Data: 10.01.2020 20:43

Autor: Ijon_Tichy

Ha! Karma. ( ゚ ∀ ゚)☞ Pobity przez imigrantów wicenaczelny „Gazety Wyborczej” przeszedł operację.

Nie cieszę się z ludzkiego nieszczęścia (współczuję krzywdy), lecz z brutalnej ironii losu.

"

Dziennikarz miał zwrócić uwagę grupie Azjatów – jak się okazuje Wietnamczyków – na ich „niestosowne zachowanie”. Sąsiedzi Stasińskiego strzelali z terenu swojej willi fajerwerkami, których resztki spadały na pobliskie budowle. Dziennikarz zagroził im, że wezwie policję, jeżeli nie przestaną. Ci otoczyli go i dotkliwie pobili. Mimo że Stasiński padł na ziemię i stracił przytomność, mężczyźni dalej go bili. Dziennikarz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ma złamany nos, pękniętą szczękę i prawy oczodół oraz ukruszone zęby – czytamy na portalu „Wyborczej”."

https://www.magnapolonia.org/pobity-przez-imigrantow-wicenaczelny-gazety-wyborczej-przeszedl-operacje/?utm_source=Facebook&utm_medium=WitBed&utm_campaign=WitBed&fbclid=IwAR1S3jY6c7PNKC0Wy82qJWhvNJBGFHzrQ7bQrzFtbj5umXpDR0toLpBS9Ms

#wyborcza #imigranci #karma

Data: 10.01.2020 11:02

Autor: FiligranowyGucio

Łazariew_FB

Wyobraźmy sobie, że człowiek jedzie samochodem z prędkością 150 km/h i nagle wpada do rowu. Jedni ludzie obserwujący to z boku mówią, że Bóg go ukarał. Drudzy z kolei wnioskują, że pewnie nie poradził sobie z prowadzeniem i dlatego ma teraz problemy. Który punkt widzenia jest słuszny? Jeden i drugi. Często kara za grzech jest właśnie skutkiem naruszenia niezrozumiałego dla nas prawa duszy.

Gdy człowiek, nie znając zasad ruchu drogowego, wsiada do samochodu i jedzie drogą z wielką prędkością, można z bardzo dużym prawdopodobieństwem zakładać, że będzie miał problemy. Można nawet w przybliżeniu wyobrazić sobie, jakie to będą problemy: nie zdąży zahamować, nie uda mu się wejść w zakręt, itd. W ten sposób zadziała tu prawo karmy – naruszasz je i masz odpowiedni rezultat. Gdy kierowca wpada do rowu, można powiedzieć, że został ukarany odgórnie lub że po prostu nie zna zasad ruchu drogowego.

#lazariew #cytaty #karma #religia

S. Łazariew. Zdrowie człowieka. Połączenie nauki i religii. www.diagnostykakarmy.pl