Data: 09.03.2020 00:34

Autor: Macer

wyobrazacie sobie, zeby cudna pani prokurator została prezydentem? ależ to by było wspaniałe. szkoda ze Madzi Ogórek się nie udało, ich spotkania zostawałyby natychmiast kultowe (。◕‿‿◕。)

https://konserwatyzm.pl/lewicki-natalja-poklonska-czy-pieknosc-w-generalskich-pagonach-zostanie-prezydentem-rosji/

#poklonska #krym #rosja #putin #ladnapani

Data: 06.02.2020 12:50

Autor: raptor

Obok mojej #pracbaza powstał sklepik z pieczywem lojalnej piekarni. Wyskoczyłem tam dziś po zakup drugiego śniadania. Za ladą #ladnapani w dodatku bardzo miła dla klientów. Gdybym prowadził swój biznes w którym bym potrzebował kogoś do obsługi klienta to była by właśnie taką osoba.

Po wyborze asortymentu okazuje się że nie można płacić kartą, a ja nie zabrałem z sobą portfela.

Na szczęście miła pani stwierdziła że sprzeda mi na "zeszyt" oraz powiedziała że pracuje do 16 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Idę za chwilę oddać jej należność oraz zapytać jakie ma plany po godzinie 16.

Może mój sen się spełni jeszcze dziś (ʘ‿ʘ)

Śliczna Laura z Kolumbii i jej rodzinne miasto Medellín (napisy PL)

Data: 31.01.2020 22:45

Autor: ziemianin

youtube.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #podroze #amerykapoludniowa #kolumbia #ladnadziewczyna #ladnapani

Śliczna Laura z Kolumbii zrobiła pierwszy odcinek swojego vloga i opowiada w nim o swoim rodzinnym mieście MEDELLÍN

Śliczna Laura z Kolumbii i jej rodzinne miasto Medellín (napisy PL)


Laura była przewodniczką w Kolumbii Bartka z #BezPlanu

https://www.youtube.com/watch?v=WP6PRE7D1aQ

https://www.youtube.com/watch?v=Hf8Io6Wur4U

Shaina West - Samurider - To miasto potrzebuje bohatera

Data: 30.11.2019 19:38

Autor: ziemianin

the-samurider.com

#fotografia #ladnadziewczyna #ladnapani #ShainaWest #sportywalki #kaskaderka #ladnadziewczyna #ladnapani

Shaina West jest certyfikowanym trenerem osobistym, samoukiem sztuk walki i aspirującym aktorem kaskaderskim. Czerpiąc inspirację z zamiłowania do japońskiej kultury, sztuk walki, samurajów, anime i motocykli, narodziła się „Samurider”.

Shaina West – Samurider – To miasto potrzebuje bohatera

Data: 01.10.2019 19:45

Autor: Thanos

8 / 100 muzyki klasycznej

Antonio Vivaldi – LATO

Link do najlepszego wykonania pod spodem.

Słuchałem milion razy. Ten utwór i to wykonanie (LIVE) sprawiło, że kiedyś kupiłem skrzypce, ale nigdy nie nauczyłem sie grać na tyle, aby śmignąć ten master-piece. Dobra, teraz do ciekawostek. Końcówkę zna każdy, tzw. burza (w podanym filmiku zaczyna się od 8:19). Wiele osób zna "burzę", jest to bardzo popularny motyw kończący utwór. Natomiast to, czego wiele osób nie zna, to fakt, że burza wcale nie jest najlepszym fragmentem, ponieważ przed samą burzą są jeszcze pomniejsze burze (krótsze i mniej żywiołowe). Druga moim zdaniem jest najlepsza, zaczyna się 5:30 – jest bardzo podobna do burzy końcowej, ale dlatego uważam, że lepsza, bo zawiera samą kwintesencję burzy końcowej.

Cała burza (druga jak i trzecia) kończą sie głebokiem G. takim, że aż ciary przechodzą. Ciekawostka: skrzypce, które kupiłem (za ok. 800 zł: picrel – kiedys wrócę, obiecałem sobie :P ) mają całkiem fajne to G, ale burzowe "G" z tego utworu urywa tyłek. te skrzypce są warte fortunę, ale dla takiego "G" warto wydać kasę. to są oczywiście skrzypce mistrzowskie (podczas gdy moje bieda-skrzypce to skrzypce uczniowskie; czym sie różnią dokladnie, bede jeszcze pisac).

Anyway, czas na szybką analizę i interpretację. Sam utwór składa się z przeplatanych wolnych, leniwych momentów oraz momentów szybkich, dynamicznych. Zupełnie tak, jak wyglada lato: jest słońce, ale w jednej chwili pojawia się deszcz (praktycznie znikąd). Po burzy zawsze wychodzi słońce, a po słońcu zawsze przychodzi burza, na zmianę. Czy ten utwór jednak dotyczy burzy i lata? Wnioskujemy tak na podstawie tytułu: "Lato" oraz tego, że taki jest tekst (tak, utwór ten ma tekst śpiewany); jest on o ptaszkach, wietrze czy pasterzach. Niemniej "Cztery pory roku" to coś zdecydowanie więcej. Cała seria pod płaszczykiem cyklu kalendarzowego opowiada tak naprawdę o życiu i o miłości. Podmiot liryczny jest świadkiem burzliwych wydarzeń, które w mistrzowskich pasaż przedstawiają prozę życia. Raz życie jest prawdziwą sielanką po to, aby za chwilę być niegasnącą lawiną utrapień. Sielanka zawsze zwiastuje nadejście ciężkich czasów (praktycznie znikąd). Jednak tuż po nich, każdorazowo, przychodzą lekkie czasy. Zwiewne, skoczne, radosne. Ale po nich znów zjawia się niepewność. Takie są koleje losu.

Vivaldi pomimo że żył na długo przed epoką romantyzmu miał niesamowicie potężne czucie i serce. Żeby popłynąć tak z linią melodyczną, trzeba być daleko poza umysłem. Zachęcam wszystkich do posłuchania mistrza, oto najlepsze wykonanie dostępne na Youtubie. Zobaczcie, jaką ta pani ma ekspresję, jak głęboko czuje i przeżywa to, co gra. niesamowite. Level master-class.

Antonio Vivaldi – LATO (utwór z czterech pór roku

ENJOY! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#top100klasyki #gymnopedie #eriksatie #muzyka #muzykaklasyczna #ladnapani

Data: 23.09.2019 15:57

Autor: aborygo

Maria Rumuńska, przyszła królowa Jugosławii, rok 1922.

W dniach 23–29 czerwca 1923 roku razem z mężem przebywała z oficjalną wizytą w Polsce. Służbę honorową przy rumuńskich gościach pełnił generał broni Tadeusz Rozwadowski. 26 czerwca 1923 roku uczestniczyła w „wielkich ćwiczeniach wojskowych na poligonie rembertowskim”. W czasie ćwiczeń zginął jej „drogocenny płaszcz”, który 4 lipca 1923 roku odnalazła polska żandarmeria.

#starezdjecia #ladnapani

Data: 22.09.2019 23:50

Autor: Monte

W sumie to lurker może być rigczową opozycją dla "somsiada" skoro tam dzień w dzień pluje się na kobiety, a w szczególności te które mają dziecko (pozrawiam Lukardio który pluje na kobiety w ciąży prawie codziennie XD) to tutaj możemy propsowac takie kobiety, które tworzą przyszłość naszego narodu (。◕‿‿◕。)

Pewnie ktoś skrina zrobi i wrzuci do somsiada więc skorzystam z okazj. Uciekajcie z toksycznego wykopu, nie wiem jak możecie wytrzymać tam z takim rakcontentem no i raka można dostać od tej nahalnej propagandy i śmietnika, zapraszam na lurker 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

To jest prawdziwy postęp:

#traditionallifestyle #altright #takaprawda #lurker #ladnapani

Data: 18.09.2019 14:47

Autor: Monte

Dirndl – jest tradycyjnym kobiecym strojem ludowym, noszonym w południowych Niemczech i Austrii, opartym o historyczny ubiór chłopów zamieszkujących Alpy.

Dirndl składa się z gorsetu, bluzki, spódnicy i fartucha. Wbrew pozorom wyglądający na prosty i zwyczajny ubiór, dzisiejszy dirndl może być bardzo drogi. W dialektach z południowych Niemiec np. w Bawarskim, termin 'dirndl' odnosi się do ubrania, jak i do młodej dziewczyny.

Zimowy dirndl jest ciężki, zrobiony z ciepłych materiałów o ciemnym zabarwieniu. Dirndl noszony w lato jest lekki i jasny, o żywym zabarwieniu.

Dodatkami do tego ubioru mogą być różnego rodzaju ozdoby, jak i paski, kapelusze oraz rękawiczki.

Węzeł na fartuchu może oznaczać status osoby. Gdy jest zawiązany po lewej strony, nosząca go dziewczyna jest panną. Z prawej noszony jest przez mężatki, a z tyłu przez wdowy.

Jak ktoś chce sobie kupić link do sklepu

#traditionallifestyle #ladnapani #sukienkiboners #moda #uroda #modadamska #sukienki #ciekawostki #rozowepaski

Data: 09.09.2019 14:52

Autor: aborygo

60 lat temu związek małżeński zawarli Barbara Kwiatkowska i Roman Polański. I mimo, że rozwiedli się po trzech latach to później Polański miał wiele innych prześlicznych panienek, w tym bestialsko zamordowaną Sharon Tate. I tak patrzę, na tego małego, brzydkiego Żydka z odstającymi uszami, na tym zdjęciu jeszcze przed początkiem prawdziwej kariery… że nie ma żadnego, ale to żadnego usprawiedliwienia tych spod tagu #przegryw, którzy się sapią, że sobie dziewczyny nie potrafią znaleźć bo są brzydcy. Obawiam się Panowie, że problem leży gdzieś głębiej.

W komentarzu bonusowe zdjęcie pani Barbary za młodu.

#ladnapani #polanski #film #przegryw

Data: 08.09.2019 12:46

Autor: aborygo

Cléo de Mérode, francuska tancerka urodzona pod koniec XIX wieku, stała się jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Otrzymała tytuł "Królowej piękności" francuskiego magazynu "L’ Illustration", który skompilował pierwszy na świecie ranking światowych piękności w 1896 roku.

#ladnapani #starezdjecia

Data: 05.09.2019 12:05

Autor: zDzis

Siemaaaaa :)

Dla tych co z benzyną wekrwiiii….

Jedyny i zzzzzajebisty raport z polskiego rynku klasyków.

I ciaaach linkiem: https://www.zdzis.com/moto/raport-nr-368-z-31-08-2019/

Pozdro :) (raport jest mojej własnoręcznej roboty – jak zwykle)

#zdzismoto #samochody #motoryzacja #lurker #polska #inwestycje #biznes #pieniadze #newsy #ladnapani

PS wybaczcie tą ładnąpanią, ale piękne kobiety i piękne samochody ładnie współgrają ;) mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe :)

Data: 05.09.2019 02:15

Autor: Cpp17

Wrzucacie jakieś wyretuszowane zdziry na #mikro, a potem będziecie mieli problem ze wzwodem. xD Sorki, że wam burzę rzeczywistość, ale kobiety tak nie wyglądają. Zresztą, seks po kilku latach się nudzi, za to jeść trzeba całe życie. Dlatego wybierajcie kobietę kierując się kuchnią swojej potencjalnej teściowej, a daleko zajedziecie.

#kuchnia #ladnapani #porady