Data: 10.11.2019 11:49

Autor: Ijon_Tichy

Idę o zakład, ze lewica by się zlitowała.

"Panna młoda kolesia z ISIS, która namawiała dżihadystów w Ameryce, by „jeździli samochodami i przelewali ich krew”, mówi, że zasługuje na drugą szansę, błagając o powrót do USA, ponieważ życie w syryjskim obozie dla uchodźców z synem jest ciężkie"

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7668755/US-born-IS-bride-appeals-come-home-Syria.html

#isis #islam #syria #imigranci i poniekąd #lewactwo

Data: 02.11.2019 18:52

Autor: Nietzsche

Brexit jest dobry. To przez UK jest importowane z USA najgorsze spierdolenie i lewactwo, jak atak na białego heteroseksualnego mężczyznę. Bez UK, Europa będzie normalniejsza. Osobiście jestem za Stanami Zjednoczonymi Europy w przyszłości. Co z tego, że Niemcy mają imigrantów? Oni ich wzięli do pracy w fabrykach i zdecydowana większość pracuje.

Francja ma swoich murzynów, bo miała kolonie i czuje się winna. Nie ma jednak to nic wspólnego ze spierdoleniem nadlatującym z UK. Nawet Szwecja nie produkuje obecnie tyle lewactwa co USA>UK, gdzie na uniwersytetach wywala się popiersia zasłużonych, bo byli biali. Nawet Hiszpania nie potępia tak białego mężczyzny, u nich prawo anty-facet jest akurat dobre, bo południowcy mają w zwyczaju bić żony, nie tak jak Polak, oni je leją.

#polska #ue #lewactwo

Data: 01.11.2019 11:30

Autor: Nietzsche

Nie głosowałem na PiS, ale oczekuję od nich i od Konfederacji, ostrej walki z lewactwem. Ta ustawa o homopropagandzie w szkołach jest dobra. Chciałbym by zawalczyli jednak skutecznie z Youtubem, Netflixem i innymi lewackimi gniazdami, które wlewają zachodnią propagandę do umysłów polskich nastolatków. Oczywiście, nie możemy zablokować tych serwisów, ale:

-osobna skala wieku, takie lokalne PEGI, jak Niemcy mają i filmy/seriale z homo od 18 lat

-z Youtube należy walczyć, ale praca u podstaw, edukować rodziców by zwracali uwagę na to, co oglądają ich dzieci

ogólnopolskie kampanie, bilboardy, itp.

dodatkowo wymagać usuwania patostreamów, przez wnioski do Google od np. ministerstwa cyfryzacji

surowo karać patostreamerów, są paragrafy na to

-przydałoby się przeanalizować content gazety wyborczej pod kątem artykułów obrażających polski naród, znalazłaby się cała masa tekstów i na tej podstawie podjąć próbę delegalizacji

na pewno można na dzień dobry, pozwać ich za sekcję komentarzy i ścigać userów: łamanie prawa tam jest o każdej porze dnia i nocy, obrażanie prezydenta, rządu, Polaków – nawet używają pełnych nazwisk z wyzwiskami

#lewactwo #lewactworobactwo

Data: 01.10.2019 23:20

Autor: Ijon_Tichy

Ktoś ostatnio pisał tutaj o sfałszowanych, zboczonych "badaniach" Kinseya na temat seksualności. Dziś zobaczyłem tego mema i od razu przypomniały mi się te wszystkie politycznie poprawne, ale gwałcące zdrowy rozsądek badania i działania lewackich instytucji i badaczy, które z pozycji autorytetu wciskają ludziom idiotyzmy w stylu: "istnieje 68 płci", "dzieci od urodzenia trzeba stymulować seksualnie i uczyć masturbacji" oraz inne absurdy, które poprzez namolną propagandę z coraz większą skutecznością przełamują opór społeczny na świecie.

#lewactwo #propaganda #pseudonauka

Co łączy wieprzowinę, muzułmanów i klimat? Środa już całkiem odleciała!

Data: 06.06.2019 15:23

Autor: stawo73

niezalezna.pl

Magdalena Środa podczas debaty na Uniwersytecie Warszawskim przeszła samą siebie, a jej wypowiedź zapewne przejdzie do historii. Nie byłaby sobą, gdyby czegoś takiego nie wymyśliła. Magdalena Środa już wie, jak można poprawić klimat w Polsce. Jaką rolę mogą w tym procesie odegrać muzułmanie i… wieprzowina? Nie uwierzycie!

#magdalenasroda #postep #lewactwo #marksizmkulturowy #glupota #lewackalogika