Data: 21.09.2020 10:23

Autor: Sleeve

Wczoraj byłem u rodziny i przeglądałem sobie książkę do historii z klasy 8. Za moich czasów było w podręcznikach ZSRR (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich) a teraz jest ZSRS (Związek Socjalistycznych Repuplik Sowieckich). I ja się pytam o co chodzi? Dlaczego tak?

#gownowpis #pytanie

Data: 20.09.2020 07:48

Autor: Ijon_Tichy

Ciekaw jestem, na jakim etapie jest rozpracowywanie partii Konfederacja przez różnego rodzaju służby, loże i mafie. Z całą pewnością każda siła polityczna, która zyskuje jakoś na znaczeniu, jest od wewnątrz przechwytywana na różne sposoby. Nie bądźmy naiwni. Konfederacja na pewno nie jest wyjątkiem.

#przemyslenia #polityka #gownowpis

Data: 15.09.2020 15:17

Autor: Sleeve

Pierwszy raz o dłuższego czasu miałem chwilę na pogapienie się w samotności w ekran i odpaliłem sobie miniserial "Nasza planeta" (który pewnie jak zawsze oglądam jako jeden z ostatnich) i po pierwszych 2 odcinkach utrzymuje się we mnie efekt "WOW". Zdjęcia są niesamowite no i głos Pani Krystyny jak zawsze miód na uszy.

#gownowpis

Data: 13.09.2020 23:30

Autor: raptor

Urządziłem sobie mały #nightdrive

Zajechałem tradycyjnie na kawę do Orlenu. Pod Orlenem spotkałem swoją byłą z którą się nie widziałem dobrych kilka lat. Tą o której tu już kiedyś wspominałem. Mieszkamy w różnych miastach a spotkaliśmy sie całkiem przypadkiem w jeszcze innym. Finał spotkania był taki, że jesteśmy wstępnie umówieni we dwójkę na kawę pod koniec tygodnia.

I nie, to nie jest w porządku gdyż naocznym świadkiem zdarzenia był jej mąż, który przez całe spotkanie nie pisnął ani słowem.

Dodam tylko że był to mój najdłuższy związek a rozstaliśmy się w dobrych relacjach.

#zwiazki #gownowpis

Data: 06.09.2020 20:20

Autor: Borok

Byłem niedawno w Lubuskiem… Jako, że jestem wielkim miłośnikiem i smakoszem kukurydzy, a tam gdzie człowiek nie spojrzy po horyzont ciągnęły się kukurydziane pola…

Stwierdziłem, że jest okazja pofolgowac swemu podniebieniu, za jak mniemałem, niewielkie pieniądze (tak, wiem że kukurydza jest relatywnie tania).

Na jakiejś wiosce wszedłem do sklepu i zacząłem rozglądać się za przedmiotem mego pożądania… Jako, że nigdzie nie mogłem dostrzec żadnej kolby, poszedłem do pani ekspedientki…

Ona zaskoczona moim pytaniem, tajemniczo się uśmiechnęła i stwierdziła, że tu mogę mieć problem z kupnem gdziekolwiek kukurydzy…

Widząc moje zaskoczenie, uśmiechnęła się jeszcze bardziej tajemniczo i rozbrajająco powiedziala: jak ktoś u nas ma ochotę na kukurydzę to idzie na pole i sobie zrywa…

Normalnie raj…

Może rzucić wszystko i wynieść się w lubuskie?

#gownowpis

Data: 06.09.2020 17:39

Autor: Borok

Zastanawiam się jak to jest, że na lurku nie pojawiają się komentarze (bardzo charakterystyczne dla innego portalu o podobnym charakterze) które brzmia: Usuń konto!

Lurki co z Wami, czyżbyście nie potrafili dyskutować na argumenty ostateczne? ;)

Poprawcie się, bo jeszcze ktoś pomyśli, że coś z nami nie tak…

#heheszki #bekazwykopu #gownowpis

Data: 06.09.2020 10:06

Autor: ChopinHeuer2137

Bardzo cenie umiejętnosc perswadowania samemu sobie moich własnych pomysłów.

Nigdy nie kupuje nic spontanicznie.

Np od niemal 2 lat zerkałem sobie na COS ale jednoczesnie zawsze sobie mówilem 'na cholere mi to – mozna lepiej wydac 2400 pln'.

I tak sam sobie prawie 2 lata wybijałem.

A nagle wczoraj patrze a tu ktos wystawia takie same COS z papierami i ponad rokiem gwarancji jeszcze za 900 pln (ʘ‿ʘ)

Starosc jest o tyle fajna że czlowiek nie robi głupot juz tak impulsywnie

#gownowpis

Data: 01.09.2020 23:46

Autor: Sleeve

Kilka lat temu życie (czyt. żona w ciąży) zmusiło mnie do sprzedania mojej Yamahy YZF-R1. Niestety nie było gdzie do niej przyczepić wózka, fotelika, torby z duperelami do obsługi dziecka itp. i trzeba było kupić coś na 4 kołach z dachem i bagażnikiem. Miłości w sercu do 2 kółek jednak nie udało się zdusić do zera i ostatnio coraz bardziej coś mi dmucha na ten żarzący się węgielek. Zacząłem się rozglądać za czymś ciekawym, chociaż na ścigacza chyba już jestem trochę za stary. Pomyślałem, że może jakiś naked albo turystyk, ale biję się cały czas z myślami. Oglądałem już nowe Hondę CB1000R i CB650R, Yamahę Tracer 900 GT i Suzuki GSX-S750A. Póki co chyba Suzuki najbardziej mi przypadło do gustu, jednak gdzieś tam z tyłu głowy woła do mnie cały czas Yamaha FZ1, tyle że tu już zostają tylko używki. Są tu jacyś motocykliści? Coś byście podpowiedzieli, polecili?

#gownowpis #motocykle #warszawa #napierdalajzlurkiem #motoryzacja #motoporady

Data: 01.09.2020 13:02

Autor: Enviador

Aplikacja wykopu zniknęła z google play:

Nie ma: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl

Tydzień temu jeszcze była: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:VbcO9MclsxYJ:https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dpl.wykop.droid%26hl%3Dpl+&cd=5&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=ubuntu

Zarchiwizowana kopia: https://archive.is/7OSZR

#wykop #bekazwykopu #android #gownowpis

Data: 30.08.2020 07:32

Autor: ChopinHeuer2137

Jakoś chwile przed pierwszą "mikasą" zgłaszałem że nawet gdy na chwilę uśpię laptoka, to po wybudzeniu jestem nadal na swoim profilu (tak pokazuje sie przynajmniej w prawym rogu), ale wykonanie jakiejkolwiek akcji w stylu plusowania, komentowania etc wywala komunikat "musisz byc zalogowany".

Trzeba wówczas kliknąć "wyloguj" i ponowne logowanko :/

i właśnie odpaliłem lapka z zalogowaną nową betą i jest to samo 乁(ツ)

nie jest to wielki bug ale czasami jak sie rozpiszę w komentarzu to drażni .

@Thanos

#lurker #lurkerbeta #beta #gownowpis

Data: 27.08.2020 23:21

Autor: MarcinLabanowski

Chciałbym pisać jakiej grupy narodowościowej/religijnej mi nie szkoda, albo jak bardzo jestem dumny z posiadania polskiego obywatelstwa.Ale tego nie robię bo zostałbym znowu oskarżony o trolling, mimo że tak rzeczywiście uważam i mogę to przed sądem poświadczyć.

@Thanos proszę doceń to

#zalesie #gownowpis

Data: 27.08.2020 20:45

Autor: raptor

Dzisiaj pani w Lidlu poprosiła mnie o okazanie dowodu osobistego przy kasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Za małolata obelga a dziś jak komplement

PS: Zdjęcie przykładowe przedstawiające ś.p. moderatora

#gownowpis

Data: 27.08.2020 01:28

Autor: CyberpunkBTC

Zbudowani z mięsa

– Oni są zbudowani z mięsa.

– Mięsa?

– Mięsa. Są zbudowani z mięsa.

– Mięsa?

– Nie ma co do tego wątpliwości. Porwaliśmy kilku z różnych części planety, zabraliśmy na pokład statków rozpoznania i zbadaliśmy każdy ich centrymetr. Są cali z mięsa.

– To niemożliwe . Co w takim razie, jeżeli chodzi o sygnały radiowe? Wiadomości, które wysyłali w kosmos?

– Używają fal radiowych do porozumiewania się, ale sygnały nie pochodzą z ich wnętrza. Pochodzą z maszyn.

– Więc oni stworzyli maszyny? Dobrze trafiliśmy.

– Stworzyli maszyny, to właśnie próbuję ci powiedzieć. Mięso stworzyło maszyny.

– Przecież to śmieszne. Jak mięso mogło stworzyć maszynę? Chcesz bym uwierzył w myślące mięso?

– Nie chce, ja ci to tylko mówię. Te stworzenia są jedyną myślącą rasą w tym sektorze i w dodatku są zbudowani z mięsa.

– Może to tak, jak z Orfolei, wiesz inteligencja opierająca się na węglu ewoluująca z mięsa.

– Nie. Rodzą się jako mięso i jako mięso umierają. Obserwowaliśmy ich przez kilka cykli ich życia, co nie trwało długo. Masz pojęcia jaki jest okres życia mięsa?

– Oszczędź mi. Dobra, a może oni są tylko częściowo z mięsa? Wiesz, tak jak Weddilei. Głowa z mięsa a wewnątrz mózg z osocza elektronowego?

– Nie. Myśleliśmy już o tym, bo w końcu mają głowy zupełnie takie jak Weddilei, ale mówiłem ci już, przestudiowaliśmy ich. Są cali z mięsa.

– Nie mają mózgu?

– No mają, zgoda. Tyle, że to mózg z mięsa! Właśnie to próbuję ci cały czas powiedzieć.

– No… ale jak myślą?

– Nie rozumiesz, prawda? Nie słuchasz tego co do ciebie mówię. Myślą mózgiem, mięsem.

– Myślą mięsem! Chcesz, bym w to uwierzył?

– Tak, myślące mięso! Świadome mięso! Kochające mięso! Śniące mięso! Mięso robi wszystko. Dociera coś do ciebie wreszcie, czy mam zacząć od nowa?

– O Boże. Więc mówisz poważnie. Są zbudowani z mięsa.

– Dziękuję, wreszcie, tak! W rzeczy samej są zbudowani z mięsa i próbowali się z nami skontaktować od niemalże stu ziemskich lat.

– O Boże, ale w takim razie o czym myśli mięso?

– Po pierwsze chce z nami rozmawiać. Potem, jak się domyślam, chce odkrywać Wszechświat, poznawać nowe rasy myślące, wymieniać się pomysłami i informacjami. Czyli to, co zazwyczaj.

– Powinniśmy porozmawiać z mięsem.

– To jest pomysł. A oto wiadomość jaką wysyłali przez radio: “Halo. Czy jest tam ktoś? Ktokolwiek?”. I tego typu rzeczy.

– Więc właściwie potrafią rozmawiać. Używają słów, myśli, znaczeń?

– O tak, jednak robią to za pomocą mięsa.

– Myślałem, że właśnie powiedziałeś mi, że używają radia.

– Bo używają, ale jak myślisz co przekazują przez radio? Odgłosy mięsa. Wiedziałeś, że jak kłapiesz i łopoczesz mięsem to wydaje ono dźwięki? Rozmawiają ze sobą kłapiąc na siebie mięsem. Potrafią nawet śpiewać przepuszczając powietrze przez mięso.

– O Boże. Śpiewające mięso. Tego już za wiele. Więc co radzisz?

– Oficjalnie czy nieoficjalnie?

– I tak, i tak.

– Oficjalnie, wymaga się od nas podjęcia kontaktu z każdą jedną myślącą rasą czy multiistnieniem w tym kwadrancie Wszechświata, powitania jej i zarejestrowania, bez żadnych uprzedzeń, strachu czy uprzejmości. Nieoficjalnie jednak, radziłbym wymazać nagrania i zapomnieć o całej sprawie.

– Miałem nadzieję, że to powiesz.

– Nie wydaje się to łatwe, ale istnieją pewne granice. Naprawdę mielibyśmy chcieć skontaktować się z mięsem?

– Zgadzam się w stu procentach. O czym mielibyśmy rozmawiać? „Cześć mięsko, co słychać? Zadziałałoby? Z iloma planetami mamy tutaj do czynienia?

– Tylko jedną. Są w stanie podróżować na inne planety w specjalnych pojemnikach na mięso, ale nie mogą w nich żyć. To, że są mięsem ogranicza je również do podróży tylko w przestrzeni C. Oznacza to, że prędkość światła to najwyższa prędkość, jaką są w stanie osiągnąć i tym samym prawdopodobieństwo nawiązania kontaktu jest nikłe. Nieskończenie małe, tak naprawdę.

– Więc po prostu udamy, że nikogo tu nie ma?

– Dokładnie.

– Okrutne, ale jak sam wspomniałeś, kto chce spotkać mięso? A ci, którzy byli poza granicami ich świata? Ci, na których prowadziliśmy testy? Jesteś pewien, że nic nie będą pamiętać?

– Nawet jeśli zapamiętają, wszyscy będą uważać ich za pomyleńców. Dostaliśmy się do ich umysłów i wygładziliśmy ich mięso tak, by myśleli, że to był tylko sen.

– Śniące mięso. Jakie to dziwnie stosowne, że jesteśmy snem mięsa.

– I oznaczyliśmy cały sektor jako niezamieszkany.

– Świetnie. Zgoda. Oficjalnie i nieoficjalnie. Sprawa zamknięta. Coś jeszcze? Ktoś jeszcze ciekawy po tej stronie galaktyki?

– Tak, raczej nieśmiała, ale słodka Inteligencja Klastru Wodorowego na gwieździe klasy 9 w strefie G445. Byliśmy z nimi w kontakcie jakieś dwa obroty galaktyki temu, chcą się znów zaprzyjaźnić.

– Zawsze wracają.

– Ale dlaczego nie? Wyobraź sobie, jaki okropny i nie do wytrzymania byłby Wszechświat, jeżeli bylibyśmy całkiem sami…

#pasta #gownowpis

Data: 23.08.2020 13:15

Autor: Borok

Gdyby ktoś chciał napić się taniego piwa, i nie wspierać tęczowego gówna, to zachęcam żeby zamiast szczochow z browaru na Ż… Kupić żubra, wasz zakup częściowo idzie na wsparcie gatunków zagrożonych…

Dziś wzięło mnie na piwko, okazuje się, że żubr jest całkiem znośny, jak na przemysłowe ;)

#gownowpis #piwo

Data: 23.08.2020 13:13

Autor: Borok

Przepraszam, będzie radykalnie… Ale strasznie mnie wkurza głupota i brak wyobraźni…

Żeby nie nudzić, przejdę do sedna…

Chciałbym, żeby w Polsce obowiązywało prawo, które nakazuje posiadaczom broni zastrzelić psa ras niebezpiecznych, jeśli jest bez kaganca!!

Wiem, że czemu psa, a nie właściciela… Ale te pieski są łagodne… To jest nagonka…

Psa, bo to jednak pies, a nie człowiek, poza tym jestem pewien, że wtedy nawet największy debil będący właścicielem takiego psa, szybko się nauczy, że wyjście z tym pdem bez kaganca jest nieopłacalne…

Tyle, niech każdy zrozumie jak chce. Mnie wkurwiają ludzie z bulterierami, pitbulami, czy innymi dobermanami, którzy idą z tym psychopsem jakby to był królik…

#gownowpis #psy #spoleczenstwo

Data: 21.08.2020 08:15

Autor: Negan

Ludzie pracują zdalnie, a durne robole dzień w dzień od tygodnia napieprzają młotem pneumatycznym pod blokiem. No kurwa mać. Kiedyś się dorobię domu, to będzie stał 500 metrów od najbliższego sąsiada.

Już o 7 rano zaczynają ;/

#gownowpis

Data: 20.08.2020 09:26

Autor: Negan

Wiem, że się narażę katolikom tutaj, jak i ludziom z naukowym podejściem. Uważam, że bóg jak i magia, to po prostu fizyka, której nie znamy. W jakiś sposób nasz mózg potrafi wpływać na rzeczywistość. Modlitwa? Rytuały magiczne? Medytacja? Nie różnią się zbytnio. Co ciekawe, gdy przestajemy wierzyć w boga lub magię, a wcześniej wierzyliśmy, życie zaczyna się sypać. Człowiek potrzebuje mieć jakiś substytut, w coś co silnie wierzy, może być on sam, jego siła, zdolności. Gdy przestajesz wierzyć w cokolwiek, sypiesz się jak domino. To tylko moje własne doświadczenia; kiedyś zajmowałem się magią, czymś, co katolicy uznaliby za obrzydlistwo, transem, odmiennymi stanami świadomości – to działało jak skurwysyn, namacalnie, mocno. Jakby rzeczywistość naginała się pod moje widzi misie. Gdy zacząłem wątpić, zaprzestałem takich praktyk, znalazłem sobie substytut – samego siebie. Wiara w siebie również działała. Gdy znalazłem się na zakręcie i zacząłem wątpić w siebie, wszystko zaczęło się rozpierdalać jak domino. Katoliku, nie próbuj mnie nawracać ;) być może znam Biblię lepiej od Ciebie ;)

Uważam zarówno boga, magię, wiarę w siebie – za jakąś nieznaną ludzkości fizykę, w której ludzka świadomość jest w stanie wpływać na materię i wydarzenia.

#gownowpis #religia #psychologia

Data: 17.08.2020 22:56

Autor: Enviador

Mam tu konto od ponad 9 lat […]

Może ktoś mirka zaprosi na #lurker?

https://www.wykop.pl/wpis/51475675/mam-tu-konto-od-ponad-9-lat-kiedys-bylem-mocno-akt/

P.S. Być może czas najwyższy na #v3, jak już u sąsiada użytkownicy z takim stażem się wypowiadają. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gownowpis #wykop

Data: 17.08.2020 21:55

Autor: ChopinHeuer2137

Z cyklu hobbysta / psychiczny – kolekcjonuje radia (nie wszystkie jak leci – mam konkretne kryteria).

Jest tego z 80 sztuk. Kiedys bym wzial i wrzucal z opisami. Ale nie wiem czy nie poczekac na v3 i szturm userow ;) a hobby takie od dziesiecioleci to jeszcze z 4 mam :p

Bo tu juz jeden zajawkowicz byl to widzialem po rankingu że tak srednio lubiany (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gownowpis #pasje #hobby #ciekawostki

Data: 17.08.2020 20:48

Autor: ChopinHeuer2137

mega mnie wkurwia podjescie do leczenia covid

LECZENIA temat prawie wygasły, LECZENIA potrzebuje nikły odsetek ludzi, a jest ważne jesli by sie dało wyleczyc ciężkie przypadki unikając zgonu.

Lepiej pogonić miliardy szczepionek – hajs kosmicznie lepiej sie zgadzać będzie

co za kurwy

#covid19 #gownowpis

Data: 17.08.2020 13:06

Autor: Borok

Tak sobie myślę, że tęcza w sumie jest symbolem przymierza ludzi z Bogiem… (Rdz 9,8-9,14), zatem mysle sobie co by było, gdyby zamiast walczyć z flagami lgbt, rozpocząć akcje marketingowa, "tęcza-Boski znak" (czy coś w ten deseń) i po każdym zawieszeniu takiej flagi cieszyć się, że ludzie wracają do przymierza z Panem Bogiem…

ciekawe jak szybko pojawił by się ból dupy teczakow, może wrócili by do swojej prawdziwej symboliki sierpa i młota…

#heheszki #gownowpis #przemyslenia

Data: 14.08.2020 22:00

Autor: Borok

Co by nie mówić o Białorusi, jednego można im zazdrościć… Pilnują, żeby im się pedały nie wpieprzały w politykę… ;)

https://wiadomosci.wp.pl/bialorus-robert-biedron-zapowiadal-misje-obserwacyjna-nie-pozwolono-mu-przekroczyc-granicy-6543054962330144a

#heheszki #gownowpis

Data: 13.08.2020 18:54

Autor: Negan

Problemem prawicy jest hasło "Bóg, Honor i Ojczyzna", a powinno być "Bogactwo, Rozwój i Ojczyzna", może nie dosłownie, ale gdzieś między wierszami. W walce ze spierdoleniem LGBT, konserwatyści powołują się na Boga, w kraju, w którym już mniej niż 20% ludzi chodzi do kościoła, a wśród młodych jest to już niemal <10% udział we mszy. Kraj, którym wstrząsają kolejne skandale pedofilskie (filmy), który ma największy odsetek sekularyzacji społeczeństwa na świecie. Tymczasem kościół katolicki (polski odłam^^), zajmuje się budowaniem majątku, nieruchomościami, komisją majątkową i wpływami politycznymi.

Dziś młodzi (nie mówię dzieci), grają w piłę na orliku. Czy przyjdzie do nich ksiądz, szerzyć chrześcijańskie postawy? Nie, siedzi u siebie w ciepłej parafii i ogląda pornosy (o ile tylko to). Wartości, na które powołują się konserwatyści są ślepym zaułkiem. Ja jestem konserwatystą, ale wynika to z praw natury, albowiem dupa służy do srania, a nie do ruchania.

#gownowpis #niewiemjaktootagowac

Data: 13.08.2020 00:39

Autor: Boewulf

Dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci. Nic, tylko jajka ogolić, krótkie majtki włożyć i do piaskownicy wysłać, żebyście się tam napieprzali łopatkami. Ja rozumiem, że czasem jak trzynastolatki się pokłócą o komentarz pod zdjęciem na instagramie, to się pousuwają ze znajomych na fejsbuczku albo zrobią coś równie drastycznego, bo to poważna sprawa jest. Ale żeby się za łby brać o jakieś minusy? To przedszkole jakieś jest czy co? Gdzie te piękne czasy, gdy takie sprawy załatwiało się po męsku po szkole za garażami… A teraz? Pse pani bo on mie minusuje! Pse pani to nieprawda, bo to on zaczął! Pse pani ja się nie będę z nim bawił! Pse pani ja chcę do mamy! Normalnie aż się prosi żeby przełożyć przez kolano, w dupę wkropić i wysłać do łóżka bez kolacji.

#gownowpis

Data: 12.08.2020 23:35

Autor: Enviador

Tak się robi rewolucję! Oto 4 etapy wojny informacyjnej, która zmiotła pół świata. Na którym etapie jest Polska i kto rozgrywa uliczne protesty?

https://wpolityce.pl/polityka/512889-4-etapy-wojny-informacyjnej-na-ktorym-z-nich-jest-polska

#lgbt #gownowpis

Data: 11.08.2020 20:31

Autor: ChopinHeuer2137

ale sie porobiło.

moja ex małżowina z którą nie miałem ŻADNEGO kontaktu od 14 lat nagle przez znajomą cos próbuje że może bysmy na wesołe miasteczko poszli albo do pubu – no kurwa lol.

Ależ jej sie musi życiowo grunt osuwać że taki plot-twist odjebała.

Fizycznie owszem nadal bym coś tam może i skubnął :P ale kazałem odpowiedziec że mam już swoje ułożone "nie życie" i w bezsensownej egzystencji znalazłem swój cel a drugi raz do tej samej rzeki nie wleze…

#zwiazki #gownowpis #zyciezaskakujezajebiscie

Data: 11.08.2020 03:13

Autor: Negan

Oglądałem właśnie nagranie z chodzenia po Seulu i co się rzuca w oczy, to ogromna ilość filigranowych "laleczek" wszędzie.

Z kolei Koreańczycy są strasznie brzydcy, wręcz paskudni. Im starszy, tym gorzej. Pewnie dlatego K-Pop ze zniewieściałymi gościami bije rekordy popularności tam. Ci zniewieściali goście mają lepsze powodzenie od tej brzydoty co chodzi ulicami.

Jakby tam pojechał polski, łysy seba, to obracałby codziennie inną Koreankę xD

#gownowpis

Data: 05.07.2020 12:50

Autor: Ijon_Tichy

Biedroń dostał 2% glosow, więc zupełnie nieoczekiwanie i od czapy, nagle Czaszkoski celuje w elektorat konfederacji. Pójdzie na marsz niepodległości i nie wprowadzi zmian, których chce homo niewiadomo乁(ツ)

Natomiast gdyby to pokraki z LGBT miały 7% poparcia, to Czaszkoski nadal (tak jak "od zawsze" do tej pory) mówiłby o tym, że wprowadzi małżeństwa homoseksualne, a może nawet adopcję dzieci przez LGBTpedo i że pójdzie na każdy marsz LGBT. Nawet nie zdziwiłbym się, gdyby przebrał się za psa i pozwoli prowadzić się na smyczy jakiemuś postempakowi.

Polityczna prostytucja do potęgi N-tej.

#polityka #wyboryprezydenckie2020 #wybory #gownowpis

Data: 30.06.2020 17:08

Autor: czlowiek_charakterny

Widząc kolejny, żałosny cripple fight na temat środowisk #prolife chyba muszę się wyspowiadać z moich poglądów na temat skrobiania, bo aż czuć zażenowanie. To będzie mój ostatni okołopolityczny wysryw, lurker to chyba nie lekcja WOS-u w gimnazjum.

Generalnie aborcja/skrobanka/zabijanie dzieci/jak zwał, tak zwał, IMO jest domeną mało inteligentnych, bo jakim trzeba być brainletem, żeby, no nie wiem, zadbać o coś takiego ja antykoncepcja? Gumki ani tabletki nie trują, serio ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚a chyba każe dziecko powyżej 13 lvla wie jak dochodzi do zapłodnienia i jak tego uniknąć.

A jeżeli wpadliscie i jesteście zbyt wielkimi pierdołami życiowymi żeby wypic piwo, które nawarzyliście możecie oddać dzieciaka do okna życia, oddać do adopcji, etc…

Choć, z drugiej strony – prawa antyaborcyjne są zbędne, w momencie kiedy można po prostu wyjechać za granicę, gdzie skrobanka jest niestety czy stety legalna. Jedyny sposób na delegalizację aborcji to całkowite zamknięcie granic niczym w KRLD, a tego chyba nikt normalny nie popiera. Kto serio chce bawić się w dzieciobójstwo i tak to zrobi. Jest to niemoralne – trudno.

Reszty argumentów obu stron: muh zlepek komurek! muh depresja poaborcyjna nie biorę pod uwagę bo nie chce mi się xD

Zanim ktoś dostanie biegunki – chodzi mi tylko i wyłacznie o aborcję bez powodu. W momencie kiedy ciąża to wynik gwałtu, płód jest uszkodzony i jego wegetacja będzie tylko nieustannym cierpieniem, albo ciąża zagraża życiu matki nie mam o czym mówić.

#aborcja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi #gownowpis

Data: 13.06.2020 12:40

Autor: Emil18

Kupię sobie ziemię przylegająca do bloku od strony balkonów i będę z niej zbierał, pakował i sprzedawał spinacze do prania które spadają ludziom

Zostanę potentatem spinaczowym nie mając nawet własnej fabryki

#gownowpis

Data: 11.06.2020 20:09

Autor: Emil18

Chyba się niedługo wybiorę na nagą plażę

Co jest u mnie trochę utrudnione jeśli się spojrzy na mapę N miejsc w Polsce (widać zabory( ͡° ʖ̯ ͡°))

Przynajmniej są jeszcze dzikie plaże

#gownowpis

Data: 09.06.2020 22:48

Autor: ChopinHeuer2137

kurde ależ ja dobrym człowiekiem jestem

obserwuje jak mojemu ojcu z garem nie trybi tak po skonczeniu 65l jakos, i widzę jak mama się z nim męczy.

To generalnie patrze na to że ocaliłem nerwy 7 kobitom i już chyba nie mam zamiaru into związki…

a jak juz bedzie bardzo ze mną źle to napisze Wam adres żeby śmieciarke wezwać

#gownowpis #thatslife #feels

Data: 07.06.2020 22:58

Autor: skurwodaktyl

Niedziela wieczór, a w zasadzie noc, więc skurwodaktyl sobie porozkminia.

Od bardzo długiego czasu czuje się pusty w środku, a z roku na rok i wraz z kolejnymi wydarzeniami których jestem głównym aktorem, ulatują ze mnie kolejne części. Myślę, że miałem to w sobie od dawna, a kilka wydarzeń które pojawiły się po sobie tylko przyśpieszyły ten proces.

Już pominę to, że od małego żyłem cudzym życiem. Zawsze myślałem, że będę jak tata, w zrozumieniu kariery i przyszłości. Nie zmuszał mnie do niczego, ale zawsze jego służba była obecna w rodzinie, jako pierworodny chłonąłem to niczym gąbka. Wiedziałem, że będę oficerem, nie wiedziałem jak. Z biegiem czasu przekonałem się, że to nie moja rola w przedstawieniu, nie mam predyspozycji, moje plany wiązane ze studiami okazały się kiepskimi ruchami, podobnymi do taktyki ośmiolatka gdy gra po raz pierwszy w szachy. Wystarczy powiedzieć, że życie depcze wyobraźnie. I teraz jak ma żyć taki ktoś jak ja, gdy całe życie podświadomie chłonął i podawano mu wizję przyszłości, która się nie spełni?

Ta pustka odbija się we mnie, odkąd w sumie skończyłem studia pierwszego stopnia. Dojrzewałem do tego, by zrozumieć mój błąd – pójście na studia, a wręcz gównostudia. Z rozpędu poszedłem na magisterkę, na tą samą uczelnię, tylko inny kierunek – tak, jestem idiotą do kwadratu. Pustka narastała.

Gdy wyszedłem z sali, w której obroniłem magistra, świadomość bycia nikim, posiadania gówno-papieru czyt. dyplomu, spadła na mnie niczym Betonowy Osioł na wormsy. Nagle, z góry, wbiło w ziemię mocno i nie opuściło. Próbowałem ratować moje życie, ale napaskudziłem sobie w życiorysie jeszcze bardziej, CV to nieśmieszny żart.

Zaraz potem rozstałem się z moją dziewczyną, miną cztery lata gdy jestem sam i już nie próbowałem swoich "sił" – ale to materiał na osobną rozkminę. Dziura się powiększała, bo zmarnowałem czas wspaniałej kobiecie, zmarnowałem go sobie, nie osiągnąłem nic.

Z każdą porażką po choćby próbie minimalnego ustabilizowania kursu, by po czasie i siłą rozpędu pionizować się, coś wyrywało ze mnie kolejny kawałek.

Pierwsza dziewczyna, która była mi przyjaciółką przez tyle lat, najbliższą mi osobą. Którą kochałem prawdziwie, mocno i chyba jako jedyną, odeszła ode mnie gdy potrzebowałem jej. Nie jako partnerki, ale jako właśnie bliskiej osoby, zdradziła mnie, pokazując hipokryzję. Zawsze byliśmy dla siebie, gdy u jednego się sypało, drugie słuchało. Gdy mi nie wychodziło w życiu, a mama walczyła z rakiem, gdy potrzebowałem jej najbardziej, odwróciła się bez słowa. Znalazłszy nowego bolca, kończąc swoją udawaną depresję z powodu – a jakże! – braku odpowiedniego bolca (wspaniała depresja, nie?) i udawany nihilizm na memaski z pejsbuka. Odcięła się bez słowa, zostawiając ogromną ranę. Detonując ładunek termojądrowy wewnątrz tej pustki, pozostającej w środku mnie.

Człowiek, którego znam od 12 roku życia, a z którym łączyło mnie na początku granie w RPG, stał się moim przyjacielem. Siłą rozpędu życia, tak się stało. Mam 28 lat i przez 16 lat znaliśmy się. Zmienił się, ja również, nasza relacja zmieniła się w bardziej dojrzałą. Każdy z nas miał swoje życie i problemy, znaliśmy je, ale życie toczy się dalej – w końcu poznał fajną dziewczynę, z którą wszedł w relacje. W ubiegłym roku ogłosili mi, że będą rodzicami, to tylko przyśpieszyło plan przyjaciela by się jej oświadczyć. Byłem jego świadkiem na ślubie, w styczniu. Żona, dziecko w drodze, toksyczna matka od której wyprowadził się poza Warszawę.

Życie biegnie swoim wektorem, nie mogę nikogo winić. Pomogłem mu w przeprowadzce, pewnego lutowego popołudnia. Tego popołudnia skończyła się pewna era. Era, gdzie wystarczyło mi 10 minut by przejść z jednego osiedla na drugie i być u niego, pogadać, wygadać się. Napić czy zebrać by wyjść na miasto. Nie zbierzemy się tak łatwo na piwo, które piliśmy na Szczęśliwicach w letnie noce, rozmawiając o wszystkim i niczym. Nie będzie już mi szukał żony. Ma teraz inne priorytety, a ja zostałem sam. Dziura się znowu powiększyła.

Z końcem kwietnia zostałem zwolniony i do tej pory nie mogę znaleźć pracy. Cięcia, firma cienko przędła, ale wzięła kasę z Tarczy, by zwolnić chwilę potem połowę swoich pracowników. Zaraz będę miał 30 lat, a nadal nie wiem co chcę robić w życiu, czując tą wielką pustkę bo weryfikacji dziecięcych marzeń o przyszłości. Nie wiem co chcę robić i nigdy już chyba nie będę wiedział. Nie każdy może być usatysfakcjonowany, bo o szczęściu nawet nie wspomnę. Najwyraźniej zostanę z tym do końca mojego życia – czasami chciałbym, aby się skończyło. Zmęczyło mnie to, że moje CV to pierdolony żart, gdzie pracowałem po 6 miesięcy i mnie zwalniano. Stary koń bez czegokolwiek, nic nie osiągnął. Ratuje się treningami brazylijskiego jiu-jitsu, ale brakuje mi tego co jest osią życia mężczyzny – pracy.

Brakuje mi choć zmiany kąta nachylenia mojego życia, bym mógł powoli powstawać, podnieść się. Żyje w wielkiej pustce i nie mam nikogo, z kim mógłbym szczerze o tym porozmawiać, komu mógłbym to wyrzucić. Rodzina ma swoje problemy, często poważne na zdrowiu, a ja jestem człowiekiem, który nie lubi zarzucać innych osobistymi problemami. To mój krzyż, ja go niosę. Nikt mnie nie zrozumie, to oczywiste, bo tak ludzie są skonstruowani. Perfekcyjnie odizolowane dusze.

Boje się, że ten mrok przerazi kogokolwiek, komu postanowiłbym powiedzieć o swoim ciężarze. Ucieknie, zniknie, a ja zostanę z jeszcze większą dziurą wewnątrz.

Stone Temple Pilots – Big Empty

https://www.youtube.com/watch?v=7fuqZFBTP0I

#zalesie #depresja #skurwodaktylrozkminia #gownowpis #void #feels #feelsy

Data: 07.06.2020 11:09

Autor: Ijon_Tichy

Gównowpis na dzień dobry.

Otóż zidentyfikowałem agenta śpiocha, konia trojańskiego wśród ostatnio zarejestrowanych użytkowników (⌐ ͡■ ʖ̯ ͡■)

Na razie kamufluje się, wtapia się w "tłum" (hehe), udaje swojego, czuwa. Nie podam nicka i dam mu szansę. Ale….

….. mam cię na oku, cwaniaku. Ty wiesz, że o tobie mówię (⌐ ͡■ ʖ̯ ͡■)╭☞

#gownowpis #heheszki #lurker #spolecznosclurkera #agent

Data: 02.06.2020 17:28

Autor: Macer

wlasnie wrocilem od chirurga. musial mi drugi raz od listopada wyciąć wrastający paznokieć u duzego palca u nogi. bez znieczulenia, bolalo xD no ale od 3 miesiecy znowu mi puchł i bolał, zrobiło się zakażenie, walczyłem antybiotykami, szałwią i rumiankiem, ale ropa dalej była.

#lekarz #gownowpis

Data: 22.05.2020 15:49

Autor: XDDD

Jako, że Mikroblog to prawdopodobnie miejsce do shitpostowania kiedyś musi być ten pierwszy raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem XDDD i chciałem się przywitać. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#gownowpis

Data: 22.05.2020 11:59

Autor: Ijon_Tichy

Człowiek cały czas się uczy, często na własnych błędach.

Pamiętam, że jakiś rok temu potępiałem nadmierne podatki i socjal, ale pochwalałem pomysł podatku bykowego. Dziś uważam, że byłem w głębokim błędzie i po przeanalizowaniu sprawy przyznaję, że tzw. "bykowe", to byłoby coś niesprawiedliwego i podłego.

#podatki #gownowpis #zmiana

Data: 22.05.2020 11:52

Autor: Ijon_Tichy

Mam teraz najfajniejszą pracę z dotychczasowych.

Nie dość, że jest po prostu ciekawa i nowa dla mnie – choć co nieco wiem, to uczę się codziennie nowych rzeczy (trochę elektryki, trochę elektroniki), jeżdżę sobie z miejsca na miejsca z szefem i codziennie montujemy coś innego, więc jest ciekawie i różnorodnie, zarabiam na prawdę fajne pieniądze, to jeszcze mam dużo wolnego czasu.

Dziś szef dzwonił, że mamy wolne, bo musi ogarnąć inne tematy. Czasami zaczynamy później, czasami kończymy wcześniej. Ogólnie odpowiedzialna, lecz swobodna praca, nie w korporacji, tylko w małej firmie normalnego, ogarniętego człowieka. Jest super.

#pracbaza #praca #chwalesie #gownowpis

Data: 21.05.2020 21:12

Autor: ChopinHeuer2137

“ Cholernie brakuje mi motywacji. Do wszystkiego. Nie widzę sensu, nie czuję potrzeby. Są takie chwile, w których coś we mnie uderza i krzyczy: teraz dasz radę, weź się za siebie, bo kto, jeśli nie ty? A chwilę później ten sam głos pyta: a tak w ogóle, to po co to robisz? I to jest najlepszy moment żeby odpuścić, poddać się, tak po prostu, bez jakichkolwiek pytań, bez pragnień, których nigdy nie było. Więc odpuszczam i po raz kolejny przegrywam życie. ”

(to cytat z neta, autora nie znam – informuję bo ostatnio dymy jakieś o cytowanie 乁(ツ)ㄏ )

#gownowpis #shitposting #feels

Data: 20.05.2020 18:04

Autor: Ijon_Tichy

Gdyby przeczesać lurka, to mnóstwo postów zawiera fragmenty cudzych wypowiedzi bez podania linka, gdyż zwyczajnie ludziom nie chce się pieczołowicie pilnować bibliografii. Szczególnie, gdy się spieszą, albo zwyczajnie to oleją, bo nie tworzą tutaj pracy doktorskiej.

Jeśli ktoś wpada w histerię, że nie podałem linka pod swoim postem, to ogłaszam, że kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem 乁(ツ)

Tymczasem główna teza mojego posta jest miażdżąca dla lewactwa, więc nie dziwi mnie histeria xD

Miłego wieczoru lurki.

#gownowpis #oswiadczenie

Data: 17.05.2020 19:43

Autor: R20_swap

Ostatnio tak sobie myślałem czy warto oglądać "za darmo" czyli za reklamy. I przyszło mi na myśl, że musimy zmuszać się do ich oglądania i jeszcze za to zapłacimy wyższymi cenami usług i produktów, których firmy musiały wydać pieniądze na reklamy.( ͡° ʖ̯ ͡°)

To jest stara myśl z pierwszych internetów, ale teraz mi się przypomniało bo youtuberzy zaczeli o nie żebrać.(-‸ლ)

#przemyslenia #reklama #gownowpis #pieniadze #zadarmo

Data: 02.05.2020 23:53

Autor: Waldy

Powiem wam, że cieszę się z tego że to miejsce wolne od zalewu treści typu challenge, przegryw itp

Tak na marginesie, jacyś znani tutejsi trolle na których uważać, nie nakręcać ich niepotrzebnie i nie dawać im pożywki?

#przemyslenia #gownowpis

Data: 29.04.2020 14:49

Autor: Ijon_Tichy

Jak przekonać człowieka do muzyki klasycznej w świecie, w którym każdy jest niecierpliwy. Po dziesięciu sekundach ludzie nie słuchają, bo brakuje im punktu odniesienia i gubią się w logice melodii. Kur … Jakie to smutne. Czasami czuję się jak przewrażliwiony na klory pośród ślepych.

Cierpliwość w słuchaniu muzyki to podstawa!

Prawie nikt nie umie słuchać muzyki. Poza nielicznymi wyjątkami, wszyscy są odbiornikami masowej produkcji gówna muzycznego. Bo 99,99 procent muzyki, którą słyszymy a radii, tv, internetach – to gówno bez najmniejszej wartości.

#muzyka #lurker #gownowpis

Data: 22.04.2020 12:39

Autor: R20_swap

Hej, Mam takie swoje przemyślenie, że rzadko wchodzę na fora, jakieś mikro wykop przeczytać jakiś wątek. Bo zwykle jest tak, że OP o coś pyta i ja rozumiem od razu co ma na myśli, a na forach potrzeba zwykle kilka pytań najpierw, tam dopiero autor wyjaśnia dodatkowo… I tak mnie jakoś to dołuje bardzo zawsze. Tak samo mam kiedy ja o coś pytam.(-‸ლ)

#przemyslenia #dol #fora #gownowpis #shitposting #mikro #wkurw #komunikacja #internet #oswiadczeniezdupy

Data: 24.03.2020 23:57

Autor: R20_swap

Zobaczcie teraz jak głupcy płaczą, że jak firmy zawieszą działalność, to gospodarka się zawali, to koniec świata będzie, bieda etc. Ale czy potrzeba nam produkować tyle rzeczy i nad produkcja jedzenia?

Taki przykład. Polska 2003 – trzeci świat. Polska 2005 – UE przesyła nam papierki . Okazuje się, że nagle wszystko mamy, że możemy produkować, pracować, tworzyć, wytwarzać.

#logika #polityka #gospodarka #ludzie #gownowpis #koronawirus

Data: 21.03.2020 01:02

Autor: R20_swap

Ostatnio mieliśmy małą spine na kanale Nocne Radio. Bo Krawiec pomylił ezoteryków z antysystemowacami XD

Ja jestem antysystemowy, bo system w tej formie nam szkodzi, ale jestem wrogiem ezo pajaców których z resztą wypromowały systemowe telewizje XDD( ͡º ͜ʖ͡º)

#gownowpis

Data: 19.03.2020 09:47

Autor: Ijon_Tichy

Wystąpienie Prezydenta Ukrainy Zelenskiego zostało omyłkowo opatrzone napisami z serialu detektywistycznego: „To ja zabiłam Erikę. Zabrała ode mnie mojego ukochanego … Cristiana, weź drabinę!”

#gownowpis #heheszki #ukraina #wpadka

Żróło: https://www.reddit.com/r/europe/comments/fky2hl/president_of_ukraine_zelenskys_speech_was/

Data: 18.03.2020 20:24

Autor: ChopinHeuer2137

uwielbiam sluchac (w sensie ciekawych treści mówionych – nie "muzyczki), nie przedam za materiałami audio-video.

A że już nie ma co słuchac do snu, albo jadąc w trase, to ostatnio filmy dokumentalne zgrywam do mp3 :P

ależ jestem pojebany

P.S. jesli ktos ma podobne skrzywienie to może polecić źródełka :)

#gownowpis #shitposting

Data: 09.03.2020 22:37

Autor: LadacznicoOdporny

Ostatnio mam czarne myśli, że przegrywam w życie. Niby studia skończone, praca jest, dziewczyna jest, zdrowie nienajgorsze. Ale jednak ciągle na to zasuwam i nawet nie mam kiedy i nie wiem czy miałbym z kim wódki się napić. Nawet nie wiem czy Polska to kraj dla ludzi i czy warto tutaj dom budować. Ciągle więcej pytań niż odpowiedzi. Jakoś tak mi ostatnio ciężko na duchu.

#narzekanie #gownowpis #feelsy

Data: 16.02.2020 12:18

Autor: R20_swap

Pie*dolę, nie wiem jak można pisać takie głupoty, że kawa nie uzależnia.

Jak chociaż rano nie je$ne jednej to kręci mi się w głowie, mam uczucie suchości w gębie i takie ogólne niedo7ebanie psycho-fizycznie porażka, najgorzej zadyszka i dziwne uczucie w głowie.

#uzaleznienie #kawa #gownowpis

Może z czasem przechodzi, ale pierwszy dzień z pewnością jest tragiczny.

Data: 02.02.2020 17:14

Autor: Emil18

Raz wracałem do mieszkania i kitku czekał pod klatką aż go ktoś wpuści.

Widziałem go już kilka razy i wiedziałem, że mieszka w tej samej klatce co ja.

Po chwili namysłu wpuściłem go i za nim poszedłem żeby zobaczyć gdzie się zatrzyma i zadzwonić do tego mieszkania, że kitku wpuściłem.

I tak zrobiłem, właściciel podziękował.

A dziś wracam do mieszkania, a przy naszych drzwiach siedzi ten kitku (ʘ‿ʘ)

Chyba mnie polubił, bo zawsze go miziałem.

#koty #kitku #gownowpis

Data: 29.01.2020 22:21

Autor: vundo_

Macron będzie w przyszłym tygodniu w Polsce razem z ministrem gospodarki. To oznacza, że wystarczy kupić od Francuzów 3 okręty podwodne, a na kilkanaście miesięcy będziemy mieli spokój. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Business as usual

#gownowpis

Data: 22.01.2020 14:56

Autor: R20_swap

Myślałem ostatnio o modelach i skali.

I doszedłem do wniosku, że nie zawszę d się coś zrobić w bardzo małej skali.Prosty przykład: piec. Weź małe drewienka i mały ogień i tak zwiekszaj drewienka i ogień w nieskończoność, aż dojdziesz do mementu, że nie będziesz mógł godzinami podpalić, a na początku z najmniejszymi drewienkami i najmnijeszym ogniem podpalisz dosyć szybko.

A zastanawiałem się dlatego, że chciałem zrobić mini piecyk, ale jest to niemożliwe(dla mojego projektu mini elektrowni), bo zbyt cienkie drewno za szybko by mi się wypalało.

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #fizyka

Data: 17.12.2019 01:26

Autor: ZorD

#gownowpis #shitposting #alkoholizm

Zawsze piłem whisky z lodówki/zamrażarki. Później moja dziunią sprawdzała ile ubylo bądź ile jest. Tym razem kupiłem butelkę i schowałem ja centralnie na wierzchu za napojem. A to co było w lodówce nie ruszałem.

Nie zgadnięcie, lodówkę sprawdziła tyle słyszałem a centralnie na blacie za napojem nie zauważyła. Jestem troszkę PRO alkus (ง ° ͜ ʖ °)ง

Data: 17.12.2019 01:09

Autor: ZorD

Dawno mnie tu nie było. Gdzieś z 3mc. Jak tam z V2 szukać mi trochę ciężko (ꖘ‸ꖘ)

Widzę Nicki podobne prostują czyli żyjemy. Ja jestem typowym Lurkerem lecz ta stronę poleciłem nie jednemu mam nadzieję że dają swój kontent. (Nie, nie bywam na wykopie) nigdy w życiu nie miałem tam konta. Taki po prostu czytelnik internetu.)

#lurker #shitposting #gownowpis

Data: 16.12.2019 21:27

Autor: Melonek

Matka ogląda jakiś program gdzie facet tam poddaje się operacji korekty płci i dobrze że jej nigdy nie powiedziałem, że sam bym tego chciał, bo raczej nie odnosiła się pozytywnie do tego. #gownowpis

Data: 13.12.2019 01:09

Autor: Emil18

Żeby zdać z matmy muszę z trzech kolejnych sprawdzianów dostać 3

Wygląda na to, że się prędko nie zobaczymy

Dlaczego jestem takim kretynem i biorę się za naukę dopiero jak mam nóż na gardle?! (╥﹏╥)

#zalesie #gownowpis

Data: 07.12.2019 10:57

Autor: Nietzsche

Myślę, że mam centrowe poglądy xD Nie lubię, jak lewactwo wciska wszędzie nam lgbtyz (że to niby jest normalność, jak dwóch facetów w dupsko), ochronę środowiska wbrew zasadom logiki (strzelają z armaty, nie tam gdzie trzeba), chroni kobiety (najbardziej uprzywilejowaną płeć w Polsce). Z drugiej strony, mam uczulenie na religię i KK, wywołują u mnie odrazę.

Być może, nie miałbym nic przeciwko lewakom, gdyby nie byli narzędziami gigantycznego eksperymentu społecznego, który ma na celu jak zawsze, pieniądze i władzę. Po przeciwnym biegunie, brzydzą mnie zagrywki PiS i Ruchu Narodowego:

pomniki, cmentarze, martyrologia, życie przeszłością, jednolitość etniczna, symbole Polski Walczącej na gaciach…

#gownowpis

Data: 01.12.2019 08:52

Autor: Nietzsche

To jest wada małych miast. Dentysta od poniedziałku do piątku, a w weekend jak coś się stanie, to zdychaj do poniedziałku.

Zjadłem pół opakowania Antidolu, pół opakowania Ibupromu Max, wysmarowałem cały Sachol, a i tak napierdala, chociaż troszkę mniej. Ząb z wierzchu ładniutki, bielutki, perfect. Pewnie się dziadówa w środku psuje i trzeba kanałowo ;/

Przenoszę się do Wrocławia w 2020, kolejny argument, we Wrocławiu widzę, że są nawet dentyści 24h/7, a w Głogowie co najwyżej SOR z żulami i dentysta na zesłaniu z NFZ bez sprzętu do kanałówki xD

#gownowpis

Data: 30.11.2019 06:13

Autor: Deadlyo

Zaraz można kłaść się spać, defragmentacja dysków 90.4%

Szkoda, że nie można defragmentować SSD co powinno być bardziej znaczące niż w HDD ale cóż 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

Bo prędkość SSD i odnajdowanie pliku na nim jest o wiele szybsze.

Dysk z grami uporządkowany, komputer przeniesiony z obudowy "open air" czytaj szafki do zwykłej obudowy.

Grafika i procesor nasmarowane, przeskanowany system, uporządkowane programy, rejestr.

Komputer wyczyszczony, grafika rozkręcona do samego rdzenia i wymyta.

Nawet frezarką zrobiłem sobie dodatkowe wejścia na wentylator w obudowie, do lepszego chłodzenia

Co dało ogromną różnicę temperatur w postaci -10*C na maksymalnym odczycie.

Jeszcze tylko jeden dysk do defragmentacji z programami i gotowe.

Za rok znów czyszczenie gruntowne komputera…

I znów 15h samej pracy aby działał dobrze, ciężkie jest życie porządnego pcmasterrace

#pcmasterrace #spanko #chwalesie #gownowpis