Data: 22.01.2020 18:28

Autor: Alojz

W Berlinie, antyterroryści wbili się na chatę 63 latka,pomylili go z inną osobą. Zdarza się ,ale co najlepsze ,co podaje prasa, 63 latek ma 23 dzieci z 17 kobietami.

#wszystkooniemczech

#berlin #heheszki

Link.

https://www.bild.de/bild-plus/regional/berlin/berlin-aktuell/23-kinder-von-17-frauen-sek-einsatz-bei-berlins-supervater-67477720,view=conversionToLogin.bild.html

Data: 20.01.2020 17:59

Autor: PostironicznyPowerUser

buhahaha czaicie jak te wszystkie cichodajki będą miały mokro po tym seansie erotycznym?

będą sobie fantazjować, że może po wyjściu z kina porwie ich jakiś brutal i wykorzysta sami wiecie jak xD

nic tylko stanąć pod kinem i wybrać sobie tą najładniejszą z największą plamą między nogami xDDDDDD

#heheszki #film #365dni

Data: 19.01.2020 11:19

Autor: lukasj

Dzień 74 no fap

Gdy opuściłem swój pojazd, aby udać się do pracy, wyczułem woń rozgrzanej samicy 73,35 metra pod wiatr. Ze względu na mgłę nie mogłem jej jeszcze dostrzec, ale po zapachu osądziłem jej wiek na około 25 lat, a stan zdrowia na dobry. Mój ultra wyczulony zmysł słuchu zdołał wychwycić jej chód, który wskazywał na wzrost 167,64 centymetra. Mój umysł, wolny od ograniczeń pornografii oraz nieprzyzwoitej obrazowości, był w stanie obliczyć jej wagę na podstawie wahania kontinuum testosteronu spowodowanego przez jej oddalające się ode mnie kroki.

Ponieważ byłem w pracy 10 minut przed czasem, rozpocząłem pościg i podążyłem za nią przez mgłę nadal bez wzrokowego kontaktu. Byłem niczym pilot nawigujący przez białą pustkę jedynie urządzeniami. Znajdowałem się około 130 metrów za nią, gdy poczułem przez chodnik wibrujący w jej torebce telefon. Przystawiwszy ucho do ziemi, byłem w stanie niewyraźnie usłyszeć rozmowę z jej beta chłopakiem. Sądząc po jej zdenerwowanym tonie głosu, wiedziałem, że teraz nadszedł dla mnie czas, by uderzyć.

Przygotowałem swe nogi i skoncentrowałem wszystkie Testo-czakry w mych mięśniach Vastus Medialus, w czasie gdy przyjąłem pozycję startową sprintera. Eksplodowałem przed siebie w kataklizmie napędzanego hormonami płciowymi szału. Dokładnie 2,54 nanosekundy później zacząłem płynąć przez czas i przestrzeń, harmonizując się z kontinuum testosteronu. Gdy błysnąłem przez bezradny żeński cel, doszedłem bezpośrednio w oba jej jajowody, dewastując nienaruszoną wcześniej błonę dziewiczą i powodując u niej NATYCHMIASTOWY orgazm. Gdy zacząłem zwalniać 33,6 lat świetlnych później, zdałem sobie sprawę, że choć chciałaby na pewno podziękować mi za dar mego nasienia, to już długo była martwa, za życia wychowawszy moje potomstwo CHADÓW, by na nowo zaludnić Ziemię.

Podczas gdy dryfuję w gwiezdny bezkres wielkiej Mgławicy Kraba, nie przepełnia mnie żal, że opuściłem swój świat, lecz raczej radość, że uczyniłem go lepszym miejscem.

#nofap #heheszki #pasty

Data: 18.01.2020 13:37

Autor: Macer

Bruksela: Nowe energooszczędne wtyczki od 1.05.2020 r.

Grozi nam katastrofa klimatyczna, energia elektryczna staje się coraz droższa: Komisja Europejska chce do 1 stycznia 2023 r. stopniowo obniżyć życie energii elektrycznej w europejskich gospodarstwach domowych o połowę przez wprowadzenie nowych, energooszczędnych wtyczek.

Nowe wtyczki trudno odróżnić od zwykłej wtyczki gołym okiem. Jednak zmniejszenie liczby bolców z dwóch do tylko jednego sugeruje, że 50 procent energii zostanie zaoszczędzone w perspektywie długoterminowej.

Pomimo rewolucyjnej technologii wtyczka jest również w pełni kompatybilna ze starszymi gniazdami. Jednak w dłuższej perspektywie wszystkie gniazda w całej UE mają zostać przekonwertowane na nowy standard – od 2023 r. Podłączenie wszystkich z obecnie zużywanych urządzeń będzie całkowicie niemożliwe.

W sieci krąży już wiele instrukcji, które powinny umożliwić każdemu przekształcenie starego urządzenia za pomocą zwykłych szczypiec w energooszczędny cud.

Odpowiedź jest bardzo pozytywna. Wielu hobbystów chce zaoszczędzić nawet 100 procent energii po modernizacji – znacznie więcej niż obiecuje to prawo.

#heheszki #pasta #uniaeuropejska #globalneocieplenie

Data: 17.01.2020 14:12

Autor: FiligranowyGucio

Osho, Bhagwan Shree Rajneesh właśc. Rajneesh Chandra Mohan Jain (hindi रजनीश चन्द्र मोहन जैन) (ur. 11 grudnia 1931 w Kuchwadzie, stan Madhya Pradesh w Indiach, zm. 19 stycznia 1990 w Punie) – hinduski guru, pisarz. Założyciel ruchu religijnego Neo-Sannyas (którego uczniowie nazywani są sannjasinami).

https://www.youtube.com/watch?v=-eG9CgN04l8

#indie #ludzie #osho #heheszki #filmy #yt

Data: 14.01.2020 00:16

Autor: Macer

JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KOMPUTEROWIEC NAJAKTUALNIEJSZY NA SWIECIE OO JAKI DOBRY AKTUALNY, PODKREŚLAM AKTUALNY SYSTEM. ALBO "OO KUPIE SOBIE SYSTEM, ALE NIE JAKIŚ DOBRY, MUSI BYĆ NOWY, JESTEM LEPSZY BO MAM NOWY SYSTEM A WY CO NADAL XP CZY 7KA? JA ZAPIERDALAM NA 10 BETA, DZIALA GORZEJ NIZ XP SP2 ALE ZAPIERDALAM, NIEBO W KOMPIE, GDYBY BYŁ CIUT BARDZIEJ AKTUALNY TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE AKTUALNE I DX12 I KAFELKI. ROZUMIEM POPRAWIAĆ WYDAJNOŚĆ, ALE ZABIJAĆ CAŁĄ PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA Z KOMPUTERA DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI BYCIA PODSŁUCHIWANYM Z KAŻDYM KLIKNIĘCIEM? NAKLIKASZ SIE, ROBI AKTUALIZACJE CO 10 MINUT I TRACISZ DANE. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ GRUPKA NA FEJSIE CZY SPOTKANIE W PRACY. CO TAM MATI ZAMAWIAMY NOWE LAPTOPY, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOAKTUALNY Z DODATKOWYMI SPYWARE'AMI, HEHE COŚ NIEAKTUALNY, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE UŻYWAĆ TAKIE STARE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ NAUCZ SIĘ ZGADYWAĆ CO OZNACZAJĄ TE OBRAZKI BO TEKSTOWO JUŻ SIĘ NIE OBSŁUGUJE XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA AKTUALNYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO AKTUALIZACJI.

#heheszki #pasta #windows #oc #autorskie

Płatne jednorazówki w Tajlandii. Klienci starają się zaoszczędzić

Data: 13.01.2020 11:55

Autor: swiatoze

swiatoze.pl

Od 1 stycznia w większości sklepów wprowadzono zakaz rozdawania bezpłatnych jednorazówek. Mieszkańcy Tajlandii zasypują media społecznościowe swoimi pomysłami na oszczędzanie. Klienci przychodzą do sklepów z koszami na bieliznę, walizkami, a nawet z taczką.

#heheszki #ciekawostki #tajlandia

Data: 13.01.2020 01:49

Autor: Macer

ale swietna #pasta #heheszki

Mój stary to fanatyk brukarstwa. Cały pokój zajebany trylinką, kostką bauma i krawężnikami. Ma tego tyle, że u sąsiada na dole sufit pęka i tynk płatami odpada.

Raz ten sąsiad przyszedł i powiedział, że jeśli stary jeszcze jedną kostkę bauma przyniesie do domu, to mu własnoręcznie tą kostką wybije wszystkie zęby jeden po drugim, a potem wciśnie w dupę i poprawi kopem. A w ogóle to niech mój stary wypierdala z tym gównem z domu i jak chce, to niech se z tego nagrobek zbuduje, będzie miał pomnik po taniości, a sąsiad przyjdzie i chętnie mu naszcza na ten grób z trylinki i krawężnika. Bo sąsiad nie chce, żeby cały dom mu się na łeb zawalił.

Wtedy stary wkurwiony zalogował się na taką grupę dyskusyjną na fejsie dla brukarzy i innych pojebów, co lubią nawierzchnie takie twarde i z kostki, i z trylinki, i chuj wie czego jeszcze. I jak się zalogował, to zaczął zaraz napierdalać na wszystkich, że słabe zdjęcia i na nich mało widać trylinki i krawężnika, tylko jakieś bloki i samochody dookoła i co w ogóle gnoje sobie wyobrażają, i że on by zrobił lepsze zdjęcia, ale ciągle ma Nokię 3210. I mu tam napisali, że se może co najwyżej w węża popykać i żeby spadał.

A stary się wkurwił jeszcze bardziej i jeszcze więcej zaczął się dopierdalać do tych, co tam te zdjęcia wrzucają, i w godzinę napisał jakieś 120 postów, że się chuja znają, i że trylinkę się inaczej fotografuje, a inaczej kostkę bauma, a asfalt jeszcze inaczej, a w ogóle polbruk to co innego niż bauma, i pisał kilometrowe posty na szesnaście ekranów i bluzgał jeszcze na wszystkich.

Po drugiej godzinie go zbanowali i jeszcze dostał ze dwadzieścia prywatnych wiadomości, żeby się tą trylinką porządnie jebnął w czerep, a krawężnik se do szyi przywiązał i się do Odry rzucił.

Stary się nie na żarty wkurwił i że jak tak, to on tym durniom pokaże, jak się układa kostki, trylinki i asfalty. I zaczął te swoje zbiory wynosić z domu i na chodniku kłaść przed domem. I nosił po dwie trylinki na raz, taki był wkurwiony, bo normalnie ledwo jedną niósł i pocił się, i był cały czerwony i pierdział wtedy strasznie.

I na to sąsiad wyjrzał, jak stary nosił te trylinki, i stanął w drzwiach i patrzył, a jego stara zaczęła go szarpać za rękaw: "Stefan zadzwoń na policję, on zwariował, jeszcze komu tymi kamieniami krzywdę zrobi." Ale Stefan, sąsiad ten z dołu, był cwany i poczekał, aż stary wyniesie całą trylinkę i resztę gówna z domu i aż się sufit wyprostował u niego, a u nas podłoga przestała być wklęsła.

Jak stary wyniósł to przed blok, to Stefan dopiero na policję zadzwonił. A jemu tam powiedzieli, żeby spierdalał, i po pijaku nie dzwonił i nie opowiadał jakichś głupot o krawężnikach, bo go aresztują za obrażanie policji i bezpodstawne wzywanie służb.

W tym czasie stary już zaczął układać te trylinki na ulicy przed blokiem. A to nie była mała osiedlowa uliczka, tylko taka główniejsza, trzy pasy w jedną stronę miała. Ale było już późno w nocy i mało aut jeździło, a stary zaczął to układać na ulicy, na asfalcie. No to sąsiad dzwoni znowu na policję i mówi, że włamanie do piekarni i bułki, i chleb kradną, i bagiety, i żeby przyjechali, Dworcowa 7.

Dyżurny, jak usłyszał, że dzwoni ten świr, co najpierw wyzywał gliniarzy od krawężników, a teraz od bagiet, to się wkurwił i powiedział, że jak tak, to on wysyła radiowóz i zobaczymy.

A stary już pół ulicy wyłożył trylinką, a drugie pół kostką bauma i polbrukiem, tak na asfalcie wykładał, a w poprzek jeszcze pierdolnął krawężnik. I akurat jak skończył, to te bagiety na bombach jadą, a stary siedzi na trzech trylinkach co mu zostały wolne. I bagiety w radioli nie widziały, że tam sztuka ułożona na jezdni była i się wjebali na pełnym gazie na ten krawężnik, aż chłopaki cmoknęli przednią szybę tak, że dwie dziury zostały. Jak wysiedli, to zobaczyli tylko starego, jak spierdalał na górę. I w długą za nim, ale potknęli się na tej trylince, co została na chodniku. Jeden jeszcze bardziej rozjebał sobie głowę, a drugi, jak się przewracał o tego pierwszego, to złamał rękę.

No i teraz staremu z matką nosimy paczki do aresztu na Smutnej 4. Stary milczy jak kamień.

Data: 08.01.2020 12:57

Autor: Ijon_Tichy

Zanim zaczęła się jazda w Iranie mój wujek i ciocia (siostra mojego taty) wykupili sobie jakiś drogi wypoczynek w Iranie. Ogólnie są nadzianymi ludźmi i bezustannie podróżują po świecie, ale dlaczego wybrali Iran? xD Może to być powiązane z którymś z jego interesów, a może to przypadek. Tak czy inaczej moja ciocia zacięła się i żali się mojemu tacie codziennie przez telefon, że nie pojedzie nawet, gdyby ją końmi chcieli tam ciągnąć. A wujek jest wściekły i bardzo się kłócą, bo on ne widzi problemu, bo twierdzi, że jest bezpiecznie xD Ponoć wyjazd jest opłacony i kosztował mnóstwo siana.

#truestory #heheszki #iran #wojna

Data: 06.01.2020 20:08

Autor: BlaziuBlaz

Ej patrzcie, kurde.

To jest Minóg Rzeczny.

Na pierwszy rzut oka jego wygląd jest niedorzeczny.

Jednak jego wygląd jest zdeterminowany przez jego nawyki i styl życia i to dotyczy wszystkiego co żyje we wszechświecie.

Jaki jest Minóg?

Dorastają zagrzebane w mule.

Wyłapują szczątki roślinne i mikroskopijne glony.

Są pasożytnicze i są bezżuchwowcami.

Lubią europejskie plaże.

Dopływają do Wisły.

Są bardzo podobne do Minogów Strumieniowych. (!)

Mają zęby. (!)

Dzięki utraconemu lękowi przed światłem wypływają na płytkie wody.

Wytwarzają wtedy penis. (!)

I mają tarło.

Nie konsumują tylko kopulują.

Ruchają się dupami! (!)

Wychodzi z tego 10 do 25 tysięcy jaj.

Po tarle osobniki dorosłe giną.

(ツ)

"Odżywiają się płynami ciała i mięsem drobnych ryb, do których przyczepiają się przyssawką. W jamie gębowej tego bezżuchwowca znajdują się gruczoły, których wydzielina uniemożliwia krzepnięcie krwi."

Można jeść, podobno dobre.

Jednak nie, bo pod ochroną.

"Ciekawostki:

Z powodu przejedzenia minogami zmarli prawdopodobnie: król Anglii Henryk I Beauclerci Amalryk z Lusignan, tytularny król Jerozolimy i król Cypru (w 1205 r.)."

Przeredagowałem artykuł z Wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Min%C3%B3g_rzeczny

#ciekawostki #heheszki #przyroda #ryby #pasozyty #kuchnia

Data: 03.01.2020 11:06

Autor: rebul4

Na jednej z angielskojęzycznych stron internetowych znalazłem list rodziców 15 letniej córki, którzy z dobroci serca postanowili pomóc swojemu dziecku w naprawianiu zepsutego przez nich świata.

Może stanie się inspiracją dla was?

„Kiedy nasza córka w wieku 15 lat została poruszona i rozpłakała się po przemowie Grety Thunberg podczas zjazdu ONZ, rozgniewała się na nasze pokolenie, „które przez trzydzieści lat nic nie robiło”.

Postanowiliśmy więc pomóc jej w zapobieganiu temu, co dziewczyna w telewizji ogłosiła „masową eradykację i zanikanie całych ekosystemów”.

Jesteśmy teraz zobowiązani do zapewnienia naszej córce przyszłości, robiąc wszystko, aby pomóc ochłodzić planetę o cztery stopnie.

Od teraz będzie jeździć na rowerze, ponieważ jazda samochodem wymaga paliwa, a paliwo powoduje emisję do atmosfery. Oczywiście, że niedługo będzie zima, a potem będzie chciała jechać autobusem, ale jazda na rowerze przez mróz buduje odporność.

Oczywiście, teraz prosi o rower elektryczny, ale pokazaliśmy jej dewastację spowodowaną na obszarach planety w wyniku wydobycia litu i innych minerałów używanych do produkcji akumulatorów do rowerów elektrycznych, więc będzie pedałować lub chodzić.

Co nie zaszkodzi jej ani planecie. Jeździliśmy też na rowerze i chodziliśmy do szkoły.

Ponieważ dziewczyna w telewizji zażądała „musimy pozbyć się naszej zależności od paliw kopalnych”, a nasza córka się z nią zgodziła, odłączyliśmy otwór wentylacyjny z nawiewem w jej pokoju. Temperatura spada teraz wieczorem do dwunastu stopni, a zimą spadnie poniżej zera, obiecaliśmy jej kupić dodatkowy sweter, czapkę, rajstopy, rękawiczki i koc.

Z tego samego powodu zdecydowaliśmy, że odtąd bierze tylko zimny prysznic. Umyje ubrania ręcznie drewnianą tarą, ponieważ pralka jest po prostu konsumentem energii, a ponieważ suszarka korzysta z gazu ziemnego, zawiesi swoje ubrania na linie, aby wyschły, tak jak kiedyś moi rodzice i dziadkowie robili.

Mówiąc o ubraniach, wszystkie te, które obecnie ma, są syntetyczne, a więc wykonane z ropy naftowej. Dlatego w poniedziałek przyniesiemy całą jej markową odzież do sklepu z odzieżą używaną.

Znaleźliśmy sklep ekologiczny, w którym jedyne sprzedawane przez nich ubrania są wykonane z niebarwionej i niebielonej bielizny z juty. Nie można też mieć ubrań wykonanych z wełny, ponieważ emisje z pierdzących owiec prawdopodobnie powodują złą pogodę.

Nie powinno mieć znaczenia, czy dobrze na niej wygląda lub czy będą się z niej śmiać, gdy ubiera się w bezbarwne, nijakie ubrania , ale to cena, którą musi zapłacić za korzyść Klimatu.

Bawełna nie wchodzi w rachubę, ponieważ pochodzi z odległych krain i używa się do niej pestycydów. Bardzo szkodliwe dla środowiska.

Właśnie zobaczyliśmy na jej Instagramie, że jest na nas zła. To nie była nasza intencja.

Odtąd o godz. 19:00 wyłączymy Wi-Fi i włączymy je dopiero następnego dnia po obiedzie na dwie godziny. W ten sposób zaoszczędzimy na elektryczności, dzięki czemu nie będzie ona niepokojona przez stres elektryczny i będzie całkowicie odizolowana od świata zewnętrznego. W ten sposób może skoncentrować się wyłącznie na pracy domowej. O jedenastej wieczorem pstrykniemy wyłącznik, aby wyłączyć zasilanie jej pokoju, żeby wiedziała, że ciemność jest naprawdę ciemna. Pozwoli to zaoszczędzić dużo CO2.

Nie będzie już brać udziału w sportach zimowych w ośrodkach narciarskich, nie będzie też wyjeżdżać z nami na wakacje, ponieważ nasze miejsca na wakacje są praktycznie niedostępne na rowerze.

Ponieważ nasza córka w pełni zgadza się z dziewczyną w telewizji, że emisje CO2 i życie pokoleń po jej pradziadkach jest winne „zabicia naszej planety”, to wszystko to po prostu oznacza, że ona również musi żyć jak pradziadkowie którzy nigdy nie mieli wakacji, samochodu ani nawet roweru.

Nie rozmawialiśmy jeszcze o śladzie węglowym żywności.

Zero śladu CO2 oznacza brak mięsa, ryb i drobiu, ale także brak substytutów mięsa opartych na soi (w końcu rośnie na polach rolników, które używają maszyn do zbioru fasoli, ciężarówki do transportu do zakładów przetwórczych, gdzie zużywa się więcej energii, a następnie przewozi samochodem do pakowalni / konserw i ponownie przewozi do sklepów), a także nie importuje żywności, ponieważ ma to negatywny wpływ ekologiczny. I absolutnie bez czekolady z Afryki, bez kawy z Ameryki Południowej i bez herbaty z Azji.

Tylko domowe ziemniaki, warzywa i owoce, które były uprawiane w miejscowej chłodnej glebie, ponieważ szklarnie działają na kotłach wyrzucających CO2 i sztucznym świetle. Najwyraźniej te rzeczy są również złe dla Klimatu. Nauczymy ją, jak uprawiać własne jedzenie.

Chleb jest nadal możliwy, ale masło, mleko, ser i jogurt, twarożek i śmietana pochodzą od krów i emitują CO2. Na patelni nie będzie już więcej margaryny i olejów, ponieważ tłuszczem jest olej palmowy z plantacji na Borneo, gdzie są niszczone lasy deszczowe.

Latem nie ma lodów. Bez napojów bezalkoholowych i bez napojów energetycznych, ponieważ bąbelki są CO2.

Zablokujemy również wszystkie tworzywa sztuczne, ponieważ pochodzą one z fabryk chemicznych. Wszystko wykonane ze stali i aluminium również musi zostać usunięte. Czy kiedykolwiek widziałeś ilość energii, którą zużywa wielki piec lub huta aluminium? Wszystko szkodzi klimatowi!

Zastąpimy jej materac piankowy z pamięcią górną, jutową torbą wypełnioną słomą, poduszką z włosia końskiego.

I w końcu nie będzie już używać makijażu, mydła, szamponu, kremu, balsamu, odżywki, pasty do zębów i leków. Pędzle będą lniane, które będzie mogła prać ręcznie drewnianą tarą, tak jak robili to jej przodkowie, zanim spowodowali zmiany klimatu, przez co była na nas zła za zniszczenie jej przyszłości.

W ten sposób pomożemy jej udzielać się, aby zapobiec masowemu wyginięciu, podnoszeniu się poziomu wody i zanikaniu całych ekosystemów.

Jeśli naprawdę wierzy i chce z nami dyskutować o dziewczynie w telewizji, chętnie zaakceptuje i z radością przyjmie nowy styl życia.

Pozdrowienia,

#heheszki #co2 #ekologia #klimat #rower #pasta

Data: 01.01.2020 11:39

Autor: Ijon_Tichy

Siemano! Wszystkiego najlepszego w kolejnym okrążeniu. Mam nadzieję, że do ostatniej prostej czeka was jeszcze wiele okrążeń.


Czas poszerzyć wiedzę, by stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. Dziś na internetach dowiedziałem się, że populacja Urugwaju, to 3 457 000 ludzi, a populacja kangurów w Australii, to 45 000 000. A więc gdyby populacja kangurów napadła na Urugwaj, to każdy Urugwajczyk musiałby stoczyć walkę z 13 kangurami.

#wiedzabezuzyteczna #wojna #ciekawostki #heheszki #2020

Data: 30.12.2019 17:58

Autor: Alojz

Co za szaleństwo wśród publiczności,szacun dla ochrony że powstrzymali publikę przed wtargnięciem na scenę.

Zespół z Korei południowej, wystąpił w Korei północnej.

https://youtu.be/93_c_eD3tgE

#heheszki #muzyka

Data: 29.12.2019 09:44

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukrecje. Zabawna historia świąteczna.

W te święta dom moich rodziców odwiedziła ciocia z wujkiem oraz ich 21-letnia córka. Po całym dniu razem, już w późnych godzinach zaczęła się kulturalna polemika na tematy gender, LGBT itd. Wszystko w kulturalnej atmosferze. Ja w ogóle nie zabrałem głosu, tylko się przysłuchiwałem.

Aby uczynić historię krótką: głównymi stronami dyskusji była moja kuzynka 21-lat, studentka psychologii, bardzo broniła ideologii LGBT, zaś jej oponentem był mój tata. Rozmowa toczyła się w taki sposób, że moja kuzynka stroiła miny mędrca, tak jakby pouczała mojego "niededukowanego" tatę, gdyż z całą pewnością nie rozumie on świata, skoro należy do pokolenia jej dziadków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Ą" "Ę", "Ję bułkę przez bibułkę", "na studiach to", "a na studiach tamto". Mój tata natomiast, skromny facet po szkole średniej, niepozorny, ale przez całe życie pasjonował się literaturą i na prawdę ma ogromną wiedzę i światły umysł. W kilka chwil obnażył absurdy rozumowania mojej kuzynki. Najpierw broniła ona tezy o tym, że LGBTowcy powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, a po kilku pytaniach i pociągnięciu rozmowy przez mojego tatę sama stwierdziła, że dziecko powinno mieć wzorzec mężczyzny i kobiety, aby prawidłowo się wychowywać i nawet to uzasadniała XD Gdy zdała sobie sprawę z tego, że przy wsparciu mojego taty sama sobie zaprzecza, zareagowała…. Płaczem xD

Była to scena równie zaskakująca, co komiczna – w obliczu braku argumentów, gdy wyszły na jaw absurdy jej rozumowania, gdy sam fakt bycia studentem okazuje się niewystarczający w wymianie światopoglądowej, dziewczyna po prostu wpadła w intelektualną panikę i zaczęła płakać.

Ciocia zaczęła ją pocieszać, atmosfera skwasiła się na chwilę, ale zaraz wszystko wróciło do normy. EDIT: Żeby nie było: przez cały wieczór było kulturalnie, miło i właśnie dlatego reakcja mojej kuzynki była zaskoczeniem.

#bekazlewactwa #antyautorytaryzm #marksizmkulturowy #lgbt #dyskusje #heheszki

Data: 27.12.2019 20:06

Autor: Monte

Zbieram na fabryke produkującą samochody, mam w planach zrobić najbardziej wkurwiający samochód ever:

-Silnik wankla umiejscowiony z tyłu by utrudnić naprawę + napędzany dizlem.

-Napęd na przód,

-4 osobowy, dwudrzwiowy suv (przez srodek bedzie szła wielka kolumna do zmiany biegów)

-Automat ze zmienianiem biegów na pokrętło,

-Wielkie 2 tablety na desce rozdzielczej, zero fizycznych przycisków,

-Brak podłokietnika

-Brak cupholdera

-Soczewki zamiast normalnych świateł + dzienne ledy z biedry

coś jezcze wymyślę

narazie auto w fazie projektu w mojej głowie

#heheszki #motoryzacja

Data: 17.12.2019 20:44

Autor: Macer

Wyobraźmy sobie, co by było, gdyby na zachodzie zaczęto jeść własne gówno. Przykładowa wiadomość:>>POLSKA WPROWADZA NAKAZ JEDZENIA WŁASNYCH FEKALIÓW. EKSPERCI: "TAKIE ROZWIĄZANIE SPRAWDZIŁO SIĘ NA ZACHODZIE!"Ministerstwo Gospodarki chce, żeby Polacy zaczęli jeść własne fekalia. Jak przekonują eksperci, takie rozwiązanie sprawdziło się w wielu krajach zachodnich.- W Austrii, Francji i Niemczech już istnieje takie prawo. Jak do tej pory nikt na takie rozwiązanie nie narzeka, a ma ono wiele korzyści – jest ekologiczne i nie marnuje zasobów. – powiedział profesor Iksiński z Instytutu Danych z Dupy.Czy możemy przekonać ludzi do zmiany naszych przyzwyczajeń? Choć oczywiście mentalność ludzi w Polsce różni się, to ministerstwo zauważa, iż każda zmiana rodzi się w bólach. Jednak korzyści ze zmiany będą zauważalne już niedługo.<<Przykładowe komentarze pod artykułem: "Byłem niedawno we Francji, w restauracji normalnie podają ciepłą kupę i wszyscy jedzą. Tylko u nas ciemnogród nie potrafi się przekonać do postępowych rozwiązań.""W całej Europie ludzie potrafią żreć gówno, tylko Polacy jak zwykle nie potrafią dorównać cywilizacyjnie do Europy"Nagłówki po tygodniu:„KINGA RUSIN ZACHĘCA POLAKÓW DO JEDZENIA FEKALIÓW: TO WAŻNE DLA PLANETY I ZDROWE”„OLGA TOKARCZUK: U MNIE W RODZINIE OD LAT JE SIĘ GÓWNO. WSTYDZĘ SIĘ ZA POLSKĘ, ŻE W TYM ZACOFANYM KRAJU WCIĄŻ PANUJĄ ŚREDNIOWIECZNE FASZYSTOWSKIE ZABOBONY”

#pasta #polityka #heheszki

Data: 14.12.2019 19:19

Autor: Ijon_Tichy

Stary biskup na łożu śmierci wyszeptał, że jego ostatnim pragnieniem jest wstąpić do partii komunistycznej. Uradowany działacz szybko wypełnił formularz i dał do podpisu biskupowi. Biskup podpisał dokument i przytulił legitymacje partyjną do serca wyszeptując ostatnie słowa: "dzięki mnie umrze dziś jeszcze jeden komunista".

Ba dum tsss… Kurtyna.

#heheszki #kawal #marksizm #komunizm

Data: 12.12.2019 19:08

Autor: Macer

Ej wymyslilem nową teorie Spiskowa: A CO JEŚLI cala ta zabawa w krwiodawstwo jest dlatego, ze rządzi nami warstwa wampirów, które muszą się żywić, a nie są już w stanie polować na ludzi, bo zbyt łatwo by się to wydało? To po to są banki krwi i dlatego jej tak ciągle ubywa i brakuje! Żądam straży z osikowymi kołkami, srebrnymi szablami oraz rozłożenia czosnku w ich budynkach.

#teoriespiskowe #heheszki

Data: 05.12.2019 15:00

Autor: Deadlyo

O Cię w chuj, to jest zajebiste (づ•﹏•)づ

Chyba znalazłem kolejną grupę rockową, której będę słuchaj jak wariat

Fuck you, you're a fucking wanker

We're gonna punch you right in the balls

Fuck you, with a fucking anchor

You're all cunts so fuck you all

https://www.youtube.com/watch?v=th4Czv1j3F8

#muzyka #heheszki

Data: 01.12.2019 23:11

Autor: bananaplugs

Zarobiłem dziś limo pod okiem. Jak jutro zapytają się w pracy, kto mi podbił oko, zamierzam odpowiedzieć tak:

"Przemoc ma płeć. Ta ruda suka mi to zrobiła"

A potem pokazać pic related :D

Bawiliśmy się i przyłożyła mi z czachy jak próbowałem złapać jej ucho zębami

#heheszki

Data: 30.11.2019 16:21

Autor: Deadlyo

AVG to jest jednak nadprogram, bóg antywirusów, mistrz matematyki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pobrałem ostatnio wersję 60 dni za darmo AVG Tune UP

Po aktywacji dostałem 30 dni czyli 50% mniej niż obiecywano.

Dziś przyszła aktualizacja programu i zostało mi tylko 7dni tej 60 dniowej wersji, którą aktywowałem wczoraj 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

Jak ten czas zapierdala, 53dni mi minęły w jedną noc

#heheszki #pcmasterrace #antywirusy

Data: 30.11.2019 01:35

Autor: Deadlyo

Bycie dużym i strasznym jest pojebane.

Jestem typem, który ma prawie 190cm wzrostu, 108kg wagi, mała opona, duże cyce.

Ryj jakbym wyszedł z więzienia kolejny raz, na osiedlu sebixy zazwyczaj schodzą z drogi i starają się w oczy nie patrzeć.

W nocy ludzie zazwyczaj przechodzą w milczeniu obok, patrząc w dół.

A co Ja robię po powrocie do domu?

Zakładam słuchawki, odpalam gierkę i gram w takie coś jak niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) na filmiku

I nikt by się nie spodziewał, że taki typ ma takie zainteresowania 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

Do tego kiwam się do tej piosenki jak pojebany i jest to jedna z moich ulubionych mapek w grze (✌ ゚ ∀ ゚)☞

https://youtu.be/CbYPUbfL6WM

#gry #wyznanie #heheszki #osu

Data: 29.11.2019 00:56

Autor: Deadlyo

Wykop to jednak taki ściek internetu,

Kolega zarejestrował konto korzystając z mojego internetu w domu.

Dziś wyłapał bana za multikonto, bo mój domowy router jest zbanowany na wykopie i konta usunięte.

Więc logicznie (wg nmM) skoro 100% kont jest zbanowanych, nie możesz stworzyć kolejnego, bo już konto masz, chuj z tym, że zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takiej gównianej polityki, nie widziałem jeszcze nigdzie

"Zbanowaliśmy Ci wszystkie konta i chciałbyś popisać z nowego? BAN za multi"

#bekazwykopu #wykop #heheszki

Data: 28.11.2019 19:57

Autor: LadacznicoOdporny

Podczas wizyty w Anglii prezydent Andrzej Duda został zaproszony na herbatę do Królowej.

Kiedy rozmawiali zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy?

Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi.

– Jak Wasza Wysokość rozpoznaje, że są inteligentni? – spytał Andrzej Duda.

– Cóż, po prostu zadaje im odpowiednie pytania – odpowiedziała Królowa – pozwól, że zademonstruję.

W tym momencie Królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Theresy May:

– Pani premier, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pani matka ma dziecko i pani ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pani bratem ani siostrą – kto to jest?

– Oczywiście to ja nim jestem.

– Doskonale – odpowiada Królowa – dziękuję bardzo i dobranoc.

Odkłada słuchawkę i mówi:

– Czy teraz już pan rozumie, panie prezydencie?

– Tak. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób!

Po powrocie do Warszawy Duda decyduje poddać testowi premiera – Mateusza Morawieckiego.

Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta:

– Mateusz, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok?

– Ależ oczywiście, nie krepuj się, jestem gotów.

– Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą – kto to jest?

Morawiecki chrząka, kaszle i w końcu odpowiada:

– Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią?

Duda zgadza się i Morawiecki wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie.

W końcu, w akcie desperacji, Morawiecki dzwoni do Korwin-Mikkego i przedstawia mu problem:

– Niech pan posłucha, jak to może być: Pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą – kto to jest?

Mikke odpowiada bez zastanowienia:

– To ja, oczywiście.

Uradowany Morawiecki wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Dudę i krzyczy:

– Mam, mam! Wiem kto to jest! To Janusz Korwin Mikke!!!

Na co Andrzej Duda robiąc zdegustowaną minę:

– Źle idioto! To Theresa May

#heheszki #duda #korwin #morawiecki #bekazpisu #heheszkipolityczne

Data: 28.11.2019 15:32

Autor: Macer

Przez las sunie pociąg koleji transsyberyjskiej. Z przedziału wychodzi pasażer zapalić papierosa. Pali. Po chwili dołącza do niego drugi podróżny. Palą razem w milczeniu. Pierwszy, aby przerwać milczenie, zagaduje drugiego.

– Dokąd jedziecie?

– Do Moskwy… a wy?

– Do Władywostoku…

Chwila milczenia.

– Wot' technika – odpowiada drugi.

#dowcipy #heheszki

Data: 28.11.2019 01:11

Autor: raptor

Koale to są jednak kurwa okropne zwierzęta. Proporcjonalna wielkość mózgu koali w stosunku do reszty jej ciała jest z jedną z najmniejszych wśród ssaków, dodatkowo ich mózgi są GŁADKIE. Mózg jest pofałdowany jak wiemy po to żeby zwiększyć przestrzeń użytkową dla neuronów.

Jeśli pokażesz koali liście zerwane z drzewa i położone na płaskiej powierzchni, koala nie uzna ich za jedzenie. Koale są zbyt głupie żeby dostosować swoje nawyki żywieniowe do radzenia sobie z jakimikolwiek zmianami. W pomieszczeniu pełnym jedzenia mogą one dosłownie umrzeć z głodu, ponieważ ich mózgi są tak niezdolne do radzenia sobie ze zmianami, to nie jest raczej cecha zwierzęcia wygrywającego w życie i w walce o przetrwanie.

Skoro już o głupocie i jedzeniu – jednym z możliwych powodów dlaczego ich płaskie mózgi są tak prymitywne jest fakt że liście eukaliptusa nie dość że są trujące (jedyna rzecz którą wpierdalają) to jeszcze praktycznie nie posiadają wartości odżywczych! One zwyczajnie nie pozyskują z nich dość energii by myśleć, przesypiają więcej niż 80% swojego pierdolonego życia. Kiedy nie śpią jedyne co robią to jedzą, srają i czasami wrzeszczą jak małe posrane demony.

Skoro liście eukaliptusa mają tak niską wartość odżywczą kochane misie koala muszą je fermentować w swoich bebechach przez całe dnie. Wśród ssaków proporcja ich układu trawiennego w stosunku do całego ciała jest jedną z największych. Wiele gatunków roślinożernych ssaków jest przystosowane do radzenia sobie z niesprzyjającymi roślinami działającymi na ich zęby, gryzoniom np zęby nigdy nie przestają rosnąć, niektóre zwierzęta mają zęby umieszczone tylko w dolnej szczęce i miażdżą tkankę roślinną na swoich wzmocnionych podniebieniach. Jeszcze inne mają powiększone zęby trzonowe żeby bardziej efektownie mielić sobie roślinki. Koale oczywiście nie są wyjątkiem i kiedy ich zęby zamienią się w pył rozwiązują sytuacje w bardzo prosty sposób – po prostu zdychają z głodu ponieważ są absolutnie beznadziejnymi zwierzętami.

Jako ssaki koale karmią swoje młode oczywiście mlekiem (warto zaznaczyć że wśród ssaków dają najmniej mleka w stosunku do wielkości ciała). Kiedy młode musi przejść z bogatego i pożywnego pokarmu jakim jest mleko na liście eukaliptusa (rośliny która wyraźnie daje znać że nie chce być jedzona) okazuje się że nie jest do tego w ogóle przystosowane, ponieważ nie ma w swoich jelitach flory bakteryjnej niezbędnej do strawienia tego badziewia. Rozwiązanie? Młode zaczyna całkiem dosłownie polegać na dupie swojej matki która musi wysrać trochę mniej strawionego eukaliptusa i później sobie to ze smakiem sączy i dzięki temu może zacząć przystosowywać swój układ trawienny do tej wspaniałej diety.

Oczywiście młode mogło też łyknąć trochę sików, bo jego matka najpewniej nie trzyma odpowiednio moczu. Czemu? Bo prawdopodobnie cierpi na jakąś chorobę weneryczną, podobnie jak reszta tych zwierząt. Na niektórych obszarach zachorowania to jakieś 80% i więcej. Bo widzicie, jedną z aktywności na jakie koale poświęcają swoją cenną energię są gwałty. Mimo iż koale rozmnażają się sezonowo samce albo nie wiedzą albo mają to totalnie w dupie i po prostu gwałcą samice niezależnie od tego czy akurat jest w cyklu.

Jeśli samicy przyjdzie do płaskiego mózgu się bronić, samiec może zachcieć zrzucić ją z drzewa (i spaść razem z nią oczywiście) co prowadzi nas do ostatniej ciekawostki o mózgu tego gatunku idiotów.

Koale mają ponadprzeciętną ilość płynu mózgowo-rdzeniowego w tych paskudnych łbach (maja tam dużo miejsca który zaoszczędziły na neuronach). Czemu mają go więcej? By chronić swoje mózgi przed urazami na wypadek gdyby spadły z zasranego drzewa pełnego toksycznych bezwartościowych liści.

Zwierzę tak zajebiście głupie że ma wbudowany w mózg swój własny mały hełm bezpieczeństwa. Jak ja ich kurwa nienawidzę.

#koala #mis #niedzwiedzie #heheszki #pasta