Data: 20.07.2020 18:22

Autor: nuubeczek

To już wiadomo czemu pełowcy uciekli na ukraine, myśleli że tam będa nietykalni z korupcją, a tu wszedł trochę bardziej odpowiedzialny premier i zaczał ścigać to towarzystwo xD

Wstyd na całą europe, że takie tałatajstwo pochodzi z Polski, specjalnie na Ukraine pojechali myśleli że tam takie gówno co w Polsce odwalali przejdzie a tu zonk. Ta partia i całe towarzystwo jest skompromitowane, a najgorsze że nas Polaków również kompromitują.

#heheszkipolityczne #polityka #4konserwy

Data: 02.07.2020 03:12

Autor: 12358

Łoo Paanie… Giertych listy do Was pisze :) jak się komuś nie chce czytać, to w skrócie:

  1. Jestem z Wami choć się różnimy.

  2. PiS was zniszczy, wszyscy wylądujecie w pierdlu.

  3. Choć totalnie się nie zgadzacie z Trzaskowskim to i tak na niego zagłosujcie (patrz punkt 2)

  4. Coś jeszcze o morzu, statku, kapitanie tego statku (dobrze by było gdyby kapitanem statku na którym płyniecie, był wasz wróg)

Całość: https://m.facebook.com/215392231834473/posts/4256939837679672?sfns=mo&amp%3Bamp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3B_fb_noscript=1 #giertych #wyboryprezydenckie2020 #heheszkipolityczne

Data: 02.07.2020 01:21

Autor: aborygo

Kiedy Konfederaci przyszli odebrać prawa wyborcze kobietom, milczałem,

nie byłem kobietą.

Kiedy odebrali je opozycji, milczałem,

nie byłem opozycją.

Kiedy odebrali je, biednym, milczałem,

nie byłem biedny.

Kiedy odebrali je budżetówce, milczałem,

nie byłem z budżetówki.

Kiedy przyszli odebrać je mi, zbiłem z nimi piąteczkę, bo jestem rojalistą a nie jakąś parówą, która wierzy, że demokratyczny cyrk się sprawdza.

#heheszkipolityczne #4konserwy #myslkonserwatywna #konfederacja

Zwolennikom Dudy posłanka PO chciała wyłączyć głośnik. Przypadkowo dostała w twarz [WIDEO]

Data: 26.06.2020 10:12

Autor: Winstrol

wprawo.pl

Podczas jednego ze spotkań pojawiła się grupa przeciwników prezydenta Warszawy, jawnie wspierająca kandydaturę Andrzeja Dudy. Nie spodobało się to posłance Platformy Obywatelskiej Agnieszce Pomaskiej, która przeciwnikom „ambasadora LGBT” próbowała wyłączyć głośnik. Przez przypadek dostała po twarzy…

Dobre wideo (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszkipolityczne

Data: 24.06.2020 15:55

Autor: aborygo

Etymologia nazwisk kandydatów na Prezydenta RP 2020

Biedroń – nazwisko złożone z członów „bieda” i „ronić”, pochodzi od ronienia łez nad losem biednych. Łzy mogą być krokodyle, ale i tak popłyną, bo jak są biedni, to nie jest fajnie. A ma być fajnie.

Bosak – bez odzienia na stopie. Na bosaka się chodzi przez świat i głosuje, jak twierdzi znany podróżnik Wojciech Cejrowski.

Duda – etymologia nie jest do końca jasna, językoznawcy wskazują na dwa możliwe źródła. Jedną możliwością jest pochodzenie od instrumentu muzycznego, który jest dmuchany i gra, co mu się każe. Inni wskazują na powiedzonko: „Jak się nie obrócisz, zawsze Duda z przodu”.

Hołownia – skrócona wersja „chochołownia” pochodzącego od chochołów, w które walą zazwyczaj jego przeciwnicy. Nie jest to jednak wynik ich bezpośredniej niemerytoryczności tylko tego, że sam kandydat robi wszystko, żeby nie deklarować się jasno w niemal żadnej sprawie.

Jakubiak – rewanżysta, por. „Jakubiak Bogu, tak Bóg Kubie”. Nazwisko pochodzi od tego, że w zemście za homofobiczne wypowiedzi kandydata jego przeciwnicy dali mu zarobić, kupując jego produkty celem ich publicznego zniszczenia.

Kosiniak-Kamysz – kandydat przestrzegający, że każdy znajdzie w końcu zbyt trudnego dla siebie przeciwnika; przestroga zawarta jest w powiedzeniu „trafiła Kosiniak na Kamysz”.

Piotrowski – od Piotra, pierwszego biskupa Rzymu, papieża i najwyższego hierarchy religii, która mówi, że pierwsi będą ostatnimi. Kandydat wygra wybory, zdobywając najmniej głosów.

Tanajno – spolszczona, fonetyczna wersja angielskiego ciągu liczb 2-9-0 (two-nine-oh). Poszczególne liczby oznaczają po kolei: liczbę kandydatów tak samo dobrych jak on lub lepszych, liczbę kandydatów gorszych oraz procentową szansę zwycięstwa w wyborach.

Trzaskowski – nazwisko dźwiękonaśladowcze pochodzące od odgłosów pisowskich odbytów wywoływanych samym istnieniem i aktywnością przedwyborczą kandydata.

Witkowski Waldemar Włodzimierz – kandydat o nazwisku bez samodzielnej etymologii, inicjały wskazują na wyjątkową biegłość w Internecie.

Żółtek – kolokwialne określenie nacechowane pogardą maskującą zazdrość, pochodzi od programu kandydata, realizacja którego przyspieszyłaby wzrost gospodarczy kraju do poziomu co najmniej azjatyckich tygrysów.

#heheszkipolityczne #wybory #wyboryprezydenckie2020 #nazwiska

Data: 07.05.2020 08:17

Autor: lisq

#polityka

to już nie są kurła #heheszkipolityczne

"Na dobranoc powiem tak: nie ma z tej matni dobrego wyjścia. I w pełni zgodnego z prawem, bo nawet wariant ze stanem nadzwyczajnym może stworzyć problemy. Taką mamy do bani konstytucję. To natomiast, co uzgodnili panowie J., opiera się na bardzo ostrej prawnej jeździe po bandzie" – uważa publicysta Łukasz Warzecha.

https://twitter.com/lkwarzecha/status/1258157933394825216

Data: 28.11.2019 19:57

Autor: LadacznicoOdporny

Podczas wizyty w Anglii prezydent Andrzej Duda został zaproszony na herbatę do Królowej.

Kiedy rozmawiali zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy?

Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi.

– Jak Wasza Wysokość rozpoznaje, że są inteligentni? – spytał Andrzej Duda.

– Cóż, po prostu zadaje im odpowiednie pytania – odpowiedziała Królowa – pozwól, że zademonstruję.

W tym momencie Królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Theresy May:

– Pani premier, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pani matka ma dziecko i pani ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pani bratem ani siostrą – kto to jest?

– Oczywiście to ja nim jestem.

– Doskonale – odpowiada Królowa – dziękuję bardzo i dobranoc.

Odkłada słuchawkę i mówi:

– Czy teraz już pan rozumie, panie prezydencie?

– Tak. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób!

Po powrocie do Warszawy Duda decyduje poddać testowi premiera – Mateusza Morawieckiego.

Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta:

– Mateusz, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok?

– Ależ oczywiście, nie krepuj się, jestem gotów.

– Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą – kto to jest?

Morawiecki chrząka, kaszle i w końcu odpowiada:

– Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią?

Duda zgadza się i Morawiecki wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie.

W końcu, w akcie desperacji, Morawiecki dzwoni do Korwin-Mikkego i przedstawia mu problem:

– Niech pan posłucha, jak to może być: Pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą – kto to jest?

Mikke odpowiada bez zastanowienia:

– To ja, oczywiście.

Uradowany Morawiecki wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Dudę i krzyczy:

– Mam, mam! Wiem kto to jest! To Janusz Korwin Mikke!!!

Na co Andrzej Duda robiąc zdegustowaną minę:

– Źle idioto! To Theresa May

#heheszki #duda #korwin #morawiecki #bekazpisu #heheszkipolityczne

Data: 26.11.2019 09:13

Autor: Lukmar

Lepsze niż latarnik wyborczy:

Polskie partie polityczne jako polscy raperzy.

PiS

Peja – Wyrósł na buncie przeciwko systemowi. Kontrowersyjny i wulgarny. Podburzył tłum do ataku na typa, który pokazał mu 🖕🏼. W beefach czuł się jak ryba w wodzie. Zwrócił przeciwko sobie większość sceny. Próbuje odnaleźć się na nowych patentach, które wcześniej krytykował.

PO

TEDE – Wciąż nie może przeboleć porażki, która miała miejsce 10 lat temu. Znalazł jeden patent, na którym nagrywa każdą płytę. Większość dawnych współpracowników ma o nim złe zdanie, obraża tych, którzy mu się sprzeciwiają. Słabo wypada podczas konfrontacji.

Razem

donGURALesko – Nagrywa śmieszkowy mixtape o imprezowaniu, paleniu i piciu, a następnie wydaje poważną płytę, na której rapuje o książkach, filozofii, równości. Potrzebujesz kapitału kulturowego, żeby ogarnąć tytuły utworów i metafory.

SLD

Pezet – Na scenie praktycznie od zawsze. Zniknął na jakiś czas po nagraniu słabszych albumów. Poszedł w komercję, ale starał się być uliczny. Powrócił z dobrym materiałem.

PSL

Borixon – Mało kto słucha na poważnie. Dobrze się czuje w dużych grupach i wypada w nich lepiej niż solowo. Ciężko zliczyć projekty, w których brał udział.

Kukiz'15

Chada – Kwadratowe flow, słabe teksty, dużo przemocy i wulgaryzmów ale umiał się sprzedać. Niby nikt go nie słuchał a i tak wszyscy znają teksty na pamięć. Najlepsze zwrotki dawał gościnnie, a w beefie pokonał go Doniu.

Nowoczesna

Taco Hemingway – Wielkomiejski i nowobogacki. Słuchają głównie nastolatki, klasa średnia i ci, dla których hip hop jest zbyt wulgarny. Śpiewa, że lata na zakupy do Londynu.

Konfederacja

Paluch – Narzeka na wszystko i wszystkich. Wymyślił sobie, że będzie stał na straży wyimaginowanej "prawdziwości" rapu. Każda płyta o tym samym, słaba technika ale dobrze się sprzedaje.

Wiosna

Mezo – Dobrze zaczął, jego hity śpiewali wszyscy. Później poszedł w pop, dziś wspomina się go tylko z nutą rozbawienia i zażenowania na ustach.

Solidarna Polska

Popek – Kiepski warsztat, kiepskie teksty, dużo energii i pomysłów. Znany głównie ze swojego kontrowersyjnego wyglądu i zachowania.

Porozumienie

Eldo – Chciałbyć inteligencką twarzą rapu został memem znanym z najsłabszego freestyle'u w polskiej rap grze.

Liroy

Piotr Liroy Marzec

#pasta #heheszkipolityczne

Data: 14.10.2019 09:34

Autor: Nietzsche

"Już widzę, oczyma wyobraźni, Korwina na mównicy sejmowej, który wyzywa wszystkich od złodziei i komuchów, następnie wyłączają mu mikrofon, a Bosak podaje mu megafon. Potem wchodzi straż marszałkowska, a Braun kładzie się krzyżem na ziemi przed mównicą"

#heheszkipolityczne

Data: 10.10.2019 11:15

Autor: Lukmar

Jedyna słuszna analiza przedwyborcza z fp Make Life Harder. Co wybory przy tym kisnę. Humorystycznie i nawet całkiem trafnie. A, i pamiętajcie że to pasta także podchodzimy z dystansem.

#heheszki #pasta #heheszkipolityczne #wybory2019

PLATFORMA OBYWATELSKA

Kiedyś partia, której politycy jako pierwsi nosili garnitury we właściwym rozmiarze i używali nici dentystycznej. Dziś wypożyczalnia płyt DVD “Wojtek” na twoim osiedlu. Niby spoko, ale ilekroć przechodzisz obok, to zastanawiasz się, jakim cudem to się jeszcze kręci.

Kiedy Platforma rządziła, to jej systemowy, wielowarstwowy i kompleksowy program dało się zamknąć w 5 słowach: “Nie dopuścić PIS-u do władzy”. A jako że to w poprzednich wyborach nie zadziałało, to po 4 latach w opozycji Platforma wraca z zupełnie nowym, odświeżonym programem, który można zamknąć w 4 słowach: “Odsunąć PiS od władzy”. Przeciętny poseł Platformy na pytanie, jak zreformować służbę zdrowia odpowiada: Jarosław Kaczyński ma 168 cm wzrostu. A na pytanie o smog i miks energetyczny odpowiada: Jarosław Kaczyński nie ma prawa jazdy. Od kiedy okazało się, że Tusk woli chodzić na kawę z Merkel i Macronem niż ze Schetyną przetykać kible w siedzibie Platformy, to cały ciężar kampanii spadł na Tomasza Lisa, który nie dość, że po nocach rozwiesza plakaty PO na Wilanowie, to jeszcze w dzień musi udawać, że jest dziennikarzem.

DLA KOGO: W życiu ci się udało. Kiedy Balcerowicz likwidował PGR-y, ty zakładałeś pierwszą firmę. Kiedy rolnicy wysypywali zboże na ulice, ty pierwszy raz byłeś w Austrii na nartach. Kiedy strajkowały pielęgniarki, ty kupowałeś sobie pierwszego mercedesa s klasę z firankami. Nigdy nie rozumiałeś, dlaczego ludzie tak narzekają, skoro wystarczy po prostu bardzo dobrze zarabiać, żeby żyć na odpowiednim poziomie. Bardziej niż butelkę wytrawnego, dobrze schłodzonego Rieslinga cenisz sobie tylko dobry żart ze Smoleńska. Kiedy spędzasz wakacje w Prowansji i słyszysz, jak grupka Francuzów śmieje się z Polaków zbierających winogrona za marne 10 euro za h, to chętnie się przyłączasz i śmiejesz się najgłośniej ze wszystkich.

PLUSY, jeśli Platforma wygra wybory: Nareszcie będzie tak jak kiedyś.

MINUSY: Niestety będzie tak jak kiedyś.

.

KONFEDERACJA

Neofaszystowskie power rangers: Janusz “Hitler nie wiedział o holokauście” Korwin-Mikke, Grzegorz “Czy Yoda z Gwiezdnych Wojen był Żydem?” Braun i Robert “Nie obrażę się za nazywanie mnie faszystą” Winnicki. Podobno aby otworzyły się wrota do innego wymiaru, zabrakło tylko Maxa Kolonko i Wojtka Cejrowskiego. W Konfederacji jak w każdym porządnym boysbandzie dochodzi do ścierania się osobowości i z zespołu odeszli już Piotr Liroy “Uap babeluba uap bem boo” Marzec i Kaja “In vitro to morderstwo” Godek. Politolodzy przewidują, że w tym tempie przed niedzielnym głosowaniem partia zdąży się podzielić na sześć osobnych komitetów, a każdy z nich będzie miał po dwóch liderów i trzech przewodniczących.

Konfederacja to wypadkowa fantazji zbuntowanego czternastolatka i memów z wykopu. W skrócie chodzi o to, że kobiety mają małe mózgi, homoseksualizm równa się pedofilia, pasy bezpieczeństwa w samochodzie są złe, a jedyna różnica między Unią Europejską a Trzecią Rzeszą jest taka, że w Trzeciej Rzeszy były niższe podatki i w ogóle jak się nad tym zastanowić, to biali mężczyźni są najbardziej dyskryminowaną po katolikach grupą społeczną w Polsce.

DLA KOGO: Wiedzę o świecie czerpiesz z youtube’a, na którym spędzasz 20 godzin dziennie. Twoja przygoda z polityką zaczęła się, kiedy chciałeś odpocząć od gameplayów z Fortnite’a i trafiłeś na filmik, w którym Korwin masakrował lewaka. Co prawda 4 lata temu skończyłeś podstawówkę, ale czujesz, że w tym kraju naprawdę potrzebna jest rewolucja. Od kiedy zacząłeś wrzucać cytaty z manifestu Breivika na fejsa, znajomi przestali zapraszać cię na urodziny, co tylko utwierdziło cię w przekonaniu, że jesteś ostatnim wojownikiem o wolność słowa w twojej klasie.

PLUSY, jeśli Konfederacja wygra wybory: Ciekawa i niekonwencjonalna polityka zagraniczna.

MINUSY: Wzrost cen żywności po wejściu do strefy rubla.

.

LEWICA RAZEM

Czyli Adrian “Nigdy razem z SLD” Zandberg, Robert “Nigdy razem z SLD” Biedroń i SLD. Dzięki takiej konfiguracji już kompletnie nie wiesz, na kogo głosujesz. Spektrum ideologiczne tego tworu jest tak szerokie, że ciężko je zamknąć w jednym zdaniu, dlatego po kolei:

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Gdyby lewicowa wrażliwość SLD miała być jakimś obiektem penitencjarnym, byłaby tajnym więzieniem CIA. A gdyby miała być jakąś osobą, byłaby Magdaleną Ogórek, która niby jest lewicowa, niby zdelegalizować kościół, ale w sumie jak się nad tym zastanowić, to może wystartować z listy PiS-u, poprowadzić program z Ziemkiewiczem, a nawet mszę. Nowy wiatr w żagle Sojuszu dał Włodzimierz Czarzasty, o którym mówi się, że takiej kombinacji mocnej wątroby z dobrą opalenizną nie widziano na lewicy od czasu młodego Kwaśniewskiego.

DLA KOGO: Dla sytej, odkarmionej klasy średniej, która za młodu spełniała się w PZPR, a na starość lewicowe ideały realizuje w swoim suvie z 6 litrowym silnikiem w dieslu, w którym w trosce o środowisko zawsze włącza tryb eko.

PLUSY, jeśli SLD wygra wybory: W polskich placówkach dyplomatycznych znów zacznie się serwować dobre whisky.

MINUSY: Virtuti Militari dla Jerzego Urbana.

.

WIOSNA

W skrócie chodzi o to, żeby Polska stała się bogata bezpieczna, stabilna i była świetnym miejscem do mieszkania dla kolejnych pokoleń. Aż trudno uwierzyć, że Robert Biedroń planuje to wszystko zrobić przy pomocy uśmiechu. Odkąd Wiosna zdobyła 6,6% głosów w wyborach do europarlamentu i ogłosiła się trzecią siłą polityczną w Polsce, nie przestaje kroczyć od sukcesu do sukcesu. Najpierw udana sesja zdjęciowa Roberta Biedronia dla magazynu Logo, potem udana sesja zdjęciowa dla Gali, a na koniec udana sesja zdjęciowa dla Wysokich Obcasów.

DLA KOGO: Dla ludzi, którzy ponad ideologie, programy polityczne czy niuanse systemów podatkowych cenią sobie szczery uśmiech i pozytywne wibracje.

PLUSY, jeśli WIOSNA wygra wybory: Sympatyczny artykuł o Polsce w Vanity Fair.

MINUSY: W połowie kadencji wszyscy mielibyśmy zajady od uśmiechania się.

.

RAZEM

Ideologicznie coś pomiędzy car-sharingiem a Komunistyczną Partią Chin. Bliżej im do klubu książki niż partii politycznej, więc chętniej niż o twarzy Schetyny mówią o progresywnym systemie podatkowym, a bardziej niż garsonka Szydło interesują ich warunki pracy w służbie zdrowia. Nic więc dziwnego, że kompletnie nie wpisują się w aktualny dyskurs polityczny i poparcie dla nich waha się między “Nie no, stary, to jest zmarnowany głos” a 1,1%. Jedyną osobą z Razem, która pojawia się w mediach, jest Adrian Zandberg. Z początku wszyscy myśleli, że to dlatego, że tylko Adrian nie jąka się przed kamerą, ale prawda okazała się o wiele bardziej skomplikowana: po prostu jako jedyny w całej partii ma koszulę z kołnierzykiem i żelazko na chacie.

W skrócie: segregowanie śmieci, komunikacja miejska, smog, drip coffee, prawa zwierząt, gilotyny, Puszcza Białowieska, hummus, likwidacja śmieciówek, łagry, stojaki na rowery.

DLA KOGO: Słyniesz z tego, że na imprezach cytujesz z pamięci całe paragrafy z ustawy o samorządach terytorialnych i wszystkich znajomych, którzy po skrócie LGBT zapominają dodać “+”, stawiasz w jednym szeregu z Benito Mussolinim.

PLUSY, jeśli RAZEM wygra wybory: Nowa ścieżka rowerowa u ciebie pod domem.

MINUSY: Kara czterech lat więzienia za parkowanie furą na nowej ścieżce rowerowej u ciebie pod domem.

.

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE I KUKIZ ‘15

Najbardziej ambitny crossover od czasu Avengersów. PSL – partia w polskim sejmie nieprzerwanie od 1918 roku. Do tej pory byli w kolacji z Piłsudskim, ze Stalinem, z Gierkiem, z Suchocką, z Millerem i z Tuskiem. Podobno mało kto wie, ale rozwinięciem skrótu PSL jest słowo “koryto”. Dlatego w tej sytuacji jedynym naturalnym koalicjantem mógł zostać Paweł “PSL to zorganizowana grupa przestępcza” Kukiz. O co chodzi w tej kolacji, naprawdę ciężko powiedzieć. Coś że chłopi, wieś i dopłaty, ale też że jebać system. Czyli w skrócie: klepnąć te 5% w wyborach, przytulić subwencję i przez następne 4 lata świecić ryjem u Moniki Olejnik.

DLA KOGO: Też ciężko powiedzieć. Z jednej strony jesteś rolnikiem, który w kuchni obok krzyżyka i Matki Boskiej ma zdjęcie Waldemara Pawlaka w polonezie. Z drugiej strony lubisz sobie bez powodu przywalić z całej siły ręką w ścianę. Spośród form korupcji najbardziej cenisz sobie nepotyzm, a to, co najbardziej wkurwia cię w tym kraju, to pieprzony nepotyzm. Podsumowując: idealna lista dla ludzi, dla których ulubionym stanem psychologicznym jest dysonans poznawczy.

PLUSY, jeśli PSL z KUKIZEM wygrają wybory: Stołek dla każdego Polaka w radzie nadzorczej jakiejś spółki skarbu państwa.

MINUSY: Istnieje poważne ryzyko, że Paweł Kukiz próbowałby rozwiązać problem globalnego ocieplania siłując się na rękę z Gretą Thunberg.

.

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gdyby PIS miał być jakąś usługą, byłby ekipą remontową, która robi ci przemeblowanie w mieszkaniu przy użyciu walca drogowego. I na twoje nieśmiałe pytania, czy ten walec jest aby niezbędny i czy przypadkiem nie uszkodzi stolika kawowego w salonie – odpowiada, żebyś się, kurwa, nie interesował i rzuca ci w twarz pięć stów w bilonie. I później niby słyszysz jakieś dziwne dźwięki dobiegające z drugiego pokoju, ale jesteś zbyt zajęty wygrzebywaniem monet spod lodówki, żeby pójść sprawdzić. Co prawda opozycja krzyczy, że Trybunał, że TVP, że loty Kuchcińskiego, że burdele prezesa NIK-u, ale PiS dyplomatycznie rozbraja wszystkie zarzuty, odpowiadając, że ma to w dupie. W PiS-ie liczą się trzy rzeczy: zdanie Jarosława Kaczyńskiego, opinie Jarosława Kaczyńskiego i spostrzeżenia Jarosława Kaczyńskiego. Politolodzy uważają, że to zbytnie uproszczenie i twierdzą, że jest jeszcze czwarta rzecz: punkt widzenia Jarosława Kaczyńskiego. Co prawda, Joachim Brudziński twierdzi, że podczas ostatniej konwencji PiS-u to on wybierał kolor serwetek i jakie będzie ciasto, ale w obliczu doniesień jakoby sam Brudziński był po prostu luźnym skojarzeniem w głowie Jarosława Kaczyńskiego nie ma to żadnego znaczenia. Krytycy zarzucają PiS-owi nieodpowiedzialny romans ze skrajną prawicą i rozbudzanie nienawistnych nastrojów bez liczenia się z konsekwencjami, ale PiS uspokaja, że ma to w dupie.

DLA KOGO: Cenisz porządek i lubisz w niedzielę założyć sweter. Nic nie sprawia ci większej przyjemności niż grabienie liści, czytanie encyklik Jana Pawła II o miłosierdziu i jebanie zboczeńców z LGBT na fejsie. Niby wiesz, że tęcza po deszczu jest niegroźna, ale zawsze na wszelki wypadek zamykasz dzieci w piwnicy, żeby się nie zaraziły. Co prawda nigdy nie widziałeś żadnego muzułmanina na żywo, ale cieszysz się, że PiS w końcu robi z tym porządek.

PLUSY, jeśli PiS wygra wybory: Polska będzie kontynuowała proces wstawania z kolan.

MINUSY: Tak mocno wstaniemy z kolan, że nawet nie zauważymy, kiedy oderwiemy się od ziemi i lewitując w kosmosie zderzymy się z kometą Halleya.

Data: 02.09.2019 00:53

Autor: Macer

Lureczki, Takie pytabko: gdyvy ktoregos dnia usa postanowilo miec rosje za sojusznika przeciw chinom i w zamian za to zaoferowali putinowi oddanie mu polski z powrotem w strefe wplywow, jak dlugo zajeloby polskojezycznym mediom przekonanie Narodu, ze to sluszna i prawidlowa droga, a ruski twoj brat, biorac pod uwage, ze jeszcze w 2010 i nieco pozniej niechec do rosji byla traktowana jako pisiorskie oszolomstwo, a dzis 70% polakow uwaza ruskich za najwiekszego wroga? #polityka #heheszkipolityczne

Data: 22.05.2019 16:37

Autor: FiligranowyGucio

Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem-Fb

Czasem dostaję różne trudne pytania, na przykład: ,,Jak żyć?" lub ,,Co począć?". Najtrudniejsze jednak brzmi: ,,Na kogo zagłosować…?"

Odpowiadam wtedy zgodnie ze swoim sumieniem, że nie potrafię jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć, i że nie ma takiej partii czy ugrupowania, które mógłbym komuś polecić bez obawy, że za pół roku będę się musiał tego wstydzić. Przykro mi. Wiem, że jest wiele osób, dla których ten wybór jest banalnie łatwy, zazdroszczę im, ja nie mam jedynie problemu ze wskazaniem partii na które NIE głosować, a o które mi chodzi to wie każdy kto śledzi mój profil.

Ale dziś mnie olśniło. Zgubiłem już wszelkie opory. Zobaczyłem zdjęcia z konwencji Biedronia i będę głosował na ,,Wiosnę".

Oczywiście, możemy godzinami analizować programy poszczególnych partii, ważyć argumenty, kierować się wartościami patriotycznymi lub liberalnymi, przepuszczać obietnice polityków przez filtry ekonomiczne i światopoglądowe, decydować czy wolimy awanturniczych ale prawdomównych konserwatystów, czy uśmiechniętych ale zakłamanych zdrajców i agentów obcych państw.

I nagle dotarło do mnie, że to wszystko tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Zobaczyłem zdjęcie wielkiego Franza Timmermansa, łapiącego wyborców na hotdogi, i zrozumiałem, że to TEGO właśnie szukam. Że tego podświadomie szuka każdy Polak.

Kawałka parówy w bułce, polanej sosem.

Czyż w końcu nie o to w życiu chodzi, żeby zapchać kichę…? Nawpierdalać się, beknąć, pierdnąć i jebnąć w kimę? Czy nie to jest istotą bytu…? Esencją egzystencji…?

Czy nie do tego właśnie zostaliśmy powołani przez Stwórcę…?

Przyjechał pańcio z Unii, założył rękawiczki i nakarmił głodnych Polaczków kawałkiem zmielonego mięcha. A do tego pięknie się z Robertem uśmiechali.

Głupi eurosceptycy i tak powiedzą, że to za mało…

A rękawiczki założył żeby go głodna Polska nie ugryzła podczas karmienia.

#heheszkipolityczne #wybory

Data: 19.05.2019 16:36

Autor: Jezus

PiS obiecuje nowy plus, 500 plus dla wszystkich dorosłych niepełnosprawnych. Mnie tylko przeraża, że wszystko kręci się w czasie kampanii do EU parlamentu. Jak przyjdą jesienne wybory, PiS dostanie socjalnej sraczki i co tydzień będzie nowy plus wprowadzać. Lepiej już to nazwać 50tką Kaczyńskiego lub "miesięcznicą wodza" xD

#heheszkipolityczne #polityka

Data: 04.05.2019 11:05

Autor: FiligranowyGucio

Znalezione na Fb-Lemingopedia

"Zostań z nami" prawie, jak Papież. Orędzie też wspaniałe: "Powiadam Wam, szanujcie się i wierzcie w konstytucję." Płakałem, jak dziecko, tuląc do klatki piersiowej flagę unii europejskiej, a żona, głaskając mnie po głowie, nuciła odę do radości.

#heheszkipolityczne

Opozycja jebanana

Data: 30.04.2019 10:45

Autor: solo1979

youtube.com

Ziemkiewicz & Otoka-Frąckiewicz: czy opozycja #zjebanana?

"- Chyba zgodzimy się co do tego, że PiS może podnosić podatki, może mianować cymbałów na różne stanowiska po linii partyjnej, może to i tamto zawalać, może robić elektryczne samochodziki, jakieś gierkowskie hucpy itd., i to wszystko nie ma znaczenia, dopóki ma taką opozycję… – podkreślił na wstępie Rafał Ziemkiewicz."

#heheszkipolityczne

Data: 11.04.2019 08:44

Autor: Macer

jak według was może skonczyć sie panowanie pisu?

a.) wyjdą kolejne taśmy i przegraja wybory jak kazdy poprzedni rząd;

b.) zostaną obaleni przez wewnetrzny zamach stanu;

c.) będą rzadzic az polska zostanie zlikwidowana przez wcielenie do IV Rzeszy (UE);

d.) powstanie merytoryczna opozycja ktora ich zaora;

e.) kaczynski umrze i reszta sie pokloci;

f.) przegną w końcu pałę i zostana obaleni przez przyjacielską interwencję wojskowa z zachodu;

g.) rosja nas zaanektuje i ponabija ich na pale.

zapraszam do glosowania jak rowniez wymyslania wlasnych scenariuszy.

#polityka #heheszkipolityczne #bekazpisu

Data: 09.04.2019 17:53

Autor: Macer

wyobrazacie sobie jakby holokaust odbywal sie dzisiaj? kazdy niemiec by mial komorke z aparatem i robil sobie słitfocie na tle komor gazowych z zydami, na twiterze bylyby ciągłe wyrazy oburzenia i posty z ludzmi w obozowych pizamach o smutnch oczach nawolujące do reagowania jak sie widzi przemoc, oznaczanie hansów i johannów w postach "ale pieknie rozstrzelalismy te polską wioske chlopaki dobra robota". facebook by banowal konta partyzantow AK za szerzenie nienawisci i terroryzm wobec rasy panów, na krautchanie powstawalyby setki smiesznych obrazkow do baitowania allianckich internautow. neuropa chwalilaby Adolfa za wprowadzanie nowoczesnych idei do polski i wysmiewala szurów piszacych teorie spiskowe o jakichs obozach koncentracyjnych, wysmiewala akowcow jako nacjozjebow oraz nieironicznie bronila stalina mowiacego o ucieczce polskich oficerow do chin. do tego wysmiewanoby antynaukowych debili probujacych kontestowac ladnie przedstawioną i przekonującą teorie o rasowej wyzszosci niemcow nad reszta swiata.

#historia #heheszki #czarnyhumor #heheszkipolityczne

Superwizjer TVN oskarżany o manipulowanie w swoim reportażu o manipulacji

Data: 01.04.2019 16:34

Autor: FiligranowyGucio

sejmlog.pl

Via-Nagroda Złotego Goebbelsa Fb

Gdyby fakt, że TVN robi reportaż obnażający manipulacje, nie był wystarczająco absurdalny, to dorzućmy dwa słowa o tym, czego każdy się spodziewał.

Fakenewsy, clickbaity i manipulacje to szeroko rozumiana prawica, która posiada armię opłacanych trolli i atakuje uchodźców, Unię, Platformę Obywatelską i stację TVN. Jeśli nie macie czasu oglądać całego materiału, to właśnie go streściliśmy.

TVN został też oskarżony przez dziennikarza "Polityki" o podebranie całego tematu i pominięcie niewygodnych wątków. Odchodząc nieco od tego sporu, obejrzeliśmy ich dzieło. Jest gorzej, niż można było przypuszczać. W reportażu pojawia się też znana wam Lemingopedia, której wątek urywa się bez wyjaśnienia, sugerując, że to część wielkiego układu, chociaż jej admin nigdy nie zgodził się na żadne przejęcie. Za materiał odpowiada… Bertold Kittel. Ta informacja niektórym wystarczy. Więcej w artykule.

PS. Surówka z leśnych nazistów już się odnalazła?

Wałęsa w kosmosie

Data: 30.03.2019 18:11

Autor: piotre94

youtube.com

Skarb narodowy, alfa, omega i gamma polskiej polityki, wyrusza w samotną misję, by uratować ziemię przed inwazją z kosmosu. Sprawa jest najwyższej wagi, więc wymaga odpowiedniego człowieka.

Data: 26.03.2019 19:08

Autor: mosiek

Tak w ogóle to uważam, że…

HeheszkiPolityczne jest hashem który nie powinien istnieć.

Bo polityka obecnie to same heheszki.

Albo po prostu żal.

Także sama Polityka powinna wystarczyć.

Oczywiście żarcik.

Latający Cyrk €uro-Parlamentona [odc. 2]

Data: 25.03.2019 19:10

Autor: piotre94

youtube.com

W drugim odcinku tym razem coś z sali plenarnej. Rekordowy z wyłapanych dotąd błędów w szacowaniu wyników niezawodną metodą „na oko przewodniczącego” — poprawka niby upada, a po sprawdzeniu przechodzi… 588:69…