Data: 29.10.2019 15:25

Autor: FiligranowyGucio

https://www.facebook.com/psychoneurosisgrind/

TURN OFF CANCER – TURN ON GRIND!!!!!

Stało się! Po tygodniach milczenia ze strony Psychoneurosis, teraz musimy przekazać takie informacje. Rafał „Sonia” ma nieoperacyjnego raka trzustki. Właśnie zostało to potwierdzone wynikami biopsji. Przed nim walka, a do walki potrzebna jest broń. Tą bronią są jak zawsze, w takim przypadku, pieniądze.

Jak może część wie, rak trzustki to jedna z najgorszych odmian tej pieprzonej choroby. Jednakże, poza standardowym leczeniem chemioterapią, istnieje również inna metoda, mianowicie NANOKNIFE. Zabieg nanoknife wykonywany jest przez kilka klinik w Polsce. Jest to zabieg jednak kosztowny. Stąd też zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Potrzebujemy zebrać minimum 50 000zł. Podstawowy zabieg, przygotowanie do niego plus wszelkie koszty wokół powinny się w tej kwocie zamknąć. Może się zdarzyć, że jednak zabieg będzie trudniejszy, ale… Na razie nie myślimy o tym.

Chyba nie ma sensu opisywać, jakim człowiekiem jest Sonia, a jak ktoś zna go bliżej, to wie, z czym mierzył się kilkanaście lat temu i jaki był w tym bezinteresowny. Zapewne też wie, że uśmiech nie schodzi z twarzy tego człowieka przez 24 godziny na dobę, chyba, że akurat gra koncert i musi się skupić na swoich wyskokach😊. To wulkan energii!! Człowiek w ciągłym ruchu!! To człowiek żyjący muzyką!! To świetny kumpel i świetny człowiek!!

Z góry dziękujemy, bo wiemy, że na pewno możemy na Was liczyć!! Poniżej znajdziecie link do zrzutka.pl. Tam zbieramy pieniądze.

Ekipa Psychoneurosis

Ps. Na 22.11 jest zaplanowany koncert, na którym zbierane będą również środki. Koncert odbędzie się w katowickim Fauście. Nie ma jeszcze składu, wszystko na wariata, ale jest klub. Panowie, panie… kto chętny zagrać dla Soniuchy?! Będzie więcej chętnych, zrobi się następny!

https://zrzutka.pl/ysc3pk

https://www.youtube.com/watch?v=nnttNGWGZUg

#muyka #grindcore #wiadomosci