Data: 11.04.2019 14:05

Autor: kosmitolog

Dzisiaj będzie ciekawostka z gatunku tych bardzo przyziemnych. Nie o księżycach, gwiazdach czy superszybkich, rakietowych maszynach. Będzie o jednym o niezwykłym człowieku, mieszkańcu mojego miasta. Pan Dariusz Bartosiak od prawie 20 lat bezinteresownie zajmuje się pomocą kierowcom. Jeśli zdarzy wam się stanąć w dużym korku, lub wjeżdżając pierwszy raz do Siedlec gdzieś się zamotacie, zawiniecie nie tam gdzie trzeba, to zawsze możecie na niego liczyć. Dariusz, znany na CB jako "Bartek Młynarska" zna miasto i jego okolice jak własną kieszeń i dobrowolnie dzieli się swoją wiedzą z uczestnikami ruchu drogowego, gdy tylko jest to potrzebne. Pan Darek potrafi bezbłędnie nawigować kilku kierowców jednocześnie i nie przeszkadza mu w tym fakt, że od 1982 roku jest osobą niewidomą. Poniżej krótki, kilkuletni już reportaż o jego działalności. Bardzo szanuję takich ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=HoIwxGH8hCw

#ludzieniezwykli

Data: 01.04.2019 21:33

Autor: FakeMMR

https://www.youtube.com/watch?v=VRU29YuARec

Live o Polskich wynalazcach.

A tagen tv daje 10.000 dla Polskiego wynalazcy + to co widzowie dopłacą na ten cel.Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział, to prozę…

Data: 22.03.2019 05:52

Autor: lisq

Brakuje mi nie prześmiewczego hasha "Ludzie Niezwykli" :C

Osobiście uważam że na takie osobistości jak lara6683 zdecydowanie powinno być miejsce na Lurkerze.

W skrócie o niej: Lara ma swojego streama na twitchu, gdzie gra różne kawałki na żądanie (nie wiem dokładnie jak to działa, nvm).

Jak się można domyśleć – widzowie domagają się róznych kawałków – tym razem trafiło na Through the fire and flames Dragonforce'u.

Oceńcie sami ;)

https://www.youtube.com/watch?v=LIxgJbuz3Lo

Data: 10.03.2019 00:47

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Przypadkiem otworzyłem skrót ink w playerze i teraz nie mogę nic otwierać jako skórt do EXE

Co ja odjebałem

Pomocy pls

Szukałem w domyślnych programach w panelu kontroli i tam nie ma kurrrr wa .ink

chciałbym napisać xd ale to nie jest śmieszne.

Opere otworzyłem trikiem z plikiem html

Pomuszcie

EDIT

Mam miliard procesów explorer bo otworzyłem jakiś w explorer.exe z domyślnym pozostawieniem ustawienia

Przypadek Omm Seti

Data: 05.02.2019 17:47

Autor: kierowcasolarisa

olabloga.eu

Kiedy Dorothy miała sie­dem lat, sen o budynku z kolum­nami zaczął nabierać sensu. Katal­iza­torem stała się fotografia, pod którą wid­niał pod­pis: Świą­ty­nia Seti I w Aby­dos. W zetknię­ciu z nią dziew­czynka krzyknęła z radoś­cią do ojca: To jest mój dom! To tutaj mieszkałam! – po czym z nutą smutku w głosie dorzu­ciła: Ale dlaczego wszys­tko jest w ruinie? I gdzie jest ogród?

Jeśli zaś chodzi o ogród, będący jej obsesją, został on w końcu odkryty przez arche­ologów, właśnie w punkcie, w którym Dorothy twierdz­iła, że się zna­j­duje (od połud­niowej strony świą­tyni).

3 osoby w jednym ciele - historia Chris Sizemore

Data: 04.02.2019 04:04

Autor: soochy

youtube.com

Pod koniec długotrwałego leczenia, ujawniła się Chris Sizemore – ostatnia z 22 osobowości. Swoją niezwykłą historię Christine opisała w książce ,,Jestem Ewą”, w której wyjaśniła, że istnienie jej licznych osobowości było ,,osobliwym mechanizmem obronnym, pozwalającym radzić sobie z rzeczywistością.

Data: 01.02.2019 16:03

Autor: Sanay

Obejrzałem po raz 3 wypowiedz Dan Aykroyd'a na temat istot pozazięmskich https://www.youtube.com/watch?v=GQzMsItb46Q wciąż fascynuje mnie jego wiedza.

Data: 31.01.2019 20:18

Autor: Mandarlin

Sponger w Dakocie Południowej, USA. Zdjęcie wykonane w 1993, tuż po przejściu huraganu Leonardine. Przedstawia imigranta z Rosji Kristofa Kiernozova, na tle pogorzeliska, rąbiącego drewno do ogrzania tego, co zostało z jego domu. Najbardziej charakterystycznym elementem zdjęcia jest bez wątpienia postać w czerwonej kurtce. Wielu ludzi często utrzymywało później, że widywało go w obu Dakotach i Montanie, tuż po katastrofie, jednak nikt nie potrafił go zidentyfikować. Wizytom mężczyzny w miasteczkach tych stanów miały nierzadko towarzyszyć makabryczne odkrycia takie jak zmasakrowane zwierzęta domowe (ślady wskazywały na ludzkie, niepełne, uzębienie). Tydzień po wykonaniu fotografii, Kristof został znaleziony martwy z rozbitą głową i rozszarpaną szyją. Mężczyzny ze zdjęcia nigdy więcej nie widziano. Ludzie mieszkający w okolicy zwykli nazywać go ironicznie "Czerwonym kapturkiem".
autor polskiburger4-40

Data: 31.01.2019 19:03

Autor: Mandarlin

Autor z wykopu - polskiburger4-40

Mężczyzni na zdjęciach to poszukiwani od ponad 20 lat mordercy.
Anthony "Piggy Pig" Cazzo di Maiale, pochodzący z rodziny włoskiej, i Darren McDrywhore, irlandczyk, należeli do przestępczej rodziny Bobollano z Kiczikago. Urodzeni w późnych latach 40-stych, wychowani na jednym podwórku, pchnięci biedą i brakiem perspektyw, już w latach 60-tych zaczęli kraść samochody, później spirytus. W roku 1973 zaczęli pracować w jednym z kasyn dona Bobollano jako ochrona, organizując również własne interesy takie jak przemyt konserw i sprzedaż rozpuszczalnika. Od roku 1979 pracowali jako osobista ochrona szefa gangu, a po jego śmierci w 1985 syn dona, który przejął władzę, Pedro "Black"/"5 a.m." Bobollano, wyznaczył ich na stanowiska "cyngli", czyli morderców na zlecenie. Szacuje się, że na terenie stanów Illinois, Indiana i Wisconsin, dokonali około 48 morderstw w 12 lat, jednak uchodziły im one na sucho. Prawdziwym powodem ich statusu poszukiwanych jest tzw. "Kanadyjskie czyszczenie pieca". W marcu 1997 roku Piggy i McDrywhore na zlecenie Pedro wyjechali do Kanady i przemierzając drogę z Tontoronto do Kubek City, w tydzień, zamordowali 19 osób, rywali Bobollano i ich zaufanych ludzi. Po tych wydarzeniach zniknęli bez śladu. Dopiero w lipcu znaleziono spalony wrak ich samochodowu, wiśniowego Vauxhalla, z dwoma ciałami, oraz nadpalonym przewodnikiem po ziemi podlaskiej-bandyckiej w środku. Biegli stwierdzili jednak, że ciała nie należą do poszukiwanych. W tym miejscu historia się urywa i pozostaje niezbadana do dziś.
W Kanadzie, dość ironicznie, nazywa się ich "Boner & Clyde"