Japończycy próbują odczytać polskie słowa

Data: 18.10.2019 18:24

Autor: Bethesda_sucks

youtu.be

Coraz bardziej znany "Ignacy z Japonii" pokazał Japończykom listę 10 polskich słów prosząc o ich przeczytanie. "Wszyscy mówią, że język polski jest trudny dla obcokrajowców, i wygląda na to, że to prawda. W tym odcinku możecie patrzeć, jak Japończycy próbują radzić sobie z trudną polską ortografią i fonetyką.

Rozmowy były prowadzone po japońsku, ale dodałem polskie napisy i spokojnie możecie oglądać :D "

#ciekawostki #japonia #heheszki #lingwistyka

Data: 17.10.2019 22:46

Autor: zakowskijan72

Zajumane z 9gaga, ale dobre, a do tego w znanym i lubianym wszystkim klimacie #grammarnazi.

Wiecie, jak użyć w zdaniu pięć razy z rzędu spójnika 'i', i żeby miało to sens? Np. tak:

Pewien przedsiębiorca otworzył sklep pod nazwą "To i tamto". Wynajął grafika, by zrobił odpowiednie logo. Kiedy grafik skończył, przedsiębiorca przyjrzał się krytycznie jego pracy i rzekł:

– Odstępy pomiędzy to i i i i i tamto są nieodpowiednie. Proszę poprawić.

XD

#heheszki, #9gag, #grammarnazi

Data: 14.10.2019 18:09

Autor: Cpp17

Największym przegranym tych wyborów jest Michnik i jego propagandówka, którą – w nadziei na odzyskanie "prawdziwej demokracji" – rozdawał za darmo. A tu kicha. I to przy rekordowej frekwencji, więc nie można zwalić na brak mobilizacji. Teraz próbują jeszcze pompować "wielkie zwycięstwo opozycji w senacie", które de facto gówno im da, bo 1) niezależni się przykleją do PiSu, 2) nawet jeśli się nie przykleją, to co najwyżej będą mogli przesunąć ustawy PiSu o miesiąc i to pod warunkiem, że nikt nie wyjdzie do kibla. Ot, takie ich "zwycięstwo". #wybory #heheszki

Data: 12.10.2019 20:59

Autor: Alojz

Ten psychol co strzelał do ludzi w Halle,przed synagogę grał w gry on-line.

Teraz wypowiedział się w tej kwestii minister spraw wewnętrznych Niemiec

" Wielu zamachowców,lub potencjalnych zamachowców jest ze sceny graczy online…dlatego musimy się bardziejbtej scenie przyjęć "

On naprawdę to powiedział

#wszystkooniemczech

#heheszki #gry #polityka

Data: 12.10.2019 07:49

Autor: Ijon_Tichy

Czy i wy żałujecie, że nie dowidzieliście się, że wczoraj, na drugim końcu świata w miejscu o niedorzecznej, egzotycznej nazwie wystrzelono satelitę pogodowego? Boja z żalu muszę zrobić sobie wlew dożylny z lewoskrętnej witaminy C i napić się strukturyzowanej wody w mojej aluminiowej czapeczce (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#ciszawyborcza #pdk #heheszki #rip

Data: 11.10.2019 09:08

Autor: Alojz

Wiadomość TVP od 1:00 Sprostowanie ( konfederacja )..Najlepszy tekst, że chcieli rozpocząć wiadomość newsem o Noblu..a po sprostowaniu ….

https://youtu.be/mmwzbDEFcZk

#heheszki

Data: 10.10.2019 18:06

Autor: FiligranowyGucio

Razproza.pl

Kturejś nocy pszyśnił mi sie anioł, i muwi:

– Lechu, ty masz za łatwo.

I poszed. To ja sie budze zdziwiony i ja myśle: gdzie za łatfo? Jak za łatfo! Pis mi demokracje niszczy, wszyscy podważajo moje bochaterstwo, Schetyna mię nie słucha, żadna partia nie chce żebym jej popierał, Danka mi nie chciała na obiad żeberek nasmarzyć. To gdzie za łatwo?! Ja se myśle: ,,co ty anioł piepszysz?!" I zasypiam.

No ale tu we śnie znowu ten sam anioł pszychodzi, i znowu muwi:

– Lechu, ja ci muwie, ty masz za łatwo.

I znowu sie budze. Wkużyłem sie, biore kartke i długopis i już chciałę na tego pisoskiego anioła donos pisać, ale zrezygnowałem bo nie znam jaki tam majom kod pocztowy do nieba. Zamykam oczy – i znowu! Powturka!

– Lechu, ty sie nie wygłupiaj, ty odłusz te kartke, ja ci dobrze muwie. Ty za dużo widzisz.

Ja muwie: ale anioł, jak za łatfo, jak za dużo, co ty gadasz, ty nawet nie wiesz jak mam cienszko! A on dalej:

– Lechu, ty się nie kłuć, ja wiem co ja muwie, ty masz za łatwo i za dużo widzisz. Ty widzisz czego inni nie widzą, ty tymy rencami obalyłeś komune, ty tak pszechytrzyłeś esbekuw że jak chciałeś pieniondze to oni ci dawaly pieniondze, jak chciałeś mieszkanie to oni ci dawaly mieszkanie. Ty ich tak załatwiłeś, że oni do dzisiaj, po 30 latach, nie zauważyly że ty ich załatwiłeś.

No to ja sie troche uspokoiłę. Ale on dalej:

– Widzisz prawdy objawione, rozumiesz zjawiska, kturych tu na tym świecie nikt nie powinien rozumieć, a ty rozumiesz. Tak nie może być.

No to ja sie buntuje i pytam: ale czemu nie może.

– Bo ty już prawie wszyskie rozumy pozjadałeś, a Świenty Piotr sie robi zazdrosny, czy jego miejsca nie zajmiesz.

A co ja poradze że ja taki mondry jestem?! Czy to moja wina? A anioł że nie i że spokojnie, bo on coś wymyśli bo to niesprawiedliwe, żebym ja widział wiencej i lepiej niż inni. I że jak sie rano obudze, to problem bendzie rozwiązany i ja już nie bende widział tak dużo jak dotąd. No to ja sie tak przestraszyłę, że nie mogłę zasnąć! Ja ide i budze Danke i ja jej muwie Danka ty nie śpij tylko ty wstań i mi mleka zagżej, bo ja nie moge zasnąć. Danka coś mrukneła pod nosem i poszła.

Razproza.pl

Ja muwie jej że oni mnie oślepią i że jak sie jutro obudze to nic nie bende widział! A Danka wredna tylko burkneła że jak bende dalej ukradkiem popijał po kolacji tanie wino, to bardzo możliwe że faktycznie oślepne. No ale ja wypiłem to mleko i ja zasnełem.

Budzie sie rano, otwieram oczy… I WIDZE! Czyly nie oślepily mnie jednak! No to gdzie ta niespodzianka?! Patsze a tam na stole leżom okulary do spawania, i kartka:

,,Dzienki tym okularom bendziesz wszystko widział tylko w jednym koloże i bendziesz miał trudniej, więc sie szanse wyruwnajom. Noś je zawsze, bo inaczej co noc cie bende nachodził i budził. PS – wiem że wolałbyś czerwone, sorry, ale nie chciałę żebyś na światłach wypadek spowodował. Już wystarczy że Durczok narozrabiał."

I od tej pory nosze je zawsze, jak koszulkie z Konstytucjom i świenty obrazek w klapie! ✌️

#ppasta #bolek #heheszki #aniol #polityka #walesacontent #razprozak

Data: 10.10.2019 11:15

Autor: Lukmar

Jedyna słuszna analiza przedwyborcza z fp Make Life Harder. Co wybory przy tym kisnę. Humorystycznie i nawet całkiem trafnie. A, i pamiętajcie że to pasta także podchodzimy z dystansem.

#heheszki #pasta #heheszkipolityczne #wybory2019

PLATFORMA OBYWATELSKA

Kiedyś partia, której politycy jako pierwsi nosili garnitury we właściwym rozmiarze i używali nici dentystycznej. Dziś wypożyczalnia płyt DVD “Wojtek” na twoim osiedlu. Niby spoko, ale ilekroć przechodzisz obok, to zastanawiasz się, jakim cudem to się jeszcze kręci.

Kiedy Platforma rządziła, to jej systemowy, wielowarstwowy i kompleksowy program dało się zamknąć w 5 słowach: “Nie dopuścić PIS-u do władzy”. A jako że to w poprzednich wyborach nie zadziałało, to po 4 latach w opozycji Platforma wraca z zupełnie nowym, odświeżonym programem, który można zamknąć w 4 słowach: “Odsunąć PiS od władzy”. Przeciętny poseł Platformy na pytanie, jak zreformować służbę zdrowia odpowiada: Jarosław Kaczyński ma 168 cm wzrostu. A na pytanie o smog i miks energetyczny odpowiada: Jarosław Kaczyński nie ma prawa jazdy. Od kiedy okazało się, że Tusk woli chodzić na kawę z Merkel i Macronem niż ze Schetyną przetykać kible w siedzibie Platformy, to cały ciężar kampanii spadł na Tomasza Lisa, który nie dość, że po nocach rozwiesza plakaty PO na Wilanowie, to jeszcze w dzień musi udawać, że jest dziennikarzem.

DLA KOGO: W życiu ci się udało. Kiedy Balcerowicz likwidował PGR-y, ty zakładałeś pierwszą firmę. Kiedy rolnicy wysypywali zboże na ulice, ty pierwszy raz byłeś w Austrii na nartach. Kiedy strajkowały pielęgniarki, ty kupowałeś sobie pierwszego mercedesa s klasę z firankami. Nigdy nie rozumiałeś, dlaczego ludzie tak narzekają, skoro wystarczy po prostu bardzo dobrze zarabiać, żeby żyć na odpowiednim poziomie. Bardziej niż butelkę wytrawnego, dobrze schłodzonego Rieslinga cenisz sobie tylko dobry żart ze Smoleńska. Kiedy spędzasz wakacje w Prowansji i słyszysz, jak grupka Francuzów śmieje się z Polaków zbierających winogrona za marne 10 euro za h, to chętnie się przyłączasz i śmiejesz się najgłośniej ze wszystkich.

PLUSY, jeśli Platforma wygra wybory: Nareszcie będzie tak jak kiedyś.

MINUSY: Niestety będzie tak jak kiedyś.

.

KONFEDERACJA

Neofaszystowskie power rangers: Janusz “Hitler nie wiedział o holokauście” Korwin-Mikke, Grzegorz “Czy Yoda z Gwiezdnych Wojen był Żydem?” Braun i Robert “Nie obrażę się za nazywanie mnie faszystą” Winnicki. Podobno aby otworzyły się wrota do innego wymiaru, zabrakło tylko Maxa Kolonko i Wojtka Cejrowskiego. W Konfederacji jak w każdym porządnym boysbandzie dochodzi do ścierania się osobowości i z zespołu odeszli już Piotr Liroy “Uap babeluba uap bem boo” Marzec i Kaja “In vitro to morderstwo” Godek. Politolodzy przewidują, że w tym tempie przed niedzielnym głosowaniem partia zdąży się podzielić na sześć osobnych komitetów, a każdy z nich będzie miał po dwóch liderów i trzech przewodniczących.

Konfederacja to wypadkowa fantazji zbuntowanego czternastolatka i memów z wykopu. W skrócie chodzi o to, że kobiety mają małe mózgi, homoseksualizm równa się pedofilia, pasy bezpieczeństwa w samochodzie są złe, a jedyna różnica między Unią Europejską a Trzecią Rzeszą jest taka, że w Trzeciej Rzeszy były niższe podatki i w ogóle jak się nad tym zastanowić, to biali mężczyźni są najbardziej dyskryminowaną po katolikach grupą społeczną w Polsce.

DLA KOGO: Wiedzę o świecie czerpiesz z youtube’a, na którym spędzasz 20 godzin dziennie. Twoja przygoda z polityką zaczęła się, kiedy chciałeś odpocząć od gameplayów z Fortnite’a i trafiłeś na filmik, w którym Korwin masakrował lewaka. Co prawda 4 lata temu skończyłeś podstawówkę, ale czujesz, że w tym kraju naprawdę potrzebna jest rewolucja. Od kiedy zacząłeś wrzucać cytaty z manifestu Breivika na fejsa, znajomi przestali zapraszać cię na urodziny, co tylko utwierdziło cię w przekonaniu, że jesteś ostatnim wojownikiem o wolność słowa w twojej klasie.

PLUSY, jeśli Konfederacja wygra wybory: Ciekawa i niekonwencjonalna polityka zagraniczna.

MINUSY: Wzrost cen żywności po wejściu do strefy rubla.

.

LEWICA RAZEM

Czyli Adrian “Nigdy razem z SLD” Zandberg, Robert “Nigdy razem z SLD” Biedroń i SLD. Dzięki takiej konfiguracji już kompletnie nie wiesz, na kogo głosujesz. Spektrum ideologiczne tego tworu jest tak szerokie, że ciężko je zamknąć w jednym zdaniu, dlatego po kolei:

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Gdyby lewicowa wrażliwość SLD miała być jakimś obiektem penitencjarnym, byłaby tajnym więzieniem CIA. A gdyby miała być jakąś osobą, byłaby Magdaleną Ogórek, która niby jest lewicowa, niby zdelegalizować kościół, ale w sumie jak się nad tym zastanowić, to może wystartować z listy PiS-u, poprowadzić program z Ziemkiewiczem, a nawet mszę. Nowy wiatr w żagle Sojuszu dał Włodzimierz Czarzasty, o którym mówi się, że takiej kombinacji mocnej wątroby z dobrą opalenizną nie widziano na lewicy od czasu młodego Kwaśniewskiego.

DLA KOGO: Dla sytej, odkarmionej klasy średniej, która za młodu spełniała się w PZPR, a na starość lewicowe ideały realizuje w swoim suvie z 6 litrowym silnikiem w dieslu, w którym w trosce o środowisko zawsze włącza tryb eko.

PLUSY, jeśli SLD wygra wybory: W polskich placówkach dyplomatycznych znów zacznie się serwować dobre whisky.

MINUSY: Virtuti Militari dla Jerzego Urbana.

.

WIOSNA

W skrócie chodzi o to, żeby Polska stała się bogata bezpieczna, stabilna i była świetnym miejscem do mieszkania dla kolejnych pokoleń. Aż trudno uwierzyć, że Robert Biedroń planuje to wszystko zrobić przy pomocy uśmiechu. Odkąd Wiosna zdobyła 6,6% głosów w wyborach do europarlamentu i ogłosiła się trzecią siłą polityczną w Polsce, nie przestaje kroczyć od sukcesu do sukcesu. Najpierw udana sesja zdjęciowa Roberta Biedronia dla magazynu Logo, potem udana sesja zdjęciowa dla Gali, a na koniec udana sesja zdjęciowa dla Wysokich Obcasów.

DLA KOGO: Dla ludzi, którzy ponad ideologie, programy polityczne czy niuanse systemów podatkowych cenią sobie szczery uśmiech i pozytywne wibracje.

PLUSY, jeśli WIOSNA wygra wybory: Sympatyczny artykuł o Polsce w Vanity Fair.

MINUSY: W połowie kadencji wszyscy mielibyśmy zajady od uśmiechania się.

.

RAZEM

Ideologicznie coś pomiędzy car-sharingiem a Komunistyczną Partią Chin. Bliżej im do klubu książki niż partii politycznej, więc chętniej niż o twarzy Schetyny mówią o progresywnym systemie podatkowym, a bardziej niż garsonka Szydło interesują ich warunki pracy w służbie zdrowia. Nic więc dziwnego, że kompletnie nie wpisują się w aktualny dyskurs polityczny i poparcie dla nich waha się między “Nie no, stary, to jest zmarnowany głos” a 1,1%. Jedyną osobą z Razem, która pojawia się w mediach, jest Adrian Zandberg. Z początku wszyscy myśleli, że to dlatego, że tylko Adrian nie jąka się przed kamerą, ale prawda okazała się o wiele bardziej skomplikowana: po prostu jako jedyny w całej partii ma koszulę z kołnierzykiem i żelazko na chacie.

W skrócie: segregowanie śmieci, komunikacja miejska, smog, drip coffee, prawa zwierząt, gilotyny, Puszcza Białowieska, hummus, likwidacja śmieciówek, łagry, stojaki na rowery.

DLA KOGO: Słyniesz z tego, że na imprezach cytujesz z pamięci całe paragrafy z ustawy o samorządach terytorialnych i wszystkich znajomych, którzy po skrócie LGBT zapominają dodać “+”, stawiasz w jednym szeregu z Benito Mussolinim.

PLUSY, jeśli RAZEM wygra wybory: Nowa ścieżka rowerowa u ciebie pod domem.

MINUSY: Kara czterech lat więzienia za parkowanie furą na nowej ścieżce rowerowej u ciebie pod domem.

.

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE I KUKIZ ‘15

Najbardziej ambitny crossover od czasu Avengersów. PSL – partia w polskim sejmie nieprzerwanie od 1918 roku. Do tej pory byli w kolacji z Piłsudskim, ze Stalinem, z Gierkiem, z Suchocką, z Millerem i z Tuskiem. Podobno mało kto wie, ale rozwinięciem skrótu PSL jest słowo “koryto”. Dlatego w tej sytuacji jedynym naturalnym koalicjantem mógł zostać Paweł “PSL to zorganizowana grupa przestępcza” Kukiz. O co chodzi w tej kolacji, naprawdę ciężko powiedzieć. Coś że chłopi, wieś i dopłaty, ale też że jebać system. Czyli w skrócie: klepnąć te 5% w wyborach, przytulić subwencję i przez następne 4 lata świecić ryjem u Moniki Olejnik.

DLA KOGO: Też ciężko powiedzieć. Z jednej strony jesteś rolnikiem, który w kuchni obok krzyżyka i Matki Boskiej ma zdjęcie Waldemara Pawlaka w polonezie. Z drugiej strony lubisz sobie bez powodu przywalić z całej siły ręką w ścianę. Spośród form korupcji najbardziej cenisz sobie nepotyzm, a to, co najbardziej wkurwia cię w tym kraju, to pieprzony nepotyzm. Podsumowując: idealna lista dla ludzi, dla których ulubionym stanem psychologicznym jest dysonans poznawczy.

PLUSY, jeśli PSL z KUKIZEM wygrają wybory: Stołek dla każdego Polaka w radzie nadzorczej jakiejś spółki skarbu państwa.

MINUSY: Istnieje poważne ryzyko, że Paweł Kukiz próbowałby rozwiązać problem globalnego ocieplania siłując się na rękę z Gretą Thunberg.

.

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gdyby PIS miał być jakąś usługą, byłby ekipą remontową, która robi ci przemeblowanie w mieszkaniu przy użyciu walca drogowego. I na twoje nieśmiałe pytania, czy ten walec jest aby niezbędny i czy przypadkiem nie uszkodzi stolika kawowego w salonie – odpowiada, żebyś się, kurwa, nie interesował i rzuca ci w twarz pięć stów w bilonie. I później niby słyszysz jakieś dziwne dźwięki dobiegające z drugiego pokoju, ale jesteś zbyt zajęty wygrzebywaniem monet spod lodówki, żeby pójść sprawdzić. Co prawda opozycja krzyczy, że Trybunał, że TVP, że loty Kuchcińskiego, że burdele prezesa NIK-u, ale PiS dyplomatycznie rozbraja wszystkie zarzuty, odpowiadając, że ma to w dupie. W PiS-ie liczą się trzy rzeczy: zdanie Jarosława Kaczyńskiego, opinie Jarosława Kaczyńskiego i spostrzeżenia Jarosława Kaczyńskiego. Politolodzy uważają, że to zbytnie uproszczenie i twierdzą, że jest jeszcze czwarta rzecz: punkt widzenia Jarosława Kaczyńskiego. Co prawda, Joachim Brudziński twierdzi, że podczas ostatniej konwencji PiS-u to on wybierał kolor serwetek i jakie będzie ciasto, ale w obliczu doniesień jakoby sam Brudziński był po prostu luźnym skojarzeniem w głowie Jarosława Kaczyńskiego nie ma to żadnego znaczenia. Krytycy zarzucają PiS-owi nieodpowiedzialny romans ze skrajną prawicą i rozbudzanie nienawistnych nastrojów bez liczenia się z konsekwencjami, ale PiS uspokaja, że ma to w dupie.

DLA KOGO: Cenisz porządek i lubisz w niedzielę założyć sweter. Nic nie sprawia ci większej przyjemności niż grabienie liści, czytanie encyklik Jana Pawła II o miłosierdziu i jebanie zboczeńców z LGBT na fejsie. Niby wiesz, że tęcza po deszczu jest niegroźna, ale zawsze na wszelki wypadek zamykasz dzieci w piwnicy, żeby się nie zaraziły. Co prawda nigdy nie widziałeś żadnego muzułmanina na żywo, ale cieszysz się, że PiS w końcu robi z tym porządek.

PLUSY, jeśli PiS wygra wybory: Polska będzie kontynuowała proces wstawania z kolan.

MINUSY: Tak mocno wstaniemy z kolan, że nawet nie zauważymy, kiedy oderwiemy się od ziemi i lewitując w kosmosie zderzymy się z kometą Halleya.

Data: 09.10.2019 01:33

Autor: aborygo

Gibraltar. Jeśli ktokolwiek uznaje hiszpańskie pretensje do tej skały, to powinien tylko spojrzeć na te fotografie. Widzicie ten dymiący wulkan? Tak, granica jest dokładnie tam, gdzie słoneczne niebo zmienia się w chmurę. Czy potrzeba jeszcze jakiegoś dowodu na brytyjskość tej ziemi?

#ciekawostki #gibraltar #heheszki

Data: 08.10.2019 20:59

Autor: Ijon_Tichy

A teraz podążajcie za mną:

Ludzie, którzy mają dzieci nie powinni mieć prawa głosu, gdyż będą głosować na politykę prorodzinną.

Ludzie, którzy nie chcą mieć dzieci, nie powinni mieć prawa głosu, bo będą głosować egoistycznie, nie uwzględniając potrzeb i wartości rodziny.

Nie powinni głosować ludzie 60+ bo zagłosują na PiS

Powinno zabronić się głosowania ludziom przed 30 rokiem życia, bo młodzież nie ma żadnego doświadczenia życiowego.

Wniosek – prawo głosu powinni mieć ludzie pomiędzy 30 a 60 rokiem życia, którzy nie mają dzieci, ale chcą je mieć, ale z jakiegoś powodu nie mogą. Wychodzi na to, że głosować powinni tylko pedały 乁(ツ)

#heheszki #polityka #wybory #glosowanie

Data: 07.10.2019 13:19

Autor: Alojz

W Berlinie: Extinction Rebellion ( Coś nowego w Niemczech, walczą z CO2 )

Zorganizowali blokadę dwóch głównych skrzyżowań w Berlinie. Około 1000 osób, blokuje oba punkty komunikacyjne. Policja przygląda się całej sytuacji,kieruje komunikacja, a politycy urzędu miasta w Berlinie ,czekają i przyglądają się sytuacji.Oczywiscie blokada nie była nigdzie meldowania ani żadnego typu demonstracja


#wszystkooniemczech


#polityka #ekologia #heheszki

Data: 05.10.2019 13:28

Autor: Deadlyo

Ależ mi się nudzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

W pracy dostaliśmy nowy system, który generuje nam chwilowe numery telefonu, oraz adresy mailowe.

Tak aby nam się pracowało łatwiej przy testach.

A, że lubię wkurwiać, to zakładam multikonta na wypoku i baituję moderację :D

Już mi 6 kont zablokowali, wrócę tam na nocnej, jak lebiegi będą spały i zaspamuję całe mirko

Póki co każde zbanowane konto wychodzi jako następne nowe.

Jestem rumunem v2 :D

#heheszki #humor #wykop

Data: 30.09.2019 01:16

Autor: Monte

No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

#silownia #pasta #karmowski #kaszajaglana #heheszki

Data: 29.09.2019 06:52

Autor: Bethesda_sucks

Moderacja wykopu znowu w akcji, usunęli taki oto wpis w kilkanaście sekund od dodania:

Tak jak myślałem, moje znalezisko pokazujące prawdę wywołało nieziemski ból tyłka neuropków:

https://www.wykop.pl/wpis/44194593/przegryw-https-www-wykop-pl-link-5150449-czarni-ni/

https://www.wykop.pl/wpis/44188875/bekaznarodowcow-bekazprawakow-bekaznazioli-kolorow/

A to tylko niektóre z wpisów.

#heheszki #4konserwy #bekazlewactwa #naukowcywiary

Swoją drogą wśród zakopujących widać boty/multikonta neuropków służące jedynie do wykopywania/zakopywania/plusowania jedynych słusznych znalezisk/pisów, np.

https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/freitag/

https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/MCz89/

ale jak tak się przyjrzeć to większość tych kont podpada (niemal zerowa aktywność poza zakopami/wykopami).

P.S.

Od kiedy ukryto statystyki dotyczące zakopów? #afera

#wykop

Data: 28.09.2019 22:48

Autor: LadacznicoOdporny

Ja dzisiaj w zastępstwie za @Pierdyliard ;)

Co prawda oryginał jest tylko jeden, ale może chociaż namiastkę dam.

Dalej Harry, zrób to… – jęknął jasnowłosy chłopak wypinając się.

Harry nie mógł uwierzyć, w to co robił. Po latach sporów i wzajemnej nienawiści, realizowała się jego największa fantazja.

Obydwaj dyszeli ciężko w dusznym wnętrzu ogromnej dębowej szafy, znajdującej się w Pokoju Życzeń. Mimo obustronnej chęci, musieli się dobrze ukryć.

-LUBRICANTO – szepnął Harry celując w odbyt Malfoya.

Zamknął oczy i powoli wszedł w anus swojego największego wroga. Czuł się jakby wciągał go wir ekstazy, dreszcz potargał całe jego ciało.

Czas zdawał się zwolnić, przyjemność oderwała Harry'ego od poczucia przestrzeni, w tej chwili istniał tylko on i on.

Nagle Harry poczuł chłod na twarzy, a następnie rozluźnienie napięcia na członku. Otworzył oczy i natychmiast odskoczył.

Zamiast ciasnej dziurki Ślizgona miał przed sobą blade, wychudzone plecy i sponiewierane, kościste pośladki.

-Taaak, Dracon spisał się na medal – syknął przerażający metaliczny głos Voldemorta.

Harry momentalnie poczuł ścisk w żołądku. Wpadł w zasadzkę śmierciożerców, odbyt Draco od samego początku był świstoklikiem.

#harrypotter #niszczeniedziecinstwa #nohomo #heheszki

Data: 27.09.2019 20:00

Autor: seosx

Jak zapowiadałem tydzień temu, tak oto jest – zmiksowane 3 piosenki w jedną, z każdej po trochu.

Jest to jeden z wielu moich gównoprojektów, założenie było proste – korzystać tylko z sampli i wtyczek które mam pod ręką i nie iść na łatwizne. Nie starałem się jakoś szczególnie, wiele też się nad tym nie napracowałem, choć kwantyzacja i autotunowanie były czasochłonne.

Mam nadzieję że Ci się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

Render tutaj

#muzykaelektroniczna #heheszki

Data: 27.09.2019 07:46

Autor: Alojz

Szefowa partii zielonych w Kanadzie.Podczas jedengo ze spotkań z wyborcami,miała w ręku plastikowy kubek na napoje.Jakos to nie pasowało do obrazu " ekologia,środowisko,plastik "

Więc plastikowy kubek został zfotoszopowany do plastikowego kubka wielokrotnego użytku, a jako bonus doklejono metalową słomkę.

Oto obie foty

https://mobile.twitter.com/dabeard/status/1176991419770318848

#ekologia #polityka #heheszki

Data: 24.09.2019 08:38

Autor: Alojz

Małe oświadczenie!

Wczoraj był mój ostatni wpis na lurker.pl pod tagiem #wszystkooniemczech.

Od jutra, przenoszę się na wykop, tam jest więcej userow,osób które śledzą tag, plusikow,lepsza atmosfera itd

A na koniec, mam do was małe pytanie, kto qurwa uwierzył w to co teraz napisałem daje plusa :)))

Żeby było jasność, nawet jak lurker będzie offline, to dalej będę tu pisał te pierdoły o Niemczech :P

Życzę miłego dnia…

#oswiadczenie #heheszki

Data: 23.09.2019 04:48

Autor: Alojz

Oto idealny przykład, jak rząd traktuje obywateli.Przyklad oczywiście z Niemiec.

Od paru miesięcy Niemcy rozmyślają jak by tu uratować ziemię przed globalnym ociepleniem.

Niemiecki rząd wpadł na pomysł by stopniowo podwyższać cenę benzyny tak dlugo aż w końcu ciemny lud zacznie w większej ilości kupować elektryczne samochody, do tego wyższe podatki na bilety lotnicze, jak chcą podróżować to zamiast samolotu niech pociągiem jadą albo na rowerze, dodatkowo podatki na olej opałowy ,podatek jak masz hałupe słabo ocieplona itd.A to wszystko pod piękna nazwa "Pakiet klimatyczny"

Pakiet został zatwierdzony dwa nie temu.

A teraz jak ratujący ziemię niemieccy politycy.Merkel i niemiecki minister obrony, miały tego samego dnia terminy na wschodnim wybrzeżu USA. Merkel w Nowym Jorku a minier obrony Niemiec w Waszyngtonie.Byl plan by obie delegacje leciały razem do USA.Ale w ostatniej chwili, urząd kanclerz poinformował ministerstwo obrony,że minister obrony nie jest mile widziana na pokładzie samolotu Merkel, co za tym idzie, żeby sama leciała do USA.Wiec tak: z lotniska w Berlinie Merkel startuje swoim Airbusem A340 w kierunku USA ,a 30 minut później z tego samego lotniska ,minister obrony Niemiec samolotem Luftwaffe Airbus A304 też w kierunku USA… O ja pied0/e ,przykład w czystej postaci, jak politycy szanują swoich obywateli, ważne że Hans i Johan zamiast samochodem do pracy jadą na rowerze ,nie bo chcą,tylko że nie mogą sobie pozwolić na jazdę samochodem do pracy .

#wszystkooniemczech

#heheszki

#polityka

#ekologia

Data: 20.09.2019 01:18

Autor: seosx

Dzisiaj miałem jakiś bardziej twórczy wieczór

W mojej głowie zrodził się pomysł na sklejkę trzech znanych piosenek, takie #heheszki

Myślałem że dzisiaj skwantyzuję tylko jedną zwrotkę, ale chęć urzeczywistnienia mojego pomysłu wzięła górę i zrobiłem kwantyzację całości wokalu. Tak więc pani Gienia(?) śpiewa już równo, ale ciągle na dźwięku c. Jutro będę walczył z nią dalej. Mam nadzieję że nie braknie mi pomysłów na końcową wariację tematu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Data: 19.09.2019 23:29

Autor: Macer

w Polsce od >30 lat działa zespół Affabre Concinui, który a capella śpiewa wszystko co się da. są absolutnie perfekcyjni. w branży są szeroko znani, jeżdżą po całym świecie, mają na koncie mnostwo nagród. śpiewają standardy jazzowe: https://www.youtube.com/watch?v=Ge9zi0ja9RE ; https://www.youtube.com/watch?v=OxLwQbPqVm0;

pop: https://www.youtube.com/watch?v=zttQcvj4K6k

muzykę klasyczną: https://www.youtube.com/watch?v=hvX2EOwODIw

renesansowe madrygały: https://www.youtube.com/watch?v=4G1lDP2wxKI

i lubią się wygłupiać: https://www.youtube.com/watch?v=IW2m41N7TC0

#muzyka #muzykaklasyczna #heheszki #kultura

Data: 19.09.2019 10:18

Autor: Alojz

Gazeta "Titanic", niemiecka gazeta satyryczna.

Wali równo, czy to w lewo, czy to w prawo.

Oto jeden z okładek

"Nieskory do pracy i napalony na smartfona.

Czy moje dziecko jest uchodźcą?"

https://www.titanic-magazin.de/fileadmin/content/Postkarten/01-U1-Titel-201604-Fluechtlingskind.jpg

#wszystkooniemczech

#heheszki

Data: 15.09.2019 21:08

Autor: lilyy

@Thanos wybaczysz mi, ale juz sie z tego smieje 10 minut XDDD

„(…) Tak się składa, że ja bardzo mocno siedzę w drewnie, jestem fanatykiem drewna, kocham drewno. Drewno to zaraz za mrówkami moja największa pasja ;P Każdy, kto choć trochę ma pojęcie o drewnie i z nim obcuje (nie mówię tu o listwach z Castoramy; klejone płyty podłogowe nawet koło drewna nie stały), (…)”

No nie moge… to taki 1000% Ty hahahah.

Twój styl pisania, poznam nawet w innym języku xD

#heheszki #heheszkizadmina #jamoge