Data: 18.09.2019 00:42

Autor: kosmitolog

Wykaz nieprawdziwych rewelacji odnośnie technologii 5G, zawartych w popularnym ostatnio wystąpieniu Wojtka Cejrowskiego. Ponoć było tam nawet coś o kontrolowaniu umysłów, bo "mózg słyszy mikrofale" XDDD

https://www.speedtest.pl/wiadomosci/5g/wojciech-cejrowski-5g-fake-news/

#foliarze

Data: 20.08.2019 20:53

Autor: UltraMarynarz

Za wikipedią: Manipulacja językowa – forma zamierzonego i intencjonalnego działania komunikatem tekstowym, mającego na celu wywarcie korzystnego dla manipulatora wpływu na osobę lub grupę. Manipulacja dotyczy jednak bardziej relacji między nadawcą i odbiorcą, nie zaś użytych środków jako takich. Działania manipulacyjne są ukryte dla świadomości odbiorcy.

Czyli po prostu wybieramy sobie tekst, nie mówimy o nim wszystkiego, i liczymy, że nikt nie doszuka się w tym fałszu i czekamy na brawa i uznanie. Jak nie doszuka – profit. Jak znajdzie się ktoś, kto wywęszy w tym kłamstwo wtedy kombinujemy np. unikając odpowiedzi.

#manipulacja #foliarze

Data: 10.08.2019 18:20

Autor: bmbcz01

@Ijon_Tichy zapowiedział, że zrobi serię wpisów, jak już skończy z bardzo poważną nauką pod tytułem "numerologia", na temat Agendy 2030.

Domyślam się do którego z celów Agendy chciał się przyczepić. Chodzi oczywiście o pkt. 5, który brzmi "Osiągnąć równość płci oraz wzmocnić pozycję kobiet i dziewcząt". I żeby uspokoić wszystkich, którzy myślą, że to neo-feministyczne brednie, trzeba najpierw przypomnieć sobie, że to jest dokument globalny, czyli nie odnosi się do wspierania feministek z USA czy Europy, żeby mogły sobie golić jaja w dowolnym salonie piękności. O co zatem chodzi w tym punkcie?

Chodzi między innymi o problem handlu ludźmi. Nadal spotykany w Europie i USA, ale stanowiący jeszcze większy problem w regionach słabiej rozwiniętych. Chodzi o wczesne i przymusowe małżeństwa m.in. w krajach arabskich czy Afryce, okaleczanie narządów płciowych praktykowane na czarnym kontynencie. Chodzi też o to, że w niektórych regionach kobiety nie mają dostępu do świadczeń publicznych a mężczyźni tak, albo nie mogą brać czynnego udziału w życiu politycznym lub nie mają prawa do dziedziczenia majątku, prawa własności czy dostępu do usług finansowych.

Chodzi również o to, aby kobiety miały dostęp na całym świecie do odpowiedniej ochrony zdrowia seksualnego i prokreacyjnego. I nie chodzi tu tylko o antykoncepcję i aborcję, choć oczywiście również, ale też o prawidłową opiekę medyczną, leczenie bezpłodności, wiedzę nt. planowania ciąży i rodziny, leczenie kobiecych chorób, wykrywanie i leczenie raka piersi. I Agenda 2030 podpisana w 2015 roku w tych obszarach nie odnosi się do WHO, które wiadomo jak wygląda (lgbt i inne takie), ale odnosi się do Programu działań międzynarodowej konferencji na rzecz ludności i rozwoju i deklaracji pekińskiej z 1995 roku.

Więc zanim się wszyscy oburzą na "demaskowany" przez naszego foliarza spisek, jak to ONZ chce zniszczyć świat i wspiera feministki, warto najpierw pomyśleć, że ten dokument dotyczy głównie regionów mniej rozwiniętych, gdzie takie problemy istnieją i nie mówi w ogóle o tych wymyślonych przez neo-feministki problemach pierwszego świata.

#agenda2030 #foliarstwo #foliarze

Data: 29.07.2019 15:53

Autor: Gra_Melodia

29.05.2019 – Spotkanie grupy Bildeberg, na którym uczestniczy niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen

http://www.prisonplanet.pl/polityka/bilderberg_2019_tajna,p1638381693

Za wikipedią – "02.07.2019 przywódcy państw Unii Europejskiej podczas szczytu Rady Europejskiej wysunęli wspólnie jej kandydaturę na funkcję przewodniczącej Komisji Europejskiej"

System Of A Down – Prison Song live PinkPop 2017

#gramelodia #melodianadzis #ciekawostki #newworldorder #foliarze #teoriaspiskowa

Data: 03.07.2019 18:01

Autor: Orki

Komary przenoszą malarię, przez trąbki którymi ssą krew--->czyli zarażają pierwotniakiem----> HIV to wirus sporo mniejszy od pierwotniaka----> HIVem można zarazić się przez strzykawki, ale już nie od komara----> jak to zatem możliwe że komar przenosi Malarię a HIV już nie?

Może to ukrywana prawda żeby nie wzbudzać paniki wśród ludności?

Może to foliarstwo?

Może to ukrywanie prawdy to część większego planu Iluminatów, Masonów i Reptilian?

Ergo:

Każdy piwniczak dobrze robi nie wychodząc latem z piwnicy, gdyż dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Prawdopodobnie to podświadomy instynkt, dowodzący lepszego przystosowania ewolucyjnego i wyższości intelektualno genetycznej.

#tegierozkminy #foliarze #zdrowie #spisek