Data: 16.06.2019 09:59

Autor: Wolvi666

#lurker24 #wiadomosci #heheszki #dziendobry

Dzień dobry wszystkim Lukrom i Lukrecjom.

Doniesienia z kraju. Sekta PC (Pankcake Church) ogłasza, że po 16:26 czasu polskiego, ma zmartwychwstać ich wielkie bóstwo, dawca wysokiej jakości kontenta, wielki kopacz i pan dobrego smaku. @Pancake. W domach przedstawicieli tego ruchu religijnego od wczesnych godzin rannych zaczęło się pieczenie puszystych naleśników.

Zespół naszych wiadomości będzie śledził wydarzenia, a teraz informacje zza oceanu.

Amerykańscy naukowcy po otrzymaniu od zespołu Lurker24 części wysokiej jakości kontenta Pancake'a, zbadaniu i analizie – stwierdzają, że jest to kontent tak czysty, że nie możliwy do duplikacji w warunkach silnej grawitacji Ziemi i metodami znanymi ludzkości. Planują na jutro wyprowadzenie próbek na Międzynarodową Stację Badawczą, gdzie będą kontynuowane badania.

Przez przypadek jeden pracownik uniwersytecki okruszek zanurzył w mleku sojowym, a ten urósł do pełnych wymiarów przeciętnej patelni. Naukowcy nie potrafią tego wytłumaczyć. O to zdjęcie tego jakby powiedzieć… Cudu.

Data: 15.06.2019 17:13

Autor: Wolvi666

#pancakegate #heheszki #wiadomosci #lurker24

Z racji tego, że użytkownik @Pancake został zatrzymany przy podnoszeniu poziomu portalu Lurker, moderacja i administracja ukróciły ten proceder i usunęły prawie cały epicki kontent. Dlaczego prawie, bo nasz specjalny wysłannik @UpadlySzczurr wykradł kawałek zakazanego postu i teraz leci do amerykańskiego laboratorium w celu analizy i duplikacji. Oto nigdzie nie publikowane zdjęcia z akcji naszego wysłannika

Data: 14.06.2019 22:25

Autor: Gra_Melodia

W końcu piąteczek :D Pochwale się wam jaki jest bilans mojej dzisiejszej pracy xD

  1. Przyszedłem sobie

  2. Wypiłem colę (ahh orzeźwienie )

  3. Posłuchałem radia

  4. Obejrzałem 2 odc. Fineasza i Ferba

  5. Pojeździłem na rowerze :D

  6. Zjadłem kolację ( + zimna cola ahh)

  7. Obejrzałem co tam w domu WB

  8. Fajrant

Że też oni mnie tam jeszcze trzymają( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #pracbaza

Cukiernia wywalczyła gigantyczne odszkodowanie od uniwersytetu

Data: 14.06.2019 17:50

Autor: Kamien23

youtube.com

Dla przypomnienia: pracownik ciastkarni przyłapał sudenta na kradzieży i próbie kupna alkoholu przy pomocy fałszywego dowodu. Doszło do sprzeczki. Do awantury przyłączyli się inni studenci stając w obronie złodziei. Inni studenciu uznali, że właściciel jest rasistą, gdyż złodzieje są czarnoskórzy. Unia studentów doprowadziła do protestów, uniemożliwiających funkcjonowanie biznesu. Wszystko za aprobatą lewicowych władz uniwersytetu. Teraz zgodnie z zasadą get woke go broke, uniwersystet zapłaci maksymalną karę/odszkodowanie

#bekazlewactwa #lewackalogika #studbaza #ciekawostki #heheszki

Paweł Jumper

Data: 06.06.2019 15:57

Autor: MondryPajonk

youtube.com

Proszę Państwa Paweł będzie skakał. Tutaj mamy (phehehe) z metr pięćdziesiąt. Kurwa jest wysoko nie, no jest kurwa wysoko. Na bolidzie, może z bliska zobaczycie jego stan techniczny, zajebisty kurwa, sprzedaż kurwa dzwońcie pod 0-700, pytajcie, pytajcie o bolida. Kurwa szybke żem opluł aż. No proszę Państwa same shimanohy nie. Chuj kurwa stan idealny, dobra lakierek nowy kurwa i Pan Paweł, no kurwa jedziemy! Dawaj Maniek, dawaj Maniek to już się kameruje! (ej chyba ta kierownicy się skrzywiła x2). Chuj z kierownicą dawaj. Ała! Kurwa rzeczywiście! Kurwa! Ała, jak mnie wszystko boli! Ała ała kurwa ała, ała. Oooo kurwa, co Ty żeś odjebał (hahaha).

#PawelJumper #kaskaderka #heheszki

Data: 06.06.2019 15:30

Autor: lukasj

Jeśli robicie zakupy w Biedronce to chciałbym Was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi to przy Biedronce, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu. Oszustki działają następująco: dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby. Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą by lepiej podrzucić je do następnej Biedronki. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się za robienie laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza, w tym czasie ta druga kradnie Wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj.

#pasty #heheszki

Apple wyśmiany na własnej konferencji. Wszystko przez nóżkę do monitora za 3800 zł

Data: 04.06.2019 21:00

Autor: Mimo

innpoland.pl

Kolejny absurd w wykonaniu Apple – widzę szaleją

Monitor jak z bajki, z milionem funkcji i bajerów, dla najbardziej profesjonalnych pośród profesjonalistów. To główna nowość po konferencji Apple WWDC. Już mniejsza, że monitor ów kosztuje blisko 19 tys. zł. Ręce i szczęki opadły użytkownikom konferencji, gdy dowiedzieli się, że o ile nie umieją zawiesić go w powietrzu siłą woli, będą musieli kupić stojak za 3600 zł. Lub kupić – a jakże – przejściówkę do stojaków dla zwykłych śmiertelników w cenie – uwaga – ok. 760 zł.

#apple #bekazapple #heheszki #ciekawostkaoapple

Data: 03.06.2019 17:53

Autor: MrHardy

Polskie MSWiA kompromituje się konkursem dla dzieci na najlepszego mema

O matko.

Cel? Szczytny. Realizacja? Cóż… Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zorganizowało konkurs, którego adresatem jest młodzież, która nie ukończyła 18. roku życia. Chodzi o stworzenie mema internetowego w postaci statycznego obrazka lub GIFa, który nawiązywał będzie do hasła "Narkotyki i dopalacze zabijają". Tu zaczynają się schody. Warunki zabawy są wzięte żywcem z początku XXI wieku – prawdopodobnie to właśnie one i marna promocja zadecydowały o przedłużeniu rywalizacji do 6 czerwca bieżącego roku.

Pomyślicie zapewne, że prace dostarczać należy za pośrednictwem specjalnego formularza lub drogą mailową? Nic bardziej mylnego. W 2019 roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prosi, aby prace nadsyłać… na płytach CD lub DVD. Listownie.

Serio. Tak widzę pomysłodawców takiej formy konkursu (koloryzowane):

Opis

"MEM internetowy i animację w formacie GIF do udziału w konkursie należy dostarczyć na płytach CD/DVD. Zgłaszana animacja w formacie GIF musi być zarejestrowana w jakości min. Fuli HD oraz dostarczona również na płytach CD/DVD." – oto oficjalny komunikat, z zachowaną oryginalną pisownią (i błędem w wyrażeniu Full HD).

W nowoczesnych laptopach i komputerach stacjonarnych nie stosuje się już raczej (od dłuższego czasu) napędów płyt optycznych. Oczywiście istnieje grupa osób dysponujących w swoich komputerach napędami zewnętrznymi – obstawiam, że niewielka. Istnieje także grono młodzieży korzystające z leciwych komputerów, w których takich napędów nie brakuje, ale… Warunki konkursu nie korespondują w żaden sposób z dzisiejszymi realiami i, cóż, zniechęcają do udziału w rywalizacji.

Ach, zapomniałbym o nagrodach. Zwycięzca konkursu otrzyma "miniwieżę" (dobrze, że nie walkmana), osoba z drugiego miejsca tablet (boję się pomyśleć jakiej marki), a z trzeciego – hulajnogę (nie liczcie na Xiaomi M365).

Kurtyna.

Jeśli MSWiA nie potrafi dobrze zorganizować tak prostej rzeczy jak konkurs dla dzieci, to… cóż, resztę dopowiedzcie sobie sami.

Źródło: https://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/36063-polskie-mswia-kompromituje-sie-konkursem-na-najlepszego-mema.html

#heheszki #kompromitacja #polska

Tymański pochwalił się w mediach, że ma otwarty związek. Jego żona nic nie wie

Data: 01.06.2019 01:34

Autor: cytrynkaa97

aszdziennik.pl

AszDziennik, ale historia tym razem prawdziwa. Niestety, okazało się, że Maria Tymańska jest tak wyluzowana, bo do tej pory nie miała pojęcia o tym, że jej mąż ląduje w cudzych łóżkach. Po prostu Tymon zapomniał wspomnieć jej o tym, że postanowił zostać poliamorystą. Małżeństwo zakończone rozwodem

#polska #muzyka #logikarozowychpaskow #heheszki #humor #logikaniebieskichpaskow

Zboże wyrasta spod asfaltu na drodze, którą otwierał premier Morawiecki

Data: 28.05.2019 13:28

Autor: MariaAnna

24wspolnota.pl

Mateusza Morawieckiego podczas kwietniowej konwencji PiS powiedział: - Dla tych ludzi, dla tej gminy to jest problem, to jest poważna potrzeba. I my ją na pewno zaspokoimy. Morawiecki jak powiedział, tak zrobił. 6 października otwierał wyremontowaną drogę. XD

#polska #heheszki #drogi #prowizorka

Data: 24.05.2019 13:25

Autor: Wolvi666

Ten film by dzisiaj nie przeszedł…

Facet tłumaczy żonie na talerzach i innych kuchennych asortymentach jaką dobrą podjął decyzję kupując auto, ma 3 dzieci, pali papierosy w parku jest lepiej wykształcony o żony, no i do tego te teksty… To 1950 rok ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

https://www.youtube.com/watch?v=2FHTo8xPD7w

#heheszki #polityka #historia #motoryzacja