Kolejny artykuł dyskryminujący mężczyzn. Najeżdżanie na facetów ciąg dalszy!

Data: 17.09.2020 10:07

Autor: PanDomestos

facebook.com

#dyskryminacjamezczyzn #polska #feminazizm #feminizm #europa #pe

Dla tych co nie mają konta na FB.

Ilu mężczyzn słyszałem, którzy mówią, że pragną inteligentnej kobiety w swoim życiu. Zachęciłbym ich, żeby to przemyśleli.

Mądre kobiety same podejmują decyzje, mają własne pragnienia i ustalają granice.

Nigdy nie będziesz centrum jej życia, bo to kręci się wokół siebie.

Mądra kobieta nie pozwoli sobą manipulować ani szantażować się, ona nie przełyka winy, a bierze odpowiedzialność. Mądre kobiety kwestionują, analizują, kłócą się. Idą naprzód.

Te kobiety miały życie przed tobą i wiedzą, że będą je mieć, gdy odejdziesz.

One są po to, żeby ostrzegać, nie pytać o pozwolenie. Te kobiety nie szukają w partnerze lidera, którego można naśladować, tatusia, który rozwiąże im problemy, ani synka do uratowania. One nie chcą cię naśladować ani ograniczać twojej drogi, chcą iść obok ciebie. Wiedzą, że życie wolne od przemocy jest prawem, a nie luksusem ani przywilejem.

One wyrażają złość, smutek, radość i strach tak samo, bo wiedzą, że strach nie sprawia, że są słabe, tak jak złość nie czyni z nich "męskich".

Te dwie emocje i inne, wszystkie razem sprawiają, że są człowiekiem i już!

Mądra kobieta jest wolna, bo walczyła o wolność. Ale nie jest ofiarą, ona ocalała.

Nie próbuj jej przykuć bo ona będzie wiedziała jak uciec. Pamiętaj, że już to robiła.

Mądra kobieta wie, że jej wartość nie polega na wyglądzie jej ciała. Ani na tym, co z nim zrobi.

Zastanów się dwa razy, zanim osądzisz ją po jej wieku, wzroście, tuszy lub zachowaniu seksualnym, bo to jest przemoc emocjonalna i ona o tym wie.

Więc… zanim otworzysz usta, żeby powiedzieć, że chcesz inteligentną kobietę w swoim życiu, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś na nią gotów

Ma ktoś na wypoku konto? Dajcie tam ten artykuł. Nie gadajcie rzeczy typu ,,a gdzie na ten portal z pedofilią'' czy ,, po co na ten portal z kolorową moderacją''. Wykop wciąż ma większą siłe przebicia niż lurker to raz

dwa, jeśli chceci być traktowani, jak gówno przez feminazistki i kobiety, nic nie róbcie.

trzy, na wypoku jest pełno tego typu znalezisk

Data: 21.08.2020 18:01

Autor: Boewulf

Jak mawiał towarzysz Stalin, w miarę postępów w budowie socjalizmu, walka klasowa zaostrza się. I miał rację, w końcu był Wielkim Nauczycielem Ludzkości. Niestety, dzisiejsze lewactwo jest jeszcze głupsze niż lewactwo z czasów Koby i niczego się nie uczy.

Lesbijki poczuły się dyskryminowane. Nie, nie przez mężczyzn, ale przez wszelkie dziwadła, które uważają się za kobiety. A więc wzięły się za łby z innymi literkami i napisały list. List jest wzruszający, a mnie najbardziej wzruszyły dwa akapity, które wrzucam poniżej:

Mężczyźni, którzy twierdzą, iż posiadają kobiecą „tożsamość płciową”, mają dostęp do możliwości życiowych oraz ochrony zarezerwowanych dla kobiet. Stanowi to formę dyskryminacji kobiet i zagraża podstawowym prawom kobiet do bezpieczeństwa, godności i równości.

Kiedy mężczyźni powołujący się na swą kobiecą „tożsamość płciową” są dopuszczani do udziału w kobiecych parytetach uczestnictwa oraz w innych specjalnych programach mających na celu zwiększenie udziału kobiet w życiu politycznym i publicznym, wówczas celowość tych specjalnych programów w osiąganiu równości kobiet zostaje podważona.

Może ja to opacznie rozumiem, ale wygląda mi to na srogie samozaoranie. Mężczyźni mają dostęp do możliwości zarezerwowanych dla kobiet, co zagraża prawom kobiet do równości? Kiedy mężczyźni są dopuszczani do udziału w kobiecych parytetach, zostaje podważona celowość programów w osiąganiu równości? Któraś z kretynek w ogóle to przeczytała? Nawet nie będę pytał czy zrozumiała, bo byłoby pytanie retoryczne. Wygląda na to, że jak one dyskryminują mężczyzn, to jest dobrze, ale jak ktoś je załatwił ich własną bronią, to już jest ajwaj giewałt.

No cóż, chciałyście wyruchać Freda? To teraz Fred wyrucha was.

Więcej tutaj https://wpolityce.pl/swiat/513819-feministki-genderyzm-to-forma-dyskryminacji-kobiet

#lewactworobactwo #feminazizm