„Dziewuchy dziewuchom” złożyły życzenia dzieciom: Masturbacja jest OK

Data: 03.06.2019 11:52

Autor: Starszyoborowy

tvp.info

„Masturbacja jest OK” – takie „życzenia” złożono na facebookowym profilu grupy „Dziewuchy Dziewuchom”, która postuluje sprzeciw wobec „zaostrzania przepisów antyaborcyjnych”. We wpisie oznajmiono także, że masturbacja dziecięca „może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją”.

#lgbtwc #lewactworobactwo

Lublin: wojewoda wręczył medale i dyplomy za walkę z ideologią LGBT

Data: 30.05.2019 18:59

Autor: Starszyoborowy

wiadomosci.wp.pl

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek nagrodził samorządowców za podjęte przez nich uchwały wymierzone w środowisko osób LGBT. Były medale i dyplomy za "podjęte działania w celu ochrony instytucji rodziny przed zagrożeniami ze strony destrukcyjnych ideologii".

#polska #lgbtwc #lubin

Afera w lewackiej Amnesty International

Data: 29.05.2019 13:03

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Wielki skandal w lewackiej Amnesty International! Jak podała stacja BBC, w efekcie raportu wskazującego na – delikatnie mówiąc – "toksyczną" atmosferę pracy i mobbing panujący w organizacji broniących praw człowieka większość dyrektorów… już odeszła lub odchodzi. Raport powstał w wyniku niezależnego dochodzenia, które zarządził nowy sekretarz generalny AI Kumi Naidoo, po dwóch samobójstwach pracowników organizacji.

#lgbtwc #lewactworobactwo

Zapamiętajmy te słowa!

Data: 19.05.2019 09:21

Autor: Starszyoborowy

wpolityce.pl

Jeżeli Koalicja Europejska wygra wybory parlamentarne i będziemy mieli większość, która to zaakceptuje, to je wprowadzimy – Grzegorz Schetyna obiecuje w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” wprowadzenie do polskiego prawa związków partnerskich, czyli „ślubów” dla par homoseksualnych.

#ue #polska #lgbtwc #polityka

Celebrycka pedofilia na warszawskim dworcu za czasów Millera.

Data: 16.05.2019 09:04

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

"Kiedy policjanci przesłuchiwali pedofilów o głośnych nazwiskach, naciskano na nich, aby nie sporządzali z tych przesłuchań protokołów. Kiedy opisali te naciski i złożyli raport komendantowi stołecznej policji, od oficera spraw wewnętrznych otrzymali ustne polecenie, aby przestali się tą sprawą zajmować, a raport uznali za niebyły"

#pedofilia #lgbtwc

Dziecięca pornografia wciąż problemem w sieci

Data: 01.05.2019 09:59

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

„Od lat zgłoszenia, dotyczące materiałów CSAM (child sexual abuse material), stanowią ok. 80 proc. wszystkich zawiadomień o nielegalnych treściach” – wskazuje kierownik zespołu Dyżurnet.pl Martyna Różycka.

Tego zboka co tu i u konkurencji wrzucał to świństwo chyba już złapali.

#lgbtwc #wykop

Deklaracja przeciw wprowadzaniu ideologii LGBT przyjęta.

Data: 29.04.2019 19:20

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Sejmik województwa małopolskiego przyjął dzisiaj deklarację "w sprawie sprzeciwu wobec wprowadzenia ideologii LGBT do wspólnot samorządowych". "Podejmowane w ostatnim czasie działania przez niektórych przedstawicieli samorządowej, jak i krajowej sceny politycznej, ukierunkowane są na wywołanie fundamentalnych zmian w życiu społecznym. Działanie te zorientowane są na anihilację wartości ukształtowanych przez wielowiekowe dziedzictwo chrześcijaństwa" – czytamy w deklaracji.

#lgbtwc

Konto sportsmenki zablokowane za... udostępnienie artykułu

Data: 14.04.2019 20:52

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Zofii Klepackiej przedwczoraj ponownie zablokowano możliwość dodawania postów na jednym z portali społecznościowych. Tym razem za to, że udostępniła publikację dotyczącą partnera Roberta Biedronia.

#lgbtwc