Mężczyzna zmienił płeć i chciał być „matką niebrzemienną”

Data: 17.09.2020 10:18

Autor: Borok

m.pch24.pl

Kolejna fanaberia lobby LGTB i próba wpisania do ksiąg stanu cywilnego stwierdzenia, które jest po prostu fałszywe. Warto dodać, że takie legitymizacje kłamstw dyskredytują prawo i sądy. Prawo. Niestety, to niemal „klasyczna” metoda działań lobby LGTB.

#bekazlewactwa #lpg #lgbterror #lgbt #gender

Michał Sz. zaprasza do Polski norweskich aktywistów LGBT. „Poniszczmy jakieś rodziny”

Data: 14.09.2020 08:30

Autor: Borok

m.pch24.pl

#lpg #lgbterror #lgbt #bekazlewactwa

– Polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć historię, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić – mówi homoaktywista Michał Sz. w nagraniu skierowanym do norweskich działaczy LGBT.

Znany z agresywnych wystąpień lewicowy działacz wraz z niejaką „Lou”, która biologicznie jest wprawdzie kobietą, ale czasami uważa się za homoseksualnego mężczyznę, nagrał film, w którym opowiada Norwegom o ostatnich wydarzeniach w Polsce.

Festiwal filmów LGBT w największych polskich miastach.

Data: 10.09.2020 11:52

Autor: Borok

m.pch24.pl

W kinach dziewięciu największych miastach Polski rozpocznie się we wrześniu „LGBT Film Festiwal” podczas którego prezentowane będą obrazy filmowe o tematyce dotyczącej homoseksualizmu. W Poznaniu filmy w ramach festiwalu pokazywane mają być w miejskiej placówce Centrum Kultury „Zamek”. Radni protestują przeciw wsparciu imprezy LGBT publicznymi środkami.

„LGBT Film Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Odbywa się co roku i jest największym świętem kina LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) w kraju”, czytamy w opisie wydarzenia.

#lpg #lgbterror #lgbt

Znany działacz LGBT nie pozostanie bezkarny?

Data: 08.09.2020 12:52

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbterror

Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski zawiadomił policję o możliwości popełnienia przez działacza LGBT Bartosza"Barta" Staszewskiego wykroczenia polegającego na samowolnym ustawieniu znaków w pasach ruchu drogowego. Chodzi m.in. o tablice "Strefa wolna od LGBT".

Jak czytamy w uzasadnieniu zawiadomienia, do którego dotarła Polska Agencja Prasowa, na kontach społecznościowych Staszewskiego, aktywisty LGBT, znajdują się informacje o samowolnym umieszczaniu w pasach ruchu drogowego znaków w postaci tablic informacyjnych o treści m.in. "Strefa wolna od LGBT", "LGBT free zone" czy "Zone sans LGBT".

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT.

Data: 05.09.2020 21:27

Autor: Borok

m.pch24.pl

„I Ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili już nie grzesz!” (J 8, 11) – te słowa Pana Jezusa z Ewangelii według św. Jana znalazły się na najnowszym białostockim bilbordzie „Milczącej Większości”. W ramach tej akcji środowiska katolickie, konserwatywne i prawicowe ukazują społeczeństwu zagrożenia wynikające z wcielania w życie ideologii LGBT oraz przypominają o grzesznym wymiarze homoseksualnych praktyk. Tym razem twórcy inicjatywy postanowili przypomnieć, że istnieje zarówno bezkresne Miłosierdzie Boże, jak i też konieczność walki z ludzkimi słabościami, z których nie powinno czynić się powody do dumy.

#lpg #lgbterror #lgbt #polska

„Tęczowi” znów uderzyli w katolickie świętości! Perfidna profanacja na marszu LGBT w Słubicach

Data: 05.09.2020 21:25

Autor: Borok

m.pch24.pl

Środowisko LGBT po raz kolejny udowodniło, że doniosłe słowa o szacunku, dialogu i tolerancji są dla nich jedynie pustym frazesem używanym wyłącznie do obrony własnych interesów i lansowania swojej ideologii. Tym razem ohydnej antykatolickiej profanacji dopuścili się aktywiści maszerujący w Słubicach. Na czele pochodu, jaki odbył się tam w sobotę, niesiono splugawiony homoseksualną „tęczą” obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Honor miasta uratowała grupa katolików odmawiających Różaniec.

Królowa Polski. Nasza Hetmanka. Najlepsza Matka. Katolicy znają wiele pięknych określeń dotyczących Najświętszej Maryi Panny, a spora ich część odnosi się do niezwykłego nabożeństwa, jakim Matkę Bożą otaczał przez wieki – i nadal otacza! – naród polski. Ciężko także twierdzić, że ktoś wychowany i żyjący w naszym kraju – niezależnie czy wierzący, czy też ateista – nie ma świadomości szczególnej wagi kultu Maryjnego oraz czci oddawanej Częstochowskiej Pani. Dlatego też należy z całą stanowczością powiedzieć, że aktywiści LGBT „przerabiający” Jasnogórski Obraz dopuszczają się celowego prowokowania katolików i z pełną premedytacją obrażają ludzi szczerze kochających Matkę Bożą oraz niewierzących przywiązanych do niezwykle ważnych dla historii narodu symboli. Najgorsze jest jednak to, że „tęczowi” instalują na wizerunku Niepokalanej Dziewicy Maryi symbol nieczystych praktyk seksualnych.

#lpg #lgbterror #lgbt #polska

Michał Sz. ps. „Margot” został zwolniony z aresztu

Data: 28.08.2020 19:54

Autor: Borok

m.pch24.pl

Aktywista ruchu LGBT, Michał Sz. ps. Margot, wyszedł z aresztu. Choć pierwotnie miał przebywać za kratkami przez dwa miesiące, sąd zdecydował o jego wcześniejszym zwolnieniu.

– Sąd uwzględnił zażalenie na postanowienie o tymczasowym aresztowaniu w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych – podał dziś obrońca Michała Sz., mec. Piotr Girdwoyń. – Dla mnie osobiście jako obrońcy najistotniejsze jest to, że ten areszt po pierwsze się zakończył i, że był realizowany w warunkach, które zapewniły bezpieczeństwo – powiedział prawnik.

#lpg #lgbterror #lgbt

Homoseksualista nie zostawił suchej nitki na środowisku LGBT!

Data: 27.08.2020 21:38

Autor: Borok

prawy.pl

"LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chcę mieć z tym nic wspólnego" – napisał w mediach społecznościowych deklarujący się jako homoseksualista działacz społeczny Kamil Starczyk, .

"Agresywny odłam LGBT to ludzie inwalidzi" – napisał Starczyk na Twitterze, co spotkało się z falą wulgarnej krytyki ze strony środowisk LGBT.

„Przepraszam Was, ale poddaję się. Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, którzy mnie akceptują, robię w życiu to, co kocham i jestem szczęśliwy. Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego” – pisał Starczyk

#lpg #lgbterror #lgbt #bekazlewactwa

My tu gadu, gadu, a lewaki się szykują...

Data: 23.08.2020 21:01

Autor: Borok

m.pch24.pl

Lewicowi ekstremiści trenują, aby walczyć z rzeczywistymi lub rzekomymi prawicowymi radykałami oraz policją – podaje portal dziennika „Die Welt”. Co ciekawe, skrajna lewica ma ćwiczyć nie tylko w Berlinie czy Poczdamie, ale także w „centrum anarchistycznym” Rozbrat w Poznaniu.

Posen, ciekawe czy mody z portalu na w. Też trenują? ;)

#polska #lgbterror #lpg

Odwołano łódzkiego kuratora oświaty. Wierzchowski kilka dni temu mówił o "wirusie LGBT".

Data: 23.08.2020 13:18

Autor: Borok

wpolityce.pl

Łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski został odwołany z funkcji przez ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego. Informację potwierdziła PAP rzecznik MEN Anna Ostrowska. Rzecznik poinformowała, że na początku ubiegłego tygodniu resort otrzymał wniosek od wojewody łódzkiego o odwołanie łódzkiego kuratora oświaty.

#lpg #lgbterror #polska #wydarzenia

Tęczowi działacze powołali do życia homokomando: "Mamy bojowy wizerunek"

Data: 21.08.2020 22:51

Autor: Borok

wpolityce.pl

„Mili już byliśmy. Tyle czasu robiliśmy pokojowe parady i co? I mamy PiS. No więc nie. Będziemy się bronić. Próbowaliśmy też w sądzie miło sobie działać przeciwko tym homofobicznym furgonetkom – i co? Jesteśmy ignorowani. Więc jeśli nas nie słuchają inaczej, musimy w inny sposób działać” – zapowiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Linus Lewandowski aktywista LGBT. Mężczyzna ostatnio na Saskiej Kępie w Warszawie farbą w sprayu próbował zamalowywać napisy na furgonetce Fundacji PRO.

#lgbterror

Almodóvar, Harris, Holland, Tokarczuk, Pawlikowski chcą działań UE wobec „homofobicznej” Polski

Data: 17.08.2020 21:31

Autor: Borok

m.pch24.pl

Mniej i bardziej znani ludzie kultury wystosowali list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. Artyści są oburzeni… represjonowaniem w Polsce osób ze społeczności LGBT+ i oczekują działań ze strony Brukseli – podaje Polsat News. Fakt, że żadne represje nie mają miejsca, wydaje się pozostawać bez znaczenia.

#lpg #lgbt #lgbterror

Bojowa odezwa dziewczyny "Margot": "W Polsce w dwa tygodnie można zrobić przewrót"

Data: 17.08.2020 21:29

Autor: Borok

wpolityce.pl

Skoro można w dwa tygodnie zrobić w Polsce przewrót, wprowadzić słowo „queer” do potocznego języka, wykonać taki fikołek narracyjny, że wszyscy zaczynają mówić o przemocy politycznej i braku ochrony ze strony państwa, to może i spotkanie z papieżem się uda – mówi w rozmowie z serwisem polityka.pl „Łania”, aktywistka LGBT z kolektywu „Stop Bzdurom” i dziewczyna Michała Sz. „Margot”. Działaczka bardzo chętnie udziela teraz wywiadów przyjaznym jej środowisku mediom i zaczyna mówić o radykalnych działaniach, które będą podejmowane przez tęczowych aktywistów.

#lpg #lgbt #lgbterror

Tęczowa utopia. 10 pytań, 100 argumentow

Data: 17.08.2020 18:03

Autor: Borok

teczowautopia.pl

Myślę, że na tym portalu wszyscy są świadomi, że tolerancja LPG to ściema i narzędzie inżynierii społecznej, ale może musicie kogoś uświadomić, albo wrzucić na fb, albo jak ktoś chce bana, może spróbować na w.

https://teczowautopia.pl/

#lpg #lgbt #lgbterror

Ks. Dariusz Kowalczyk: no to mamy wojnę i to na wielu frontach!

Data: 15.08.2020 15:29

Autor: Borok

m.pch24.pl

„No to mamy wojnę. Toczy się ona na wielu frontach. Politycznym, prawnym, kulturowym… Nie jest to zwyczajny spór. (…) Nie są to też jakieś wybryki chuliganów, pojedyncze incydenty. To zaplanowana, rozpisana na wiele bitew wojna. Jej strategię przygotowano m.in. na neomarksizujących uczelniach Zachodu”, pisze na łamach tygodnika „Idziemy” ks. prof. Dariusz Kowalczyk, wykładowca Wydziału Teologicznego Papieskiego Uniwersytetu Gregorianum w Rzymie.

#lpg #lgbt #lgbterror #wiara

Posępne grono obrońców „Margot”. Czyli rzecz o antychrześcijańskim sojuszu

Data: 14.08.2020 13:06

Autor: Borok

m.pch24.pl

Wczoraj na lurka wrzuciłem info ze "naukowcy" z calego świata bronią Michała co mu się wydaje że jest kobieta…

https://www.lurker.pl/p/u4pXHVwIQ

Ci "naukowcy" to min. Tomasz Gross, Magdalena środa, czy Pan były ksadz-obirek…

Zachęcam do zapoznania się z artykulem: https://www.m.pch24.pl/posepne-grono-obroncow-margot--czyli-rzecz-o-antychrzescijanskim-sojuszu--opinia-,77812,i.html

#lpg #lgbterror #lewactwo

Bandyci wieszają tęczowe flagi na gmachu ministerstwa sprawiedliwosci

Data: 14.08.2020 10:22

Autor: Borok

niezalezna.pl

34-letni mężczyzna zdjął z gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości flagi państwowe, w ich miejsce wieszając flagi ruchu LGBT. Został zatrzymany. Policja prowadzi czynności w kierunku znieważenia flagi państwowej.

https://niezalezna.pl/346176-kolejna-prowokacja-dzialaczy-lgbt-teczowe-flagi-na-budynku-ministerstwa-sprawiedliwosci

#lpg #lgbterror #bandytyzm #polska

"Nauka" w służbie ideologii...

Data: 13.08.2020 22:03

Autor: Borok

wpolityce.pl

Artykuł tylko dla ludzi o mocnych nerwach… Fragment apelu ponizej:

„My, niżej podpisane i podpisani badaczki i badacze, wyrażamy głębokie zaniepokojenie bezprecedensowym atakiem na społeczność LGBT+ w Polsce. Z całą mocą potępiamy aresztowanie działaczki LGBT+ Małgorzaty (Margot) Szutowicz, które uważamy nie tylko za niepotrzebny i nieproporcjonalny środek zapobiegawczy, ale także za kolejny – po ogłoszeniu niektórych części Polski „strefami wolnymi od LGBT” – etap homofobicznej kampanii prowadzonej przez polskie władze.

#lgbterror #lpg #bekazlewactwa #propaganda

https://wpolityce.pl/polityka/513328-apel-badaczy-w-sprawie-margot-dowodem-upadku-uniwersytetu

Aktywiści LGBT (i posłowie) nie zwalniają tempa. Tęczowa flaga na maszcie poznańskiego ratusza!

Data: 13.08.2020 18:39

Autor: Borok

niezalezna.pl

Znowu Posen…

Działacze LGBT z Grupy Stonewall zawiesili dziś na maszcie poznańskiego ratusza tęczową flagę. Przekazali też postulaty skierowane do prezydenta Poznania, których realizacja miałaby być gestem solidarności z osobami LGBT. Działaczom towarzyszyli posłowie – Franciszek Sterczewski z Koalicji Obywatelskiej i Katarzyna Ueberhan z Lewicy.

Ueberhan, co to za nazwisko… Wiem, że będzie trudno, ale warto zapamiętać, i przy nadchodzących wyborach wiecie co z nią zrobić…

#lpg #lgbterror #poznan #wydarzenia #lgbt

Bodnar zabrał głos ws nacisków na prezesa Jedlińskiego...

Data: 13.08.2020 13:18

Autor: Borok

niezalezna.pl

Piotr Jedliński zrezygnował z funkcji prezesa Radia Nowy Świat po fali krytyki, jaka spłynęła na niego w związku z używaniem męskich form gramatycznych wobec Michała Sz., identyfikującego się jako Małgorzata Sz. "Margot". Po apelu ministerstwa sprawiedliwości, do sprawy odniósł się Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar. Stwierdził jednak, że jego interwencja "wykroczyłaby poza konstytucyjny mandat".

https://niezalezna.pl/345990-prezes-opuscil-radio-nowy-swiat-po-tym-jak-okreslil-margot-mezczyzna-glos-zabral-bodnar

#lpg #podwojnestandardy #lgbterror #rpo

Lgbt error coraz bardziej się panoszy...

Data: 12.08.2020 17:24

Autor: Borok

m.pch24.pl

Znów podjęli próbę zniszczenia furgonetka pro life…

Może pod plandekę powinni zainstalować CKM…

https://www.m.pch24.pl/aktywisci-lgbt-probowali-zniszczyci-kolejny-samochod-obroncow-zycia--interweniowala-policja,77781,i.html

#lgbterror #lpg #lewactwo

Dlaczego tęczowa rewolucja idzie z takim impetem? Moim zdaniem w punkt

Data: 12.08.2020 16:58

Autor: Borok

wpolityce.pl

Dość trafne spostrzeżenie, choć dla normalnych, dość smutne, bo okazuje się, że oddaliśmy więcej niż nam się wydawało…

Czas to naprawić… I to czas najwyzszy

https://wpolityce.pl/polityka/513160-jesli-prawica-nie-odbije-popkultury-przegra-wszystko

#lgbterror #lpg #lewactwo #4konserwy

Lgbt chce wojny...

Data: 11.08.2020 11:39

Autor: Borok

wpolityce.pl

Politycy SLD jawnie zachęcają do zaostrzenia rewolucji.

No cóż jak kiedyś powiedział minister Beck: Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor

#bekazlewactwa #lpg #lgbterror #lewactwo

https://wpolityce.pl/polityka/512956-zukowska-broni-bojowkarzy-lgbt-rewolucja-nie-jest-grzeczna

Data: 11.08.2020 10:40

Autor: Borok

tak się zastanawiam, jak to możliwe żeby mniejszość, do tego agresywna i z poglądami przeczącymi logice, mogła się w tym kraju tak bardzo panoszyc. Mało tego, mam wrażenie, że potrafią zmusc do milczenia, a nawet wpływają na reakcje "zdrowej" części społeczeństwa.

Myślę, że nie będzie to wniosek bardzo odkrywczy, ale ich siłą polega na tym, że są hałaśliwi. Myślę, że wystarczyłoby, żeby media przestały pokazywać ich akcje i nagle by się okazało, że paliwo się skończyło.

Dwa, oni potrafią, nawet z głupimi hasłami manifestować całą grupą, a normalna część społeczeństwa siedzi w domu i tylko kiwa głową z politowaniem. To wytwarza poczucie alienacji w tych normalnych. Zaczynają mieć wrażenie, że są oblężona twierdzą i że może ich poglądy są faktycznie zbyt skrajne (a nawet faszystowskie). Więc druga sprawa (obok milczenia mediow), chyba normalni ludzie powinni wychodzić na ulicę i manifestować swoją normalność i wyznaczać granice nienormalnosc.

I tu chyba pojawia sie pies pogrzebany. Normalni ludzie chodzą do pracy, mają rodziny, mają obowiązki, nienormalni mają czas i żyją na garnuszku…

Dlatego możliwe są akcje typu: ktoś mówi, że Michał sz. To Michał, a nie Małgośka… I ma taką presję, że jest hoofobicznym terrorysta, że musi się podać do dymisji…

I nagle dla normalnego człowieka mamy przekaz, jak się z nami nie zgadzasz, to zamknij ryj, bo stracisz pracę…

Kurwa, gdzie jest granicą tego spierdolenia? To chyba czas żeby iść do Mordoru i roznieść w pyl to gówno…

#przemyslenialenia #lpg #prawakidoboju #lgbterror

Tu link do akcji z zaszczuciem prezesa radia: https://www.lurker.pl/p/cvJzD-M5j

Ofiara lgbt terroryzmu. To już doszło do Polski

Data: 11.08.2020 10:15

Autor: Borok

m.pch24.pl

Piotr Jedliński, prezes spółki Ratujmy Trójkę, która jest właścicielem internetowego Radia Nowy Świat, skupiającego „sprawiedliwych” z „Trójki” zrezygnował ze stanowiska. Stało się to po tym, jak nie chciał ulegać gednerowej poprawności. Od szefa stanowczo odcięli się jego dotychczasowi kompani. Sam Jedliński najwyraźniej wystraszył się konsekwencji swoich słów…, ale jego wymazywanie już się zaczęło.

https://www.m.pch24.pl/afera-w-radiu-nowy-swiat-o-mezczyzne-mowiacego--ze-jest-kobieta--kultura-wymazywania-w-praktyce,77749,i.html

#lpg #lgbterror #poprawnoscpolityczna