Data: 08.07.2020 00:51

Autor: aborygo

Oddaję Wam swój głos w II turze! Zasady zabawy: spośród dwóch kandydatów wybiorę tego, któremu dacie więcej plusów przypisanych danej postaci w moim komentarzu pod postem. Oto sylwetki:


  1. DUDA Andrzej – kandyduje na Króla Judeo-Polonii (יודאופולוניה), program społeczny to wypłacanie gojom 500+ tak aby za dwa pokolenia sprzedać własny kraj za garść szekli bankierom z Goldman Sachs. W polityce międzynarodowej pragnie wywołania wojny z Rosją, jako sposobu na pozyskanie darmowej energii atomowej z powietrza. Zamiast berła dzierży długopis do podpisywania weksli idących z żoliborskiego Judenratu.

  1. TRZASKOWSKI Rafał – kandyduje na Namiestnika Kraju Warty (Reichsstatthalter im Reichsgau Wartheland), gdyż Wisłą zamierza odprowadzać szambo, które się rozleje po jego ewentualnym zwycięstwie. W programie gospodarczym planuje na wschód od Warszawy zbudować Wielką Strefę Komfortu, gdyż skręcanie volkswagenów opłaca się dopiero przy granicy z Niemcami. Politykę zagraniczną obsłuży transpłciowa sekretarka w randze ministry, obsługująca linię telefoniczną z Brukselą, ale z centralką w Berlinie.

====================

Zapraszam do głosowania, do jutra do późnego wieczora. Zdjęcie poprawnie zaznaczonej karty umieszczę dla swoim profilu.

#wyboryprezydenckie2020 #heheszki #takaprawda #neuropa #4konserwy

Data: 04.07.2020 17:36

Autor: befree

Nie wiem kto według Was jest najgorszym polskim muzykiem, możecie mówić, że Martyniuk, ale jak dla mnie nikt nie odwalił tylu chujowych akcji co Solar. By wypromować swoją płytę upozorował "szczerą" transmisję na której udawał depresje, udawał kłótnie z kolegami, a to wszystko było akcją marketingową która miała wypromować jego KLUB 27. Część Lurków pewnie słyszała o SB Mafii której współzałożycielem jest Solar. Dzięki niemu mamy w rapie tyle autotune'a, dzięki niemu mamy jakieś Bedoesy na scenie i to on zapoczątkował obie edycje hot16challenge. Jego teksty są jak nie o depresji to o dupeczkach czy o tym, że bierze Acodin (XD). Mówicie, że Zenek Martyniuk ma słabe teksty? To kilka wersów od Solara:

"Jak tańczysz twerka, twoje pośladki grają w berka",

"Pierdolnę se twoją dupkę, jak wstanie, bo lepiej jest pukać w niemalowane"

#muzyka #heheszki #bezbekwglisq

Data: 01.07.2020 22:59

Autor: bananaplugs

Przy okazji, mamy nowy miesiąc, więc co się zdarzy na tym poziomie Jumanji? Kosmici? Meteor? Yellowstone? Słyszałem że może przyjść nowa potencjalna pandemia z chin, to byłaby by fajna powtórka z rozrywki. A tak w ogóle to chyba w końcu wykminiłem co się dzieje. Pamiętacie to video z CERNu gdzie mówili że to była tylko zabawa? Ta ofiara z człowieka na niby? To chyba nie była zabawa. Wydaje mi się że te dzieciaki otworzyły portal do piekła. Potrzeba było tylko kilku lat i dostatecznie dużo energii z akceleratora żeby brama była dostatecznie duża

#cern #heheszki #itsjustaprankbro

Data: 28.06.2020 14:36

Autor: aborygo

Trollowanie postępu level easy. Wczoraj wbiłem na pop-sajta FB o inżynierii, gdzie administratorka wrzuciła zdjęcie lalki Barbi w stroju astronauty, w pudełku z napisem "You can be anything". Od razu poszły lajeczki ludzików z progresywnymi nakładkami na zdjęcia. Piszę, więc komentarz, że co to za uprzedmiotowianie kobiet, iż napisane jest "anything" a nie "anyone". Ci sami progresiści zaczęli lajkować mój komentarz i debatować, aż cały wpis spadł z rowerka. Łatwo poszło.

#bekazlewactwa #heheszki

Data: 27.06.2020 21:03

Autor: aborygo

Rok 2030 rok. Rebelianci Konfederacji Przedsiębiorców ze zrujnowanego Związku Komunistycznych Stanów Ameryki wysyłają terminatora w przeszłość, aby uratować swój kraj.

Rok 2020 rok. Dzwonek do drzwi:

– Czy mieszka tu George Floyd?

– Tak to ja.

– Masz tu 10 baksów, kup sobie papierosy.

<muzyka> Tu tu tu tu tu… Tu tu tu tu tu…

#suchar #heheszki #terminator #blacklivesmatter

Data: 27.06.2020 07:54

Autor: Ijon_Tichy

Siema.

Śniło mi się, że jestem w sklepie Dino i przy kasie stał przystojny koleś, podobny do Jamie Lanister z "gry o tron". No i ten koleś mówi do kasjerki, że jest @raptor z portalu Lurker.pl. No to ja mówię do kolesia: "no siemanko, ja jestem @Ijon_Tichy miło cię poznać. Kurcze @raptor, nie dziwię się, że twoim sportem jest podrywanie panienek, przystojny z ciebie facet". Ale @raptor totalnie mnie zignorował, jak jakiegoś ciecia menela, więc poczułem się urażony we śnie myśląc: "co za zadufany w sobie, nadęty bufon. A myślałem, że to sympatyczny koleś". xD

Miłego dnia.

#lurker #sny #heheszki #truestory

Data: 24.06.2020 00:03

Autor: raptor

Zawsze powtarzam, że seks jest na wyciągnięcie ręki.

Nie rozumiem dlaczego #przegryw narzeka że nigdy tego nie robił, albo czemu niektórzy muszą za to płacić.

Oto dowód!

https://gazetawroclawska.pl/naga-kobieta-na-srodku-skrzyzowania-w-centrum-wroclawia-zdjecia/ar/c1-15041498

#heheszki

Data: 20.06.2020 12:08

Autor: Gimbez

Jestem w szpitalu (╯︵╰,)

Wczorajszy dzień nie był dobry…

Po ponad 18 latach znowu zdecydowałem się pojeździć konno. To był wielki błąd.

Wsiadłem na konia i powoli jeździłem….

Potem trochę szybciej i szybciej, a potem tak szybko, że koń mógł galopować.

To było dla mnie za szybko, a ja zszedłem na dół, ale utknąłem w strzemionach.

Koń nie zatrzymał się, biegał w kółko i ciągnął mnie za sobą .

Dzięki Bogu, że kierownik w Kauflandzie przyszedł i wyciągnął wtyczkę z karuzeli, bo kto wie, czy inaczej bym to przeżył.

#heheszki #takbylo

The People's Cube – o USA w stylu radzieckiej propagandy

Data: 15.06.2020 11:56

Autor: Macer

thepeoplescube.com

Kiedyś, dawno temu, nie pamiętam, jak, trafiłem na tę stronę. Ukraiński emigrant, były sowiecki artysta propagandowy, tworzy tam satyrę na temat amerykańskiej rzeczywistości. Polecam, zabawna i jak na standardy internetowych śmieszków dobrze wykonana.

#heheszki #polityka #usa

Małpy w kosmosie, LGBT, Przeminęło z wiatrem, Hotel Zacisze, Little Britain, Konfederacja

Data: 13.06.2020 05:51

Autor: wigilius

youtube.com

Pitu Pitu 12.06.2020 m.in:

#FakeNews Węglarczyka o #FortTrump. Info wziął z #Reuters'a, #Reuters z rosyjskiej agencji #TASS. Czyli Węglarczyk puścił ruskiego fejka xD Dementowała wszystko Żorżetta, że będzie taki #FortTrump, że jeszcze oko wszystkim zbieleje.

#FakeNews x2 Węglarczyka o tym, że za zamieszki w #USA odpowiadają ultraprawicowe milicje xD

– Rabiej ogłosił światu, że #TeczoweDisco to jest prowokacja Kaczafiego, że Kaczafi przebierze się za dziewczynkę z długimi włosami i razem z Terleckim, też przebranym za krasnala, będą pląsać sobie z tęczowymi flagami, żeby sprowokować zamieszki antyhomoseksualne xDDD

#pitupitu #rafalotokafrackiewicz #rof #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #heheszki #usa #blm #protesty