Data: 01.06.2019 06:43

Autor: Beowulf

Czerwiec 2024.

W zatęchłych kanałach ciepłowniczych, gdzieś pod ulicami Warszawy, rozległo się miarowe, metaliczne stukanie. Wszyscy z oddziału, w skupieniu odliczali… siedem, osiem, dziewięć. Potem trzy sekundy ciszy i jeszcze dwa miarowe kling, kling. To było umówione hasło. Odetchnęli z ulgą. To ktoś ze zrzutów, z samej Brukseli. Kierwiński, jako że dowódca, do tego najsilniejszy, ze stęknięciem ciężarowca, szarpnął żeliwną pokrywę. Do kanału wpadło powietrze przesycone spalonym prochem. Znów bojówki PIS, z Kibolami i Narodowcami, dokonywały czystek KODeinowców, bezpośrednio na ulicy. Już chciał się rzucić do walki, ale zacisnął tylko z wściekłości pięści. Wiedział, że musi być odpowiedzialny. Obiecał to przecież Schetynie, jak ten udawał się na ostatnią akcję pod Belweder, z której nigdy nie powrócił. Kierwa szybko jednak przywołał się do porządku. Partyzantka to nie zabawa! Uniósł właz i powoli by nie ściągnąć skanerów MPWiKu, przeczesujących kanały w poszukiwaniu rebeliantów, odłożył go na stary pamiętający, chyba jeszcze 80 rok, styropian. Potem, dla bezpieczeństwa, ale bardziej z ciekawości, kogo przysłali z Centrali, stanął w wejściu wpatrując się w czeluść śluzy. W bladym świetle dostrzegł znajomo wyglądający cień. Zmarszczył powieki by wyostrzyć wzrok, gdy cień potknął się o niedokładnie spasowane betony i odruchowo rzucił k…hhwa. Napięcie sięgnęło zenitu, tak, że powietrze można było kroić, bo wszyscy doskonale znali to „erh”! Na chwilę wstrzymali oddech. Blade światło lampy naftowej zadrgało raz i potem jeszcze raz. Wszyscy bezwiednie wstali. Wzruszenie ścisnęło im gardła. To był On. Donald. W uniformie Bundeswehry, z parabellum przy pasie, wyglądał wyśmienicie. Kierwa, który nosił w podziemiu, pseudonim „Igła” powstrzymując łzy, rzucił komendę „baczność”. Sanitariuszki, Hanka i Ewka zaintonowały, a po chwili już wszyscy, nie zważając na skanery, zaśpiewali pełną piersią…

O, radości, iskro Bogów, kwiecie Elizejskich Pól,

święta, na twym świętem progu staje nasz natchniony chór.

Jasność twoja wszystko zaćmi, złączy, co rozdzielił los.

Wszyscy ludzie będą braćmi tam, gdzie twój przemówi głos!

Ledwie, wybrzmiały ostatnie słowa hymnu, rzucili się sobie w objęcia. Trzaskowski wyciągnął butelkę Palikotówki, pamiętającą jeszcze stare przed reżimowe czasy. Siedli na skrzynkach po amunicji, a każdy wziął w dłoń musztardówkę z wódką.

– Za Unię! – Wzniósł toast, Donald.

– Za Unię! – Odpowiedział chórem oddział.

Wypili! Nikt nie zakąsił. Partyzantka nie zakąsza. Igła sięgnął po drugą butelkę, ale Donald powstrzymał go wzrokiem.

– Nie teraz Igła! Jutro zaczynamy, musimy mieć jasne umysły.

Sprawnym ruchem zsunął ulotki z powielacza, by na jego pokrywie rozłożyć mapę. Ktoś przysunął lampę. Pochylili się, a Donald niczym Napoleon wskazał palcem cel…..

– Żoliborz. -Kaczyński?

– Tak, Marszałek Kaczyński!

Igła przełknął głośno ślinę. Wiedział, że wielu nie wróci. Odkąd, Kaczyński został marszałkiem i zapuścił wąsy, Żoliborz został ufortyfikowany, obsadzony najlepszym wojskiem, a każda Babcia, robiła tam dla służb, co łatwo można było poznać po dużych torebkach obciążonych zwykle VIS em……

– Igła, jak zaopatrzenie? -

Parę kilo trotylu, siedem granatów, trzy Kałachy i jeden rewolwer…

– Mało! Choleha mało! A wsparcie?

– Załatwione! Chłopaki od Kosiniaka, kosy przekuli. Kijowski. Zandberg. Chłopcy od Millera też!

– Zuchy! Wyregulujmy zegarki. 23:13. Zaczynamy 10:30. A teraz odpoczynek.

W pełnym rynsztunku porozkładali się po kątach. Donald, nie mógł jednak zasnąć. Wpatrywał się w stare numeru Wyborczej, którymi oklejone były ściany. Bartoszewski, Michnik, Wałęsa, spoglądali na niego i zdawali się mówić, Donald! Tyś Europy nadzieją! Dumny, przymknął powieki. Zmęczenie lotem i skok ze spadochronem uczyniło swoje. Zasnął.

– Tusk! Z wozu!

Wściekły, że ktoś go śmie budzić po nazwisku, otworzył oczy i zobaczył znajomą gębę klawisza.

– Ruchy Tusk! Tu Wronki, a nie Ciechocinek! Szoruj na kuchnię, dyżur masz !!!!

#pasta #heheszkipolityczne

Data: 22.05.2019 16:37

Autor: FiligranowyGucio

Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem-Fb

Czasem dostaję różne trudne pytania, na przykład: ,,Jak żyć?" lub ,,Co począć?". Najtrudniejsze jednak brzmi: ,,Na kogo zagłosować…?"

Odpowiadam wtedy zgodnie ze swoim sumieniem, że nie potrafię jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć, i że nie ma takiej partii czy ugrupowania, które mógłbym komuś polecić bez obawy, że za pół roku będę się musiał tego wstydzić. Przykro mi. Wiem, że jest wiele osób, dla których ten wybór jest banalnie łatwy, zazdroszczę im, ja nie mam jedynie problemu ze wskazaniem partii na które NIE głosować, a o które mi chodzi to wie każdy kto śledzi mój profil.

Ale dziś mnie olśniło. Zgubiłem już wszelkie opory. Zobaczyłem zdjęcia z konwencji Biedronia i będę głosował na ,,Wiosnę".

Oczywiście, możemy godzinami analizować programy poszczególnych partii, ważyć argumenty, kierować się wartościami patriotycznymi lub liberalnymi, przepuszczać obietnice polityków przez filtry ekonomiczne i światopoglądowe, decydować czy wolimy awanturniczych ale prawdomównych konserwatystów, czy uśmiechniętych ale zakłamanych zdrajców i agentów obcych państw.

I nagle dotarło do mnie, że to wszystko tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Zobaczyłem zdjęcie wielkiego Franza Timmermansa, łapiącego wyborców na hotdogi, i zrozumiałem, że to TEGO właśnie szukam. Że tego podświadomie szuka każdy Polak.

Kawałka parówy w bułce, polanej sosem.

Czyż w końcu nie o to w życiu chodzi, żeby zapchać kichę…? Nawpierdalać się, beknąć, pierdnąć i jebnąć w kimę? Czy nie to jest istotą bytu…? Esencją egzystencji…?

Czy nie do tego właśnie zostaliśmy powołani przez Stwórcę…?

Przyjechał pańcio z Unii, założył rękawiczki i nakarmił głodnych Polaczków kawałkiem zmielonego mięcha. A do tego pięknie się z Robertem uśmiechali.

Głupi eurosceptycy i tak powiedzą, że to za mało…

A rękawiczki założył żeby go głodna Polska nie ugryzła podczas karmienia.

#heheszkipolityczne #wybory

Data: 19.05.2019 16:36

Autor: Jezus

PiS obiecuje nowy plus, 500 plus dla wszystkich dorosłych niepełnosprawnych. Mnie tylko przeraża, że wszystko kręci się w czasie kampanii do EU parlamentu. Jak przyjdą jesienne wybory, PiS dostanie socjalnej sraczki i co tydzień będzie nowy plus wprowadzać. Lepiej już to nazwać 50tką Kaczyńskiego lub "miesięcznicą wodza" xD

#heheszkipolityczne #polityka

Data: 04.05.2019 11:05

Autor: FiligranowyGucio

Znalezione na Fb-Lemingopedia

"Zostań z nami" prawie, jak Papież. Orędzie też wspaniałe: "Powiadam Wam, szanujcie się i wierzcie w konstytucję." Płakałem, jak dziecko, tuląc do klatki piersiowej flagę unii europejskiej, a żona, głaskając mnie po głowie, nuciła odę do radości.

#heheszkipolityczne

Opozycja jebanana

Data: 30.04.2019 10:45

Autor: solo1979

youtube.com

Ziemkiewicz & Otoka-Frąckiewicz: czy opozycja #zjebanana?

"- Chyba zgodzimy się co do tego, że PiS może podnosić podatki, może mianować cymbałów na różne stanowiska po linii partyjnej, może to i tamto zawalać, może robić elektryczne samochodziki, jakieś gierkowskie hucpy itd., i to wszystko nie ma znaczenia, dopóki ma taką opozycję… – podkreślił na wstępie Rafał Ziemkiewicz."

#heheszkipolityczne

Data: 11.04.2019 08:44

Autor: Macer

jak według was może skonczyć sie panowanie pisu?

a.) wyjdą kolejne taśmy i przegraja wybory jak kazdy poprzedni rząd;

b.) zostaną obaleni przez wewnetrzny zamach stanu;

c.) będą rzadzic az polska zostanie zlikwidowana przez wcielenie do IV Rzeszy (UE);

d.) powstanie merytoryczna opozycja ktora ich zaora;

e.) kaczynski umrze i reszta sie pokloci;

f.) przegną w końcu pałę i zostana obaleni przez przyjacielską interwencję wojskowa z zachodu;

g.) rosja nas zaanektuje i ponabija ich na pale.

zapraszam do glosowania jak rowniez wymyslania wlasnych scenariuszy.

#polityka #heheszkipolityczne #bekazpisu

Data: 09.04.2019 17:53

Autor: Macer

wyobrazacie sobie jakby holokaust odbywal sie dzisiaj? kazdy niemiec by mial komorke z aparatem i robil sobie słitfocie na tle komor gazowych z zydami, na twiterze bylyby ciągłe wyrazy oburzenia i posty z ludzmi w obozowych pizamach o smutnch oczach nawolujące do reagowania jak sie widzi przemoc, oznaczanie hansów i johannów w postach "ale pieknie rozstrzelalismy te polską wioske chlopaki dobra robota". facebook by banowal konta partyzantow AK za szerzenie nienawisci i terroryzm wobec rasy panów, na krautchanie powstawalyby setki smiesznych obrazkow do baitowania allianckich internautow. neuropa chwalilaby Adolfa za wprowadzanie nowoczesnych idei do polski i wysmiewala szurów piszacych teorie spiskowe o jakichs obozach koncentracyjnych, wysmiewala akowcow jako nacjozjebow oraz nieironicznie bronila stalina mowiacego o ucieczce polskich oficerow do chin. do tego wysmiewanoby antynaukowych debili probujacych kontestowac ladnie przedstawioną i przekonującą teorie o rasowej wyzszosci niemcow nad reszta swiata.

#historia #heheszki #czarnyhumor #heheszkipolityczne

Superwizjer TVN oskarżany o manipulowanie w swoim reportażu o manipulacji

Data: 01.04.2019 16:34

Autor: FiligranowyGucio

sejmlog.pl

Via-Nagroda Złotego Goebbelsa Fb

Gdyby fakt, że TVN robi reportaż obnażający manipulacje, nie był wystarczająco absurdalny, to dorzućmy dwa słowa o tym, czego każdy się spodziewał.

Fakenewsy, clickbaity i manipulacje to szeroko rozumiana prawica, która posiada armię opłacanych trolli i atakuje uchodźców, Unię, Platformę Obywatelską i stację TVN. Jeśli nie macie czasu oglądać całego materiału, to właśnie go streściliśmy.

TVN został też oskarżony przez dziennikarza "Polityki" o podebranie całego tematu i pominięcie niewygodnych wątków. Odchodząc nieco od tego sporu, obejrzeliśmy ich dzieło. Jest gorzej, niż można było przypuszczać. W reportażu pojawia się też znana wam Lemingopedia, której wątek urywa się bez wyjaśnienia, sugerując, że to część wielkiego układu, chociaż jej admin nigdy nie zgodził się na żadne przejęcie. Za materiał odpowiada… Bertold Kittel. Ta informacja niektórym wystarczy. Więcej w artykule.

PS. Surówka z leśnych nazistów już się odnalazła?

Wałęsa w kosmosie

Data: 30.03.2019 18:11

Autor: piotre94

youtube.com

Skarb narodowy, alfa, omega i gamma polskiej polityki, wyrusza w samotną misję, by uratować ziemię przed inwazją z kosmosu. Sprawa jest najwyższej wagi, więc wymaga odpowiedniego człowieka.

Data: 26.03.2019 19:08

Autor: mosiek

Tak w ogóle to uważam, że…

HeheszkiPolityczne jest hashem który nie powinien istnieć.

Bo polityka obecnie to same heheszki.

Albo po prostu żal.

Także sama Polityka powinna wystarczyć.

Oczywiście żarcik.

Latający Cyrk €uro-Parlamentona [odc. 2]

Data: 25.03.2019 19:10

Autor: piotre94

youtube.com

W drugim odcinku tym razem coś z sali plenarnej. Rekordowy z wyłapanych dotąd błędów w szacowaniu wyników niezawodną metodą „na oko przewodniczącego” — poprawka niby upada, a po sprawdzeniu przechodzi… 588:69…

Data: 18.03.2019 21:41

Autor: Janusz_Tracz

Tak mnie naszła szybka myśl, co lobby LGBT (gazeta.pl) próbuje osiągnąć w Polsce. Od 30 lat wkręcają nam ten syf, a im mocniej wkręcają, tym ostrzejsza i agresywniejsza reakcja społeczeństwa. Nie ogarniają, że Polacy po prostu nie lubią zboczeńców? Chodziłem do szkoły 15 lat temu i wtedy jedną z gorszych obelg był "pedał". Z tego co słyszałem, nadal tak zostało, chociaż teraz mogą się też wyzywać od "ukraińców" :)

Data: 18.03.2019 11:44

Autor: Janusz_Tracz

Odnośnie często pojawiających się komentarzy typu: JKM, Braun, Ruch Narodowy -> Koalicja Patriotów, mam taki oto wymowny obrazek, bo wasi idole nie przebiją nawet 1%.

Marsz przeciw rasizmowi - 17-03-2019 - pyta.pl

Data: 18.03.2019 10:41

Autor: henius

youtube.com

pyta z marszu antyfaszystowskiego 17.03.2019 Występują : Ksenia, Skju, Abdulla „Jaok” Grodzka, młodzież, Tiger, lewaki, dużo policji. Miłego seansu.

Data: 18.03.2019 10:20

Autor: Janusz_Tracz

No to PiS nie będzie miał łatwo. Nie ma forsy na "Piątkę Kaczyńskiego". O ile w tamtym roku pieniądze z luki VAT starczyły nawet do listopada, w tym roku skończyły się już…w lutym. (dane MF). Minister Finansów Czerwińska powiedziała, że zablokuje 500 plus na każde dziecko (bo to zatopi budżet). Szykuje się nam konflikt w PiS i wypierdolenie MF przez własną partię.

Swoją drogą, wiosną protesty nauczycieli, górników, rolników, niepełnosprawnych. W sumie nie ma się co dziwić, bo ceny w sklepach wypierdoliły w kosmos, a wypierdolą znowu i to konkretnie po nowym rozdawnictwie i planach PiS dotyczących likwidacji marek własnych w Lidlach i Biedronkach. Może przedsiębiorcy też mogliby zacząć protestować? Zamiast świni na drogę, rzućmy wielkie bele nadrukowanych PIT 36 L i przelewów do ZUS :)

Data: 16.03.2019 16:05

Autor: MrHardy

Przychodzi Tusk do wróżki i mówi:

– Opowiedz mi o mojej przyszłości.

– Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu setki tysięcy Polaków.

Donald się uśmiecha.

Wróżka komentuje:

– Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.

– Kochają mnie… A czy ściskam im ręce?

– Nie

– A dlaczego?

– Trumna jest zamknięta.

Data: 04.03.2019 22:54

Autor: Jiren

Jeśli wygra PiS (chociaż bardzo ich nie lubię, łącznie z TVP), niech się wezmą za Gazeta.pl – skala antypolskich tekstów poraża, oni wręcz zieją nienawiścią do Polaków. TVN może zostać, ale gówno.pl przegina pałę.

Data: 04.03.2019 22:09

Autor: Jiren

Oprócz pojęcia "solidarność społeczna", nienawidzę jeszcze jednego słowa, jest nim "aktywista". Zwykle to jakaś grupa pojebów, która forsuje jakąś pokurwioną ideę. Np. lgbt, równość kobiet *(jakby jej nie miały), eko-terroryzm, czy inne oszołomskie gówna. W Głogowie nie mamy drugiego mostu, (mógł być 10 lat temu), bo odkryli jakąś żabę nad Odrą i zrobili blokadę, milionowe przygotowania poszły w błoto. Teraz się prują do Mierzei Wiślanej i pomaga im Gówno.pl

Data: 25.02.2019 15:10

Autor: Jiren

Komentarz dokładnie opisujący poziom IQ Polaków:

"Te pieniądze są w Skarbcu bo PO je tam zwoziło a potem wywoziło a wygrało PIS i ze Skarbca rozdaje ludowi"

Data: 23.02.2019 21:15

Autor: raptor

Prezes obiecał 13-tkę emerytom po 60-tym i 65-roku życia, jakieś nieprzydatne cuda z PIT-em do 26. roku życia i 500+ madkom, nawet za pierwsze dziecko.

Ale spokojnie Kochani! Prezes przewidział też rolę dla mnie. Będę na to wszystko napie***ał, bo mam 28 lat, uczciwie pracuję, nie biorę ślubu i nie planuję dzieci bo mnie na to nie stać.

Dziękuję panie Prezesie i przepraszam, że nie mogę zaoferować więcej niż jednego głosu w wyborach! <3

Wszyscy wstali z kolan? To dlaczego podpierają się o moje plecy?

Data: 23.02.2019 00:07

Autor: Jiren

Tak naprawdę ryzykuje życiem wrzucając to zdjęcie. Jest to unikalna fotografia, na której dzielny dziennikarz uchwycił dziwny rytuał grupy żydojaszczurów. Dziennikarz zaginął w tajemniczych okolicznościach, a żydojaszczurzy zniknęli. Teorie spiskowe mówią, że wzywali statek matkę, ale nie ma co wierzyć w takie pierdoły. Żydojaszczury to rasa, która wyewoluowała na Ziemi. Jedno z najbardziej sensownych wytłumaczeń: odpłynęli do Watykanu.

Data: 16.02.2019 22:20

Autor: Run

Towarzysze lurczaki:

Dzisiaj mamy niepowtarzalną możliwość– możemy uczcić wyjątkowe zdarzenie:

Świętujemy urodziny ukochanego Przywódcy Narodu Korańskiego Kim Dzong Ila!

Z proletariackim: HURRA! HURRA! HURRA!

Pozdrawiamy jeden niepodzielny naród koreański i składamy cześć ich umiełowanemu Przywódcy.

Data: 14.02.2019 22:59

Autor: bmbcz01

Od kiedy zacząłem obserwować Piechocińskiego, mogę być pewny, że jak wejdę w dowolnym momencie na Twittera, dowiem się czegoś, czego prawdopodobnie nie dowiedziałbym się nigdy od nikogo innego.

Data: 05.02.2019 18:26

Autor: solus_ipse

Geniusz w czystej postaci. Dwie pieczenie na jednym ogniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.tvp.info/41175206/posilek-w-szkole-i-w-domu-200-mln-zl-na-stolowki-szkolne-w-latach-20192023