Data: 27.11.2019 21:20

Autor: Fallen

Chyba znów straciłem wiarę w ludzkość.

Sytuacja sprzed 2h: na messangera dostaje link do zbiórki od człowieka, którego ostatni raz widziałem w gimnazjum czyli z 17 lat temu. Słowa nie zamieniliśmy nigdy. To ten typ co wysyła zaproszenie do znajomych bo "raz cie widział". Pomijam fakt, że mógł chociaż "cześć" napisać no ale do sedna:

Wchodzę w zbiórkę i widzę, że koleś przewlekle choruje od 2007 roku, ma dwoje dzieci, żonę, wywalają go z każdej pracy przez zwolnienia lekarskie, wkopał się w kredyty i chwilówki i potrzebuje pomocy w spłacaniu i przygotowaniu Świąt Bożego Narodzenia… a na to wszystko 10 000 zł.

Z racji tego, że wspieram czasami ludzi na "SiePomaga" czy ZDECYDOWANIE częściej zwierzaki i schroniska pomyślałem; "ach może on faktycznie potrzebuje tej pomocy…". Coś mnie jednak tknęło i wszedłem na jego Facebooka… a tam Audi S6, wakacje tutaj https://www.stasinda.pl/ i imprezy w dość drogich knajpach…

Czyli co? Życie ponad stan. "Postaw się a zastaw się". Jaki to trzeba mieć k%wa tupet żeby tak żebrać?!

#japierdole #bekazpodludzi #cebula #gorzkiezale

Data: 06.07.2019 09:54

Autor: Marmolada

Co się właśnie odjebalo nieopodal mojej wiochy to ja nawet nie…

Facet zawiózł kobite do szpitala bo zastał ja zakrwawioną w domu. W szpitalu powiedzieli, że ona niedawno odbyła poród. Policja wlatuje na chatę a dziecko w szafie z obrażeniami głowy. Martwe.

Nikt o ciąży nie wiedział. Ponoć wmawiała wszystkim, że ma mięśniaki i z tego też powodu odwołali ślub.

I teraz najlepszy kwiatek: facet jest bezpłodny.

#japierdole #logikarozowychpaskow fchui