Data: 21.03.2020 02:44

Autor: LadacznicoOdporny

Pracowity dzień miałem.

Nakupowałem mięsa aby mieć co uwędzić. Dawno tego nie robiłem.

Wtedy dało się jeszcze kupić szynkę 10zł/kg. Teraz 22/kg. Na promocji 16zł. Coś chorego…

Właśnie skończyłem obrabiać mięso. Leży sobie w pekli. Poleży tak z 8-10 dni i do wędzarki :)

Na koniec wjechałem swoim Puntolotem na najazdy. Będzie gotów na jutro abym mógł go wyczyścić od dołu. Zobaczę w jakim jest stanie. Górę silnika już uszczelniłem. Ale kto wie czy jeszcze gdzieś nie leci. Jak będzie dobrze to mogę zacząć planować wymianę oleju i filtra.

Mam jakieś zajęcie na ten bezsensownie nudny czas.

A Wy jak tam sobie czas rozplanowujecie?

#koronawirus #chwalesie #wedzenie #dailylog

Data: 21.01.2020 19:45

Autor: raptor

Mój dzień w skrócie:

 1. Jakieś przyjemne sny w nocy, czego to ja w nich nie robiłem, kim to nie byłem.

 2. Jak każdego dnia obudziłem się chwilę przed budzikiem i wstałem wyspany.

 3. Dostałem mail od dawno nie widzianego przyjaciela.

 4. Jadąc do pracy zjechałem na stację benzynową znajdujaca się po lewej stronie jezdni celem tankowania. Mimo iż na tym pasie był korek to zarówno przy wjeździe jak i wyjeździe ktoś mnie wpuścił, poświęcając jakieś 10 sekund dzięki którym ja zaoszczędziłem kilka minut.

 5. Finalnie w pracy byłem przed czasem i w spokoju mogłem napić się kawy a moje nieoficjalne miejsce parkingowe znów było wolne i na mnie czekało.

W pracy dostałem VIP wejściówkę na turniej skoków narciarskich w Zakopanem, jednak podziękowałem gdyż nie interesuje mnie oglądanie sportu czym uszczęśliwiłem kogoś kto ją lepiej wykorzysta.

Teraz czekam na moją friend with benefits młoda #plodnajulka. Mam nadzieję że mój przydział szczęścia się nie wyczerpał. Jakby co to jutro mam na później do pracy a ona wolne od uczelni więc zapowiada się ciekawa noc.

#szczescie #dailylog #chwalesie

Data: 21.01.2020 14:40

Autor: LadacznicoOdporny

Mój dzień w skrócie:

 1. Jakieś chore sny w nocy

 2. Zaspałem

 3. Dostałem mail o tym, że prezent dla dziewczyny na który czekam od miesiąca wrócił do nadawcy.

 4. Do pracy wlokłem się za ciągnikiem, a później stałem przed przejazdem kolejowym.

 5. Finalnie się spóźniłem…

 6. i zahaczyłem czyjeś auto na parkingu

 7. Siłą rzeczy do drugiego pacjenta również się spóźniłem, a akurat musiałem skończyć wcześniej. Tyle dobrego że moja historia urzekła publiczność i nie mam kłopotów…

 8. Szkolenie w pracy. Rozwleczone na 2 godziny, a treści właściwej było z 30 minut. Finalnie będę miał więcej obowiązków w pracy.

 9. Rozkopali trasę którą chciałem dojechać do promotorki. Omijając cały ten syf jechałem o wiele dłużej niż zakładałem. Dziur które zaliczyłem po drodze nie zliczę. #lodzkurwa

 10. Teraz czekam na promotorkę. Mam nadzieję że mój przydział pecha już się wyczerpał. Jakby co to przez zaspanie nie wprowadziłem poprawek do pracy :/

#pech #dailylog #zalesie #wezciepocieszcie

Data: 04.04.2019 19:12

Autor: Thanos

wróciłem mocno wypompowany po układaniu plątaniny kabli i ustawianiu maski podsieci. wchodze na chilloucie na Lurka, patrze… @FakeMMR czy Ciebie gościu doszczetnie po****doliło?!?! co Ty masz z tą płaską ziemią?! zlituj się juz, błagam. chcesz, żebym dostał raka? i kto bedzie ludziom kabelki układać? błagam Cię, zaniechaj! po prostu zaniechaj! (╥﹏╥)


sprostowanie: na poprzednich zdjeciach to nie była "serwerownia" Lurka, tylko zaplecze sieciowe prywatnej firmy, która wezwała mnie, bo "gmail wysiadł".. ja starałem się naprostować temat ==> /c/qVEFzuBGt (ostatecznie z powodzeniem)


#dailylog

Data: 04.04.2019 15:44

Autor: Thanos

Niepodpisane kabelki i sie czlowiek gubi… Mialem konczyc strimy, ale od rana siedze w serwerowni (pilne wezwanie) i przekladam wtyczki 乁(ツ)

(Na kazdym rutku Gargoyle v1.10, nie ma amatorki :P )

#dailylog