Czym są karmione nasze dzieci. Kompilacja zebrana po 15 minutach przeglądania "głównej" TikToka.

Data: 07.05.2020 15:08

Autor: gruby333

streamable.com

Większość użytkowników TikToka to osoby w wieku 13-15 lat.

Wojna z białymi w reklamach – ciekawy artykuł

https://www.counter-currents.com/2018/03/the-war-against-whites-in-advertising/

Propagandowe książki dla dzieci w Niemczech, Belgi i w Francji

https://files.catbox.moe/rdpowt.jpeg

Plan Coudenhove-Kalergi

https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/18934-plan-coudenhove-kalergi-czy-na-naszych-oczach-dochodzi-do-zniszczenia-europy-w-jej-tradycyjnym-historycznym-i-kulturowym-ksztalcie

USA: 82 proc. mieszanych dzieci dostaje socjal

https://nczas.com/2018/12/30/czarnoskora-amerykanka-masakruje-politpoprawnosciuchow-pokazuje-dane-ilu-kolorowych-mezczyzn-ucieka-od-ojcostwa/

#kolorowaagitacja #4konserwy #bekazlewactwa

Data: 14.02.2020 12:42

Autor: Monte

#bekazlewactwa #multikulti #kolorowaagitacja #indoktrynacja

W komentarzu więcej

"Now I’m MAD!!! My 5yrs old daughter received a welcoming pack at PREP today. Inside there were some books and this little puzzle, at first you think is just a innocent puzzle until you realise there are no white people! Australia for example only have blacks, muslims and Asians! As long I’m awarded aborigines and Anglo-Saxon are the real Australians. Hummm not at my house this shit is going to the rubbish!"

Data: 01.12.2019 17:30

Autor: Monte

potomstwo z miedzy rasowych małżeństwo jest pod wieloma względami słabsze. A co z tego wynika takie związki są nieopłacalne z punktu widzenia trwania gatunku ludzkiego.

"badania pokazują że czarni amerykanie w USA są "hybrydą". W swoim kodzie genetycznym zawierają średnio 22% białego DNA"

Julian Abagond DNA ancestry test and Black Americans

co z tego wynika:

"Duże wymieszanie genów wśród czarnej społeczności USA powoduje duże problemy zdrowotne.Zgodnie z zasadą Haldena, "czyści genetycznie" mieszkańcy Afryki oraz biali Amerykanie nie mają tak dużej ilości kompilacji przy porodzie co czarni z dużą dozą białych genów, którzy zamieszkują w USA"

"W 2005 roku śmiertelność czarnych noworodków była 4,4 razy większa niż białych. Jednakże, jeżeli matka urodziła się w Afryce i przybyła do USA, to śmiertelności noworodków u takich matek była na tym samym poziomie co u białych"

Health Psychol. 2008 Mar; 27(2): 194-203

"unikanie innych ras może być wbudowanym mechanizmem unikania niebezpiecznych chorób. Przebywanie z ludźmi tej samej grupy etnicznej wystawia nas na działanie chorób znanych już naszemu układowi odpornościowemu"

Melissa Sue Halverson – native Americans and The Smallpox Epidemic

Teraz troche z punktu widzenia socjologicznego :

"wskaźnik sukcesów jeżeli chodzi o przetrwanie mieszanych małżeństw jest dwa razy niższy (0,127) niż w przypadku małżeństw w obrębie tej samej rasy(0.213)"

Kara Joyner and Grace Kao – Interracial Relationships and the Transition to Adulthood

"Z badań wynika, że im bardziej zbliżone genetycznie małżeństwo, tym prawdopodobieństwo rozpradu jest mniejsze"

Robin J.H Russell, Pamela A.Wells Psychology Department, Goldsmiths College – personality similarity and quality of marriage

#ciekawostki #kolorowaagitacja

Data: 05.07.2019 12:37

Autor: Monte

Amerykańskiej aktywistce ((( Barbarze Lerner ))) powiedziało się za dużo, (na dole wideo z polskimi napisami) opowiada o zniszczeniu Europy i jej etniczności na cześć nowego globalnego miltikulturalizmu.

Barbala Lerner pochodzi ze Szwedzkiego NGO Paideia – te NGO zostało założone w 2000 roku, przez granty od Szwedzkiego rządu. Jednym z celów Paidei jest wspieranie multikulturowości.

https://youtu.be/8ERmOpZrKtw

#bekazlewactwa #imigranci #kolorowaagitacja

Data: 27.05.2019 13:56

Autor: Monte

Zobacze czy jest tu miejsce na alt-right, bo na wykopie za to banują, jak tu też to cóż, zostane na GAB XD

Unia Europejska i realizacja planu Richarda Kalergi. Kalergi był twórcą idei paneuropeizmu. W książce „praktyczny idealizm” napisał, że docelowo należy stworzyć nową rasę euroazjatycko-negroidalnego człowieka. Wskazał, że w tym celu należy sprowadzić ludzi z Azji i Afryki. Państwa narodowe i biali autochtoni do likwidacji. Chodzi o to, że człowiekiem bez tożsamosci narodowej i kulturowej można dyrygować jak bydłem. On tam z resztą pisze, że to ma być taki podczłowiek. Według Kalergi docelowo rządy nad Europą ma przeją nowa szlachta ludzka – Żydzi z Izraela. Książka jest dostępna na necie w wersji niemieckiej, angielskiej i jest też tekst polski. Jedna z niemieckich drukarni chciała wydać tą książkę w latach 80 ale służby specjalne wkroczyły do akcji. Generalnie bydło ma żyć w przeświadczeniu, że Bruksela chce dla nas dobrze. Raz na dwa lata przyznawana jest nagroda imienia Kalergi. Otrzymał ją min Bartoszewski, Merkel, Van Rompuy. Plan Kalergi jest skrupulatnie realizowany. Proszę zwrócić uwagę, że większość przybyszy to analfabeci i nie pracują. Ci ludzie to narzędzia do przeprowadzenia wielkiego planu inżynierii społecznej. Proszę wpisać sobie w google „white couple”. Wyskoczą zdjęcia czarnych par lub mieszanych. Pozatym na wykopie otworzyłem specjalny tag na to #kolorowaagitacja Propaganda ruszyła.

#polityka #kalergi #altright #konserwatyzm #4konserwy #uniaeuropejska #imigranci