UEpsy już zaczęły ujadać... Każą wypuszczać bandytów spod teczowej

Data: 08.08.2020 13:29

Autor: Borok

niezalezna.pl

Zaczyna się, ue już niepokoi się stanem praworządności, bo jakiś debil, który nie wie czy jest baba, czy chłopem, a do tego nie wie, że cudzą własność jest nietykalną i że pobicie jest karalne… Prawdopodobnie poniesie zasłużona karę, a to przecież nie dopuszczalne…

https://niezalezna.pl/345106-unijna-komisarz-zada-uwolnienia-michala-sz-kaleta-odpowiada-to-kryminalista

#ue #lewactwo #bandytyzm #teczowesmieci #teczowyhiv

Data: 06.08.2020 17:45

Autor: Monte

Ogarnijcie sobie co puszczają dzieciom w tv, netflix przy tym to nic. Multikulti na potęgę – jest przykładowo jakiś serial edukacujny z dziećmi w roli głównej i te dzieci to taki mix, każdy jest innej rasy murzyn, azjata, pajet, etc, rodzice tych dzieci to jeszcze większe dzieci multikulti biała kobieta i murzyn, bialy facet i muzułmanka i biali ludzie to straszni sojarze, jeszcze jest murzynka (taka prosto z afryki żaden miks), która ma męża białego "Janusza" i oni mają dzieci azjate i murzynkę czysto rasową (żaden mix) xD

#lewactwo #👃#multikulti #dzieci

Tomasz Sakiewicz o prowokacjach LGBT: "Oni z tego żyją. To sposób na zarabianie pieniędzy"

Data: 03.08.2020 13:01

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

"Oni z tego żyją, mają taki sposób na zarabianie pieniędzy i na istnienie polityczne. Celem jest rewolucja kulturalna, społeczna" – powiedział o prowokacjach LGBT Tomasz Sakiewicz w TVP Info. Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" dodał też, że obecnie każda krytyka "tego ultralewackiego ruchu, to jest rzekomo atak na homoseksualistów".

#lgbt #lewactwo

Bojówkarze skrajnej lewicy w akcji. Rzucali nawet butelkami w ludzi

Data: 02.08.2020 09:56

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Na wysokości ulicy Foksal kilka osób wywiesiło na balkonie banery z hasłami „Powstań przeciwko faszyzmowi” oraz „Feminizm nie faszyzm”. Lewicowi aktywiści wykrzykiwali też hasła: "Precz z faszyzmem", czy "Warszawa wolna od faszyzmu". Jedna z osób machała flagą z logiem partii Razem. Z balkonu zrzucane były w stronę uczestników przemarszu plastikowe butelki. Naprzeciwko tej grupy osób, po przeciwnej stronie ulicy rozwieszono tęczową flagę, a na balustradzie okna siedział ubrany na czerwono mężczyzna.

#polska #lewactwo #lewica #powstaniewarszawskie #historia

ZOOPOLIS Sylwii Spurek i jej "żóbr", czyli "zwierzę nieludzkie"

Data: 01.08.2020 16:25

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Zoopolis to jedna z dwóch podstawowych pozycji książkowych animalsów. Pierwsza do dzisiaj nazywana jest biblią obrońców zwierząt i jest nią "Wyzwolenie zwierząt" Petera Singera i "Zoopolis" autorstwa duetu – Will Kymlicka i Sue Donaldson. W duchu tych lektur swój wywód, dość kompromitujący, zaprezentowała w Social Media dr. Sylwia Spurek, posłanka w Parlamencie Europejskim.

#lewackalogika #lewactwo #zwierzeta

Młodzieżówka Razem urządza prowokację i bezcześci pamięć powstańca.

Data: 30.07.2020 23:18

Autor: malcolm

wprawo.pl

#lewactwo

W sobotę, 1 sierpnia, narodowcy organizują IX Marsz Powstania Warszawskiego. Co robi lewactwo? Oczywiście robi prowokację. – W dniu pierwszego sierpnia bieżącego roku, w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, będziemy maszerować przeciwko faszyzmowi który na nowo nieustannie odradza się w naszym kraju, który to właśnie 81 lat temu został zalany przez brunatną jego falę – informują na Facebooku organizatorzy, czyli młodzieżówka Partii Razem (Młodzi Razem) i młodzieżówka PPS (Czerwona Młodzież).

Co znamienne, lewactwo zaplanowało swój marsz na terenie dawnego getta.

Cenzura, groźby, przemoc - tak lewacka młodzież terroryzuje francuskie uniwersytety

Data: 29.07.2020 20:14

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Wolność słowa na francuskich uniwersytetach jest zagrożona, a wykładowcy nie mogą swobodnie wybierać tematów swoich wystąpień z powodu gróźb ze strony aktywistów. Dochodzi do cenzury – pisze dziennik „Le Figaro”. Tak sztuka starożytnego Ajschylosa uznano za… „kolonialną propagandę”. Zaś w listopadzie w Lille, podczas protestów został ranny pracownik uczelni.

#francja #polityka #lgbt #lewactwo #uniwersytety

Transseksualista atakował 14-latkę. Jaki byłby finał sprawy, z powołaniem na konwencję stambulską?

Data: 27.07.2020 12:35

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Po czyjej stronie odpowiada się prawo i konwencja stambulska, kiedy zaatakowana zostaje 14-latka, przez człowieka – Rafalalę, który ma 38 lat? – pytał dziś w programie #Jedziemy red. Michał Rachoń. Okazuje się, że pytanie wcale nie jest abstrakcyjne, w świetle zapisów konwencji stambulskiej. Sprowadza się to do definicji "płci społeczno-kulturowej".

#transgender #lewactwo #lewackalogika

Data: 27.07.2020 08:40

Autor: Ijon_Tichy

Czytam sobie teraz o tej konwencji stambulskiej i wniosek jest jeden – to jest bełkot ideologiczny sprzeczny z rzeczywistością i rozsądkiem, a także z polskim prawem, polską konstytucją i normą kulturową. Skrajny debilizm mieszający różne abstrakcje i szaleństwa antykultury i lewactwa. Należy całkowicie odrzucić i zanegować ten szmaciany dokument, który w zupełnie oczywisty sposób jest agresywnym przerzutem raka ludzkości, jakim jest rewolucyjne lewactwo.

#rakludzkosci #lewactwo #antykultura #wojnaidei #marksizmkulturowy #prawo

akt oskarżenia za zwolnienie pracownika IKEI za antyLGBT

Data: 26.07.2020 21:54

Autor: malcolm

wprawo.pl

#ikea #lgbt #lgbtp #lewactwo

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowniczce z sieci IKEA, która wyrzuciła z pracy mężczyznę, który na wewnętrznym forum firmy, posiłkując się cytatami z Biblii skomentował czyny homoseksualne i LGBT, za co został zwolniony z pracy.

Pan Tomasz, wówczas pracownik IKEI, na wewnętrznym forum opublikował komentarz, w którym negatywnie ocenił ideologię LGBT stwierdzając, że propagowanie homoseksualizmu jest zgorszeniem. Mężczyzna posiłkował się przy tym dwoma fragmentami Pisma Świętego. Była to reakcja na artykuł pt. „Włączenie w LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”,

Więcej w znalezisku. Tak na marginesie dodam że od tamtego zdarzenia staram się unikać tego sklepu żeby swoją kasą ich polityki i ideologii nie wspierać. Wystarczy żeby każdy klient choć raz powstrzymał się o zakupów/wizyty w tym sklepie a LGBT im przejdzie.

Policja tłumi manifestacje w Austin i Seattle. Nie żyje uczestnik protestu Black Lives Matter

Data: 26.07.2020 09:28

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Sobota była kolejnym dniem antyrasistowskich protestów w wielu miastach Ameryki. W mieście Austin w Teksasie doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął uczestnik marszu. W Seattle na północy kraju demonstranci podpalili baraki na budowie domu poprawczego.

Postrzelenie ze skutkiem śmiertelnym zostało potwierdzone przez policję oraz służbę ratownictwa medycznego w nagłych wypadkach (EMS) w Austin w stanie Teksas. Według EMS nie było więcej ofiar, ani rannych po rozpędzeniu przez policję marszu, który odbywał się pod hasłem "Black lives matter"

#usa #protesty #blacklivesmatter #policja #lewactwo #polityka

Waszyngton obala teorie WHO.

Data: 22.07.2020 14:31

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W ślad za wycofaniem się USA ze Światowej Organizacji Zdrowia amerykańska administracja zaczyna obalać teorie WHO. Na pierwszy ogień poszła polityka antynikotynowa, którą dotowana przez koncerny farmaceutyczne WHO przez lata wykuwała w kurortach na Fidżi, Mauritiusie, Jamajce, Malediwach. – Nie jesteśmy dogmatyczni. Będziemy rozważać argumenty WHO i FDA – deklaruje w rozmowie z niezalezna.pl wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

#usa #trump #who #lewactwo #lewackalogika #polityka

Data: 20.07.2020 10:00

Autor: malcolm

#ocieplenieklimatu #oziebienieklimatu #lewactwo

Coś tam w mediach "kilmatolodzy" przysnęli i nic nie mówią o suszy i kolejnych rekordach temperatur.

Dziś Jelenia Góra : średnia temperatura z badań na 20.07 22 stopnie – temp planowana na dziś 22 stopnie (równo tyle co średnia ) Najwyższa 30 stopni była w 2006 a w 1996 było 8 stopni. Do tego dziś możliwe burze i prawdopodobieństwo opadów 90%.

Data: 19.07.2020 09:11

Autor: Ijon_Tichy

Cześć lurki.

Krótka informacja przed niedzielnym nabożeństwem.

Profesor Bogusław Wolniewicz mawiał o sobie, że jest "rzymskim Katolikiem niewierzącym". Cóż to może oznaczać? Wytłumaczył sam prof. Wolniewicz, że choć nie wierzył w Boga, to "rozumie, że cywilizacja Zachodu stoi na chrześcijaństwie i że jego tradycje najpełniej i najlepiej wciela i przechowuje święty Kościół powszechny. Dlatego komu nasza cywilizacja miła, ten winien tego Kościoła bronić i go wspierać”.

Jeśli chcecie się przeciwstawiać lewactwu i powstrzymywać antykulturową rewolucję, jakiej doświadcza cywilizacja białego człowieka, to nie ma innej skutecznej metody niż wzmacnianie chrześcijaństwa. Wraz z upadkiem chrześcijaństwa zwycięży neomarksizm, lewackie spaczenia będą królować w pełni. To pewnik.

Zachęcam ateistów i agnostyków, by wzorem prof. Wolniewicza nie dali się wplątać w antychrześcijańską gierkę ideologiczną. Zaś ludzi wierzących zachęcam do pójścia dziś do kościoła, bo to jest najskuteczniejsza droga w waszej walce z rakiem ludzkości – lewactwem.

Źródło: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4002

#wojnaidei #chrzescijanstwo #lewactwo #ateizm #filozofia #kulturoznawstwo

Sylwia Spurek popiera niedorzeczny pomysł Vivy!

Data: 17.07.2020 09:26

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Znana nam z rewolucyjnych pomysłów gospodarczych Sylwia Spurek tym razem wysunęła poparcie dla petycji Fundacji Vivy!. Chodzi o to, aby przetworzone produkty mięsne były oznaczone jako rakotwórcze. Euro posłanka twardo twierdzi, że przetworzone czerwone mięso jest szkodliwe dla zdrowia, jednak nie wspomina nic o produktach wegetariańskich i wegańskich, które są faszerowane różnymi substancjami, aby przypominać np. smak mięsa.

#jedzenie #lewackalogika #lewactwo #mieso

Niemiecki TK przeciwko parytetowi płci. Zasadę uznano za sprzeczną z porządkiem konstytucyjnym

Data: 15.07.2020 15:40

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Trybunał Konstytucyjny Turyngii uznał dziś za sprzeczną z tamtejszym porządkiem konstytucyjnym uchwaloną przez krajowy parlament zasadę, że przy jego wybieraniu na partyjnych listach kandydatów muszą naprzemiennie występować kobiety i mężczyźni.

Zasadę tę zaskarżyła prawicowo-populistyczna partia Alternatywa dla Niemiec (AfD).

#sady #niemcy #lewactwo #polityka

Tak skończy się obecny atak radykalnej lewicy. Lewicowy terroryzm to żaden postęp

Data: 12.07.2020 10:08

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Maksymilian Wysocki, dziennikarz, publicysta, redaktor zarządzający portalu wGospodarce.pl w swoim tekście Terror neo-marksizmu w biznesie? To szaleństwo musi się skończyć” porusza problem zanikającej wolności słowa, zaznaczając że w Niemczech „jest problem terroru lewicowej narracji w mediach”. Wspomina sprawę wykładowcy, który został zawieszony i grożono mu zwolnieniem tylko dlatego, że polubił dwa tweety dotyczące hashtaga #AllLivesMatter, który próbuje przywrócić równowagę w dyskursie na temat akcji „Black Lives Matter”. Zauważa też, że korporacje szantażują Facebooka wstrzymaniem wydatków na reklamy do momentu, aż ten nie podejmie bardziej zdecydowanych działań w walce z tzw. mową nienawiści, a w praktyce z narracją inną niż lewicowa, np. skupiającą się tylko na chwaleniu ruchu Black Lives Matter. Reklamy to jedyne źródło utrzymania Facebooka.

#gospodarka #polityka #lewica #lewactwo #terroryzm

Lewacy są największymi rasistami – twierdzi Kanye West

Data: 11.07.2020 15:19

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Wywiad, którego kilka dni temu Forbsowi udzielił znany raper Kanye West odbił się szerokim echem w całych Stanach Zjednoczonych. Raper ostro skrytykował w nim Joe Bidena ale przyznał też, że nie popiera już Donalda Trumpa i sam zamierza wystartować w wyborach prezydenckich

Jednak złość na lewicy wywołały jego słowa o największej na świecie sieci klinik aborcyjnych, Planned Parenthood. West przypomniał, że „kliniki Planned Parenthood zostały zbudowane wewnątrz miast przez białych rasistów aby czyniły dzieło szatana”.

#usa #trump #polityka #lewactwo #rasizm #rap

Przywódcy „wystrugani z banana” i „trzecia droga”

Data: 07.07.2020 08:02

Autor: Boewulf

pch24.pl

Słynne powiedzenie publicysty Stanisława Michalkiewicza o „naszych umiłowanych przywódcach wystruganych z banana” znajduje zastosowanie w odniesieniu do wielu liderów na całym świecie. To szersze zjawisko sprawiające, że – niezależnie od tego, kto by rządził – odnosi się wrażenie jakbyśmy zmierzali w jednym, wyznaczonym z góry kierunku.

#lewactwo #polityka #nwo

Data: 07.07.2020 07:46

Autor: Ijon_Tichy

Krótka refleksja przed pracą na temat "kolosa na nogach z żelaza i gliny".

Tak jak rozważałem w poprzednim wpisie, można przyjąć taką interpretację tego proroctwa, iż stopy z żelaza i gliny, które reprezentują ostatnie imperium, odnoszą się do współcześnie budowanego, multikulturowego, niespójnego świata pełnego wewnętrznych napięć i sprzeczności. Świat taki, aby tworzył pozory całości musi być opanowany narastającym systemem kontroli, inwigilacji, prania mózgu i coraz silniej odczuwanego totalitaryzmu. (przypomnienie poprzedniego wpisu: https://www.lurker.pl/p/tD4SugiNn ).

przyjmując taką wersję interpretacji można stwierdzić, że ostatni system rządów światowych (przedstawiony jako glina z żelazem posągu z księgi Daniela) od wielu lat rósł w siłę i pracował nad świadomością mas ludzkich i opracowywał system władzy nad umysłami i sercem całych społeczeństw, potężnych mas ludzkich. Stosował szeroko zakrojoną, wielotorową propagandę rozmontowywania systemu kulturowego i budowania nowej tożsamości masowej, która ułatwiałaby budowanie totalitarnego systemu multikultorowego.

Planowo i celowo doprowadził i wciąż doprowadza do totalnego upadku zasad moralnych, poczucia estetyki, norm, świadomości obywatelskiej, wartości rodzinnych, wiary i wszystkiego, co tylko mogłoby spajać społeczeństwa i grupy ludzkie w całość.

Rozpad kościołów i degradacja kościołów, wyrugowanie ich z przestsrzeni, jątrząca się irracjonalna nienawiść do chrześcijan jest efektem tego, co dzieje się ogólnie ze społeczeństwem tzw. postmodernizmu, ponowoczesności. A dzieje się dokładnie to, co zamierzono i skrzętnie opracowano w ciele zarządzającym rządzącej światem bestii, ośmiornicy ośmiornic, która rozciągnęła swoje macki nad światem współczesnym i dotyka tymi mackami każdej dziedziny ludzkiego życia.

Ja określam to bardzo ogólnikowo terminem "marksizm kulturowy", żeby było to łatwiejsze do pojęcia i przełknięcia w rozmowach z niektórymi ludźmi, którzy nie mają pełnej wiedzy i zrozumienia. Bo ten plan socjologicznego spustoszenia w duszach w ogromnej mierze realizuje się w obrębie różnych mutacji idei Marksa i Engelsa.

W rzeczywistości jednak za tym stoi dosłownie idea lucyferiańska, czysty satanizm i idee totalnego buntu przeciw wszystkiemu, co reprezentuje sobą Jezus Chrystus, przeciw Bogu oraz żarliwe pragnienie wąskiej grupy dominującej, która ma wszelkie fizyczne środki do tego, by ujawnić od dawna wzmacnianą, nihilistyczną, diaboliczną dominację nad światem.

#nwo #multikulturalizm #totalitaryczm #marksizmkulturowy #lewactwo #satanizm #postmodernizm #chrzescijanstwo #proroctwo

F1: Kazali im klęczeć przeciw rasizmowi. Kierowcy Alfa Romeo Racing Orlen odmówili

Data: 06.07.2020 15:37

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Alfa Romeo jest jedynym zespołem, w którym obaj kierowcy nie uklęknęli przed wyścigiem na znak solidarności z działaniami przeciwko rasizmowi i dyskryminacji

Oprócz Räikkönena i Giovinazzi nie uklęknęli Verstappen (Red Bull), Kvyat (AlphaTauri), Sainz (McLaren) oraz Leclerc (Ferrari). Kierowcy przed wyścigiem na znak solidarności z działaniami przeciwko rasizmowi i dyskryminacji mieli uklęknąć, jak widać nie wszyscy się do tego zastosowali. Pierwszy w tym sezonie wyścigu Grand Prix Formuły 1 odbywa się w Austrii.

#polityka #lewactwo #f1 #wyscigi

Terror neo-marksizmu w biznesie? To szaleństwo musi się skończyć!

Data: 01.07.2020 14:12

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Ciężko czytać takie historie. Myśleliśmy przecież, że żyjemy w wolnym świecie i wolność słowa oraz myśli jest jednym ze szczytowych osiągnięć cywilizacji. Jesteśmy jednak świadkami nowego ideologicznego terroru. Jedni nazywają go terrorem politycznej poprawności, inni mówią wprost o neo-marksizmie i totalitarnej lewicy. Właśnie podzielił się swoją historią uznany wykładowca. Wystarczyło, że polubił – tylko polubił – dwa idące w poprzek neo-marksistowskiego tsunami wpisy w mediach społecznościowych.

#blacklivesmatter #lewactwo #gospodarka

Prezydent Czech nie przebiera w słowach. "Hasło 'Black Lives Matter' jest rasistowskie"

Data: 01.07.2020 14:09

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Prezydent Czech Milosz Zeman, podczas wizyty w rezydencji ambasadora USA w Pradze Stephena Kinga z okazji 244. rocznicy niepodległości Stanów Zjednoczonych, powiedział, że hasło „Black Lives Matter” jest rasistowskie. Jak podkreślił, „ważne jest każde życie” i skrytykował rozruchy uliczne w USA, oraz niszczenie pomników i podpalanie samochodów.

#czechy #blacklivesmatter #lewactwo #polityka

„Żądamy wyjaśnień od Trzaskowskiego!”

Data: 01.07.2020 12:11

Autor: malcolm

wprawo.pl

#trzaskowski #wyboryprezydenckie2020 #lewactwo #bandyci #polityka

Kilka dni temu doszło w Warszawie do napaści na przedstawicieli Fundacji Pro – Prawo do Życia oraz zniszczenia należącego do Fundacji auta. Według ustaleń za napaść odpowiedzialni są aktywiści LGTB oraz związani z nimi bojówkarze. Reporter kanału na YouTube „wPolsce.pl”, Maciej Zemła, informuje, że osoby, które brały udział w ataku na kierowcę, przeszły szkolenie z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Wszystko było opłacone z podatków płaconych przez warszawiaków.

"Ekologiczność" wg IKEA. Co na to lewactwo z LGBTP?

Data: 29.06.2020 20:18

Autor: malcolm

tvp.info

#ikea #lewactwo #lgbt #lgbtp

Część drewna wykorzystywanego przez szwedzki koncern IKEA do produkcji bukowych krzeseł pochodzi z nielegalnych wycinek lasu w ukraińskich Karpatach – twierdzi brytyjska pozarządowa organizacja Earthsight. Pozwolenia na wycięcie zdrowych drzew wydano pod pretekstem tego, że są chore. Co więcej, przez kilka tygodni w tym okresie zgodnie z prawem nie można wycinać drzew ze względu na to, że jest to czas wychowu młodych zwierząt zamieszkujących ten teren.

Znów strzały w „strefie wolnej od policji” w Seattle

Data: 29.06.2020 20:13

Autor: malcolm

tvp.info

#blm #blacklivesmatter #usa #lewactwo

W „strefie autonomicznej” w Seattle, kontrolowanej przez antyrasistowskich demonstrantów, doszło do kolejnej strzelaniny. W jej wyniku zginął jeden mężczyzna; druga ofiara przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. W ciągu ostatnich kilku dni doszło tutaj do serii strzelanin.

Za "rasistowskie myślenie" usuną nazwisko prezydenta USA

Data: 28.06.2020 08:35

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Władze Uniwersytetu Princeton w stanie New Jersey zdecydowały w sobotę o usunięciu nazwiska prezydenta USA w latach 1913-1921 Woodrowa Wilsona z nazwy jednego z wydziałów oraz jednego z kolegiów. Powodem są rasistowskie decyzje podejmowane przez tego polityka.

#usa #lewactwo

Data: 26.06.2020 20:41

Autor: Ijon_Tichy

Tak jak mówiłem. Oto jak umysłowe upośledzenie, które określa się jako lewactwo, przejawia się w samookaleczaniu, oszpecaniu i robieniu z siebie dziwadeł.

Prawie zawsze rozpoznaję wojującego lewaka po wyglądzie. Prawie zawsze z nimi jest coś nie tak…

#lewactwo #antifa #dziwadla

Data: 25.06.2020 13:15

Autor: czlowiek_charakterny

Tak się zacząłem zastanawiac – mamy rok 2020, jest niezbyt ciekawie – kiedy epoka tego woke spierdolenia i politpoprawności w koncu minie?

Kiedy zostanie przekroczona ta cienka granica i nawet najbardziej zindoktrynowane NPCty zaczną się buntować przeciwko (((mainstreamowym mediom)))?

Kiedy wszystkie eko-komuchy i tym podobne odpady narodowych scen politycznych zostaną usunięte z ONZ/WHO/UE?

Kiedy ludzie uswiadomią sobie, że nie ma sensu truć sobie nawzajem dupę (jestem weganinem! jestem gejem! jestem non-binary demigender, obczaj moje zaimki trzecioosobowe!)?

Kiedy tu wpisz nazwę mniejszości etnicznej, rasowej, etc przestaną być traktowani niczym złote cielce za samo ich istnienie?

Kiedy sztuka przestanie przypominać obłąkańcze darcie ryja przez jakies niezbyt urodziwe lochy z nadwagą?

Kiedy sygnalizacja cnoty zacznie być znów synoninem hipokryzji i frajerstwa?

Kiedy wyjdzie na to, że biały kolor skóry jednak nie jest wyznacznikiem faszyzmu, narodowego socjalizmu i totalniactwa?

Kiedy psychuszki w końcu zaczną przyjmować pacjentów? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lewactwo #rewolucjakulturowa #marksizmkulturowy #niewiemjaktootagowac

Data: 24.06.2020 20:05

Autor: Ijon_Tichy

Mój wujek mieszkający w Anglii – ateista, który ma liberalne, raczej lewicowe poglądy – powiedział przed chwilą w rozmowie z moim tatą przez telefon, że w Wielkiej Brytanii funkcjonuje prześladowanie białego człowieka. Według niego biali ludzie są niemal na każdym kroku dyskryminowani z powodu parcia do poprawności politycznej i totalnego zaszczucia społeczeństwa propagandowym bełkotem ideologicznym lewicy. A więc wujek zaczyna otwierać oczy… Chyba.

Prześladowanie przejawia się różnie, ale wujek podawał przykład, że wśród kolorowych częsta jest agresja i wrogość przeciw białym, która nie spotyka się z należytą reakcją służb. Jeśli jednak to biały zawini przeciw kolorowemu, to reakcje służb są surowe i przesadne (tzw. "dyskryminacja pozytywna" – jeden z wyrazistych postulatów lewicy światopoglądowej).

Oczywiście są wyjątki, ale wujek mówił, że można mówić o takiej właśnie regule.

Dodam od siebie – niedługo chyba rasizmem będzie, jeśli na widok kolorowego biali nie będą się czołgać w uniżeniu całując im buty.

#marksizmkulturowy #marksizm #lewactwo

Brytyjczycy domagają się zmiany ważnego orderu. Bo... przypomina śmierć George'a Floyda

Data: 24.06.2020 18:42

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W internecie pojawiła się kampania nawołująca do przeprojektowania jednego z najważniejszych brytyjskich odznaczeń – Orderu św. Michała i św. Jerzego – bo, zdaniem inicjatorów, wizerunek św. Michała trzymającego nogę na głowie szatana przypomina… śmierć George'a Floyda.

Ustanowiony w 1818 r. Order św. Michała i św. Jerzego jest tradycyjnie przyznawany ambasadorom i dyplomatom oraz wyższym urzędnikom ministerstwa spraw zagranicznych za zasługi w służbie zagranicznej, ale mogą nim zostać odznaczeni także cudzoziemcy jako honorowi członkowie. Ma trzy stopnie – Rycerza/Damy Wielkiego Krzyża (GCMG), Rycerza/Damy Komandora (KCMG) i Kawalera (CMG).

#wielkabrytania #odznaczenia #lewactwo

Komuna w Niemczech ma się świetnie!

Data: 22.06.2020 21:30

Autor: malcolm

wprawo.pl

#komunizm #niemcy #lewactwo

"W niemieckim Gelsenkirchen odsłonięto pomnik Włodzimierza Lenina, komunisty o żydowsko-niemieckich korzeniach, który poza budowaniem bolszewickiego imperium walczył z antysemityzmem, o wszelkie nastroje antyżydowskie oskarżając znienawidzonych kapitalistów. To nie Żydzi są wrogami ludu pracującego. Wrogami pracowników są kapitaliści wszystkich krajów – pisał twórca gułagów i wróg cywilizacji łacińskiej Władimir Iljicz Uljano vel Włodzimierz Lenin."

Jak wygląda życie pod władzą Antify?

Data: 21.06.2020 23:45

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#blacklivesmatter #antifa #lewactwo

Jeden z amerykańskich dziennikarzy postanowił zobaczyć jak wygląda od środka strefa Seattle opanowana przez Antifę. Spędził w niej więc pięć dni. Wnioski są szokujące.

Prawdziwe kłopoty w CHAZ zaczynają się jednak po zmroku, kiedy nie patrzą na nie kamery. Większość okupantów, świadoma tego, opuszcza strefę i nocuje poza nią, jej liczebność spada w nocy z kilku tysięcy do kilkuset osób. Wtedy też wychodzą na ulice uzbrojone gangi.

Powszechne są również kradzieże i przemoc seksualna. Wiele kobiet w CHAZ miało paść ofiarą molestowania a nawet gwałtów. W czwartek policjantom udało się aresztować uczestnika protestu, który miał zwabić do swojego namiotu i wykorzystać seksualnie głuchą kobietę. Poczekali z tym jednak na to, aż opuści teren CHAZ. Policjanci otwarcie już przyznają, że nie interweniują w CHAZ nawet wtedy, kiedy dostają zgłoszenie o poważnym przestępstwie. Pojawił się także problem narkomanii. Narkotyki są sprzedawane otwarcie, a ich użytkownicy zażywają je w biały dzień.

Także osoby mieszkające w pobliżu strefy nie są bezpieczne. W ostatnią niedzielę jeden z członków Antify próbował obrabować i podpalić znajdujący się w pobliżu warsztat samochodowy. Jego właściciel i jego syn złapali go, a wtedy ze strefy ruszyło na nich około 100 osób. Policja odmówiła interwencji.

Producent syropu zmienia logo, gdyż uznano je za… „rasistowskie”

Data: 21.06.2020 18:13

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blacklivesmatter #lewactwo

Po wycofaniu z oferty HBO MAX filmu „Przeminęło z wiatrem” oraz próbach wycofania z kanonu lektur szkolnych sienkiewiczowskiego „W pustyni i w puszczy”, kolejne instytucje, z obawy przed oskarżeniem ich o rasizm wycofują znaki towarowe, które mogą ściągnąć na nich lewackie ataki.

Za przykład należy przywołać producenta syropu klonowego „Aunt Jemima”. To marka ze 131-letnią tradycją, która zajmuje się m.in. produkcją produktów śniadaniowych. Pod naciskiem lewackiego i murzyńskiego lobbingu, postanowiła zmienić nazwę brandu i wyglądu opakowań produktu, na którym od lat widnieje uśmiechnięta murzynka. Zmianę tłumaczą to „osiągnięciem postępu w kierunku równości rasowej” i „walką z rasowymi stereotypami”.

Francuski filozof o walce z rasizmem: "zamieniono ją w antysemityzm i nienawiść do białych"

Data: 20.06.2020 20:38

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

"Następcy Martina Luthera Kinga, wybrali chaos, a walkę z rasizmem zamienili w antysemityzm i nienawiść do białych" – powiedział francuski filozof i pisarz Alain Finkielkraut. Jest też przekonany, że sprawa zabicia George'a Floyda nie jest odbiciem „rasistowskiego systemu USA”, gdzie, jak mówi powołując się na statystyki, 75 proc. osób zabitych przez policjantów to biali, a 25 proc. to Afroamerykanie.

#francja #rasizm #lewactwo

Cyberpunk 2077 ponownie opóźniony!

Data: 18.06.2020 19:29

Autor: Bronsky

gamereactor.pl

Jak informuje CD Projekt Red za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, Cyberpunk 2077 ma nową datę premiery – 19 listopada.

Oficjalnie mówi się o doszlifowaniu gry.

Jednak patrząc na sytuacje w USA obawiam się że bedą zmieniać na szybko kolory postaci itp. By dostosować grę do obecnej sytuacji. Żenada

#gry

#cdprojektred

#lewactwo

Sztuka konceptualna-wojna lewactwa z obiektywizmem

Data: 18.06.2020 18:46

Autor: malcolm

youtu.be

#sztuka #sztukanowoczesna #lewactwo #baldtv

W Sztuce konceptualnej odbijają się trendy społeczne i polityczne. Konserwatyści twierdzą, że sztuka konceptualna to następna wojna lewactwa z obiektywizmem.

Sztuka konceptualna to bubel. Nie wzbogaca naszej kultury, ale ją degeneruje, wywyższając wulgarność i skatologię, a ludzie promujący ją, powstrzymują nas od cieszenia się nowoczesną sztuką, tworzoną przez artystów obdarzonych rzeczywistym talentem. Może te nadęte snoby, tworzące establishment powinny zostać odizolowane od społeczeństwa, aby mogły w spokoju bawić się swoim G. i zachwycać jego artystycznym blaskiem.

https://youtu.be/MRgo1phznHk

Czyżby Ameryka „Przeminęła z wiatrem"?

Data: 18.06.2020 18:39

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blacklivesmatter #lewactwo #usa

Amerykanie zmuszeni są ponownie wybierać między modelami rewolucji francuskiej i amerykańskiej. W USA trwa prezydencka kampania wyborcza oparta na walce wirusami. Najpierw uruchomiono rosyjski, później ukraiński, następnie wzbogacony chiński, kiedy to nie pomogło dorzucono wirus rasizmu. Nadchodzą wybory, a Trump śmiał stworzyć miliony miejsc pracy, dramatycznie obniżyć bezrobocie do 3,5%, o zgrozo, nawet dla Afro-Amerykanów! Bezczelnie w krótkim czasie zrobił więcej dla Afro-Amerykanów niż Obama przez 8 lat!

Szalony plan aktywistów wraca jak bumerang! Spurek, ekolodzy i lewica już się cieszą

Data: 16.06.2020 15:39

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Aktywiści ekologiczni z koalicji TAPP nie ustają w próbie obarczenia mieszkańców Europy specjalna, szaloną, daniną. Chodzi o podatek od mięsa, który miałby doprowadzić do podwyżek cen mięsa: wołowiny o 20 zł/kg, wieprzowiny o 15 zł/kg i drobiu o 7,3 zł/kg. Ekolodzy twierdzą, że pozwoli to zaoszczędzić Unii ponad 30 mld euro – nie mówią jednak o potencjalnych stratach jakie ponieść mogą europejskie gospodarstwa.

#lewica #lewackalogika #lewactwo #jedzenie #mieso #podatki

Filozof Alain Finkielkraut: Nowy antyrasizm jest "komunizmem XXI wieku"

Data: 11.06.2020 20:06

Autor: Starszyoborowy

wnp.pl

Pojęcie „białego przywileju” jest rodzajem antyrasizmu, a ten jest „komunizmem XXI wieku” – uważa francuski filozof Alain Finkielkraut, dla którego uzasadnione emocje, które nastąpiły po śmierci George'a Floyda w USA, zmieniły się w szaleństwo.

#blacklivesmatter #lewactwo

Antifa. Z kastetem ku lepszej przyszłości piątek, 5 czerwca 2020

Data: 09.06.2020 16:53

Autor: malcolm

tygodnik.tvp.pl

#antifa #lewactwo

Wszędzie widzą odradzający się faszyzm. Dlatego niszczą pomniki Kościuszki i Sobieskiego. Napadają na umundurowanych rekonstruktorów. Blokują legalne demonstracje i palą samochody. Czy to już terroryzm?

Wkładem brytyjskiej Antify do ogólnoświatowej walki z „faszyzmem” było z pewnością rozpowszechnienie metody blokowania marszów i manifestacji, które odbywają się pod niewłaściwymi hasłami. W Polsce do takich sytuacji dochodziło już wielokrotnie, najczęściej podczas Marszów Niepodległości, gdy „antyfaszyści” prowokowali starcia z uczestnikami legalnego ."

Spielberg przewiduje przyszłość

Data: 07.06.2020 20:41

Autor: Macer

youtube.com

Indiana Jones część 4 – to o kryształowych czachach. Myślaby kto, że typowy hollywoodzki kasowy film do odmóżdżenia. A tu pada taki cytat z ust stalinowskiej akademiczki:

Imagine. To peer across the world and know the enemy's secrets. To place our thoughts into the minds of your leaders. Make your teachers teach the true version of history, your soldiers attack on our command. We'll be everywhere at once, more powerful than a whisper, invading your dreams, thinking your thoughts for you while you sleep. We will change you, Dr. Jones, all of you, from the inside. We will turn you into us. And the best part? You won't even know it's happening.

No i proszę. Z filmu austriackiego/polskiego Żyda Spielberga dowiadujemy się takiej prawdy. Jestem ciekawy, ile osób zwraca uwagę na ten cytat w filmie.

#kino #filmy #lewactwo

Data: 06.06.2020 09:16

Autor: Ijon_Tichy

Takie przemyślenie na dzień dobry. Krótkie podsumowanie jednego z gorących ostatnimi czasy tematów oraz refleksja na temat "protestów", czyli okazji do niszczenia i rozbojów, wykorzystanej przez środowiska kryminalne oraz pożytecznych idiotów w USA i na świecie.

Ten cały dindu nuffin Dżordż Flojd okazał się być kreaturą chyba najgorszego formatu:

– był notorycznym złodziejem, włamywaczem i ulicznym rabusiem;

– był agresywny; nawet napadał z bronią w ręku na kobiety;

– był "aktorem" porno; więc stręczycielstwo, handel dziwkami również wchodzi w grę;

– był handlarzem narkotyków i narkomanem;

– posługiwał się fałszywymi pieniędzmi;

– był niereformowalnym kryminalistą, który lubił często wracać pod sąd i do więzienia;

– ogólnie był społecznym szkodnikiem niemal najgorszego formatu (choć nie wiadomo, czy z taką przeszłością nie był też mordercą, którego po prostu nie ujęto).

– w czasie zatrzymania był totalnie naćpany kilkoma narkotykami, a na jednym z filmów z zatrzymania widać, jak wyrzuca torebkę z narkotykiem;

– z powodu totalnego naprucia narkotykami jego naczynia krwionośne były mocno skurczone a organizm niewydolny, co (oprócz kolana policjanta) mocno przyczyniło się do jego śmierci;

– Dżordż bodajże miesiąc wcześniej pracował w jednym miejscu z policjantem, który go udusił. Dziwne.

Jakże wymowne w świetle powyższego jest to, że zamieszki spowodowane tą śmiercią polegają na rabowaniu, gwałcie, przemocy, podpaleniach, włamaniach, a nawet morderstwach i ogólnie dewastacji wielu miast w USA i nie tylko tam.

Oprócz wszelkich statystyk owe "protesty" są wyraźnym potwierdzeniem tego, że problemem nie jest rasizm, a rasa – czarna rasa w USA, która stanowi siedlisko patologii wszelkiego rodzaju, jest problemem i wrzodem na tkance społecznej 乁(ツ)

Jedyną metodą walki z problemem byłaby totalna zmiana sposobu postępowania z kolorowym elementem. Oczywiście ZERO dyskryminacji, zarówno w stronę czarnych jak i w stronę białych. Po kolei:

– najpierw skrajnie restrykcyjne przyznawanie środków socjalnych, tylko dla w 100% zweryfikowanych, uczciwych ludzi.

– zmuszenie do uczciwej pracy wszystkich (stworzenie im takiej możliwości).

– Zero przywilejów z powodu koloru skóry, zmuszenie osób czarnoskórych do wykorzystania ich potencjału i uczciwe wypracowanie dobrobytu.

– Systemowo zorganizowana, gruntowna resocjalizacja całej społeczności czarnych w USA, nauka życia w społeczeństwie, wartości rodzinnych (TO OGROMNIE WAŻNE dla ładu społecznego).

– ZERO poprawności politycznej i nazywanie rzeczy po imieniu. Poprawność polityczna (lewacki rak ludzkości), to brak odwoływania się do rzeczywistości, co uniemożliwia działania naprawcze, uniemożliwia zmierzanie ku lepszemu. Nie da się naprawić rzeczywistości, kiedy systemowo, z paradygmatu się neguje lub ignoruje fakty, istnienie rzeczywistości.

Lecz aby to było możliwe, to należałoby usunąć RAKA LUDZKOŚCI, jakim jest nowy marksizm pod postacią licznych lewackich wpływów – w mediach, na uniwersytetach, wśród lewicującej sceny politycznej, licznych fundacji i innych pożytecznych idiotów, takich jak LGBTPedo, skrajny feminizm, ANTIFA (tfu!) i tym podobni degeneraci.

Diagnoza i recepta leży na tacy, lecz niestety nikt jej nie zrealizuje…. Ot ponura puenta. Może nawet kupiłbym zapas popcornu na resztę danego mi życia, żeby patrzeć, jak świat płonie. Ale chyba raczej wykopię bunkier xDDD

#blacklivesbullshit #kryminal #rasizm #usa #marksizmkulturowy #lewactwo

Data: 05.06.2020 21:56

Autor: Ijon_Tichy

Neuropki ewidentnie mają syndrom Black Lives bullshit.

Bo już wcześniej pomyślałem i miałem robić wpis o tym, że niejaki @JKarnic przyszedł robić prowokacje, minus rajdy i dostać bana po to, by od razu udać się do somsiada i napisać paszkwil, jak to go straszne konserwy prześladują, dyskryminują. To było po prostu czytelne. Mało brakowało, a napisałby, że jest murzynem, aby nadać całej sytuacji nieco dramatyzmu.

To już zaczyna być nudne, ich postępowanie jest po prostu żenująco i ostentacyjnie powtarzalne. Jak pojawi się tutaj następny z nich, to będę przyjmować zakłady o to, kiedy prowokator i troll się ujawni i po jakim czasie pójdzie pisać paszkwile na wypok.ru.

#neuropa #lewactwo #trolle #clownworldorder

Data: 04.06.2020 12:27

Autor: Ijon_Tichy

A propo tego Dindu Nuffin, którego policjant wysłał na tamten świat.

Mowa o kryminaliście, recydywie z zarzutami, aktorze porno, który był pod wpływem kilku narkotyków w trakcie zdarzenia, do ktorego doszło bo płacił fałszywymi pieniędzmi a potem musiano wzywać kilka radiowozów, bo odmawiał wejscia do wozu policyjnego.

Dindu dostanie nagrodę Darwina.

#dindunuffin #nagrodadarwina #lewactwo

Protesty przekształciły się w zamieszki i starcia z policją. Ponad 20 tys. osób na ulicach Paryża

Data: 03.06.2020 11:53

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Nocne protesty w Paryżu przeciw brutalności policji we Francji i w USA, w reakcji na śmierć George’a Floyda oraz Adamy Traore, zmarłego we francuskim areszcie w 2016 roku, przekształciły się w zamieszki i starcia z policją. Według mediów na ulice wyszło ponad 20 tys. osób.

Demonstranci w XVII dzielnicy Paryża konstruowali barykady na ulicach, podpalali motocykle, kontenery na śmieci i hulajnogi. Rzucali w policjantów kostką brukową. Policja użyła gazy łzawiącego, ale funkcjonariusze starali się nie interweniować osobiście, mimo oficjalnego zakazu organizowania demonstracji wydanego przez prefekta paryskiej policji.

#lewactwo #francja #paryz #protest

Spurek żąda ukarania Polski za „niszczenie praworządności”

Data: 25.05.2020 18:46

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Tak samo jak Węgry, tak i Polska odchodzi od UE i naszych kluczowych wartości demokratycznych, ale ani węgierski, ani polski rząd nie poniósł żadnych konsekwencji za niszczenie praworządności. Dlatego nadszedł czas na dalej idące kroki ze strony KE – apelowała dziś europoseł z Polski Sylwia Spurek podczas dyskusji na temat praworządności w komisji wolności obywatelskich PE. Europoseł PiS Patryk Jaki odpierał oskarżenia wskazując na błędy w raporcie w tej sprawie.

#ue #polityka #lewactwo #polska

Niemcy: kontrwywiad opisał ekologów jako „lewicowych ekstremistów”

Data: 24.05.2020 17:51

Autor: Starszyoborowy

energetyka24.com

Jak podaje Die Zeit, w raporcie Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV), który został opublikowany we wtorek 19 maja, jeden z ruchów ekologicznych o nazwie Ende Gelände został zakwalifikowany do „lewicowego ekstremizmu”. Według dokumentu, incjatywa ta, której oficjalnym celem jest walka z użyciem węgla w gospodarce i ochrona klimatu, wielokrotnie udowadniała, że „co najmniej aprobuje” używanie siły w ramach „nieposłuszeństwa obywatelskiego”, a jej cele wykraczają daleko poza aktywizm proklimatyczny.

Ende Gelände to działająca od 2015 roku inicjatywa, która znana jest przede wszystkim ze swoich protestów przy kopalniach węgla brunatnego i elektrowniach zasilanych tym surowcem. Jej nazwa to niemiecki idiom, znaczący tyle, co „Tu i ani kroku dalej”. Jej aktywiści skupiali się przede wszystkim na strajkowaniu przy zakładach w pobliżu Kolonii, czyli przy kopalniach Garzweiler, Tagebau Hambach, elektrowni Neurath.

#niemcy #lewica #lewactwo #energetyka #

Bomby biologiczne rewolucji genderowej

Data: 12.05.2020 19:56

Autor: stawo73

dorzeczy.pl

8 marca 2020 roku przejdzie do historii Hiszpanii jako jedna z najczarniejszych dat w dziejach kraju, nawet jeśli politycy progresywnej lewicy nadal będą pracowicie usuwać ze swoich kont społecznościowych wszystkie odezwy, jakimi starali się zachęcić miliony kobiet do udziału w manifestacjach feministycznych.

„Koronawirus nie może być wymówką!”, „Heteropatriarchat zabija więcej niż koronawirus!” – grzmiały w mediach dyżurne feministki i zaangażowane panie „ministry” sugerując, że prawdziwą kobietą może być tylko radykalnie zaangażowana feministka.

Dziś, po upływie dwóch miesięcy liczenia setek zmarłych każdego dnia, wiadomo już bardzo wiele: wystarczyło odwołać te pokazowe ideologiczne marsze, aby uniknąć 80% zakażenia i dziesiątek tysięcy niewinnych ofiar. Naukowcy z Medical College Uniwersytetu Georgia (USA) opracowali model matematyczny, który szacuje, że 9 marca, po masowych manifestacjach w Hiszpanii musiało być już 87 405 przypadków koronawirusa, a nie – jak podawało hiszpańskie Ministerstwo Zdrowia – 999 zakażonych. To dlatego wirus rozprzestrzenił się w Hiszpanii z taką dynamiką i zabija od 2 miesięcy z wyjątkową siłą. Transmisja pozioma wirusa podczas przemarszu największych skupisk kobiet w Madrycie, Barcelonie, Bilbao i Walencji przybrała rozmiary bomb biologicznych rzuconych we własny naród przez ideologów, którzy zlekceważyli i zataili pisma wysyłane przez niezależne ośrodki z ostrzeżeniem o ryzyku organizowania masowych imprez. Ministerstwo Zdrowia Hiszpanii z jakichś sobie tylko znanych powodów przestało publikować dane na temat liczby zachorowań już 6 marca.

ciąg dalszy:

https://dorzeczy.pl/opinie/139806/bomby-biologiczne-rewolucji-genderowej.html

#hiszpania #koronawirus #covid19 #feminizm #gender #lewactwo

Gadowski o BABONACH - czyli faministycznych babochłopach

Data: 24.04.2020 08:20

Autor: Ijon_Tichy

youtube.com

Witold Gadowski z pogardą o babochłopach, feministycznych babonach, nie może się doczekać jawnego sądu z lewacką fundacją ds. monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Oprócz tego porusza inne, bardzo ciekawe tematy, m.in. dotyczące COVID-1984.

#gadowski #faministki #lewactwo

Zmarł francuski obrońca życia dr Xavier Dor. Fanatyczna lewica nie kryje radości.

Data: 06.04.2020 10:38

Autor: kisiel

pch24.pl

4 kwietnia 2020 roku w wieku 91 lat zmarł w Paryżu zarażony koronawirusem francuski obrońca życia poczętego dr Xavier Dor.

Niejaka Valerie Rey-Robert nie bez satysfakcji pisze na Twitterze: „w służbie nienawiści do kobiet i instrumentalizacji niepełnosprawnych dzieci. Xavier Dor w końcu nie żyje”.

Pojawia się „komunikat prasowy” Koordynacji stowarzyszeń na rzecz prawa do aborcji i antykoncepcji (Associations pour le Droit à l’Avortement et à la Contraception) i Kolektywu Praw Kobiet: „Dzisiaj dowiadujemy się o śmierci Xaviera Dora, założyciel SOS Tout-Petits, multirecydywisty, zaciekłego przeciwnika kobiet, które chcą skorzystać z prawa do aborcji. (…) W czasie kryzysu zdrowotnego spowodowanego przez Covid-19 należy nadal bronić tego prawa, wydłużając terminy, aby kobiety realnie mogły realnie korzystać z aborcji”.

Jak widać, dla feministek czas zarazy to okazja do rozszerzania legalnego mordowania nienarodzonych o kolejne tygodnie…

Tzw. Kolektyw proaborcyjny pisze o zmarłym, że był „kandydatem do aborcji” jako „faszo-katolik” i dodaje: „A ponadto Xavier Dor nie żyje. Niech żyje prawo do bezpłatnej, powszechnie dostępnej aborcji!”.

#newsy #newsyzeswiata #prolife #aborcja #lewactwo

Prezydent Wrocławia nagrał filmik. Padły szokujące słowa.

Data: 09.03.2020 19:24

Autor: stawo73

dorzeczy.pl

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zapowiedział, że będzie rozwiązywał wszystkie demonstracje zwolenników zakazu aborcji. Do działaczy pro-life zwrócił się słowami: Moje drogie matołki.

W niedzielę prezydent Wrocławia rozwiązał manifestację zwolenników zakazu aborcji na pl. Nowy Targ. Działacze pro-life przynieśli ze sobą zdjęcia i plakaty martwych ludzkich płodów.

Jacek Sutryk zamieścił na swoim profilu na Facebooku film, w którym poinformował, że to właśnie ze względu na drastyczne materiały rozwiązał protest. Zapowiedział też, że tak samo postąpi z każdą inną tego typu manifestacją.

– Zwrócę się do was pieszczotliwie, bo wy tego nie rozumiecie. Otóż moje drogie matołki: wiecie, gdzie jest istota sporu? Nie w tym, żeby głosić swoje poglądy, bo ja nie wnikam w kwestie aborcyjne i antyaborcyjne. Moim zdaniem jest pilnować, żeby ci wszyscy, którzy tędy przechodzą (…) takich rzeczy nie oglądali – tłumaczy Sutryk.

– Jeżeli to jest ograniczanie wolności słowa i cenzura, to tak, jestem cenzorem. Będę tego typu rzeczy z wrocławskiej przestrzeni publicznej wyrzucał, czy wam się to podoba, czy nie – zapowiada prezydenta miasta.

Dalej Sutryk zapewnia, że szanuje prawo każdego do głoszenia swoich poglądów, ale "nie w ten sposób". – Wy to robicie stojąc z tymi masakrycznymi billboardami. Ja wam na to po prostu nie pozwolę – mówi.

#wroclaw #sutryk #aborcja #prolife #lewactwo #zamordyzm

Końcówka lutego 1990 roku

Data: 25.02.2020 11:13

Autor: malcolm

wiadomosci.wp.pl

#ocieplenieklimatu #oziebienieklimatu #lewactwo #platformaobywatelska

"Trzecia dekada wspomnianego roku przeszła do historii polskiej meteorologii jako festiwal prawdziwych anomalii pogodowych. Było bowiem niewiarygodnie ciepło jak na tę porę roku. Powiedzenie "luty – okuj ciepłe buty", należało włożyć między bajki," pisała prasa .

I pomyśleć że wtedy jeszcze nikt nie wpadł że można hajs trzepać na niczym. Kombinowano z atomem i walką z energią jądrową, dezodrantami innymi bajerami. Plastik był proeco bo ratował drzewa i naturalna choinka była obciachem bo przecież sztuczna to dbanie o planetę ;-)

"Profesor filozofii": jedynym sposobem na uratowanie ziemi jest zaprzestanie rozmnażania się :)

Data: 22.02.2020 13:22

Autor: arti

dailymail.co.uk

Pochodząca z Australii Patricia MacCormack "pracująca" na gówno uniwersytecie Anglia Ruskin University, aktualnie na stanowisku "profesora" filozofii kontynentalnej w języku angielskim i mediach (Hahaha) twierdzi, że… zresztą nie ważne. To jest aż nazbyt śmieszne xD. Zdjęcia autentyczne.

#rakcontent #lewackalogika #lewactwo #lewica

Promocja aborcji i zwalczanie ruchów pro-life – program ONZ na kolejne lata

Data: 21.02.2020 20:29

Autor: arti

ordoiuris.pl

Organizacja Narodów Zjednoczonych rozpoczęła prace nad dokumentem końcowym tegorocznej 64. sesji Komisji ds. Statusu Kobiet. Podczas marcowego wydarzenia ma zostać przyjęta Deklaracja Polityczna określająca kierunek działań ONZ w zakresie „równości płci” na kolejne pięć lat. W dokumentach przygotowawczych przed sesją dominują postulaty promowania aborcji i wulgarnej edukacji seksualnej oraz zwalczania ruchów broniących życia i rodziny. Podczas wydarzenia w Nowym Jorku sprzeciw wobec wprowadzania radykalnych zapisów do aktów prawa międzynarodowego wyrażą m.in. przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris.

#onz #lewactwo #ordoluris

Lewicowy uniwersytet? Niepokojąca sytuacja na UW

Data: 11.02.2020 15:44

Autor: stawo73

dorzeczy.pl

Jawny antyklerykalizm, wspieranie radykalnie lewicowej narracji, czy zastraszanie kół naukowych przez wykładowców – Konrad Smuniewski, działacz Konfederacji zawieszony w prawach studenta, opisuje w rozmowie z DoRzeczy.pl, do czego dochodzi na Uniwersytecie Warszawskim. – Moja sprawa to jedynie wierzchołek góry lodowej – zapewnia.

#uniwersytetwarszawski #uw #lewactwo #politycznapoprawnosc #podwojnestandardy

Miliard od Sorosa na sieć uniwersytetów

Data: 28.01.2020 08:13

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W ubiegłym tygodniu podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos lewicowy finansista zapowiedział nowy projekt – stworzenie sieci uniwersytetów. Stwierdził, że to najważniejszy i najbardziej trwały projekt jego życia, i zapowiedział, że przeznaczy na niego nawet miliard dolarów. Jego nowe uniwersytety mają promować liberalizm i otwarte granice oraz pomóc w powstrzymaniu dryfu w stronę autorytaryzmu. Sieć ma być oparta na istniejącym już Uniwersytecie Środkowoeuropejskim (CEU).

#europa #lewactwo

Data: 10.01.2020 19:03

Autor: Ijon_Tichy

Skandal: Postępowanie dyscyplinarne przeciwko profesor za wykłady o rodzinie. Wiedza naukowa sprzeczna jest bowiem z ideologią nowego marksizmu.

Zarzuty wobec pani profesor są oczywiście absurdalne.

Prof. Ewa Budzyńska prowadziła zajęcia pt. „Międzypokoleniowe więzi w rodzinach światowych”. Ich celem było zapoznanie uczestników z rodziną jako elementem struktury społecznej oraz przedstawienie jakie formy przyjmowała ona na przestrzeni wieków w zależności od kształtującej ją kultury lub religii. W czasie zajęć studenci poznawali odmienności kulturowe rodzin wyznawców chrześcijaństwa, judaizmu, islamu czy hinduizmu. Po zajęciach dotyczących rodziny w kontekście nauki chrześcijańskiej grupa studentów złożyła do władz uczelni skargę na prof. Ewę Budzyńską. Zarzucali jej narzucanie słuchaczom „ideologii anti-choice, poglądów homofobicznych, antysemityzmu, dyskryminacji wyznaniowej, informacji niezgodnych ze współczesną wiedzą naukową oraz promowanie poglądów radykalno-katolickich”.

Tym, co wzburzyło protestujących, było nazwanie człowieka w prenatalnej fazie rozwoju „dzieckiem” oraz pokazywanie modeli różnych faz rozwoju płodowego dziecka. Krytyka dotyczyła także zaprezentowania badań wskazujących na negatywny wpływ posyłania dzieci do żłobków na ich rozwój, a przede wszystkim samego zreferowania przez wykładowcę definicji rodziny jako podstawowej i naturalnej komórki społeczeństwa opartej o związek kobiety i mężczyzny. Nie do przyjęcia okazało się także zaprezentowanie publikowanych w prasie naukowej wyników badań na temat skutków wychowywania dzieci przez osoby pozostające w relacjach homoseksualnych. Skarga dotyczyła także krytycznego stosunku wykładowcy do eutanazji i jej rzekomego „antysemityzmu”.

(…) „Nie można wymagać od wykładowcy, aby pominął w toku prowadzonych przez siebie zajęć treści istotne z punktu widzenia omawianego tematu. Z pewnością treści wykładu nie można także dostosowywać do przekonań słuchaczy. Nie można również żądać, aby wykładowca zaniechał wyrażania uzasadnionych naukowo wątpliwości lub zastrzeżeń wobec prezentowanych zjawisk. Co więcej, takie oczekiwanie byłoby bezprawną cenzurą konstytucyjnie gwarantowanej wolności akademickiej z oczywistą szkodą dla kształtowania umiejętności krytycznej analizy stereotypów, w tym stereotypów budzących niechęć wobec chrześcijaństwa” – zaznacza mec. Magdalena Majkowska z Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris.

Reszta artykułu: https://www.magnapolonia.org/skandal-postepowanie-dyscyplinarne-przeciwko-profesor-za-wyklady-o-rodzinie/?fbclid=IwAR1GT_P7BbWddutAn6AIj5sKSqmLZ7EVjHjrDoCNsbPGysAhj5wAN0P1URU

#marksizmkulturowy #rewolucjakulturowa #lgbt #lewactwo #kulturoznawstwo #wojnaidei

Data: 30.12.2019 09:18

Autor: Ijon_Tichy

Witam Lurki i Lukierki.

Znaj swego wroga! W ramach prezentowania zagadnień dotyczących marksizmu kulturowego pisałem już o takich pojęciach jak: "szkoła frankfurcka", "długi marsz przez instytucje", "dyskryminacja pozytywna". Dziś przedstawię bliżej jeszcze jedną z idei przedstawionych przez komunistę Antonio Gramsciego. Współczesny proletariat rewolucji komunistycznej w dużej mierze naprawdę głęboko wierzy w słuszność neomarksistowskich idei. W mojej niedawnej rozmowie z neomarksistowskimi komunistami wyszło, że zupełnie nie razi ich ani totalitarny duch marksizmu, ani fakt, że marksizm doprowadził do wymordowania prawie 100 milionów ludzi w kilkadziesiąt lat, ani nawet amoralne absurdy w postaci bandyckiego, złodziejskiego socjalizmu, łamaniu wszelkich moralnych ograniczeń w kwestii seksualnej, podziału płci, czy oderwane od obiektywnej rzeczywistości pomysły genderyzmu, ideologicznych absurdów LGBT+ itd. Co tylko jest częścią rewolucji kulturowej, to natychmiast jest wg. nich usprawiedliwione moralnie, bo jest częścią idei, częścią rewolucji, częścią budowanej mozolnie wieży Babel – "nowego, lepszego świata". Nic do nich nie przemawia, ponieważ żyją oni głęboko zaaplikowanym, wręcz mesjanistycznym MITEM, który stoi jak totem w centrum ich światopoglądu. Wokół tego MITU oscyluje ich ideologiczne zacietrzewienie i zdolność do poświęcenia nawet racjonalnego rozumu, byleby tylko trzymać się IDEI.


"NOWOCZESNY KSIĄŻĘ" – mesjasz marksizmu. Mitologia marksizmu kulturowego. Słowo o zaplanowanym ogłupianiu mas ludzkich cynicznym mitem o "nowym, lepszym świecie".

Jak pisze profesor Jacek Bartyzel, w carskiej Rosji rewolucję można było przeprowadzić metodami bolszewickim, istniało tam bowiem silnie rozbudowane społeczeństwo polityczne. Lenin, tworząc koncepcję musiał wziąć to pod uwagę i oprzeć swoją strategię na koncepcji wojny manewrowej, zmierzającej do bezpośredniego, siłowego przejęcia władzy politycznej.

Na Zachodzie natomiast społeczeństwo obywatelskie jest rozbudowane, złożone i odporne – jak system okopów w nowoczesnej wojnie, który nawet w razie przerwania frontu na jakimś odcinku, pozwala dalej prowadzić skuteczne działania obronne. System Kulturowy jest systemem immunologicznym społeczeństwa.

Gramsci zauważył, że w tej sytuacji trzeba zastosować wojnę pozycyjną, pozwalającą przezwyciężyć opór systemu obronnego. Polega to na wdzieraniu się w poszczególne odcinki systemu okopów i fortyfikacji, czyli w jego instytucje polityczne, oświatowe, religijne, w prasę, wydawnictwa i radio, zdobywając jeden okop po drugim, a do jeszcze niezdobytych wprowadzając ducha rozłamu – stąd opisywana wcześniej idea "długiego marszu przez instytucje (jest też bardzo ważne pojęcie "teorii krytycznej", ale o tym szerzej będzie w innym wpisie).

Ta „bierna” rewolucja, o ile ma przejść w uwieńczoną sukcesem wojnę pozycyjną, musi mieć swoje kierownictwo, będące kontaminacją działających jako blok historyczny dwóch skoordynowanych sił:

1) naciskającej „z dołu” siły „mas” (dziś są to masy lewackie, marksiści, oraz np. LGBT, feministki, aborcjonistki, mniejszości etniczne i kulturowe itd.)

2) wdzierającej się „z góry” do instytucji metapolitycznych inteligencji komunistycznej. Kluczowe zadanie koordynacji owych sił przypada komunistycznej Partii, którą Gramsci nazywa NOWOCZESNYM KSIĘCIEM.

"masy służą (…) po prostu jako masy «operacyjne» i zdobywa się je za pomocą haseł moralnych, bodźców sentymentalnych i mesjanistycznych mitów w oczekiwaniu na legendarną erę, kiedy to wszystkie obecne sprzeczności i niedole zostaną automatycznie rozwiązane i naprawione”; oraz drugiej elitarnej, składającej się z elity kulturalnej. Ów drugi oddział zostaje określony jako „intelektualny sztab główny partii organicznej”, który „działa jako samoistna siła kierownicza”.

Gramsci pisze: „NOWOCZESNY KSIĄŻĘ powinien być w znacznej mierze poświęcony sprawie reformy intelektualnej i moralnej – a więc sprawie religii i poglądu na świat. (…). Książę zajmuje w ludzkiej świadomości miejsce bóstwa czy kategorycznego imperatywu, staje się podstawą nowoczesnego laicyzmu oraz pełnej laicyzacji całego życia i wszystkich stosunków obyczajowych”.

Należy jeszcze powiedzieć, jaki jest najważniejszy, śmiertelny wróg Nowoczesnego Księcia, a przeto główny cel biernej rewolucji kierowanej przez intelektualny sztab rewolucyjnej elity intelektualnej. Wrogiem tym jest religia, a celem – totalna laicyzacja społeczeństwa, zaś zdolność do przeprowadzenia tego dzieła jest nawet kryterium moralnej wartości wszelkiego czynu, co usprawiedliwia także samoubóstwienie NOWOCZESNEGO KSIĘCIA (Partii).

Idea budowania "nowego, lepszego świata" staje się mesjanistycznym mitem, celem ponad celami, wbrew wszystkiemu i na przekór wszystkiemu. Puste hasła "równości, braterstwa, sprawiedliwości społecznej, wolności", są oczywiście cynicznym kłamstwem, ale "nowy proletariat" nie wie o tym i wierzy w to pustosłowie rewolucji. Proletariat rewolucji kulturowej WIERZY w mit i poświęca mu swoje życie. NOWOCZESNY KSIĄŻĘ jest zaś bogiem ich świata, nawet jeśli nie zawsze są świadomi jego obecności, on czuwa. Partia czuwa.


W oparciu o: https://teologiapolityczna.pl/prof-jacek-bartyzel-szkola-frankfurcka-antonio-gramsci-i-nowa-lewica#_ftn7

#marksizmkulturowy #rewolucjakulturowa #wojnaidei #lewactwo

Data: 28.12.2019 11:34

Autor: Ijon_Tichy

Greta Thunberg – upośledzona pacynka ośmiornicy ośmiornic – stwierdziła, że globalne ocieplenie jest winą patriarchatu xD prawie spadłem z krzesła, jak usłyszałem ten neomarksistowski bełkot.

Czy któryś z ludzi wierzących w lewicowe idee ma wątpliwości co do politycznego wykorzystywania tej dziewczyny przez międzynarodówkę komunistyczną?

https://dorzeczy.pl/swiat/122320/greta-thunberg-kryzys-klimatyczny-stworzyl-patriarchalizm.html

#greta #lewactwo #marksizmkulturowy #wojnaidei

Data: 20.12.2019 15:26

Autor: Ijon_Tichy

Było dziś o kolejnym pojęciu z zakresu marksizmu kulturowego, czyli o tzw. "DYSKRYMINACJI POZYTYWNEJ". A oto jeden z przejawów tej dyskryminacji. Okazuje się bowiem, nauka biologii jest zbrodnią.

Wielka Brytania: Kobieta została wyrzucona z pracy za stwierdzenie, iż nie można zmienić płci biologicznej.

https://www.magnapolonia.org/wielka-brytania-kobieta-zostala-wyrzucona-z-pracy-za-stwierdzenie-iz-nie-mozna-zmienic-plci-biologicznej/?fbclid=IwAR15UeTalMuX_9po0WnJrqIIgkGNAoIN_2BPeszl_QZAe1o1sKmotKSjsyk

#marksizmkulturowy #wojnaidei #lewactwo

Aborcja Bez Granic. Kobiety będą mogły samodzielnie usunąć ciążę. Gdzie jest PiS?

Data: 12.12.2019 13:01

Autor: kisiel

kobieta.wp.pl

Aborcja Bez Granic jest nowo powstałą inicjatywą sześciu organizacji prokobiecych, które będą udzielać pomocy kobietom chcącym usunąć ciążę – czy to w domowym zaciszu, czy za granicami Polski. Inicjatywę tworzą Aborcyjny Dream Team, Kobiety W Sieci – aborcja po polsku, Abortion Support Network, Ciocia Basia, Abortion Network Amsterdam, Women Help Women. Od 11 grudnia Polki w godzinach 8-20 mogą dzwonić pod numer 22 29 22 579 i uzyskać wszelkie informacje dotyczącą aborcji.

#polska #newsy #newsyzkraju #aborcja #lewactwo

Data: 10.11.2019 11:49

Autor: Ijon_Tichy

Idę o zakład, ze lewica by się zlitowała.

"Panna młoda kolesia z ISIS, która namawiała dżihadystów w Ameryce, by „jeździli samochodami i przelewali ich krew”, mówi, że zasługuje na drugą szansę, błagając o powrót do USA, ponieważ życie w syryjskim obozie dla uchodźców z synem jest ciężkie"

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7668755/US-born-IS-bride-appeals-come-home-Syria.html

#isis #islam #syria #imigranci i poniekąd #lewactwo

Data: 02.11.2019 18:52

Autor: Nietzsche

Brexit jest dobry. To przez UK jest importowane z USA najgorsze spierdolenie i lewactwo, jak atak na białego heteroseksualnego mężczyznę. Bez UK, Europa będzie normalniejsza. Osobiście jestem za Stanami Zjednoczonymi Europy w przyszłości. Co z tego, że Niemcy mają imigrantów? Oni ich wzięli do pracy w fabrykach i zdecydowana większość pracuje.

Francja ma swoich murzynów, bo miała kolonie i czuje się winna. Nie ma jednak to nic wspólnego ze spierdoleniem nadlatującym z UK. Nawet Szwecja nie produkuje obecnie tyle lewactwa co USA>UK, gdzie na uniwersytetach wywala się popiersia zasłużonych, bo byli biali. Nawet Hiszpania nie potępia tak białego mężczyzny, u nich prawo anty-facet jest akurat dobre, bo południowcy mają w zwyczaju bić żony, nie tak jak Polak, oni je leją.

#polska #ue #lewactwo

Data: 01.11.2019 11:30

Autor: Nietzsche

Nie głosowałem na PiS, ale oczekuję od nich i od Konfederacji, ostrej walki z lewactwem. Ta ustawa o homopropagandzie w szkołach jest dobra. Chciałbym by zawalczyli jednak skutecznie z Youtubem, Netflixem i innymi lewackimi gniazdami, które wlewają zachodnią propagandę do umysłów polskich nastolatków. Oczywiście, nie możemy zablokować tych serwisów, ale:

-osobna skala wieku, takie lokalne PEGI, jak Niemcy mają i filmy/seriale z homo od 18 lat

-z Youtube należy walczyć, ale praca u podstaw, edukować rodziców by zwracali uwagę na to, co oglądają ich dzieci

ogólnopolskie kampanie, bilboardy, itp.

dodatkowo wymagać usuwania patostreamów, przez wnioski do Google od np. ministerstwa cyfryzacji

surowo karać patostreamerów, są paragrafy na to

-przydałoby się przeanalizować content gazety wyborczej pod kątem artykułów obrażających polski naród, znalazłaby się cała masa tekstów i na tej podstawie podjąć próbę delegalizacji

na pewno można na dzień dobry, pozwać ich za sekcję komentarzy i ścigać userów: łamanie prawa tam jest o każdej porze dnia i nocy, obrażanie prezydenta, rządu, Polaków – nawet używają pełnych nazwisk z wyzwiskami

#lewactwo #lewactworobactwo

Data: 01.10.2019 23:20

Autor: Ijon_Tichy

Ktoś ostatnio pisał tutaj o sfałszowanych, zboczonych "badaniach" Kinseya na temat seksualności. Dziś zobaczyłem tego mema i od razu przypomniały mi się te wszystkie politycznie poprawne, ale gwałcące zdrowy rozsądek badania i działania lewackich instytucji i badaczy, które z pozycji autorytetu wciskają ludziom idiotyzmy w stylu: "istnieje 68 płci", "dzieci od urodzenia trzeba stymulować seksualnie i uczyć masturbacji" oraz inne absurdy, które poprzez namolną propagandę z coraz większą skutecznością przełamują opór społeczny na świecie.

#lewactwo #propaganda #pseudonauka

Co łączy wieprzowinę, muzułmanów i klimat? Środa już całkiem odleciała!

Data: 06.06.2019 15:23

Autor: stawo73

niezalezna.pl

Magdalena Środa podczas debaty na Uniwersytecie Warszawskim przeszła samą siebie, a jej wypowiedź zapewne przejdzie do historii. Nie byłaby sobą, gdyby czegoś takiego nie wymyśliła. Magdalena Środa już wie, jak można poprawić klimat w Polsce. Jaką rolę mogą w tym procesie odegrać muzułmanie i… wieprzowina? Nie uwierzycie!

#magdalenasroda #postep #lewactwo #marksizmkulturowy #glupota #lewackalogika