akt oskarżenia za zwolnienie pracownika IKEI za antyLGBT

Data: 26.07.2020 21:54

Autor: malcolm

wprawo.pl

#ikea #lgbt #lgbtp #lewactwo

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowniczce z sieci IKEA, która wyrzuciła z pracy mężczyznę, który na wewnętrznym forum firmy, posiłkując się cytatami z Biblii skomentował czyny homoseksualne i LGBT, za co został zwolniony z pracy.

Pan Tomasz, wówczas pracownik IKEI, na wewnętrznym forum opublikował komentarz, w którym negatywnie ocenił ideologię LGBT stwierdzając, że propagowanie homoseksualizmu jest zgorszeniem. Mężczyzna posiłkował się przy tym dwoma fragmentami Pisma Świętego. Była to reakcja na artykuł pt. „Włączenie w LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”,

Więcej w znalezisku. Tak na marginesie dodam że od tamtego zdarzenia staram się unikać tego sklepu żeby swoją kasą ich polityki i ideologii nie wspierać. Wystarczy żeby każdy klient choć raz powstrzymał się o zakupów/wizyty w tym sklepie a LGBT im przejdzie.

"Ekologiczność" wg IKEA. Co na to lewactwo z LGBTP?

Data: 29.06.2020 20:18

Autor: malcolm

tvp.info

#ikea #lewactwo #lgbt #lgbtp

Część drewna wykorzystywanego przez szwedzki koncern IKEA do produkcji bukowych krzeseł pochodzi z nielegalnych wycinek lasu w ukraińskich Karpatach – twierdzi brytyjska pozarządowa organizacja Earthsight. Pozwolenia na wycięcie zdrowych drzew wydano pod pretekstem tego, że są chore. Co więcej, przez kilka tygodni w tym okresie zgodnie z prawem nie można wycinać drzew ze względu na to, że jest to czas wychowu młodych zwierząt zamieszkujących ten teren.

Data: 13.08.2019 12:21

Autor: Ostry_Burrito

Nie cierpię molochów (hiper marketów. super marketów, Janki, Marki itp, itd.).

Wczoraj zapierdzielałem po robocie, ponad 100 km z Wawy do Łodzi, na zakupy do #Ikea.

Co promocje robią z człowieka.

(ツ)

Data: 29.06.2019 19:16

Autor: Immortal_Emperor

W Polsce gnębią za Biblię, w Arabii Saudyjskiej usunęli z reklam… kobiety. Hipokryci z Ikei

Od kilku dni cała Polska żyje sprawą pracownika zwolnionego przez Ikea, tylko za to, że sprzeciwił się propagandzie LBGT oraz zacytował Pismo Święte. Tymczasem okazuje się, że kilka lat temu ta sama firma ze swojego katalogu w Arabii Saudyjskiej usunęła kobiety. Powodem tej decyzji miało być prawo obowiązujące w tym kraju, które zabrania publikowania wizerunków kobiet z gołą skórą. Ponadto w 2015 roku Ikea stworzyła kolekcję specjalnie na… Ramadan, święty miesiąc muzułmanów.

Źródło

#ikea #homopropaganda #lewackalogika