Lewicowi aktywiści skarżą się KE na zbiórki podpisów pod obywatelską ustawą #StopLGBT

Data: 20.09.2020 10:45

Autor: Borok

wrealu24.pl

Lewicowi aktywiści skarżą się Komisji Europejskiej na demokratyczne zbiórki podpisów pod obywatelską ustawą #StopLGBT. Fundacja Życie i Rodzina zapowiada zawiadomienie prokuratury.

Pojawiła się informacja, że lewicowi aktywiści zamierzają skarżyć do Komisji Europejskiej parafie, pod którymi katolicy zbierają podpisy

pod ustawą obywatelską #StopLGBT. W odpowiedzi na te doniesienia Fundacja Życie i Rodzina zapowiada złożenie zawiadomienia do

prokuratury o możliwości popełnienia przez nich przestępstwa.

#bekazlewactwa #lewactwo #lewackalogika #stoplgbt

Wyciek emaili potwierdza, że władze ukrywały liczbę infekcji aby przedłużać lockdown

Data: 17.09.2020 21:11

Autor: Kamien23

youtube.com

Na 20000 przypadków zakażenia Covidem, tylko 80 związane było z restauracjami i barami. Gdy władze Nashville się o tym dowiedziały, postanowiły ukryć tą niezwyklę małą liczbę tylko po to, aby przełużać zamknięcie restauracji i barów. Po co?

Nie wiem, ale się domyślam…

#bekazlewactwa #lewackalogika #koronawirus #usa

Wraca temat uchodźców! Gdańsk i Sopot za wpuszczeniem ich do Polski!

Data: 15.09.2020 08:39

Autor: Borok

prawy.pl

Wraca temat uchodźców. Radio ZET zapytało prezydentów Gdańska i Sopotu o to, czy przyjęliby uchodźców do swoich miast.

Jestem przekonany, że społeczność sopocka chętnie by przyjęła takie osoby, szczególnie dzieci – tak prezydent Sopotu Jacek Karnowski odpowiedział na pytanie dziennikarza dotyczące uchodźców z obozu Moria na Lesbos, który spłonął w ubiegłym tygodniu – podał w poniedziałek portal internetowy „Radia ZET”. W podobnym tonie wypowiedziała się prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

#lewackalogika #lewactwo #uchodzcy #polska

Podatek od mięsa: kolejny krok przeciw hodowcom i konsumentom

Data: 15.09.2020 07:26

Autor: Borok

m.pch24.pl

Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt (tzw. Piątka dla zwierząt PiS), przewidujący m.in. zakaz hodowli „futrzaków”, wpisuje się w szerszy plan opodatkowania mięsa pod pretekstem ochrony klimatu i dobrostanu zwierząt. Komisja Europejska naciska na szybkie zmiany w tym zakresie.

Jak do tej pory, najdalej idące działania w kierunku wprowadzenia nowego, blisko 20-procentowego haraczu od mięsa poczyniły Niemcy, Dania i Szwecja.

#lewackalogika #lewactwo

Data: 14.09.2020 14:34

Autor: Borok

Parlament Europejski będzie dziś głosował nad projektem rezolucji dotyczącym decyzji Rady w sprawie „stwierdzenia wyraźnego ryzyka poważnego naruszenia przez Rzeczpospolitą Polską zasady praworządności”. Dokument nie dotyczy jednak tylko kwestii sądownictwa, ale zawiera też wiele postulatów ideologii gender. Autorzy rezolucji domagają się m.in. legalizacji przez Polskę środków wczesnoporonnych, likwidacji klauzuli sumienia czy wprowadzenia wulgarnej edukacji seksualnej. Krytykują także plany wypowiedzenia Konwencji stambulskiej oraz stanowiska samorządów, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodzin lub deklaracje sprzeciwu wobec ideologii LGBT – informuje Instytut Ordo Iuris.

#lewackalogika #lewactwo #ue #gender

Data: 14.09.2020 12:47

Autor: Borok

Przyznaje, że do tej pory unikałem czytania artykułów dotyczących kwestii poręczenia ks. Wierzbickiego za niejakiego Margota…

Obawialem się, że ks dr hab. Naiwnie dał się wciągnąć w rozgrywkę i teraz będzie zmuszany do tłumaczenia się, że nie jest wielbłądem…

Dziś jednak poczytałem sobie wypowiedzi samego zainteresowanego i muszę przyznać, że poraża mnie lewacka logika u księdza z tytułami naukowymi, który do tego zajmuje się kwestiami moralności…

Masakra, widzę, że rośnie nam kolejny bohater GW TVN i innych tygodników powszechnych…

Mam nadzieję, że władze kul, podejmą odpowiednie kroki w tej sprawie…

#wiara #lewackalogika

„Tęczowy” koniec kadencji RPO. Bodnar promuje poradnik na temat „identyfikacji płci”

Data: 14.09.2020 08:34

Autor: Borok

m.pch24.pl

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym wzywa m.in. polskich sędziów do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez jego biuro na temat „identyfikacji płci”.

Publikacja nosi tytuł „Postępowanie w sprawach o ustalenie płci. Przewodnik dla sędziów i pełnomocników”. Jak twierdzi RPO jest to „przygotowany przez ekspertów BRPO zbiór aktualnego orzecznictwa sądów polskich i europejskich, uzupełniony o komentarze i rekomendacje w tym zakresie”.

Na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich można przeczytać, że „celem publikacji jest ułatwienie sędziom orzekania w postępowaniach o ustalenie płci, a także zapewnienie możliwie pełnej ochrony praw człowieka osób transpłciowych w toku tych postępowań”.

Wpis Bodnara mocno skomentowała była poseł, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz, która poinformowała Bodnara, że wszystkie organy władzy w Polsce, również sądy „działają na podstawie i w granicach prawa”. Oznacza to, że aby orzekać o płci, sądy muszą mieć podstawę prawną do wydania stosownego wyroku. Takiej ustawy jednak w Polsce nie ma.

#rpo #lewackalogika #lewactwo

Żydzi, modernistyczny kler i zboczeńcy

Data: 13.09.2020 19:24

Autor: KonfederataRN

nacjonalista.pl

Trzeba to jasno powiedzieć – ataki zboczeńców na normalność i wzrastające przyzwolenie na promocję dewiacji w sferze publicznej to jedna z konsekwencji demoliberalizmu, który został „pobłogosławiony” przez modernistyczny kler. Nie ma czegoś takiego jak „liberalna demokracja z Wartościami”. Im szybciej to dotrze do niektórych, tym lepiej. Dewianci nie odpuszczą, a brak odważnych kapłanów tylko pogarsza sytuację.

#bekazlewactwa #lewackalogika #lgbtp #lgbtpedo #zboczency #takaprawda

Partia demokratów wykorzystuje nielegalnie wizerunek weterana

Data: 13.09.2020 14:18

Autor: nuubeczek

youtube.com

Weteran dementuje jakoby z nimi się zgadzał, nigdy nie dał im zezwolenia na wykorzystywanie własnego wizerunku do gierek politycznych lewicy i jest wściekły na nich.

Lewactwo jak zwykle standardy wysokiej klasy, wykorzystują ludzi bez ich zgody.

#polityka #usa #lewackalogika

Biskupi zatrwożeni szybkim wzrostem liczby „wspomaganych samobójstw”

Data: 13.09.2020 08:59

Autor: KonfederataRN

pch24.pl

Biskupi Australii wyrażają głębokie zaniepokojenie szybkim wzrostem liczby tzw. samobójstw wspomaganych. Z danych w tej sprawie wynika, że tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy jedynie w stanie Wiktoria miało miejsce tyle samo „samobójstw wspomaganych” co w amerykańskim stanie Oregon w ciągu… 17 lat!

#australia #lewackalogika #eutanazja #morderstwo

Brittany podaje garść odrazających faktów o filmie cuties i ich producentach.

Data: 13.09.2020 00:57

Autor: nuubeczek

youtube.com

Jeden z współtwórców tego filmu został skazany za wykorzystywanie seksualne 9 latki.

Grupa odpowiedzialna za casting, robiła "próbny" casting ponad 650 dziewczynkom, na którym kazali im twerkować i "tańczyć", nie wiadomo czy nie nagrywano tego.

Netflix nie poczuwa się odpowiedzialności za film i broni go.

Organizacja ratingowa IMDb amazona nadała temu filmowi rating "sex & nudity", poczym się oni "rozmyślili".

Jest tego więcej.

#pedofilelewicy #pedofilia #lewackalogika #netflix

EKSPERT masakruje poprawne politycznie Oskary! "Upadek zachodniego kina!"

Data: 12.09.2020 09:04

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Nie milkną komentarze po ogłoszeniu przez Amerykańską Akademię Filmową reguł dotyczących przyznawania Oscarów w kategorii najlepszy film. Będą one stopniowo wprowadzane już od 2022 roku, a całkowicie wejdą w życie przy okazji 96. ceremonii w 2024 roku. Zgodnie z nimi, bez podkreślenia roli kobiet, LGBT, mniejszości rasowych dana produkcja nie może liczyć na otrzymanie nagrody. Do sprawy odniosła się w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" prof. Hanna Karp, medioznawca z WSKSiM w Toruniu.

#oskary #film #bekazlewactwa #lewactwo #lewackalogika #marksizmkulturowy

Zakaz palenia w kominku, ognisk i dmuchawy do liści! Kary do 5 tys. zł

Data: 11.09.2020 20:32

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Nie tylko zakaz palenia w kominku! Także grill, ogniska itd.

Troska o powietrze idzie znacznie dalej, radnych mazowieckich, którzy spotykają się raz na jakiś czas na obradach mazowieckiego sejmiku wojewódzkiego pod przywództwem PSL-owskiego Adama Struzika i kombinują. I oto wykombinowal.

Wprowadzane są także spore ograniczenia dla mieszkańców – na przykład zakaz rozpalania kominków w domach. Nie dotyczy to tylko lokali, w których kominek jest jedynym źródłem ciepła albo inne uległy awarii (na przykład nie ma prądu). Nie będzie można również rozpalać ognisk i grillów, używać dmuchaw do liści, pił spalinowych i kosiarek. Wszystko to ma na celu zapobieżenie powstawaniu pyłów.

#mazowsze #samorzady #psl #lewackalogika

Dlaczego lewaccy indoktrynatorzy nie chcą, żeby podsłuchiwać nauczanie zdalne?

Data: 11.09.2020 11:45

Autor: benethor

youtube.com

W tym roku pojawiło się kilka wypowiedzi, w których szkoły i/lub nauczyciele domagały się uniemożliwiania rodzicom kontroli nad tym, czego są uczone dzieci. W niektórych przypadkach nawet pod rygorem usunięcia ucznia z lekcji, i wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec rodziców za "nieposłanie dziecka do szkoły".

No i oczywiście okazuje się, że problem jest w tym, że chodzi tu o rodziców, którzy chcieliby uniemożliwić neomarksistowską indoktrynację dzieci.

https://i.ruqqus.com/post/2hw0/j3W2HKP7D2k

https://i.maga.host/CUvHtFZ.png

https://i.ruqqus.com/post/228y/-lnGZuCEkgY

#lewackalogika #indoktrynacja

Data: 09.09.2020 12:43

Autor: tonyy94

Uwaga hit! Wedlug ideologow wikipedii Antifa nie zabila nikogo od 1994 roku. Oczywiscie musieli przy okazji wspomniec ze 329 zabojstw bylo przypisanych osobom o atrybutach prawicowych. Oczywiście największym zagrożeniem w USA wciąż są BIALI suprematorzy. Wikipedia – bardzo nie ideologiczne i obiektywne zrodlo wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiscie nawet jak ktos sie przyzna ze jest 100 % Antifiarzem to i tak nie zostanie zaliczony do Antify.

https://nypost.com/2020/08/31/man-suspected-in-deadly-portland-shooting-is-100-antifa/

https://en.wikipedia.org/wiki/Antifa_(United_States)

A June 2020 study[51] of 893 terrorism incidents in the United States since 1994 found zero murders that were specifically attributed to anti-fascists or antifa while 329 deaths were attributed to right-wing perpetrators.[36] Several analyses, reports and studies concluded that antifa is not a domestic or major terrorism risk and ranked far-right extremism and white supremacy as the top risk.[36][40][52]

#antifa #lewackalogika #bekazlewactwa #wikipedia

Zgadnijcie ile przypadków lewicowego ekstremizmu zarejestrowała organizacja ADL?

Data: 06.09.2020 02:03

Autor: Kamien23

youtube.com

Tak zgadliście – okrągłe zero. Jeśli ustawimy prawicową przemoc mapa się rozświetli, jednak gdy ustawimy przemoc lewicową nie uzyskamy żadnego wyniku. Widocznie demolowanie tysięcy sklepów, pobicia i podpalenia w wykonaniu BLM się nie liczą. Podobnie jak egzekucja wyborcy Trumpa.

#bekazlewactwa #lewackalogika #manipulacja

Szachy rasistowskie? Absurdy lewicy!

Data: 03.09.2020 21:22

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Przed dwoma tygodniami napisałam felieton „Murzynek Bambo to rasizm”, pokpiwając z działań tych, co biorą na cel wszelkie przejawy podobno straszliwego niewolenia rasy odmiennoskórej. Zażartowałam, że jeszcze trochę, a specjalne komisje będą łazić po domach i liczyć czarno-białe płytki w łazienkach, chcąc sprawdzić czy nie ma tam przewagi białych, co byłoby dowodem, że właściciel przybytku higieny jest skrytorasistą. Była to oczywista fantazja, na jaką wszak formuła felietonu dozwala. No i patrzcie Państwo, fantazja okazała się faktem. Z tym, że nie dotyczy on nieszczęsnych kafelek, ale…Zresztą sami zobaczcie.

#bekazlewactwa #lewackalogika #szachy

Tłum wściekłych lewaków zaatakował bezbronną kobietę

Data: 26.08.2020 13:41

Autor: Kamien23

tvp.info

Protestujący pod hasłem Black Lives Matter przeszli przez ulice Waszyngtonu, nękając gości okolicznych restauracji i oskarżając ich o korzystanie z „przywileju białych”. „Cisza białych to przemoc” – skandowali, domagając się od jednej z kobiet podniesienia zaciśniętej pięści, w geście solidarności z BLM. Gdy tego nie zrobiła, przyparli ją wręcz do ściany. Wideo obiegło internet na całym świecie.

#bekazlewactwa #lewackalogika

Data: 26.08.2020 13:14

Autor: Immortal_Emperor

Na wykopie cenzura zaszła już tak daleko, że moderacja zaczęła usuwać znaleziska które są sprzeczne z jej światopoglądem. Wychodzi na to że mówienie o mordowaniu białych, przez czarnych to szerzenie nienawiści. #lewackalogika

Znalezisko: 2-latek-zamordowany-przez-czarnoskorego-chlopaka-wraz-z-biala-partnerka

https://www.wykop.pl/link/5667885/eng-usa-2-latek-zamordowany-przez-czarnoskorego-chlopaka-wraz-z-biala-partnerka/#votersBury

Tutaj treść ze znaleziska:

https://www.the-sun.com/news/1356689/boy-beaten-death-moms-boyfriend-burns-brain-bleed/

Warto zaznaczyć że znalezisko weszło z płomieniem na główną, i szybko zostało zdjęte przez moderację.

#bekazwykopu #cenzura

Nowy Jork stał się śmietnikiem. Szczury, narkotyki, strzelaniny, przestępczość i protesty

Data: 20.08.2020 20:47

Autor: Kamien23

youtube.com

Jak tego dokonać w zaledwie rok? Lewicowy gubernator wie doskonale. Należy:

-wypuścić przestępców z więzień

-odebrać fundusze policji

-publicznie potępiać policję

-sprowadzać imigrantów

-popierać masowe zamieszki

-karać normalnych obywateli

A na koniec całą wine zwalić na złowieszczego TRUMPA

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

30 letnia partnerka Przemysława Salety nago, rozkraczona robi zdjęcie na... dachu kościoła.

Data: 20.08.2020 09:59

Autor: PszenicznaAborcjonistkaElfa32

wprost.pl

Zdjęcie podpisane jako "Niepoprawna katoliczka ;)"

Kolejny szczyt rynsztoku moralnego został chyba pobity…

A za powieszenie bekonu na klamce meczetu idzie się do więzienia, a gdy ktoś wybije szybę w synagodze, to zbiera się cały zarząd miasta i wyrażają oburzenie…

ha tfu

#bekazlewactwa #wiara #katolicyzm #lewackiterroryzm #lewackalogika #logikarozowychpaskow #p0lka

Homoseksualizm nie jest wrodzony. Naukowcy: Wpływa na niego środowisko i kultura

Data: 19.08.2020 18:00

Autor: Immortal_Emperor

dorzeczy.pl

"Gen homoseksualizmu” nie istnieje, zaś skłonności homoseksualne są uwarunkowane przede wszystkim wpływami środowiska i kultury przy niespełna jednoprocentowym udziale genetyki – wynika z badań naukowych przeprowadzonych przez zespół amerykańskich ekspertów z Broad Massachusetts Institute of Technology. Opublikował je prestiżowy magazyn naukowy "Science". #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika

Data: 17.08.2020 18:47

Autor: tonyy94

Lewica: Jesteś tym co czujesz a nie kim jesteś.

Katolik: Czuje że wasza flaga mnie obraża

Lewica: TĘCZA NIE OBRAŻA!!! KOLORY TĘCZY NIE MOGĄ CIĘ OBRAŻAĆ. OBIEKTYWNIE KOLORY TĘCZY NIKOGO NIE OBRAŻAJĄ

Katolik: A jak zwracam się do Ciebie przez faktyczne określenie płci to się obrażasz..

Lewica:

#lewackalogika

To jest dobre... Co w tej Ameryce się odpierdziela??

Data: 15.08.2020 21:41

Autor: Borok

m.pch24.pl

Kto nie oskarży się o rasizm, ten straci pracę. „Nowoczesne szkolenia” z tolerancji dla białych w USA

„Na fali protestów Black Lives Matter amerykańskie miasto Seattle przeprowadziło szkolenie dla białych pracowników Przerwanie zinternaliowanej wyższości rasowej i białości. Opłacani z pieniędzy podatników trenerzy zachęcali uczestników do pozbycia się poczucia komfortu, gwarancji bezpieczeństwa fizycznego, kontroli nad otoczeniem i relacji z innymi białymi ludźmi”

#blm #lewackalogika #usa

20 proc. kobiet w Niemczech było molestowanych. Oficjalny powód: za mało gender

Data: 14.08.2020 20:18

Autor: Borok

m.pch24.pl

„Niemieckie kobiety nie czują się bezpiecznie w swoim kraju”, wynika z badań opublikowanych na łamach serwisu „Deutsche Welle”. Najbardziej przerażającą informacją wynikającą z raportu jest stwierdzenie, że co piąta mieszkanka takich miast jak Berlin, Hamburg, Kolonia czy Monachium, była już co najmniej raz molestowana albo „czuła się obserwowana lub zagrożona”.

#bekazlewactwa #lewackalogika #niemcy

Data: 13.08.2020 17:16

Autor: malcolm

#lgbt #lewackalogika

Jak jakiś facet uważa że jest kobietą to wszyscy powinni go traktować jak kobietę również państwo w zakresie przepisów prawa. I ponoć to normalne bo ma do tego mieć prawo (pomijam kwestie biologiczne). Więc idąc tą "logiką" jeśli ja czuję się emerytem mundurowym lub górnicznym (tu akurat da się pogodzić naukę – biologię np z tym "zachciołkiem" to państwo powinno to uszanować i powinienem otrzymywać świadczenia emerytalne ?

Data: 13.08.2020 17:07

Autor: lukasj

Seksualnie identyfikuję się jako helikopter bojowy. Odkąd byłem dzieckiem marzyłem o fruwaniu nad polami naftowymi i zrzucaniu ładunków wybuchowych na obrzydliwych cudzoziemców. Ludzie mówią mi, że człowiek nie może być śmigłowcem i jestem cholernie opóźniony, ale nie obchodzi mnie to, jestem piękny. Miałem operację plastyczną i zainstalowałem sobie noże obrotowe, 30 mm armaty oraz rakiety AMG-114 Hellfire na moim ciele. Od teraz chcę, żebyście mnie nazywali "Apache" i szanowali moje prawo do bezmyślnego zabijania z góry. Jeśli nie możesz mnie zaakceptować jesteś helifobem i trzeba odebrać ci prawo jazdy. Dziękuję za wyrozumiałość. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #lewactwo #lewackalogika #heheszkipolityczne #gender #pasty #pasta

Nie ma ideologii LGBT - krzyczą politycy lewicy.

Data: 10.08.2020 10:18

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#lgbt #lgbtp #lewica #lewackalogika

"Jesteśmy ludźmi, nie ideologią" – to słyszeliśmy już wielokrotnie od działaczy LGBT. A wydarzenia ostatnich tygodni, a nawet dni, temu przeczą… Wezwania do niemalże rewolucyjnych działań, żądania bezkarności, łamanie prawa pod przykrywką tęczowej flagi, atakowanie innych pod hasłem "tolerancji". Nic dziwnego, że internauci punktują hipokryzję ideologów LGBT – nierzadko mocno, ale celnie.

"Time" o... rasizmie w Polsce i akcji "Nie mów do mnie murzyn".

Data: 10.08.2020 08:06

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

"Time" przygotował artykuł, który ma najprawdopodobniej ukazać Polskę jako kraj rasistowski. W tekście poruszono wiele wątków, zaczynając od słowa "murzyn" po wiersz "Bambo" i oczywiście politykę. Jednym z głównych bohaterów tekstu jest były piłkarz, który co prawda kariery w Polsce nie zrobił na boisku, ale nadrabia aktywnością w zagranicznych mediach. Wtóruje mu małżonka, opowiadając o… "rasistowskiej policji"

#media #polska #polityka #rasizm #lewackalogika #lewactwo

ZOOPOLIS Sylwii Spurek i jej "żóbr", czyli "zwierzę nieludzkie"

Data: 01.08.2020 16:25

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Zoopolis to jedna z dwóch podstawowych pozycji książkowych animalsów. Pierwsza do dzisiaj nazywana jest biblią obrońców zwierząt i jest nią "Wyzwolenie zwierząt" Petera Singera i "Zoopolis" autorstwa duetu – Will Kymlicka i Sue Donaldson. W duchu tych lektur swój wywód, dość kompromitujący, zaprezentowała w Social Media dr. Sylwia Spurek, posłanka w Parlamencie Europejskim.

#lewackalogika #lewactwo #zwierzeta

Data: 30.07.2020 09:25

Autor: tonyy94

Zauważyliście, jak na wykopie zaciekle atakowani są katolicy? Zasada jest taka – jak jakaś grupa lgbt odjebie coś głupiego to zawsze w odwecie odbija się to na katolikach. Jeżeli wyznawcy religii są odpowiednikiem przeciwników lgbt to chyba można powiedzieć że lgbt dla niektórych to już religia?

#lewackalogika

Będzie drugi pozew w sprawie Covington. Dziennikarze CNN i WP zdradzili sumę ugody

Data: 29.07.2020 01:33

Autor: Kamien23

dailymail.co.uk

Nick Sandmann został pomówiony przez róznego rodzaju lewicowe publikacje oskarżające go o rasizm. Sandman poszedł do sądu i otrzymał odszkodowania m.in od Washington Post i CNN (reszta spraw w toku). Zgodnie z warunkami umowy suma miała być poufna, jednak dziennikarze obu publikacji zaczeli spekulować na jej temat co oznacza złamanie ugody i jeszcze więcej pieniędzy wyciśniętych z gardeł lewackich szmatławców

#dziennikarstwo #bekazlewactwa #lewackalogika #czujedobrzeczlowiek

Transseksualista atakował 14-latkę. Jaki byłby finał sprawy, z powołaniem na konwencję stambulską?

Data: 27.07.2020 12:35

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Po czyjej stronie odpowiada się prawo i konwencja stambulska, kiedy zaatakowana zostaje 14-latka, przez człowieka – Rafalalę, który ma 38 lat? – pytał dziś w programie #Jedziemy red. Michał Rachoń. Okazuje się, że pytanie wcale nie jest abstrakcyjne, w świetle zapisów konwencji stambulskiej. Sprowadza się to do definicji "płci społeczno-kulturowej".

#transgender #lewactwo #lewackalogika

Niemcy zburzą wsie, by rozbudować kopalnie węgla.

Data: 27.07.2020 11:19

Autor: malcolm

tvp.info

#niemcy #eurokolchoz #lewackalogika #ocieplenieklimatu

Mimo że Niemcy zadeklarowały, iż do 2038 r., a więc za 18 lat, całkowicie zrezygnują z wykorzystywania węgla jako paliwa, to nadal rozbudowują kopalnie – także kosztem okolicznych mieszkańców.

Miejscowości Berverath, Oberwestrich, Unterwestrich, Keyenberg i Kuckum mają zostać wyburzone, by poszerzyć obszar wydobycia kopalni. Usunięte będą także gospodarstwa, które powinny podlegać ochronie jako zabytki.

Waszyngton obala teorie WHO.

Data: 22.07.2020 14:31

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W ślad za wycofaniem się USA ze Światowej Organizacji Zdrowia amerykańska administracja zaczyna obalać teorie WHO. Na pierwszy ogień poszła polityka antynikotynowa, którą dotowana przez koncerny farmaceutyczne WHO przez lata wykuwała w kurortach na Fidżi, Mauritiusie, Jamajce, Malediwach. – Nie jesteśmy dogmatyczni. Będziemy rozważać argumenty WHO i FDA – deklaruje w rozmowie z niezalezna.pl wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

#usa #trump #who #lewactwo #lewackalogika #polityka

Data: 22.07.2020 10:33

Autor: solo1979

Jak tak myślę o tych polach Białej bawełny i czarnych pracujących przy zbiorach i o reparacjach za martyrologię, to w całej tej układance brakuje jeszcze czarnego papieża.

W dzisiejszych czasach czarny papież mógłby być najbardziej odpowiedni.

Jakie będą później konsekwencje społeczne?

Żyjemy w ciekawych czasach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#blacklivesmatter

#lewackalogika

Agencja prasowa będzie pisać słowo „czarni” wielką literą – ale „biali”... już nie

Data: 22.07.2020 07:58

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Walka o polityczną poprawność weszła w kolejną, jeszcze bardziej absurdalną fazę. Agencja prasowa Associated Press – jedna z największych agencji na świecie – ujawniła, że w swoich depeszach będzie pisała słowo „Czarni” wielką literą, ale „biali” – po staremu

#poprawnoscpolityczna #media #lewackalogika #lewackalogika

Sylwia Spurek popiera niedorzeczny pomysł Vivy!

Data: 17.07.2020 09:26

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Znana nam z rewolucyjnych pomysłów gospodarczych Sylwia Spurek tym razem wysunęła poparcie dla petycji Fundacji Vivy!. Chodzi o to, aby przetworzone produkty mięsne były oznaczone jako rakotwórcze. Euro posłanka twardo twierdzi, że przetworzone czerwone mięso jest szkodliwe dla zdrowia, jednak nie wspomina nic o produktach wegetariańskich i wegańskich, które są faszerowane różnymi substancjami, aby przypominać np. smak mięsa.

#jedzenie #lewackalogika #lewactwo #mieso

Zmiana terminologi "master" i "slave" w jądrze linuxa

Data: 12.07.2020 13:45

Autor: lukasj

git.kernel.org

Kiedy lewactwo i politpoprawność wejdą za mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lewacy wchodzą już wszędzie – od łóżek, sypialni, przez domy, małżeństwa, uniwersytety, politykę aż do… wolnego oprogramowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet Linus Torvalds ugiął się pod odmętami lewicowego szaleństwa i zmienia terminy "master" i "slave", a także "whitelist" i "blacklist"

#lewica #bekazlewactwa #lewackalogika #politycznapoprawnosc #linux

Włosi protestują przeciw prawu o „homotransfobii”

Data: 11.07.2020 19:59

Autor: Graf_Spee

kosciol.wiara.pl

W 32 włoskich miastach odbywają się dzisiaj manifestacje przeciwko projektowi kontrowersyjnego prawa o tak zwanej homotransfobii. Organizują je organizacje prorodzinne, a także niektóre wspólnoty protestanckie. Biskupi katoliccy wypowiedzieli się przeciwko temu prawu już w czerwcu. Manifestacje odbywają się pod hasłem: „pozostańmy wolni”, bo nowe prawo uderza w różne aspekty wolności człowieka, przede wszystkim w wolność słowa.

#wlochy #kultura #lewackalogika

Pomnik Małej Syrenki w Kopenhadze rasistowski

Data: 05.07.2020 10:20

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blm #blacklivesmatter #politykaa #lewackalogika

W nocy z czwartku na piątek (2/3.07.2020) zdewastowano pomnik Małej Syrenki w Kopenhadze. Na cokole pomnika pojawił się napis „rasistowska ryba”. Działanie sprawców wpisuje się w trwającą kampanię antypomnikową prowadzoną przez ruch Black Lives Matter. Na celowniku znalazły się nie tylko pomniki osób, które w jakiś sposób były związane z niewolnictwem. Niszczone są także pomniki osób, które przeciwstawiały się niewolnictwu (Tadeusz Kościuszko, Abraham Lincoln), albo nie miały z nim nic wspólnego (Krzysztof Kolumb, Winston Churchill). Ich „winą” jest to, że byli biali.

Biały aktywista BLM atakuje czarnego

Data: 02.07.2020 00:44

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blm #blacklivesmatter #usa #lewackalogika

Agresja, dewastacja, nietolerancja – oto znaki rozpoznawcze ruchu Black Lives Matter finansowanego przez George’a Sorosa. Nie tylko biali padają ofiarą agresorów z BLM. Czarni również są atakowani jeśli wyrażają sprzeciw wobec działań tego ruchu. Do jednego z takich incydentów doszło w mieście Visalia w Kalifornii. Czarny mężczyzna zrywał plakaty BLM zawieszone na ogrodzeniu liceum El Diamante. Zaatakował go biały aktywista ubliżając mu i wrzeszcząc, żeby „poszedł do domu”. Mężczyzna odparł, że mieszka obok i ma dość patrzenia na te napisy.

Bojówkarze napadli na antypedofilską furgonetkę. Byli szkoleni z „taktyki miejskiej” za pieniądze

Data: 30.06.2020 10:02

Autor: Winstrol

nczas.com

Z reportażu Macieja Zemły wynika, że większość bojówkarzy, którzy pocięli plandekę na antypedofilskiej furgonetce i pobili kierowcę, to mieszkańcy squatu przy ul. Wilczej. Wśród nich byli także aktywiści LGBT z Warszawy – Łania i Margot, tworzący grupę „Stop Bzdurom”.

#wydarzenia #przestepczosc #bekazlewactwa #lewackalogika #lgbt

Herstoria dr Spurek

Data: 28.06.2020 16:52

Autor: kisiel

wpolityce.pl

"Poznański Czerwiec to jeden z kamieni milowych na naszej drodze w kierunku Unii Europejskiej. Tym, które i którzy, wtedy, 64 lata temu mieli odwagę wystąpić w imię wolności i godności, należy się pamięć, szacunek i kontynuacja ich walki o prawa człowieka. #Poznan1956" – pierwszy tweet.

"Poznański Czerwiec to nie tylko historia, ale także herstoria. 64 lata temu nie tylko mężczyźni, ale i kobiety miały odwagę wystąpić przeciwko władzy. Na Jeżycach jest skromny Skwer Trzech Tramwajarek, warto go odwiedzić i pokazać, że pamiętamy o kobietach #Poznan1956" – drugi tweet

#polityka #polska #spurek #newsy #newsyzkraju #lewackalogika

Teraz już nie tylko ty zostaniesz zwolniony za złą opinię, ale i twoja rodzina

Data: 25.06.2020 19:28

Autor: Kamien23

summit.news

Facet zorganizwał wielki banner WHITE LIVES MATTER. Twitterowa mafia szybko go namierzyła, jednak on powiedział, że ma ich w d***. Mafia namierzyła więc jego partnerkę i zaczeła spamować jej pracodawcę. Firma ją zatrudniająca zwolniła ją, twierdząc, że dali jej szanse zostać w firmie, jeśli podda się ona intensywnemu kursowi REEDUKACYJNEMU

KUR$^^ to już jest totalitaryzm

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi

15 agentów FBI badało...sznurek do otwierania drzwi garażowych. Histeria BLM w praktyce

Data: 24.06.2020 14:53

Autor: Kamien23

youtube.com

Jedyny czarnoskóry kierowca NASCAR znalazł w swoim garażu pętlę i uznał, że ktoś chce go powiesić. Wybuchła afera, kireowcy zorganizowano paradę, media dostały szału, a poparcie dla murzyna wyrazili niemal wszyscy. FBI wysłało 15 agentów do zbadania sprawy. Okazało się, że na końcu sznurka do otwierania drzwi garażowych ktoś zawiązał pęltę, aby mieć lepszy uchwyt i to ponad rok temu, czyli w gdy murzyn jeszcze nie dostał tego garażu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi #fakenews

Szalony plan aktywistów wraca jak bumerang! Spurek, ekolodzy i lewica już się cieszą

Data: 16.06.2020 15:39

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Aktywiści ekologiczni z koalicji TAPP nie ustają w próbie obarczenia mieszkańców Europy specjalna, szaloną, daniną. Chodzi o podatek od mięsa, który miałby doprowadzić do podwyżek cen mięsa: wołowiny o 20 zł/kg, wieprzowiny o 15 zł/kg i drobiu o 7,3 zł/kg. Ekolodzy twierdzą, że pozwoli to zaoszczędzić Unii ponad 30 mld euro – nie mówią jednak o potencjalnych stratach jakie ponieść mogą europejskie gospodarstwa.

#lewica #lewackalogika #lewactwo #jedzenie #mieso #podatki

Data: 14.06.2020 18:37

Autor: tonyy94

W ostatnich wydarzeniach najbardziej bawi mnie to jak PiS nieudolnie bawi się w Konfederację i nadepnął na małą ale jednak o dużej sile rażenia minę zwaną LGBT btw. Duda już tłumaczy się po Angielsku ze swoich słów na tłiterze "I truly believe in diversity and equality." Z drugiej strony jak widzę jak pelikany łykają wpisy neuropków w których niewiarygodnie manipuluje się emocjami i przekłamuje rzeczywistość zarzucając jakieś omamy że w tym wszystkim tak naprawdę chodzi o eksterminację XD gdzie wszyscy politycy odcieli się od słów Czarnka i prostowali wszędzie że im chodziło o ideologię to się łapię za głowę

KURWA DZBANIE GDYBY PIS COŚ TAKIEGO ROBIŁ TO PIERWSZY STAŁBYM NA BARYKADACH I WALCZYŁ O ŻYCIE GEJÓW ALE TO CO TU TWORZYSZ TO JAKAŚ TWOJA CHORA SUREALISTYCZNA WIZJA

#polityka #lewackalogika #manipulacja

Lewica organizuje wystawę w muzeum fałszującą historię i oskarżającą Polaków o pogromy

Data: 13.06.2020 07:34

Autor: aleqsandrov

youtu.be

To jest śmieszne, że w XXI wieku można bezkarnie siać taką propagandę i fałszywe oszczerstwa. To jest kolejne pisanie historii na nowo. Jest realizowane super konsekwentnie i za kolejne 50 lat nikt nie będzie się orientował dlaczego wybuchła II wojna świata, że wywołali ją Niemcy i że to oni są winni za holokaust. A potem się dziwimy, że tak nas postrzegają inne narody, jeśli pozwalamy tak mówić o sobie w polskim muzeum.

Polecam też zapoznać się z kuratorami powyższej wystawy. Jednym z nich jest obecna i wieloletnia dyrektor znana z dość kontrowersyjnych inwestycji ( często kupowanie przez MOCAK (w rzeczywistości z pieniędzy Państwa czyli naszych) 3-ligowych zagranicznych, mało znanych prac artystów, natomiast brak zainteresowania polskim rynkiem sztuki). Warto wspomnieć o marnej jakości "wystawach" artystycznych i wątpliwej jakości treści merytorycznych powyższych. Chcę przypomnieć również o kontrowersyjnym przejęciu przez MOCAK Bunkru Sztuki pomimo sprzeciwu społeczności artystycznej i kulturalnej Krakowa.

Co do kuratora wystawy numer 2, osoba ta publicznie prezentuje swoją sympatie do Żydów. To też mogłoby być wskazówką co do specyficznej narracji.

#historia #lewackalogika #neuropa #4konserwy

Data: 09.06.2020 09:52

Autor: Ijon_Tichy

Dostałem bana na reddit Polska, bo sprzeciwiając się tzw. "edukacji" seksualnej LGBT napisałem, że co prawda w "Manifeście komunistycznym" jest wyraźny postulat, by odebrać rodzicom prawo do wychowywania dzieci, ale w dzisiejszej Polsce rodzice mają święte prawo wychowywać swoje dzieci zgodnie z własnym sumieniem. Zostałem zminusowany i wyzwany od homofobów, więc sobie pofolgowałem i w dalszych komentarzach napisałem z obrzydzeniem o homoseksualizmie, a atakujące mnie środowisko określiłem mianem "LGBTPedo" xD

Żegnaj reddit…. 乁(ツ)

#wojnaidei #lgbtpedo #reddit #edukacjaseksualna #zboczency #lewackalogika #marksizmkulturowy #marksizm

Uniwersytet w Waszyngtonie wezwał wykładowców do łagodniejszego oceniania czarnych studentow

Data: 06.06.2020 18:20

Autor: gruby333

campusreform.org

Wcześniej studenci Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles żądali wyrzucenia wykładowców, którzy odmawiają zwolnienia czarnych uczniów z egzaminów końcowych po śmierci Floyda. Profesorowi grozi bunt za odmowę dania studentom forów wg kryteriów rasowych.

https://freebeacon.com/latest-news/ucla-students-demand-dismissal-of-professors-who-refuse-to-cancel-final-exams-over-floyd-death/

Obecnie mamy zmianę kryteriów przyjęcia na studia aby czarni mogli łatwiej mogli dostać się na uczelnie kosztem białych i azjatów. Następnie pojawiły się wezwania do łagodniejszego traktowania czarnych studentów bo sobie nie radzą a za kilka lat będzie awantura o to, że firmy nie traktują tak samo dyplomów czarnych i białych ponieważ jedna grupa została przepchnięta przez studia w nieuczciwy sposób.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #ciekawostkigrubego