Data: 22.05.2019 08:30

Autor: JurnyJudasz

Dzień Dobry,

Dziś idę po odpis książeczki sanepidowskiej i jak wszystko dobrze pójdzie od czerwca w końcu będę mieć stałą pracę.

Może to nie praca marzeń, ale pozwoli na sfinansowanie studiów i w miarę utrzymanie się. Jaram się trochę jak dziecko, chociaż wiem,że będzie tam przysłowiowy zapiernicz.

#dziendobry #milegodnia

Data: 22.05.2019 07:33

Autor: Orion

Gorączka, zawalone zatoki i katar czyli generalnie kiepsko zaczęty dzień. Prezes powiedział, że nie chce mnie dzisiaj widzieć w firmie bo mu ludzi rozłożę… więc jadę do lekarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rany… nie pamiętam kiedy ostatnio miałem el quattro a chyba bez tego się nie obędzie.

Mimo wszystko #dziendobry

#orioncontent #gorzkiezale

Data: 18.05.2019 07:48

Autor: Orion

Dzień dobry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Plan dnia:

Uczelnia w teorii do 16.30 (w praktyce kto wie (✌ ゚ ∀ ゚)☞ )

A wieczorem… Koncert z piosenkami Queen Symfonicznie w Bydgoszczy

https://www.youtube.com/watch?v=TCrXPh8m-dc

queen i want it all

#dziendobry #muzyka #queen

Data: 10.05.2019 12:08

Autor: RaW

4 dni mnie nie było a tutaj aferki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chociaż przyszedłem tak naprawdę się czymś pochwalić.

Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wysłało mi list (。◕‿‿◕。) Oficjalnie mam uznane 5 lat mieszkania w Zjednoczonym Królestwie Brytyjskim i dostałem kategorię "settled" czyli "zasiedziały" xD (to nic innego nie stały rezydent – ostatnio zmieniła się po prostu nazwa dla obywateli UE).

Mimo, że to pismo nie jest jakoś ultra ważne – mieszkasz 5 lat to raczej dostaniesz bez problemu coś takiego. JEDNAK rozpoczęło się dla mnie coś najważniejszego, od tej chwili za DOKŁADNIE 12 miesięcy mogę ubiegać się o nowe obywatelstwo.

Jak dobrze pójdzie w 2020 roku w czerwcu będę legitymował się podwójnym obywatelstwem. (。◕‿‿◕。)

#dziendobry #chwalesie #uk #emigracja #nowyobywatel

Data: 01.05.2019 08:54

Autor: kosmitolog

Dzień dobry lureczkowie. Ale radość w chałupie, kotek na tydzień dostarczon będzie. Szynszyle otrzymały swój własny bunkier, sprzęty pozabezpieczane a my tu już wojujemy po czyjej stronie łóżka będzie spał (ง ° ͜ ʖ °)ง

#dziendobry

Data: 14.04.2019 07:58

Autor: Wolvi666

No alo Lukry i Lukrecje

Wstałem, biegałem, pierwszy raz od 2 tygodni nie siadłem do kompa zaraz po wstaniu, jeszcze zrobię 50-50-50 (pompki, brzuszki i przysiady), pod prysznic, zrobię śniadanie dla śpiącego kopciuszka i lecę po jakieś żarcie na maraton 7 sezonu #got i jak nic nie spieprzę w obliczeniach, to po zakończeniu maratonu będzie 15 minutowa przerwa na 1 czy 2 i wejdzie odcinek na HBO.

BTW: Nie rozumiem dlaczego ludzie hejtują Sansę, po za wpadką z armią która by pomogła w "Bitwie Bękartów" to nie odwaliła żadnego błędu logicznego. Kto się nie zgadza z tą tezą proszę niech mi wyjaśni gdzie się mylę.

P.S. Po zrobieniu 5km czuję się jak pieprzony Rocky

#dzien11na10 #got #seriale #dziendobry

Data: 10.04.2019 07:56

Autor: Wolvi666

#praca #strajk #cozadzien #dziendobry

Ha wiedziałem, karma jednak istnieje, mam oddać projekt na poniedziałek, nie na dziś i mogę wybrać następny projekt ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ, a jutro wczorajsza powtórka z rozrywki. No to teraz pytanie brać pod nóż StarWars IV-VI czy trylogię "Jak wytresować smoka"…

btw… Hej Lurki i Lukrecje, czy jak śni się człowiekowi kontrola bagażowa na lotnisku i zamiast psa wąchającego za narkotykami pokazuje ci się zombie Elfik na smyczy i wącha po bagażach za rogalami, to znaczy, że człowiek ma powykopowe PTSD?

Data: 02.04.2019 07:11

Autor: RaW

Budzę się w nocy i myślę sobie

a wejdę na lurker I zobaczę co się dzieje

Myślałem w pierwszym momencie, że wszedłem na wypok…

Nowa funkcjonalność zdecydowanie, lepsza. Pamiętam jak optowalem za tym w moich pierwszych postach tutaj. Nowy lurker mówi dzień dobry.

#lurker #dziendobry