Data: 29.05.2020 20:52

Autor: gruby333

Bardzo lubię oglądać programy historyczne i ponieważ można tam zobaczyć, że ludzie nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach.

Pamiętam jak oglądałem film historyczny o ZSRR w czasach rządów Stalina. Mąż jednej z Rosjanek został aresztowany i oskarżony o spiskowanie przeciwko władzy. Kobieta uznała, że skoro został aresztowany to musiał być winny. Dopiero po latach zauważyła jak bardzo była ogłupiona przez system.

Inny przykład to młody niemiecki żołnierz który był już w niewoli pod koniec wojny ale gdy zobaczył dziwną chmurę to uznał, że to może być wunderwaffe. Po latach dotarło do niego jak bardzo był manipulowany.

Obserwuję społeczeństwo i widzę, że teraz ludzie również nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie i w nienormalnych czasach. Dodaję nieoprawne politycznie znaleziska aby to ludziom uświadomić.

Każda ideologia potrzebuje wroga i obiekt kultu.W ZSRR wrogiem był kułak a obiektem kultu był chłop i robotnik Obecnie obiektem kultu jest egzotyczny imigrant a wrogiem biały mężczyzna. Pomimo mnogości informacji w mediach ludzie nie zauważają jak bardzo są manipulowani.

Przykładem manipulacji mediów są ostatnie zamieszki w USA. Afroamerykanie popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych pomiędzy białymi i czarnymi chociaż stanowią 13 proc. ludności. Media nagłaśniają przypadki gdy to czarny był ofiarą a przypadki gdy ofiara jest biała nie są tak mocno nagłaśniane. Skutek to zamieszki wywołane przez Afroamerykanów chociaż sami popełniają 90 proc. przestępstw międzyrasowych.

https://www.bjs.gov/index.cfm?ty=pbdetail&iid=6686

Inny przykład to faworyzowanie niebiałych w dostępie do rynku pracy. Biali ludzie są tak zmanipulowani, że pozwalają aby dyskryminować ich ze względu na pochodzenie i nadal popierają ten system.

https://twitter.com/BBCNewsbeat/status/953602152311803905

W Wielkiej Brytanii poprawność polityczna spowodowała, że policja przymykała oko na przestępstwa grooming gangs ale ludzie nadal nie zauważają, że żyją w nienormalnym systemie

https://www.thetimes.co.uk/edition/news/police-chief-we-ignored-sex-abuse-of-children-hgrhc358v

#4konserwy #poprawnoscpolityczna #ciekawostkigrubego #honkhonk #bekazlewactwa

Data: 04.08.2019 12:13

Autor: drewniany

Zamieszki w Hongkong

https://m.youtube.com/watch?v=fDtM3dEJdHo

Hong Kong continues to roil with protests, entering a third month of social unrest sparked by the government’s now-shelved extradition bill. A day after thousands of civil servants embarrassed their employer by staging a rally in Central to urge it to address protesters’ demands, people are gathering on Saturday in the busy Kowloon shopping district of Mong Kok, where scenes of bitter violence erupted for days during the pro-democracy Occupy movement of 2014.

Police gave organisers last-minute approval for the march on Friday night, after ruling out their proposed route for public safety reasons. The march will now go through the residential neighbourhood of Tai Kok Tsui, adjacent to Mong Kok, rather than deep into the heart of the shopping centre.

The organisers’ demands remain the same as at other rallies, that the government look into alleged abuse of police power; completely withdraw the bill; exonerate all protesters arrested; implement universal suffrage; and stop calling the protests a riot. Police warn they will have zero tolerance for any violence, because of the march’s proximity to a busy shopping district.

#chiny #honkkong #honkhonk

Data: 14.07.2019 21:48

Autor: Immortal_Emperor

Polityczna poprawność dopadła Jamesa Bonda? Nowym 007 ma być czarnoskóra kobieta

Od rana brytyjskie tabloidy wałkują temat przecieków na temat tego, że w kolejnej odsłonie przygód Jamesa Bonda Daniela Craiga zastąpi jako 007 kobieta – i to czarnoskóra. Ale nie tylko tabloidy podjęły temat, bo pisze o sprawie nawet “The Independent” i amerykański “The New York Post”.

Informacja taka podana jest również w haśle na Wikipedii (Bond_25 ) oraz na IMDb – największej na świecie internetowej bazie danych na temat filmów i ludzi z nimi związanych.

Szpieg brytyjskiej Secret Intelligence Service (MI6) – protagonista w wielu powieściach i opowiadaniach autorstwa Iana Fleminga (a potem kasowych filmach) stał się przez dziesięciolecia synonimem męskości. Dzisiaj jednak powielana jest informacja, iż w scenariuszu do nowego filmu agent wycofał się ostatecznie ze służby pod koniec “Spectre” i żyje luksusowo na Jamajce. Na początku “Bonda nr 25” (jak mimo wszystko roboczo nazywana jest produkcja) ma być scena, rozgrywająca się w gmachu MI6 w Londynie, w której M mówi “Wejdź, 007 ” i wtedy kamera pokazuję Lashanę Lynch – brytyjską aktorkę, znaną chociażby z “Marvela”. Daniel Craig wystąpi jeszcze w tym odcinku jako James Bond, ale już jako były agent o kryptonimie 007.

Producentka serii Barbara Broccoli w październiku ub.r., gdy pojawiły się już takie plotki, stwierdziła że Bond nigdy nie będzie kobietą. Dzisiaj przypomina się tę wypowiedź i uważni komentatorzy zauważają, iż wyraźnie mówiła o Bondzie, nie o agencie 007.

Zródło

#kino #film #honkhonk #007 #bond

Data: 05.07.2019 16:53

Autor: Immortal_Emperor

Murzynka zagra Małą Syrenkę

Od pewnego czasu w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji na temat kolejnej produkcji live-action hollywoodzkiego giganta. Nadszedł zatem czas, abyśmy poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w główną rolę nowej wersji Małej Syrenki.

Jak podaje serwis Variety, w Arielkę wcieli się Halle Bailey.

Ta 19-letnia aktorka pojawiła się w filmie Ostatnie wakacje z 2006 roku. Po latach powróciła do aktorstwa, w serialu Grown-ish. Jak uważacie, podoła postawionej przed nią roli?

Zródło

Poniżej zdjęcie pokazujące jak powinna wyglądać aktorka do tej roli.

#film #kino #lewackalogika #honkhonk

Data: 13.06.2019 17:31

Autor: Bethesda_sucks

Jeśli ktoś liczył na to, że SJW w VTMB 2 nie będzie zbyt wyeksponowane to mogę uspokoić – będzie nawet gorzej. Wystarczy spojrzeć chociażby na rozkład przeciwników, patrząc na gameplay 2/3 z nich to baby, podczas gdy w VTMB jedyne kobiety, z którymi walczyliśmy to chiński ślimak, rozsiewająca HIV kurtyzana i psychicznie chore pacjentki w posiadłości Grouta. Poza tym w wywiadach nawet widać, że to nie Mitsoda gra pierwsze skrzypce, ale jakieś kolorowe baby.

Link do gifa

#gry #vtmb #crpg #paradox #bekazlewactwa #honkhonk