Funcjonariusz Straży Marszałkowskiej wysyłał groźby pod adresem Lubnauer

Data: 23.09.2019 14:30

Autor: Lipathor

wiadomosci.gazeta.pl

To funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej groził śmiercią posłance Nowoczesnej Katarzynie Lubnauer – ustaliło nieoficjalnie Radio Zet. W nocy z niedzieli na poniedziałek policja poinformowała posłankę, że ma nie wychodzić z pokoju w hotelu sejmowym, bo mężczyzna może być w pobliżu. Wkrótce został zatrzymany.

#polska #polityka #hejt

Owsiak skazany za hejt! Ciekawe czy poinformują o tym w TVN.

Data: 14.06.2019 20:45

Autor: psyfox

muremzaowsiakiem.pl

4 października 2014 roku Hejter z sercem na czole Jerzy Owsiak na portalu Kręcioła.tv zamieścił film, w którym pomówił blogera Piotra Wielguckiego ps. Matka Kurka o ukrywanie dochodów oraz określał go mianem „marginesu społecznego”. Wielgucki postanowi rozwiązać sprawę sądownie.

Jak uznał sąd, Hejter Owsiak naruszył dobra osobiste powoda, kierując pod jego adresem nieprawdziwe sformułowania. Sąd zobowiązał także Owsiaka do zamieszczenia przeprosin o następującej treści: „Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem Matka Kurka, za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go człowiekiem z marginesu społecznego, naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie www.kreciola.tv. Jerzy Owsiak”. Na zamieszczenie przeprosin twórca WOŚP ma 7 dni. #hejt