Data: 24.07.2020 16:39

Autor: PanDomestos

Uważajcie lurki teraz na jakiekolwiek wpisy krytykujące np. imigrantów, szczególnie z egzotycznych krajów. Tak się składa, że ścigani są wykopki z "rasistowskimi" komentarzami. Nawet jeśli treść komentarzy nie nawiązywała do prawdziwej nienawiści, niestety, tylko to były treści krytykujące osoby z innych krajów, to ktoś to może uznać, że jest to treść rasistowska. W naszym systemie prawnym jest pełno rozpraw o takie bzdury. W naszym sądownictwie można byłoby zając się na prawdę poważnym rzeczami, niestety, ale nasz system prawny jest tak skonstruowany, że nawet pierdołami trzeba się zająć.

Dostałem wezwanie na przesłuchanie na policję o rzekomo rasistowskie wpisy na wykop.pl

Dałbym link kierujący stronę do mojego profilu na wykopie, do moich komentarzy, ale wolę tego jednak nie robić. Chcecie? Znajdziecie na wykopie.

Jakaś dyrektorka ze szkoły informatycznej (nie będę na razie podawał nazwy miasta) znalazła jakieś dwa moje rasistowskie wpisy.

Najprawdopodobniej jest to nacisk naszego rządu. Nasz rząd pewnie ma nacisk od UE i pokażą, że też walczą z ''rasizmem''.

Niestety dożyliśmy czasów, gdzie walczy się z ,,nietolerancją'' z ''rasizmem'' nie dochodzi jeszcze do terroru, ale jest to już autorytaryzm. Lurki, któregoś dnia ktoś z was może być w mojej sytuacji.

Skoro pewne grupy dożą do zamykania ust, to może i my powinniśmy się przeciwstawić oskarżeniom o wyimaginowe problemy.

#prawo #polska #wydarzenia #rasizm #dindunuffin #politycznapoprawnosc #bekazlewactwa #bekazwykopu

Data: 15.06.2020 17:42

Autor: lisq

https://youtu.be/M5UItBtof5Y

#chaz #blm

w sumie – będzie śmiesznie jak spadnie dużo deszczu i #dindunuffin będą potrzebować ogrzewania, suszenia.

Równie wesoło widzę tę ich autonomię w upale gdzie będą się tak długo domagać wody aż w końcu ktoś się wkurwi i powie "kupcie se" ;d

Data: 04.06.2020 12:27

Autor: Ijon_Tichy

A propo tego Dindu Nuffin, którego policjant wysłał na tamten świat.

Mowa o kryminaliście, recydywie z zarzutami, aktorze porno, który był pod wpływem kilku narkotyków w trakcie zdarzenia, do ktorego doszło bo płacił fałszywymi pieniędzmi a potem musiano wzywać kilka radiowozów, bo odmawiał wejscia do wozu policyjnego.

Dindu dostanie nagrodę Darwina.

#dindunuffin #nagrodadarwina #lewactwo