jej używać.

#lurker #czarnolisto

Data: 18.07.2019 14:13

Autor: dzin

14:11 [Users #lurker]

14:11 [@amator ] [@bogumil] [@dzin ] [@jogin] [@renatka] [@zero]

14:11 [@beskitu] [@DRzEWo ] [@gibon] [@LoToS] [@szatan ]

14:11 -!- Irssi: #lurker: Total of 11 nicks [11 ops, 0 halfops, 0 voices, 0 normal]

Zapraszam na IRCnet.

http://irc.tu-ilmenau.de/all_servers/

#irc #spotkanie

Data: 14.07.2019 03:44

Autor: Orki

Czasem jak tak Was czytam i pacze, oraz widzę, jak mądrze się wypowiadacie i inteligentnie, to aż mnie taka tkliwość bierze, ale taka luba i z dumą nawet, że jeszcze gdzieś są normalni i ogarnięci ludzie.

Nie wiem jak przekazać ten uczuć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#chinskiebajki #lurker

https://www.youtube.com/watch?v=v7x7wSWdAiI

Data: 14.07.2019 02:52

Autor: Orki

Ja Was wszystkich znam, najpierw niby fajnie, a potem nagle same pedały i wyznawcy jedynej prawdy słusznej oswieconej lewackiej!

Niby fajnie, a potem szturm sponsorowanego i z przekonania nawet, lewactwa i kolejna społeczność rozbita i zabita.

Widziałem już to na Strimsie i Wykopie.

@Thanos- kiedy się społeczność i serwis zniknie albo skurwi programowo?

Jesteś albo agentem, albo sprzedasz się jak każdy poprzedni!

Nikomu i w nic już nie wierzę.

<poteżny krzyk rozpaczy i zawodu oraz rozczarowania>

Przesyłałem tu moje myśli i energię, w postaci przekazu w myślach

#lurker

Data: 13.07.2019 21:20

Autor: Monte

Wolnościowy somsiad (GAB) zrobił wersje V2 i popularność mocno rośnie i rejestrujom sie jak pojebani, a ich apka jest na #1 trendach google store. Życzę również takiego sukcesu z lurkerem v2 ;)

#lurker #gab

Data: 13.07.2019 16:16

Autor: false_nine

@Thanos kiedyś jak pracowałem na wiki Stalkera, porobiłem grafiki dla osiągnięć użytkowników.

Masz je tutaj (mój stary profil na wiki), bardziej po prawej stronie, trochę na dole. Wymyśliłem grafiki wraz z nazwami:

https://stalker.fandom.com/pl/wiki/U%C5%BCytkownik:FF2121

Wszystko w photoshopie. Prosta sprawa. Gdybym miał zasugerować odznaczenia dla userów Lurkera w przyszłości, to moim zdaniem właśnie w taki sposób powinny wyglądać, tylko mniej mroczne, takie dostosowane do portalu społecznościowego.

#lurker #pomysly

Data: 10.07.2019 22:03

Autor: GNULinux

Wyjebali mi wpis za nienawiść na tle narodowościowym, kiedy nienawiść była tylko wymierzona w aparat państwowy.Fajna ta moderacja, taka wykopowa próbująca cię wrobić w przestępstwa.

#lurker

Data: 10.07.2019 03:10

Autor: Alojz

Do regulaminu portalu powinien być dopisany punkt

"Właściciel portalu ( moderacja ) zastrzega sobie prawo, do banowanie użytkowników lub usuwania postów, bez podania uzasadnienia "

Poważnie , to za oszczędziło by dyskusje ,pytania i nerwy

#lurker

Data: 10.07.2019 02:11

Autor: Monte

Nie podoba mi się ten ban dla @MondryPajonk . Zaczyna się powoli samowolka moderacyjna tak jak u sąsiada. Wolałbym aby regulamin był dobrze i przejrzyście napisany (osobiście podoba mi się ten regulamin na mistrzowie.org). I moderacja powinna się do niego stosować. A nie ban za to że się kogoś lubi lub nie.

#narzekanie #lurker

Data: 10.07.2019 02:04

Autor: Orki

Słyszałem że obecnie Lurker jest chory na infekcję zwaną lewactwem, pedalstwem, i inną tęczową zarazą spod alfabetycznych znaków, która uważa za punkt honoru żeby założyć tu konto i psuć życie normalnym ludziom nie tylko na co dzień w realu, ale też na niszowych serwisach.

Czy to prawda?

#lurker #pytanie

Data: 09.07.2019 19:21

Autor: Monte

@Thanos Jest taka opcja, której bardzo mi brakowało na wykopie czyli czarnolistowanie osób tak by osoba zaczarnolistowana/zablokowana nie mógła widzieć moich wpisów czy profilu, żebym był u niego schowany.

U somsiada jest teraz tak, że jakiś nazwijmy go mirek ma inne poglądy niż jeden nazwijmy go psychopata i każdy wpis mirka jest przez tego psychola stalkowany do kilku lat wstecz – wycinane coś z kontekstu i wstawianie by go wyśmiać wraz z circlejerkiem z tzw patologii (tzn "neuropą"). I tak dzień w dzień.

Jak by była opcja, że ten Mirek może dodać psychopate do czarnej listy/zablokować go tak by ten psychopata widział kłódkę na profilu mirka i żeby był schowany każdy post nawet te przyszłe dla psychopaty.

Co prawda mógłby wejść na jego profil niezalogowany i stalkować wpisy, ale poprostu takie coś mogło by zapobiec takim sytuacjom, zanim by powstały. Bo by się nie narażał osobom niezrównoważonym psychicznie, zapobiegło by też doxxingowi ze strony takich osób. Oczyściło by to też lurker na przyszłość z takiego szamba.

#propozycje #lurker #prywatnosc

Data: 09.07.2019 12:16

Autor: GNULinux

#gnulinux #lurker

Dlaczego moja osoba was tak boli?Przecież to że urodziłem się tutaj, i po obywatelstwie jestem polakiem nie znaczy że muszę ten kraj uwielbiać, czy też się przyznawać do bycia niestety polakiem.

Mówcie mi wyjedź – dobrze, wyjadę tylko potrzebuję mieć rosyjskie obywatelstwo

Data: 08.07.2019 11:04

Autor: Gra_Melodia

"umieszczania materiałów o charakterze erotycznym lub z innych względów nieodpowiednich dla osób poniżej 18 roku życia w taki sposób, by osoby niepełnoletnie lub nie życzące sobie kontaktu z tego typu materiałami nie były narażone na przypadkowy z nimi kontakt,"

@Thanos Jak to się ma, do dodawania jedynie nsfw do wiadomych zdjęć? Bo osobiście to jednak myślę, że po to jest to 18+ w opcjach.

#pytanie #lurker

Data: 06.07.2019 01:12

Autor: Alojz

Aktualnie mikroblog wygląda tak Cycki ,NSFW ,zajebane memy z innych stron i wpisy o niczym, pisane pewnie na sedesie.

Naprawdę nie ma cię jakiś zainteresowań ,albo ambicji zeby napisać coś jak @kosmitolog o rakietach/satelitach, coś co wymaga przejrzeniu paru stron i sklecenia jakiejś ciekawej treści ?

Coś co ma więcej niż cztery zdania ,dla wpisu i plusikow ?

Nie piszę żeby kogoś w#urwic czy sprowokować . Przejrzyjcie parę stron wstecz na mikroblogu i sami obiektywnie oceńcie treść ,albo czy to zachęca kogoś do założenia konta ?

Przecież momentami ten mikroblog wygląda jak sracz, miejsce gdzie można strzelić kupę( treść ) i sobie ulżyć.

A potem najlepiej krzyczeć nie nie ma nowych użytkowników ,że mały ruch na stronie.

Zanim coś napiszesz, przemysl jeszcze raz co tu napisałem, z dystansem do siebie i bez focha.

#lurker

Data: 03.07.2019 22:53

Autor: Monte

Jutro (4 lipca) wychodzi GAB v2, totalna rewolucja wolnościowa, zmieniony layout, wszystko poprawione. Prawdopodobnie będzie też zdecentralizowany.

Jeszcze za niedługo wychodzi lurker v2 no żyć i nie brać i nie umierać <3

#cieszesie #gab #lurker

Data: 03.07.2019 22:22

Autor: UpadlySzczurr

Takie pytanie, będzie się dało gdzieś sprawdzić np. w v2 kto ma cię na czarnej liście? Bo aktualnie dodaje czasami odpowiedź albo pytanie do jakiegoś posta i nie wiem nawet czy ktoś to odczyta, już lepsze uczucie jest na wykopie kiedy wcale nie można napisać komentarza :P.

#pytanie #lurker

Data: 03.07.2019 21:16

Autor: Orki

Poczułem potrzebę podkreślenia męskości na tym portalu!

Bedę tu.

Kto chce mi rzucić wyzwanie niech szuka gościa z piwem ogladającego motocykle i rozmawiającego o nich- będę miał bandamke z czaszkami!

Przy okazji polecam ten event, chamstwo umiarkowane, maszyny najlepsze, kobiety łatwe bo to wiocha, piwo tanie, nocleg zawsze się znajdzie.

Orki- serdecznie polecam :)

#lurker #spolecznosc #motoryzacja

Data: 03.07.2019 16:24

Autor: Thanos

Szybki update odnosnie v2. Od 2 dni mamy już lipiec (a Lurek miał sie pokazać na początku lipca, takze tego…). Jak wyglada sprawa obecnie? No jest mały poślizg, nie ma co ukrywać :D ale nie dlatego, że coś źle zaplanowałem czasowo, tylko po prostu miałem troche nadprogramowej pracy. orałem pole, troche chillowałem, zrobiłem 2 szybkie zlecenia. w miedzyczasie rodzina sie powiekszyła ( #picrel ) <3 w kazdym razie wszystko idzie ładnie i bezproblemowo. za 10 dni dam znac. chce jak najszybciej uruchomić betę, żebyście zobaczyli, co to w ogóle Was czeka. zmiana jest totalna, ale zdecydowanie na lepsze ;D

no cóż, jeszcze duzo pracy przede mną, ale tempo mam niezłe. cały czerwiec i lipiec (+sierpień) mam kompletny chillout (chyba, że bedzie jakas niespodziewana awaria i dostane wezwanie, ale nie przewiduje, bo to sezon urlopowy raczej), wiec siedze i kodze. mógłbym w tym czasie grać w Diablo2, ale nie gram, wiec doceńcie: naprawde lece na max-speedzie :D szybciej sie nie da ;P btw. jak juz skoncze, to może polecimy szybkiego (1-dniowego) Multi w LoD-a? jakos mnie ochota naszła na Zealota ;D

ale najpierw praca, potem rozrywka, yup ;D

#lurker #lurkerchangelog

Data: 03.07.2019 03:31

Autor: ZorD

Wpadł mi taki nietypowy pomysł w bezsenną noc.

, Czasem człowiek chciałby wysłuchać opinii innych czy porozmawiać o czymś o czym by nigdy nie powiedział. Praktycznie wszędzie gdzie się bywa jest się z czymś utożsamianym. Taki przykład, ja mógł bym coś napisać ale nie chciałbym by ktoś te historię kojarzył z moją osobą (profilem) na tym portalu. Chciałbym to powiedzieć anonimowo. Na portalu każdy jest tylko nickiem ale jednak tworzy się tu jakaś postać siebie. Poglądy rozmyślania, skąd jest, jaka płeć czy wiele innych aspektów.

A jakby stworzyć tu taka możliwość że każdy user po spełnieniu jakiś warunków typu odpowiedni rank czy staż konta mógłby napisać np. jeden wątek dziennie anonimowo na mikro.(poprzez przesunięcie suwaka tak jak 18+, NSFW, Spoiler.) To by zmniejszyło ilość fejk kont, zrobiło portal wyjątkowym i bardziej przyjaznym użytkownikom bo myślę że nie jedna osoba by z takiej opcji skorzystała.

Jeśli by takie coś przeszło myślałem tez o sytuacji komentarzy. Ktoś kto napisał wątek mógłby mieć opcje napisania komentu jako osoba anonimowa bądź pod swoim nickiem.

Zastanowił też bym się kto by miał wgląd kto to napisał, wszyscy moderatorzy? Tylko @Thanos? Pewna grupa moderator?

A podstawową zasadą takiego wpisu było by brak jakichkolwiek powiązań z postronnymi osobami typu że ktoś na kogoś jedzie z portalu czy innych fizycznych osób.

Co o tym sądzicie? Czy się wyglupilem?

#lurker #pomysly #portal

Data: 02.07.2019 22:33

Autor: Vandzior

Myślę, że powinien być jakiś skrypt, co sprawdza ostatnie 3 dni aktywności użytkowników, jeśli suma plusów i minusów jest ujemna to moderacja powinna dostać powiadomienie, aby przyjrzeć się takim osobnikom. Nie wiem do końca jak ogarnąć ten skrypt, aby był mało zasobożerny, ale myślę, że @Thanos coś wykombinuje.

Widać u niektórych, że mają duży rating i im odbija. Dlatego myślę, że taki skrypt by się przydał.

#lurker #pomysly

Data: 02.07.2019 10:43

Autor: Pancake

Wniosek oficjalny do Administracji #lurker

Żądam wymogu oznaczania tagiem autorskim wpisów, dodawanych przez użytkownika regularnie pod tym samym tagiem ogólnym.

(Jako uzupełnienie punktu Regulaminu traktującego o spamie/floodzie)

Uzasadnienie:

Jak widać dla wielu użytkowników to jakiś ogromnie duży problem stworzyć swój tag, a jak ci się nie podoba "dodaj sobie na czarną-listę". Niemniej, nie warto czarno-listować interesujących cię tagów ogólnych, ze względu na niedopasowanie wrzutek jednostki. Wielu użytkowników o których tutaj wspominam lubię i bardzo chciałbym aby tak pozostało, nie chcę ich również dodawać na czarną-listę, bo i tak jest nas tutaj bardzo niewielu. Chciałbym tylko wykroić ich wrzutki, pod danym tagiem.

Ewentualna opcja dodatkowa godna rozważenia:_Zablokuj wyświetlanie wpisów użytkownika X w tagu Y (i to mogłoby być najlepszą opcją, nie tylko w kwestii małych, czy dużych cycków. Może okazać się pomocne, gdy na portal przyjdzie już więcej użytkowników i rozgrzeją się dyskusje pod takimi tagami jak np. polityka).

#lurker #pomysl

Data: 26.06.2019 22:24

Autor: Thanos

@Gra_Melodia prosił o staty, wiec napodaję (bo juz dawno nie było). GA w załączeniu ponizej (sprzed chwili).

KONT ZAŁOŻONYCH: 4244

KONT, KTÓRE PRZESZŁY AKTYWACJĘ E-MAIL: 4062

NAPISANYCH POSTÓW: 24157

w komentarzu ponizej liczba akt. userów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lurker

Data: 26.06.2019 15:19

Autor: Emil18

Znalezisko z płomieniem, a jako jeden z pierwszych komentarzy widnieje właśnie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5019339/wyciek-maili-z-googla-potwierdza-cenzure-prawicowych-kanalow-na-youtube-afera/

#lurker #wykop

Data: 24.06.2019 21:29

Autor: aeon

@Thanos skoro w v2 ma być dodanie posta do ulubionych to proponuję możliwość podziału ulubionych na grupy. Może to działać podobnie to strimów, np. dodaję do ulubionych posty od kosmitologa o kosmosie i o zwierzątkach, post Oriona o czołgu, a następnie tworzę w ulubionych postach grupę ciekawostki.

#lurker

Data: 24.06.2019 17:53

Autor: LadacznicoOdporny

#pomocy #wypok #lurkilurkom #prywatnewiadomosci

Mam prośbę. Ma ktoś z Was niezbanowane konto na Wykopie?

Napisał do mnie kolega sylweSter_2018

a dzięki wieczystemu srebrzystemu orderowi nie mam jak odpisać.

Byłby ktoś uprzejemy napisać mu, że KurwoOdporny reinkarnował się na #lurker i że teraz tutaj mnie znajdzie?

Mam nadzieję że @Thanos w końcu odpali prywatne wiadomości i że jeszcze będę mógł z nim popisać…

Przez biauka masa kontaktów mi poumierała :(

Data: 24.06.2019 02:13

Autor: Orki

Założyłbym sobie jakąs taką fajna sektę albo coś, taka na chillu, żeby mieć kawałek ziemi w USA np. i żeby każdy żył po swojemu i tam miał kawałek swojej tylko ziemi i żeby było jedno przykazanie: Rób sobie tak i bliźniemu jakbyś sam chciał dla osiągnięcia własnego szczęścia bez szkody dla siebie i kogokolwiek innego.

Coś jak Mormoni, w sensie że z zasadami ale bez tego całego religijnego przypału.

Myślę że wszystko by się samo uregulowało jak dobra demokratyczna społeczność internetowa.

Taki ekosystem społecznosocjlnoekogicznoreligijny

Kurnia taki HipiHumanizmChrześcijański- jedno prawo co wyjaśnia i ustala wszystko.

#sekta #lurker #wiara #propozycje

Data: 24.06.2019 00:19

Autor: Orki

Idę po piwo i fajki i po badziewnego hotdoga.

Potem przyjdę przeklinać i przeczyć ogólnie przyjętej "doktrynie" dalej w oczekiwaniu na niesłusznego bana ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Moderacja niech czeka

#lurker

Data: 23.06.2019 23:39

Autor: Orki

@Thanos, Jak już pisałem wcześniej, nie podoba mi się ten "uznaniowy" system.

To ilu tych modów jest? btw. albo jak genialnie jest ten "mod" pomyślany i na jakiej zasadzie działa- społeczność ma prawo wiedzieć @Thanos

Pamiętaj że im dalej pod górę i więcej kilosów tym ciężej, a to jest dopiero początek

Btw. Admin Lurkera, powinien być ponad poglądami i nie wpierdalać się ze Swoimi widzi mi się miedzy Politykę, Religię, czy inne takie.

Powinien być Adminem- wszystkowiedzącym, wszystkoakceptującym, wszystkorozumiejącym i nie wpierdalającym się z własnymi poglądami żeby nie profilować wydźwięku serwisu lub wypowiedzi innych ludzi którzy go czytają. AMEN.

#lurker

Data: 23.06.2019 20:53

Autor: lilyy

Sorki za wołanie, ale zainspirowana @Gra_Melodia utworzyłam coś na szybkości :D luźno, bez spiny, na niedzielny wieczór :)

Ofc @zakowskijan72 przyjmuję na klatę każdy niepostawiony przecinek ;)

Rośnie w siłę nasza stronka,

Ale nadal bacznie nam się @Thanos przygląda,

Szef do pomocy ma też wiernego pomocnika,

@lisq pilnuje by na mikro był porządek i logika,

Lecz czasami @Pierdyliard nam brzydkimi obrazkami zaspamuje, że nawet @UpadlySzczurr tego nie zaplusuje.

O naszą gramatykę dba @zakowskijan

Nie ma na lurku człowieka, który go nie zna.

Są też spece od kosmosu, witamy @Orion a i @kosmitolog a z nimi przejdziecie przez nieznane, kosmiczne wrota.

Na lurku sami właściwie faceci, więc dziewczyny: @Sillia @lilyy i @Marmolada muszą poczekać jeszcze, aż jakiś kobiecy content w końcu wleci.

Hashtag #ladnapani najpopularniejszy @Mariodrack jest w tym tagu autorem najpopularniejszym.

Kiedy wleci jakieś foto od @Immortal_Emperor wszyscy natychmiast głodnieją.

#lurker #polamanywiersz #mikrobloglilyy