Data: 02.09.2019 11:23

Autor: Orion

Już mi ciśnienie podnieśli. Radziecka swołocz najpierw nam wbiła nóż w plecy, potem wywozili masowo na Sybir mordując jak hitlerowcy za "bycie polakiem" a teraz to my fałszujemy historie i jesteśmy im niechętni? Niech ich szlag trafi! ( ಠ_ಠ)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rocznica-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-rosyjskie-media-komentuja/dt42ts4

#niewiemjaktootagowac #japierdole #rosja

Data: 11.08.2019 09:23

Autor: Orion

Swiat sie konczy…

Bylem rano pobiegac po Warszawie. Trening jak trening. Nie ważne.

Z przeciwka idzie coś pokroju hipstera skrzyzowanego z teczowym (podarte rurki, rozciagniety sweter wyciągniety dwie ulice wcześniej z kontenera unicefu, podrobki raybanow ze szkiełkami '0', kubek ze starbucksa – ten sam od 3 tyg a obok pies… Pudel… I wszystko spoko ale owy psiak wabił się… PAWEŁ xD #japierdole

Bydgoszcz to jednak ostoja normalnosci przy stolicy xDD

#orionnaurlopie #wtf #heheszki

Data: 12.07.2019 08:45

Autor: Wolvi666

Dzień Dobry…. Ludzie się śmieją z ludzi mówiących "Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów"… No podam wam najnowszy przykład co odwalił Disney… Nasz Disney odwalił taką chałę… Zastrzegam, że nie mam nic do aktorów śpiewających w nowej wersji, chodzi o otoczkę i zabawę suwaczkami w studiu.

Król Lew – Pieśń o miłości – 1994

https://www.youtube.com/watch?v=CIptHuQFvz0

Król Lew – Pieśń o miłości – cover Accantus 2014

https://www.youtube.com/watch?v=3l7QoYK32GQ

Król Lew – Pieśń o miłości – 2019

https://www.youtube.com/watch?v=9-fK_Pivqr4

Król Lew – Pieśń o miłości – cover Disney 2019

https://www.youtube.com/watch?v=xYOVFzSU-1o

Po co wrzucam… żeby pokazać, jak różne nowoczesne sztuczki niszczą stare hity… Co do coveru ze stajni Disneya, to sorry, ale tam było mocno chlane… Dlaczego jeszcze dałem Accantusa, aby pokazać, że można zrobić kopię po latach nie niszcząc oryginały. Po co coś zmieniać jak działa.

#disney #krollew #nostalgia #japierdole

P.S> Dlaczego 31 latka boli robienie dziadostwa z filmu dla dzieci… bo Król Lew z 1994 roku, był moim pierwszym filmem na jakim byłem w kinie… Pozdrawiam wszystkich kojarzących kino Warszawa w Gdyni…

Data: 07.07.2019 17:52

Autor: Pierdyliard

#japierdole xd co za zwierzęta xd normalnie żona wiesza pranie na balkonie a ze teraz było sporo ciuchów z pokemonow to zaniosła moja bieliznę do wspólnej suszarni w piwnicy i kurwa ktoś mi zajebal gacie i skarpety ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieje ze do celów użytkowych a nie do zaspokojenia swoich fetyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wies #zalesie #wtf

Data: 06.07.2019 09:54

Autor: Marmolada

Co się właśnie odjebalo nieopodal mojej wiochy to ja nawet nie…

Facet zawiózł kobite do szpitala bo zastał ja zakrwawioną w domu. W szpitalu powiedzieli, że ona niedawno odbyła poród. Policja wlatuje na chatę a dziecko w szafie z obrażeniami głowy. Martwe.

Nikt o ciąży nie wiedział. Ponoć wmawiała wszystkim, że ma mięśniaki i z tego też powodu odwołali ślub.

I teraz najlepszy kwiatek: facet jest bezpłodny.

#japierdole #logikarozowychpaskow fchui

Data: 28.06.2019 16:15

Autor: Wolvi666

Jeżeli w Norwegii zadają jako pracę domową masturbację, to mam 2 pytania…

  1. Jak sprawdzają, że została wykonana? Jasiu masz kubeczek z pracą domową?

  2. Z pracami domowymi było tak, że trzeba było na forum klasy pokazać, że potrafiło się samemu ją wykonać… To czy Jasiu/Zosia muszą na środku sali dokonywać samogwałtu? Czy użycie zabawek z sexshopu podchodzi za niedozwolone pomoce naukowe czy dostaje się dodatkowe punkty, jak Jasio przyniesie pełen kubeczek z zawartością, po 2 godzinnym dojeniu prostaty przez stymulację P-spotu, bez trzymanki, to dostaje tytuł profesorski…

#japierdole #shitposting #norwegia #spierdolenie

Data: 18.06.2019 08:54

Autor: Orion

Kurde Lurki co jest ludźmi nie tak? Nie wiem czy to kwestia Polski i tej mentalności czy taka natura tego gatunku. Dlaczego ludzie mają taki ból dupy kiedy komuś coś się udaje i wszystko idzie do przodu? Dostałem ostatnio duży projekt od zrealizowania. Delikatnie pochwaliłem się sukcesem, że ktoś mi zaufał i to zlecił. No i niby wszystko ok. Do momentu kiedy usłyszeli ile za to dostanę. Automatycznie wyraz twarzy się zmienił (bo musi pracować pół roku, żeby zarobić to co ja dostanę). Dało się wyczuć focha.

Ku%%wa gdybym ostentacyjnie chwalił się tym na prawo i lewo to jeszcze kumam, ale sami mnie zapytali jak poszły negocjacje. Już wcześniej zauważałem, że jak zmieniałem firmy to były jakieś fochy. ( ಠ_ಠ)

Ku%%wa przecież każdy ma wybór. Można siedzieć i narzekać na pracę, zarobki, kraj i nic z tym nie robić a można też robić certyfikaty, kolejne fakultety i kursy. To nie…. lepiej p%%%lić farmazony jak to jest źle i pocieszać się browarami co wieczór.

#gorzkiezale #ludzietodebile #japierdole

Data: 17.06.2019 11:00

Autor: Orion

Ja już nie daje rady. ( ಠ_ಠ) Ponad 2 mln wyprodukowanych sztuk, niegdyś marzenie każdego Janusza – działkowca. Silnik tak popularny, że dziwne, że nie ma go pralkach, lodówkach czy kosiarkach. Mowa o samochodzie Skoda Octavia II 1.9TDI. Komu się sypie? No mi oczywiście. Auto odebrane z warsztatu w piątek. Gasło, szarpało więc do wymiany poszedł czujnik położenia wału, pompa podciśnieniowa, nowy olej, filtr i co? 200 km spokój a teraz ta suka zdechła w drodze do pracy po tych samych objawach… K%%wa serio w tym kraju nie ma solidnych warsztatów samochodowych? Wszystko trzeba robić samemu żeby było dobrze? #japierdole #gorzkiezale #samochody #skodatydziwko

Data: 17.05.2019 08:27

Autor: Orion

#japierdole Właśnie usłyszałem w #pracbaza tekst od mojej "koleżanki":

ONA: Wiosna Biedronia dobierze się do dupy ludziom z takimi poglądami jak Twoje.

JA: Akurat dobieranie do dupy mają opanowane, ale w swoich kręgach. Przez takich jak ja Tęczowo zboczone ugrupowania nie będą miały głosu w tym kraju. A ponieważ takich jak ja przybywa jest szansa, że wkrótce ich członkowie będą trzymani w odosobnieniu.

ONA:

Opis

#heheszki #bekazpodludzi #bekazlewactwa

Data: 13.05.2019 14:27

Autor: Orion

Siedzę w #pracbaza i słucham dokumentu "Tylko nie mów nikomu"

Powiem tyle #japierdole

Nie czuje, że podkopuje to moją wiarę w Boga… ale na pewno bierze mnie na mdłości na myśl o instytucji (R)KK

Teraz już wiem, że jako instytucja to nie upadnie… to pierdolnie jak asteroida 65 mln lat temu.

Nie bójmy się tego słowa: BANDYCI, DEGENERACI, ZWYROLE

#przemyslenia

Data: 09.05.2019 21:05

Autor: Wolvi666

#telewizja #polityka #wyborydoeuroparlamentu #japierdole

Siedzi różowe przed telewizorem i woła czy chcę oglądać Straszny Film, bo teraz leci… dobra no lecę na rogówkę… reklama (japierdole.png) No to różowa zaczyna przerzucać kanały, bo reklam nie będzie oglądać i sru ląduje na TVP2 a tam "Europa da się lubić 15 lat później" Teraz mam pytanie ile Kurski posmarował tej całej bandzie, aby ściemniać "Jak TVP jest pro Europejska" Co za szmaciarze…