Data: 20.03.2020 21:53

Autor: ziemianin

#humor informatyków #zabawne

– Tata, jak przyszedłem na świat?

– No dobrze mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tę rozmowę: tata poznał mamę na chatroomie.

– Później tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka downloadów z taty memory stick’a.

– Jak tata był gotowy z uploadem zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla.

– Niestety, było już za późno, żeby nacisnąć „cancel” albo „escape”, a potwierdzenie „Chcesz na pewno ściągnąć plik?” już na początku skasowaliśmy w opcjach „ustawienia”.

– Mamy antywirus już od dłuższego nie był uaktualniany i nie poradził sobie z taty robakiem.

– Wiec nacisnęliśmy klawisz „Enter” i mama otrzymała komunikat: „Przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy”.

Data: 10.03.2020 22:32

Autor: xeerxees

#wirus #humor #polityka

Posłowie i senatorowie są w grupie ryzyka zarażeniem ze względu na wysoką średnią wieku, rekomenduję o zawieszenie prac sejmu. Może wirus zatrzyma podnoszenie podatków i szalone pomysły obniżania stóp procentowych przy szalejącej inflacji.

Data: 20.01.2020 18:40

Autor: ziemianin

#humor #prezydent #usa #RonaldaReagana #zarty

Kompilacja żartów Ronalda Reagana, które przeszły do historii i zdefiniowały jego prezydenturę w serii "Historia na Luzie".

O tym prezydencie USA można powiedzieć wiele. Można twierdzić, że unowocześnił ekonomię. Można powiedzieć, że obalił Związek Radziecki. Z wszystkim tym można dyskutować. Nie można mu odmówić jednak jednego. Potrafił pozyskać publikę. Właśnie za to został przez wielu ciepło zapamiętany.

Data: 05.10.2019 13:28

Autor: Deadlyo

Ależ mi się nudzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

W pracy dostaliśmy nowy system, który generuje nam chwilowe numery telefonu, oraz adresy mailowe.

Tak aby nam się pracowało łatwiej przy testach.

A, że lubię wkurwiać, to zakładam multikonta na wypoku i baituję moderację :D

Już mi 6 kont zablokowali, wrócę tam na nocnej, jak lebiegi będą spały i zaspamuję całe mirko

Póki co każde zbanowane konto wychodzi jako następne nowe.

Jestem rumunem v2 :D

#heheszki #humor #wykop

Data: 26.08.2019 22:04

Autor: Nieprzyjazny_Ziemniak

Powoli się uczę jak się lurkuje i zdobywa plusiki na tym portalu, to moja lista jak na razie, polećcie jakieś triki, jeśli znacie:

– nazywaj losowych ludzi zdzirami,

– neguj badania naukowe i statystykę,

– "przecież wiadomo, że to 'ustawione' badania" (w domyśle przez NICH?),

– odpowiadaj nie na temat.

Top 10 here I come (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#heheszki #humor #lurker

Data: 22.08.2019 01:25

Autor: Cpp17

Wybory idą, Onet aż się gotuje. Raptem okazuje się, że istnieje tylko PiS i Kaczyński. Tomek Lis też już wścieklizny dostał, Michnik uruchomił rezerwowych "dziennikarzy". Do większości konstytucyjnej brakuje jeszcze Wałęsy. xD #humor #polityka

Data: 05.08.2019 01:58

Autor: Monte

Muzułmańskie dziecko w Skandynawii pyta mamę: Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?. Mama: No więc tak, Ali… Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki… no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm. Ali: Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że tak jest? Mama: Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!

#heheszki #4konserwy #polityka #humor

[PODCAST+TXT] Mój stary to fanatyk Lispa

Data: 01.07.2019 23:57

Autor: siefca

randomseed.pl

Przeróbka znanej copy-pasty pt. „Mój stary to fanatyk wędkarstwa” w wersji dla programistów parających się kodowaniem w dialektach języka Lisp.

Mój stary to fanatyk Lispa. Pół mieszkania zaje###e nawiasami – najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi symbol czy lambdę i trzeba wyciągać Garbage Collectorem. W swoim 22-letnim życiu już z 10 razy byłem odśmiecany. Tydzień temu poszedłem na jakiś losowy hackaton, to hostessa z recepcji, jak mnie tylko zobaczyła, kazała odpalać mainframe’a, bo myślała, że znowu będę implementował kółko i krzyżyk w rachunku lambda z typami i bez wartości stałych. […] (więcej na stronie)

#podcast #fanatyk #pasty #pasta #Lisp #programowanie #humor

Data: 12.06.2019 19:39

Autor: dzin

Trochę irytować dzin, że muszę tutaj przypominać, że żartuję bo mi czasami na serio odpisujecie na żarty. Więcej poczucia humoru proszę. Nie będę Was straszył, że jak tego nie zrobicie to wrócę na wykop. Nigdy tam nie byłem. Ogólnie umieram przy 33 stopniach. Nie powiem Wam, że w ciężarówce na parkingu bo mnie zajebiecie za wyprzedzanie dwuminutowe innej ciężarówki xD Takie tam żarty ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tirynatory #zarty #humor #bekazwykopu #spocony #goroncz #drink #mokryrowek #slonce #jajkamokre

Tymański pochwalił się w mediach, że ma otwarty związek. Jego żona nic nie wie

Data: 01.06.2019 01:34

Autor: cytrynkaa97

aszdziennik.pl

AszDziennik, ale historia tym razem prawdziwa. Niestety, okazało się, że Maria Tymańska jest tak wyluzowana, bo do tej pory nie miała pojęcia o tym, że jej mąż ląduje w cudzych łóżkach. Po prostu Tymon zapomniał wspomnieć jej o tym, że postanowił zostać poliamorystą. Małżeństwo zakończone rozwodem

#polska #muzyka #logikarozowychpaskow #heheszki #humor #logikaniebieskichpaskow

Data: 21.05.2019 17:58

Autor: raptor

Spotykają się dwa zające: chudziutki i gruby.

– Coś taki chudy? – pyta gruby zając.

– Ech… Ożeniłem się z żyrafą – wyjaśnia chudy. – Seks mnie wykańcza: całuję w usta, biegnę ru*chać w cipkę. I tak raz za razem… Sił już brakuje.

– Cóż, nic ci nie poradzę, takie życie.

Po miesiącu znów się spotykają dwaj uszaci przyjaciele. Ale ten, co był chudy, opasły się zrobił, jak świnia.

– Rozwiodłeś się z żyrafą?! – pyta zając przy tuszy.

– Nie. Ale już nie biegam – r*cham tam, gdzie całuję.

#humor

Data: 12.05.2019 10:11

Autor: Starszyoborowy

Zwolennicy teorii o tym, że Ziemia jest płaska przybyli do Palermo na Sycylii na obrady. Tzw. płaskoziemcy w czasie sympozjum będą starali się udowodnić, że Biegun Północny jest w środku Ziemi, a astronauci to tak naprawdę aktorzy. Do miasta przyjechali na niedzielny zjazd płaskoziemcy z całych Włoch.

Trzeba zorganizować jako przeciwwagę zjazd wklęsłoziemców. Od dawna przecież wiadomo, że buty zdzierają się najbardziej na obcasach i czubkach ……

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-udowodnimy-wielkie-oszustwo-plaskoziemcy-obraduja-w-palermo,nId,2986288

#humor #plaskaziemia #teoriespiskowe

HIT! Róża Thun mówi dlaczego Słowacy po Euro przyjeżdżają na zakupy do Polski

Data: 11.05.2019 15:36

Autor: ranek1

kolik.pl

Obecna Europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Thun znów popisała się świetnymi przemyśleniami. Tym razem postanowiła odpowiedzieć na sugestie osób z Podhala, którzy zwracali jej uwagę na to, że waluta euro wcale nie jest taka dobra, ponieważ widzą jak teraz Słowacy po jej wprowadzeniu przyjeżdżają do Polski żeby robić zakupy.

#uniaeuropejska #euro #humor

Marynarka wojenna USA opatentowała „latający spodek”

Data: 05.05.2019 14:59

Autor: Starszyoborowy

defence24.pl

Pomysł amerykańskiej marynarki wojennej, z którym można się zapoznać w archiwum dokumentów patentowych, rzeczywiście może budzić zdziwienie. Amerykanie zastrzegli sobie bowiem konstrukcję statku powietrznego poruszającego się z „ekstremalnymi prędkościami” („extreme speeds”) wykorzystującego „urządzenie do redukcji masy bezwładnościowej, składającego się z wewnętrznej, wnękowej powierzchni rezonansowej, zewnętrznej powierzchni rezonansowej oraz nadajników fal elektromagnetycznych w paśmie mikrofal”.

#usa #humor