Data: 24.08.2019 10:32

Autor: Bing

Przymierzam się do zakupu pierwszego czytnika #ebook . Właściwie pod uwagę biorę Kindle ppw 4 ze względu na odwrócone podświetlenie. Głównie czytam kilkunastostronne wywody które przerzucam z neta na mobilke. Pytanie jak w takiej roli sprawdzi się kindle? Czy czytanie samoróbek epub/ mobi jest w ogóle komfortowe na takim urządzeniu?

#ksiazki #ebooki #czytniki #it #czytajzlurkerem

Data: 22.04.2019 20:07

Autor: m__d

Czy znacie jakiś pctowy program do czytania ebooków, który jednocześnie może służyć jako prosty edytor? Szukam czegoś co posiada na przykład opcję tworzenia spisu treści. Większość pirackich ebooków nie posiada czegoś takiego, a dobry spis potrafi ułatwić czytanie na przykład zbioru opowiadań.

#ebooki #ebook #piractwo #czytniki

Data: 19.03.2019 17:59

Autor: Alojz

Nie wiem czy jest tu ktoś z Niemiec i kogoś to zainteresuje, ale jest promocja na Amazon, jeśli chodzi o eBooki.Kindle Unlimited ( Flatrate na eBooki ) jest teraz 60 dni za 0 euro, normalnie jest tylko 30 dni próbnego abonamentu za 0 euro.

Data: 07.03.2019 21:53

Autor: Alojz

Czytacie tradycyjnie, papierowe książki czy macie może czytnik e-booków?

W grudniu kupiłem sobie używanego Kindle, na początku myślałem, że faktycznie, może od czasu do czasu jakąś książkę na nim przeczytam, a resztę tradycyjnie.Ale nie, wręcz przeciwnie, prawie wszystko na nim czytam. Do tego mam Amazone Prime i w pakiecie jest dodatkowo – Prime Reading. Czyli jakieś 500 darmowych książek, które zmieniają się systematycznie co kwartał.

Z drugiej strony im więcej masz książek do wyboru, tym mniej wiesz, na jaką książkę się zdecydować….i na końcu oglądasz serial na netflixie :)

Data: 03.02.2019 11:11

Autor: Raven

Z okazji promocji drugiej części książki szwedzkiej pisarki Jens Henrik Jensen można pobrać pierwszą część jej kryminału Oxen w wersji elektronicznej, całkowicie za darmo (do wyboru PDF, EPUB i MOBI). Za darmo to i ocet słodki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://ebookpoint.pl/trylogia-oxen/