Data: 28.12.2019 11:34

Autor: Ijon_Tichy

Greta Thunberg – upośledzona pacynka ośmiornicy ośmiornic – stwierdziła, że globalne ocieplenie jest winą patriarchatu xD prawie spadłem z krzesła, jak usłyszałem ten neomarksistowski bełkot.

Czy któryś z ludzi wierzących w lewicowe idee ma wątpliwości co do politycznego wykorzystywania tej dziewczyny przez międzynarodówkę komunistyczną?

https://dorzeczy.pl/swiat/122320/greta-thunberg-kryzys-klimatyczny-stworzyl-patriarchalizm.html

#greta #lewactwo #marksizmkulturowy #wojnaidei

O Grecie, która jeździła koleją i kłamała jak Pinokio! Wstyd i kompromitacja ikony eko-fanów

Data: 19.12.2019 02:46

Autor: ziemianin

twitter.com

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #aktualnosci #ekoswiry #niemcy #DeutscheBahn

„Podróżując zatłoczonymi pociągami przez Niemcy. I w końcu jestem w drodze do domu” – napisała w sobotę Greta Thunberg na Facebooku i opublikowała zdjęcie, na którym widać ją siedzącą na podłodze wśród walizek.

O Grecie, która jeździła koleją i kłamała jak Pinokio! Wstyd i kompromitacja ikony eko-fanów

Deutsche Bahn, dziękując Grecie za jej zaangażowanie, napisała w komentarzu, że „byłoby jeszcze lepiej, gdyby powiedziała o przyjaznym i kompetentnym zespole, który o nią zadbał w trakcie podróży w pierwszej klasie”.

Kurtyna!

Liebe [#Greta](/t/Greta), danke, dass Du uns Eisenbahner im Kampf gegen den Klimawandel unterstützt! Wir haben uns gefreut, dass Du am Samstag mit uns im ICE 74 unterwegs warst. Und das mit 100 Prozent Ökostrom. 1/2

— Deutsche Bahn AG (@DB_Presse) [December 15, 2019](https://twitter.com/DB_Presse/status/1206182673888219136?ref_src=twsrc%5Etfw)