Data: 27.05.2019 21:41

Autor: Submission

"Amerykański psycholog Gustaw Mark Gilbert otrzymał niepowtarzalną szansę na obserwację nazistów podczas Procesów Norymberskich. W 1945 roku lekarz mógł sprawdzić iloraz inteligencji tych, którzy wciąż oczekiwali na swoje wyroki. Wyniki były zaskakujące. Aż 15 z 16 przebadanych nazistów odznaczało się poziomem inteligencji powyżej przeciętnej. "Najgłupszym" w grupie okazał się Julius Streicher, z zawodu nauczyciel. Jego iloraz inteligencji wyniósł 106 punktów IQ, czyli wg skali odznaczał się przeciętną inteligencją."

Sam zrobiłem kilka razy testy mensy i średnia 145, rekord 160. @kosmitolog nazywał mnie debilem =(

#kalkazwykopu #ciekawostki

Data: 25.05.2019 11:14

Autor: Thanos

Sprostowanie odnosnie tagu #KALKAZWYKOPU

Zgodnie z naradą Starszyzny, stosowny tag przy postach: "kalkaz…" (reddita, liveleaka, wykopu, kwejka, dzidy, sadistica, mistrzow etc.) dajemy tylko wtedy, kiedy treści są autorskie (ang. OG, Original Content). Jesli zostały przekopiowane skądś indziej, nie dajemy tego.

Również nie dajemy kalki, gdy portal nie jest agregatorem treści (postują tam redaktorzy, a nie użytkownicy), czyli nie dajemy kalkazonetu, kalkazfilmwebu itd. (wystarczy, że link tam prowadzi).

Dzisiaj caly internet jest kalką, nawet znaki wodne się podkrada i nakłada jedne na drugie 乁(ツ)

Dziękuję za uwagę, życzę miłej soboty! ;)

Data: 24.05.2019 20:46

Autor: drewniany

Co Wy na to żeby tag #kalkazwykopu dodawać obowiązkowo przy artykułach na głównej żywcem z stamtąd skopiowanych? Zerkając do somsiada zauważyłem że, sporo tego tu jest.

Tag byłby ukryty dla gości żeby nie odstraszać wykopów którzy tu zaglądają.

#lurker