Data: 08.09.2019 01:53

Autor: Czlowiek_pizza

Auto musi na siebie zarobić!

Słyszeliście ten januszowy tekst na pewno. Może sami tak mawiacie.

Jakoś na zachodzie auto na siebie zarabiać nie musi, jakoś używają go tak jak butów.

Czaicie taki tekst: buty muszą na siebie zarobić xD

A kurwa czemu twój telewizor na siebie zarobić nie musi? Czemu książek i gazet nie czytasz? W końcu taniej!

A wiadomo, bo jednak wygodniej przed telewizorkiem. Tak samo jak wygodniej jeździć autem

Wkurw mnie wziął jak robiłem sobie kawkę. Przypomniałem sobie ten i inne podobne polacko-biedackie teksty ehhh

#zalesie #gorzkiezale #janusze #polska #oswiadczenie #takaprawda

Data: 11.08.2019 00:59

Autor: Emil18

Czuję się podle.

Miałem sforę psów, które mi służyły i mnie broniły, aż przyszli jacyś szemrani goście i zaczęli do mnie strzelać i moje pieski ich wytłukły, ale jak wróciłem do wioski to ciągle nas najeżdżali. Moje stado dzielnie mnie broniło, ale z czasem zaczęło maleć i maleć. Chciałem ocalić przynajmniej kilka psów do rozrodu i odbudowy sfory, ale został mi tylko jeden dość mocno już pokaleczony. Po wszystkim chciałem ubić trochę krów, żeby się najadł i wyzdrowiał, poszukałbym mu jakiejś innej partnerki, ale zabijając krowy ja…

Ja go zabiłem (╥﹏╥)

przypadkowo staną obok niej i w niego trafiłem (╯︵╰,)

Ja wiem, że to tylko gra, ale autentycznie poczułem się podle (・へ・)

#minecraft #gorzkiezale #zalesie

Data: 24.07.2019 12:36

Autor: Monte

We wiadomościach w radio i tv tłuką nonstop o tym starciu dwóch patologocznych grup w Białymstoku i że ta druga patologiczna grupa będzie robić manifest antyprzemocowy gdzie pewnie będą nadal pluć i szydzić z ludzi których nienawidzą XD

Najważniejsze informacje dnia, czekam na informacje jakiego koloru kał oddał Rafatus na streamie XD

Fajny ten clown world i patonewsy XD

#patologiazmiasta #lgbt #gorzkiezale

Data: 15.07.2019 07:17

Autor: Prospero

Po 13 latach rzuciłem robotę, w piątek był ostatni dzień.

Dziś 6:08 pierwszy telefon ze starej pracy w sprawie absolutnie banalnej, która zajmuje jakieś 30 sekund.

Z jednej strony trochę mi ich szkoda, bo to raczej dobrzy ludzie, z drugiej…

#gorzkiezale #praca

Data: 08.07.2019 09:26

Autor: 2_M_A

Załamałem się. Jakiś czas temu przeszedłem po raz pierwszy Icewind Dale'a Enhanced Edition po raz 1. Mega wciągnęło itd. Po jakimś czasie wróciłem zrobić dodatek Heart Of Winter zaimportowanymi swoimi postaciami, którymi przeszedłem ID:EE, i skończyłem, z tym że jakby nie do końca. Po pokonaniu final bossa gra się kończy, podczas gdy jest jeszcze adventure Trials Of Luremaster. Specjalnie zostawiłem ToL na koniec, żeby być mega wykoksowanym. To przecież najtrudniejszy wątek z całej jedynki. Można coś z tym zrobić?

P.S. W ogóle w Heart Of Winter nie ma nigdzie Bag Of Holding (wór mieszczący miliard itemów i zawsze ważący tyle samo), ani nie ma spella identyfikacji dla maga (WTF?!). Za identyfikację trza płacić u handlarzy za każdym razem wracając do Lonelywood, nie mogąc tgo zrobić na lokacjach spellem -,-. Do tego w finalnej lokacji HoW nie można wrócić do Lonelywood i nie ma handlarza, więc wszystkich znalezionych przedmiotów ani nie mogłem zidentyfikować ani nawet jakiegokolwiek sprzedać. Miał ktoś podobne problemy?

#gry #gryrpg #icewinddale #heartofwinter #trialsofluremaster #id #rpg #zalesie #gorzkiezaleprzybywajcie #gorzkiezale

Data: 01.07.2019 23:35

Autor: Orki

Jebane wakacje!

Jeszcze się dobrze nie zaczęły a już mnie wkurwiają.

Nie dość że upał nakurwia, ludzie dziwnie radośni, gdzie nie spojrzysz tam samice prowokują kusym przyodziewkiem, to jeszcze mi internet zamula.

Jak zaczyna mi zamulać internet to wiem że się rok szkolny skończył i zaczynają wakacje.

A skąd?

Już mówię- gimbusy za dużo czasu mają i zamiast się gzić, pić i spędzać czas na świeżym powietrzu- jak być powinno, to siedzą na necie i łupią w jakieś pedalskie typu Fornite, czy inny LOL, gry- przez to mi net zamula.

Proponuje zakazać na czas wakacji korzystania z internetu bombelkom, młodzieży i ludziom, poniżej 20 roku życia.

Co ciekawe Lurker śmiga znakomicie, chyba Przywódca @Thanos na serwer nie żałował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzkiezale #wakacje #problemypanajanusza #skargiiwnioski #oswiadczenie

Data: 30.06.2019 04:38

Autor: Orki

Niby wiem że dostanę za to pieniądze, albo odbiorę dzień wolny.

Ale zawsze jak muszę jechać do pracy w dzień który mam wolny i zaplanowałem na opierdalanie się przed netem, gotowanie, seks, jakieś tam inne rzeczy mniej istotne jak hobby i spotkania z ludźmi których toleruję, czuję się że daje się wyruchać bez uczucia i wazeliny za nieadekwatne wynagrodzenie:

#praca #gorzkiezale #wkurw

Data: 18.06.2019 08:54

Autor: Orion

Kurde Lurki co jest ludźmi nie tak? Nie wiem czy to kwestia Polski i tej mentalności czy taka natura tego gatunku. Dlaczego ludzie mają taki ból dupy kiedy komuś coś się udaje i wszystko idzie do przodu? Dostałem ostatnio duży projekt od zrealizowania. Delikatnie pochwaliłem się sukcesem, że ktoś mi zaufał i to zlecił. No i niby wszystko ok. Do momentu kiedy usłyszeli ile za to dostanę. Automatycznie wyraz twarzy się zmienił (bo musi pracować pół roku, żeby zarobić to co ja dostanę). Dało się wyczuć focha.

Ku%%wa gdybym ostentacyjnie chwalił się tym na prawo i lewo to jeszcze kumam, ale sami mnie zapytali jak poszły negocjacje. Już wcześniej zauważałem, że jak zmieniałem firmy to były jakieś fochy. ( ಠ_ಠ)

Ku%%wa przecież każdy ma wybór. Można siedzieć i narzekać na pracę, zarobki, kraj i nic z tym nie robić a można też robić certyfikaty, kolejne fakultety i kursy. To nie…. lepiej p%%%lić farmazony jak to jest źle i pocieszać się browarami co wieczór.

#gorzkiezale #ludzietodebile #japierdole

Data: 17.06.2019 11:00

Autor: Orion

Ja już nie daje rady. ( ಠ_ಠ) Ponad 2 mln wyprodukowanych sztuk, niegdyś marzenie każdego Janusza – działkowca. Silnik tak popularny, że dziwne, że nie ma go pralkach, lodówkach czy kosiarkach. Mowa o samochodzie Skoda Octavia II 1.9TDI. Komu się sypie? No mi oczywiście. Auto odebrane z warsztatu w piątek. Gasło, szarpało więc do wymiany poszedł czujnik położenia wału, pompa podciśnieniowa, nowy olej, filtr i co? 200 km spokój a teraz ta suka zdechła w drodze do pracy po tych samych objawach… K%%wa serio w tym kraju nie ma solidnych warsztatów samochodowych? Wszystko trzeba robić samemu żeby było dobrze? #japierdole #gorzkiezale #samochody #skodatydziwko

Data: 22.05.2019 07:33

Autor: Orion

Gorączka, zawalone zatoki i katar czyli generalnie kiepsko zaczęty dzień. Prezes powiedział, że nie chce mnie dzisiaj widzieć w firmie bo mu ludzi rozłożę… więc jadę do lekarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rany… nie pamiętam kiedy ostatnio miałem el quattro a chyba bez tego się nie obędzie.

Mimo wszystko #dziendobry

#orioncontent #gorzkiezale

Data: 08.05.2019 22:31

Autor: lisq

bo pstryczek w nos to wszystko co potrzeba żeby ciebie zniszczyć doszczętnie i zrównać z glebą.

Patrzcie drodzy państwo jakich samców alfa i wikingów zarazem mamy na Lurku <3 Normalnie serce rośnie wiedząc że takie indywidua jak @mosiek zeszły z tronu wysadzanego kryształami testosteronu żeby pokazać nam, pizdom w rurkach jak zachowuje się prawdziwy facet który odniósł sukces życiowy :D

#gorzkiezale na prośbę @rebeliant'a

Data: 04.05.2019 17:44

Autor: MrHardy

Od dwóch lat nie pracuję, skończyłem szkołę zawodówkę profil kucharz potem rok stażu. Dlaczego wybrałem takie coś ??? Od zawsze nie wiedziałem kim chce być w życiu co osiągnąć więc wybrałem najłatwiejszą ścieżkę, by mieć jakiś zawód. Nie mam prawa jazdy, bo się boje zrobić, zawsze stresowałem i stresuję z byle powodu, byle czym. Za granicę nie pojadę, bo się boje sam pojechać znajomych, z którymi bym utrzymywał kontakt nie mam, przyjaciół także nie posiadam, jestem częściowo aspołeczny. Tak siedzę w domu od ok.2 lat i szukam pracy, do której bym się nadawał, ponieważ nic nie potrafię. Dodatkowym problemem jest region, w którym mieszkam wschód polski Lubelszczyzna (Zamość), bardzo mało ofert pracy. Piszę to tu, ponieważ nie mam osoby, której bym mógł się wyżalić, nie mam osoby, która by mnie wspierała. Możecie mieć mnie za przegrywa itd wisi mi to, musiałem to napisać.

#gownowpis #gorzkiezale

Data: 29.04.2019 10:07

Autor: Wolvi666

#got #graotron #gorzkiezale

No nic zjebali po całości… Przecież to jakaś banda debili jest… Masz zamek, to bijesz się w polu… Siedzisz ze smokami na skarpie, zamiast o samego początku smażyć umarlaków… No kurwa rów 2m szeroki i 1m głęboki, trochę się pali, a te stoją jak debile, a na blankach do nich nie strzelają tylko się gapią jak ciele na malowane wrota… Danka idiotka ląduje na mrowisku zombie… I do tego pierdolona Arya zabija NK… No i przepowiednia z dupy wzięta… Melissander poszła sobie i popełniła samobójstwo… Czemu to gówno oglądałem. No po co… Słońce chciało, żebym tego gówna nie oglądał, a właśnie tam nic kurwa nie widać !!! Btw skrót odcinka na obrazku…

Data: 16.04.2019 09:22

Autor: Orion

Wczoraj pojechałem do rodziców i oznajmiłem, że na piątek biorę urlop. Pierwsze pytanie mojego taty:

"-Jakiś temat do załatwienia, czy boisz się, że ich tam wszystkich zapie*dolisz i musisz odpocząć?

-eeee…

-Tak myślałem. Zmień firmę, albo idź w końcu na swoje a nie pracujesz na tych idiotów"

Nikt Cie lepiej nie zna niż własny rodzic 乁(ツ)

#przemyslenia #pracbaza i chyba też trochę #gorzkiezale

Data: 13.04.2019 22:22

Autor: Orion

Ten uczuć kiedy idziesz w końcu na magisterkę zaczynasz drugi semestr i widzisz "oo angielski będzie" a tam poziom A2 bo nie było chętnych na coś wyżej… i czujesz się jak w Dniu świra ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale

https://www.youtube.com/watch?v=MK_9yBAF3nM