Data: 30.04.2019 16:54

Autor: FiligranowyGucio

Nagroda Złotego Goebbelsa-Fb

Redaktorom z Czerskiej i Wiertniczej na pewno zaświeciły się już oczy, ale przypomnijmy coś, co nigdy nie było "PILNE!!!". Coś, co zdarzyło się jeszcze nawet przed cyrkiem wokół "szarego człowieka" i było zupełnie inaczej komentowane.

Otóż w 2013 roku pod Kancelarią Premiera podpalił się Andrzej F. Przed śmiercią mówił, że ówczesny premier, czyli Donald Tusk, wszystko mu zabrał, oraz że go oszukano i stracił mieszkanie. Jeszcze wcześniej, bo w 2011 roku, także pod Kancelarią Premiera podpalił się Andrzej Ż, pozostawiając list do premiera Tuska, w którym napisał o złamanym życiu. Gazeta Wyborcza nazwała go wtedy "TERRORYSTĄ", pisząc, iż "przy pomocy aktu terroru próbował na nas coś wymusić".

Także pamiętajcie – to media, Gazeta Wyborcza, TVN i pozostałe zaprzyjaźnione redakcje, decydują które samobójstwo jest tragizmem, a które wygłupem. W zależności od chwilowego rozkładu sił na scenie politycznej.

źródło:

http://wyborcza.pl/1,75968,10354924,Terrorysta_Andrzej_Z_.h…

Przypomnienie na wideo:

https://www.facebook.com/NagrodaZlotegoGoebbelsa/videos/723945971144186/

#polityka #gazetawyborcza #wiadomosci #hipokryzja

NZG

Data: 13.04.2019 16:39

Autor: Judasz

Wkurwia mnie Gazeta Wyborcza i to całe środowisko przemądrzałych kretynów i "postępowców". Nawet TVN nie jest tak popierdolony jak oni. Ich przeboje ostatniego miesiąca?

-batalia ze świerszczykiem w celu "upodmiotowienia kobiety"

-srebrna, pieklą się do dzisiaj, a cały naród ma to w dupie, oni myślą, że ludzie ich słuchają

-teraz śmieją się z Kaczyńskiego, bo nie chce wprowadzić euro

-sraczka o przyrodę na Mierzei Wiślanej

Generalnie nie wiem czy ta Gazeta Wyborcza, to nie jest szczekaczka Putina, bo wiele rzeczy robią tak, jakby sobie Władimir wyśnił. Tym całym portalem powinny się zainteresować ABW lub CBA.

Czasem tam wchodzę i dostaję błyskawicznego obrzydzenia. Czuję się jakby lewak z megafonem wrzeszczał mi do ucha, jaki to jestem zły będąc Polakiem ;)

#gazetawyborcza #gazetapl