Zmiana terminologi "master" i "slave" w jądrze linuxa

Data: 12.07.2020 13:45

Autor: lukasj

git.kernel.org

Kiedy lewactwo i politpoprawność wejdą za mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lewacy wchodzą już wszędzie – od łóżek, sypialni, przez domy, małżeństwa, uniwersytety, politykę aż do… wolnego oprogramowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet Linus Torvalds ugiął się pod odmętami lewicowego szaleństwa i zmienia terminy "master" i "slave", a także "whitelist" i "blacklist"

#lewica #bekazlewactwa #lewackalogika #politycznapoprawnosc #linux

Włosi protestują przeciw prawu o „homotransfobii”

Data: 11.07.2020 19:59

Autor: Graf_Spee

kosciol.wiara.pl

W 32 włoskich miastach odbywają się dzisiaj manifestacje przeciwko projektowi kontrowersyjnego prawa o tak zwanej homotransfobii. Organizują je organizacje prorodzinne, a także niektóre wspólnoty protestanckie. Biskupi katoliccy wypowiedzieli się przeciwko temu prawu już w czerwcu. Manifestacje odbywają się pod hasłem: „pozostańmy wolni”, bo nowe prawo uderza w różne aspekty wolności człowieka, przede wszystkim w wolność słowa.

#wlochy #kultura #lewackalogika

Pomnik Małej Syrenki w Kopenhadze rasistowski

Data: 05.07.2020 10:20

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blm #blacklivesmatter #politykaa #lewackalogika

W nocy z czwartku na piątek (2/3.07.2020) zdewastowano pomnik Małej Syrenki w Kopenhadze. Na cokole pomnika pojawił się napis „rasistowska ryba”. Działanie sprawców wpisuje się w trwającą kampanię antypomnikową prowadzoną przez ruch Black Lives Matter. Na celowniku znalazły się nie tylko pomniki osób, które w jakiś sposób były związane z niewolnictwem. Niszczone są także pomniki osób, które przeciwstawiały się niewolnictwu (Tadeusz Kościuszko, Abraham Lincoln), albo nie miały z nim nic wspólnego (Krzysztof Kolumb, Winston Churchill). Ich „winą” jest to, że byli biali.

Biały aktywista BLM atakuje czarnego

Data: 02.07.2020 00:44

Autor: malcolm

wprawo.pl

#blm #blacklivesmatter #usa #lewackalogika

Agresja, dewastacja, nietolerancja – oto znaki rozpoznawcze ruchu Black Lives Matter finansowanego przez George’a Sorosa. Nie tylko biali padają ofiarą agresorów z BLM. Czarni również są atakowani jeśli wyrażają sprzeciw wobec działań tego ruchu. Do jednego z takich incydentów doszło w mieście Visalia w Kalifornii. Czarny mężczyzna zrywał plakaty BLM zawieszone na ogrodzeniu liceum El Diamante. Zaatakował go biały aktywista ubliżając mu i wrzeszcząc, żeby „poszedł do domu”. Mężczyzna odparł, że mieszka obok i ma dość patrzenia na te napisy.

Bojówkarze napadli na antypedofilską furgonetkę. Byli szkoleni z „taktyki miejskiej” za pieniądze

Data: 30.06.2020 10:02

Autor: Winstrol

nczas.com

Z reportażu Macieja Zemły wynika, że większość bojówkarzy, którzy pocięli plandekę na antypedofilskiej furgonetce i pobili kierowcę, to mieszkańcy squatu przy ul. Wilczej. Wśród nich byli także aktywiści LGBT z Warszawy – Łania i Margot, tworzący grupę „Stop Bzdurom”.

#wydarzenia #przestepczosc #bekazlewactwa #lewackalogika #lgbt

Herstoria dr Spurek

Data: 28.06.2020 16:52

Autor: kisiel

wpolityce.pl

"Poznański Czerwiec to jeden z kamieni milowych na naszej drodze w kierunku Unii Europejskiej. Tym, które i którzy, wtedy, 64 lata temu mieli odwagę wystąpić w imię wolności i godności, należy się pamięć, szacunek i kontynuacja ich walki o prawa człowieka. #Poznan1956" – pierwszy tweet.

"Poznański Czerwiec to nie tylko historia, ale także herstoria. 64 lata temu nie tylko mężczyźni, ale i kobiety miały odwagę wystąpić przeciwko władzy. Na Jeżycach jest skromny Skwer Trzech Tramwajarek, warto go odwiedzić i pokazać, że pamiętamy o kobietach #Poznan1956" – drugi tweet

#polityka #polska #spurek #newsy #newsyzkraju #lewackalogika

Teraz już nie tylko ty zostaniesz zwolniony za złą opinię, ale i twoja rodzina

Data: 25.06.2020 19:28

Autor: Kamien23

summit.news

Facet zorganizwał wielki banner WHITE LIVES MATTER. Twitterowa mafia szybko go namierzyła, jednak on powiedział, że ma ich w d***. Mafia namierzyła więc jego partnerkę i zaczeła spamować jej pracodawcę. Firma ją zatrudniająca zwolniła ją, twierdząc, że dali jej szanse zostać w firmie, jeśli podda się ona intensywnemu kursowi REEDUKACYJNEMU

KUR$^^ to już jest totalitaryzm

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi

15 agentów FBI badało...sznurek do otwierania drzwi garażowych. Histeria BLM w praktyce

Data: 24.06.2020 14:53

Autor: Kamien23

youtube.com

Jedyny czarnoskóry kierowca NASCAR znalazł w swoim garażu pętlę i uznał, że ktoś chce go powiesić. Wybuchła afera, kireowcy zorganizowano paradę, media dostały szału, a poparcie dla murzyna wyrazili niemal wszyscy. FBI wysłało 15 agentów do zbadania sprawy. Okazało się, że na końcu sznurka do otwierania drzwi garażowych ktoś zawiązał pęltę, aby mieć lepszy uchwyt i to ponad rok temu, czyli w gdy murzyn jeszcze nie dostał tego garażu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi #fakenews

Szalony plan aktywistów wraca jak bumerang! Spurek, ekolodzy i lewica już się cieszą

Data: 16.06.2020 15:39

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Aktywiści ekologiczni z koalicji TAPP nie ustają w próbie obarczenia mieszkańców Europy specjalna, szaloną, daniną. Chodzi o podatek od mięsa, który miałby doprowadzić do podwyżek cen mięsa: wołowiny o 20 zł/kg, wieprzowiny o 15 zł/kg i drobiu o 7,3 zł/kg. Ekolodzy twierdzą, że pozwoli to zaoszczędzić Unii ponad 30 mld euro – nie mówią jednak o potencjalnych stratach jakie ponieść mogą europejskie gospodarstwa.

#lewica #lewackalogika #lewactwo #jedzenie #mieso #podatki

Data: 14.06.2020 18:37

Autor: tonyy94

W ostatnich wydarzeniach najbardziej bawi mnie to jak PiS nieudolnie bawi się w Konfederację i nadepnął na małą ale jednak o dużej sile rażenia minę zwaną LGBT btw. Duda już tłumaczy się po Angielsku ze swoich słów na tłiterze "I truly believe in diversity and equality." Z drugiej strony jak widzę jak pelikany łykają wpisy neuropków w których niewiarygodnie manipuluje się emocjami i przekłamuje rzeczywistość zarzucając jakieś omamy że w tym wszystkim tak naprawdę chodzi o eksterminację XD gdzie wszyscy politycy odcieli się od słów Czarnka i prostowali wszędzie że im chodziło o ideologię to się łapię za głowę

KURWA DZBANIE GDYBY PIS COŚ TAKIEGO ROBIŁ TO PIERWSZY STAŁBYM NA BARYKADACH I WALCZYŁ O ŻYCIE GEJÓW ALE TO CO TU TWORZYSZ TO JAKAŚ TWOJA CHORA SUREALISTYCZNA WIZJA

#polityka #lewackalogika #manipulacja

Lewica organizuje wystawę w muzeum fałszującą historię i oskarżającą Polaków o pogromy

Data: 13.06.2020 07:34

Autor: aleqsandrov

youtu.be

To jest śmieszne, że w XXI wieku można bezkarnie siać taką propagandę i fałszywe oszczerstwa. To jest kolejne pisanie historii na nowo. Jest realizowane super konsekwentnie i za kolejne 50 lat nikt nie będzie się orientował dlaczego wybuchła II wojna świata, że wywołali ją Niemcy i że to oni są winni za holokaust. A potem się dziwimy, że tak nas postrzegają inne narody, jeśli pozwalamy tak mówić o sobie w polskim muzeum.

Polecam też zapoznać się z kuratorami powyższej wystawy. Jednym z nich jest obecna i wieloletnia dyrektor znana z dość kontrowersyjnych inwestycji ( często kupowanie przez MOCAK (w rzeczywistości z pieniędzy Państwa czyli naszych) 3-ligowych zagranicznych, mało znanych prac artystów, natomiast brak zainteresowania polskim rynkiem sztuki). Warto wspomnieć o marnej jakości "wystawach" artystycznych i wątpliwej jakości treści merytorycznych powyższych. Chcę przypomnieć również o kontrowersyjnym przejęciu przez MOCAK Bunkru Sztuki pomimo sprzeciwu społeczności artystycznej i kulturalnej Krakowa.

Co do kuratora wystawy numer 2, osoba ta publicznie prezentuje swoją sympatie do Żydów. To też mogłoby być wskazówką co do specyficznej narracji.

#historia #lewackalogika #neuropa #4konserwy

Data: 09.06.2020 09:52

Autor: Ijon_Tichy

Dostałem bana na reddit Polska, bo sprzeciwiając się tzw. "edukacji" seksualnej LGBT napisałem, że co prawda w "Manifeście komunistycznym" jest wyraźny postulat, by odebrać rodzicom prawo do wychowywania dzieci, ale w dzisiejszej Polsce rodzice mają święte prawo wychowywać swoje dzieci zgodnie z własnym sumieniem. Zostałem zminusowany i wyzwany od homofobów, więc sobie pofolgowałem i w dalszych komentarzach napisałem z obrzydzeniem o homoseksualizmie, a atakujące mnie środowisko określiłem mianem "LGBTPedo" xD

Żegnaj reddit…. 乁(ツ)

#wojnaidei #lgbtpedo #reddit #edukacjaseksualna #zboczency #lewackalogika #marksizmkulturowy #marksizm

Uniwersytet w Waszyngtonie wezwał wykładowców do łagodniejszego oceniania czarnych studentow

Data: 06.06.2020 18:20

Autor: gruby333

campusreform.org

Wcześniej studenci Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles żądali wyrzucenia wykładowców, którzy odmawiają zwolnienia czarnych uczniów z egzaminów końcowych po śmierci Floyda. Profesorowi grozi bunt za odmowę dania studentom forów wg kryteriów rasowych.

https://freebeacon.com/latest-news/ucla-students-demand-dismissal-of-professors-who-refuse-to-cancel-final-exams-over-floyd-death/

Obecnie mamy zmianę kryteriów przyjęcia na studia aby czarni mogli łatwiej mogli dostać się na uczelnie kosztem białych i azjatów. Następnie pojawiły się wezwania do łagodniejszego traktowania czarnych studentów bo sobie nie radzą a za kilka lat będzie awantura o to, że firmy nie traktują tak samo dyplomów czarnych i białych ponieważ jedna grupa została przepchnięta przez studia w nieuczciwy sposób.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #ciekawostkigrubego

Niemieckie media kpią z lewicowej sędzi Trybunału. Powodem... internetowy "łańcuszek"

Data: 23.05.2020 16:12

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Niemiecki dziennik "Bild" żyje dziś sprawą lewicowej sędzi tamtejszego Trybunału Konstytucyjnego. Barbara Borchardt, choć jest prawniczką, to umieściła na swym profilu na Facebooku fikcyjny zakaz komercyjnego wykorzystywania przez ten portal publikowanych tam materiałów. Okazało się, że to… internetowy "łańcuszek".

#niemcy #facebook #lewackalogika

Media: niewinny czarnoskóry zastrzelony. Nagranie: czarnoskóry włamywał się do mieszkania

Data: 10.05.2020 16:21

Autor: Kamien23

youtube.com

Od kilku dni lewa cześć sceny politycznej w USA żyje sprawą Ahmauda Arbery'ego. Wyszedł pobiegać i został zastrzelony z zimną krwią przez dwóch 'białych suprematów'. Okazuje się jednak, że w okolicy w tym samym czasie policja otrzymała kilka telefonów od zaniepokojonych mieszkańców, a świeżo ujawnione nagranie pokazuje, że przez swoim 'joggingiem' Ahmaud wszedł na cudzy teren a 'biali supremaci' próbowali go zatrzymać. Oczywiście nie oznacza to, że jego zabicie jest usprawiedliwione, jednak pokazuje hipokryję mediów próbujących go za wszelką cenę wybielić i przedstawić jako nieskalaną owieczkę.

#wydarzenia #kryminalne #bekazlewactwa #lewackalogika #usa #4konserwy

Lewacki dziennikarz przyłapany na szpiegowaniu swoich kolegów dziennikarzy

Data: 01.05.2020 00:45

Autor: Kamien23

press.pl

Były dziennikarz Buzzfeed (obecnie pracuje w Financial Timesa) nielegalnie podsłuchiwał poufne spotkanie dziennikarzy konkurencji.

Di Stefano znany jest ze swojego aktywizmu wymierzonego w ludzi związanych z szeroko pojętą prawicą. To on pisał skargi do YouTube, Facebooka i innych portali (z powodzeniem) abu usuneli konta Tommy'ego Robinsona i Sargona of Akkad

#bekazlewactwa #dziennikarstwo #wydarzenia #kryminalne #lewackalogika

Dlaczego na wykopie trwa eksterminacja nielewomyslnych - kompendium wiedzy o sytuacji na WYKOP

Data: 23.04.2020 16:34

Autor: chlorchinaldin

lurker.pl

Non stop widze na portalu głosy dużego niezadowolenia z tego co się dzieje na wykopie

Niestety w swoich ocenach błądzicie, nie chodzi tu o żadne chromosomy czy wodogłowie

Tylko o cyniczną grę i wpływy konkretnego środowiska politycznego w mediach

W linku wyjaśnienia, które napisałem pod czyimś postem.

https://www.lurker.pl/c/rvvW9AB9Y

Panowie, błądzicie pierdzieląc o jakiejś steckiej

Problemem wykopu jest, że środowisko polityczne Platfusów, poprzez firmy offshorowe zainwestowało w wykop, potem miraż z ich przybudówkami medialnymi to jest z TVdNo oraz spółkami medialnymi – firma związana z czerską Gwyb, która mają między innymi monopol na rklamy w Warszawie. ( widnieje w danych o RODO na portalu ) i od tamtej pory na wykop nastąpił zrzut partyjnych hunwejbinów wiadomej opcji

Zmieniła się także linia wykopu. Tzn bezkarne obelgi, wulgi po stronie nielewomyślnych a jak ktoś radykalnej lewo małpiarni się choć na milimetr odwinie to od razu ban za wojenki polityczne lub nieprzestrzeganie standardów społecnzości czy inne bzdury. Napiszesz cos niewygodnego dla lewych to albo cenzura ( w najlepszym razie) albo ban. Potrafili po kilku miesiącach dawać bany za wpisy, których treść wisiała wielokrotnie i dalej wisiała na wykopie. Po zwrócenie uwagi PERM BAN za 100 lat i usunięcie treści całego konta. bo tka i już. Nie mamy Pana płaszcza.

Przy zakładaniu nowych kont ( po usunięciu starych) potrafią sypać permami za rzekome multi, pomimo, że nie masz konta. Wystarczy, że jesteś świeży i nielewomyslny.

Po prostu środowisko polityczne wjechało na ten portal kapitałowo i urządzili sobie ludobójstwo nielewomyślnych.

Potem spece od IT z tych ich "mediów" potworzyli farmy bot wykopywaczy a partyjni hunwejbini wrzucają znaleziska ( część neuropy) i zarzugują hejtem każdego kto choć smie wyrazić swoje zdanie nie idące im w sukurs. Stad od jakiegoś czasu tak mocno wykop jest zawalony TVdNo, wybiórczą i innymi lewomediami. to nie żaden spontan tylko farmy botów.

Prawdopodobnie ktoś z kręgów ministerstwa cyfryzacji dostał sygnał, co się na tym portalu odwala z cenzurą, manipulacjami lewizny itd itp to wykop zaczął głupkować z tym info o polityce na głównej.

Wpierw używali tego tagu by cenzurowac nielewomyslne treści a teraz nagle jak juz zbanowali aktywnych nielewomyślnych i kampania wre, to ładują polityke 24/7 na główną, totalny amok.

Stecka to zwykły babiszon bez szkoły który w ramach parytetów zatrudniony jest tam do robienia prezentacji w powerpoincie itd – zwykły nierób bez kompetencji, wyzwolony, a jakże a więc przyjklaskujący cenzurze ( tolerancja represywna czyli coś co każdy lewak ma wbite do głowy) Ale ona to akurat ma g do gadania czy ten proceder trwa czy nie. Natomiast z chęcia mu wtóruje tak jak każdy lewak jest totalnym zamordystą i popiera cenzure, najtchętniej chcąc zniszczyć kariere/życie i co tylko się da, każdemu nielewomyslnemu.

Ten portal obecnie spełnia rolę identyczną jak Gwyby czy TVdNo. Weszli tam kapitałowo i organizacyjnie na całego i nie ma zmiłuj. Małpiarnia manipulacyjna na całego.

Radykalne zmiany było widać jużod dawna,dla wytrwanych analityków rzeczywistości.

bodajże od 2018 robiąc przygotowania do wyborów samorzadowych, na wykopie wpierw ruszyła lewizna christianofobii i totalnej propagandy LGBT, stare trole potworzyły nowe konta a cześć z nich co została dostała wyzerowanie liczników aktywności na tagach, niektórzy by mieli już po kilka/naście tys wrzutek politycznych. ( lukardio, kempes, xianist, adam2a i wielu innych, az mi się nie chce wymieniać, bo tyle nowych troll kont przybyło, jak np OsraneMajtyxD itd itp)

Mniej więcej wtedy zaczeło się banowanie bez powodu nielewomyslnych. gdyż postanowiono wyciąć wszystkie aktywne konserwy. Nie do końca wyszło więc do puli dorzucono utrudnienie z rejestracją w postaci konieczności podania nr telefonu.

A tym którzy mimo to omijali te progi utrudniajace, od razu po zidentyfikowaniu, że to konserwa, BAN PERM za multi, mimo, że nie ma żadnego multi i NIE MAMY PANA PŁASZCZa.

Natomiast od przegranych wyborów 2019, stwierdzili, że nawet to nie wystarczy i trzeba uruchomić farmy bot wykopywaczy by sfabrykować aktywność na portalu.

Poza tym, PO wjechało na wykop z hunwejbinami juz w 2015 bodajże ale początkowo dość niemrawo, choć już wtedy ich trole, potrafiły napisać do ciebie wprost POSTA z treścią, który ty napisałeś z zgłoszeniu do moderacji. Ergo już wtedy tam siedzieli. Powiem więcej, już wtedy czytali prywatne wiadomości :)

Przestali się z tym obnosić dopiero od wprowadzenia RODO.

Niestety częsć korwinistów jest idealistycznymi ignorantami, niedojrzałymi dzieciakami i bezwiednie nie wiedziąc, że jest manipulowana przez POwskie bojówki, często im wtóruje. Gdy ta małpiarnia wróci do władzy, korwiniści z całą mocą poczują na własnej skórze jak głupi byli, jak ignoranccy.

#wykop #afera #platformaobywatelska #polityka #bekazlewactwa #lewackalogika #media #IIIRP #

Kompendium wiedzy o płatnych trolach PO

@adam2a

@lukardio

@xianist

@goofas

@kempes

@pabloFBK

@anonimek12345

@andretch

Pozdrawiam Pawła. Wojde, jednego z troli, któremu nie udało się załapać na stołek posła. Czeka cie kolejne 4 lata robienia z buzi, pupy. Może w końcu zasłużysz.

Pozdrawiam pajacy z NGO jak np ŁOCZDOGZ czy inne KPH i cały rausz Warszaski oraz Wiertniczą i Czerską. Tam też są hunwejbini

CNN dalej brnie w zaparte w sprawie reportera, który wdał się w awanturę

Data: 21.04.2020 16:35

Autor: Kamien23

foxnews.com

Resporter CNN, Chris Cuomo miał przez ostatnie kilka tygodni izolować się w domu z powodu koronawirusa. Problem w tym, że w czasie rzekomej izolacji wdał się w awanturę z rowerzystą. Okazuje się, że Cuomo z rodziną odwiedził swój drugi, znajdujący się w budowie dom. Poszkodowany mężczyna zgłosił sprawę na policję. Sam Cuomo w wywiadzie radiowym, narzekał na zaczepiających go cyklistów. Mimo tych wszystkich dowodów, CNN nadal promuje fake newsy o tym, że ich reportes spędził ostatnie kilka tygodni w zamknięciu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #cnn #usa #4konserwy

Demokraci są gotowi pomóc gospodace...jeśli firmy zwiększą diversity

Data: 24.03.2020 10:29

Autor: Kamien23

youtube.com

Kika dni temu Donald Trump zaproponował wysłanie każdemu obywatelowi czeku na 1200 dolarów. Ma to pomóc zrestartować gospodarkę zniszczoną koronawirusem. Demokraci dwukrotnie zablokowali ustawę w senacie, wykorzytując fakt, że cześć z republikanśkich senatorów zostało zdiagnozowanych na koronawirus i nie może głosować. Teraz demokraci sami zaproponowali podobną ustawę, ale z dodanymi małym druczkiem własnymi wysrywami. Aby otrzymać pomoc firmy muszą wprowadzić 'różnorodność' i kontolować swoją produkcję śladu węglowego (Carbon footprint).

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #

Lewica nudzi się w czasie epidemii

Data: 23.03.2020 17:27

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Lewicowi ekstremiści w Lipsku podpalili w nocy z piątku na sobotę samochód firmy PKE – donosi „Bild”. „Podczas gdy całe Niemcy wspólnie walczą z kryzysem koronawirusa, najwyraźniej lewicowi ekstremiści w Lipsku nie mają nic lepszego do roboty niż wzniecanie niepokojów” – komentuje dziennik.

Sprawcy ujawnili powody podpalenia na platformie indymedia.org – podaje gazeta. Na taki czyn zdecydowali się, ponieważ firma produkuje rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dla więzień.

#niemcy #przestepczosc #lewica #lewackalogika

Hipokryzja socjalistów. Związki zawodowe- tak! No chyba, że w mojej firmie, to wtedy nie...

Data: 02.03.2020 14:04

Autor: Kamien23

youtube.com

Bernie nienawidzi milionerów, kiedy sam nim jest. Chce rozdysponować cudzy majątek, ale nie własny. Publiczna edukacja jest dobra…ale moje dziecko pójdzie do drogiej szkoły prywatnej. Zasoby powinny być uczciwie rozdysponowane…tylko nie z mojej firmy, bo włożyłem w nią zbyt dużo pracy… Jak ci ludzie mogą spojrzeć w lustro?

#bekazlewactwa #lewackalogika #socjalizm #bekazrazem #razem #polityka #4konserwy

Prof. Monika Płatek: Homoseksualizm i biseksualizm jest naturalny

Data: 24.02.2020 12:41

Autor: kisiel

wpolityce.pl

"W związku z tym jeżeli rzeczywiście chodziłoby o ochronę rodziny to jak najbardziej uchwałę tę należy odczytać w takim duchu, że jesteście Państwo na tym terenie za tym, aby wreszcie przestać dyskryminować ludzi ze względu na coś, co jest naturalne. Orientacja psychoseksualna jest naturalna. Ludzi są heteroseksualni, homoseksualni, biseksualni lub aseksualni. Te naturalne orientacje psychoseksualne nie są równoliczne, ale są równoważne. Tak, jak Konstytucja nakazuje nam na to patrzeć, to uznawać, szanować te relacje bez względu na nazwy im przyznane" – prof. Monika Płatek.

https://www.youtube.com/watch?v=QHLE_HpnBbg – cała debata „Rodzina – zagrożenia i mity”

#polska #newsy #newsyzkraju #homoseksualizm #lewackalogika #bekazlewactwa

"Profesor filozofii": jedynym sposobem na uratowanie ziemi jest zaprzestanie rozmnażania się :)

Data: 22.02.2020 13:22

Autor: arti

dailymail.co.uk

Pochodząca z Australii Patricia MacCormack "pracująca" na gówno uniwersytecie Anglia Ruskin University, aktualnie na stanowisku "profesora" filozofii kontynentalnej w języku angielskim i mediach (Hahaha) twierdzi, że… zresztą nie ważne. To jest aż nazbyt śmieszne xD. Zdjęcia autentyczne.

#rakcontent #lewackalogika #lewactwo #lewica

Prestiżowy magazyn naukowy ujawnia: Biali lewacy rozmawiając z kolorowymi udają głupszych

Data: 21.02.2020 20:34

Autor: arti

nczas.com

Amerykański magazyn naukowy „Journal of Personality and Social Psychology” opublikował raport na temat tego jak komunikują się ludzie o prawicowych, a jak o lewicowych poglądach. Okazuje się, że biali lewicowcy rozmawiając z murzynami, Latynosami etc „udają” głupszych, by dostosować się do domniemanego poziomu interlokutora.

#lewackalogika