Data: 13.10.2019 13:48

Autor: Nietzsche

Ta historia wstrząsnęła Warszawą i Polską. Tydzień temu w jednym z mieszkań na Żoliborzu strażacy znaleźli ciało bez głowy! Zwłoki właściciela rozszarpał jego kot. Policja popełniła błąd?! Sąsiedzi zawiadomili policję, mówiąc, że kot ich sąsiada głośno mruczy. Strażacy dostali się do mieszkania. To, co zobaczyli w środku, mrozi krew w żyłach. Zwłoki mężczyzny były poszarpane i pozbawione głowy! Prokuratura, która bada sprawę, zleciła sekcję zwłok. Na jej pełne wyniki jeszcze poczekamy, bo ciało było w stanie poważnego rozkładu. Wstępna opinia biegłych wskazuje na to, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, a później jego ciało było „zjadane” przez kota. Sąsiedzi zmarłego potwierdzają, że Fiona– bo tak wabi się kot– była spokojna. – Nie była agresywna, z radością witała się z innymi kotami– mówi w rozmowie z Super Expressem sąsiadka zmarłego. Dziennikarze przekazali, że zwłoki 70-latka były pozbawione głowy, a jego wnętrzności były mocno uszkodzone. Śledczy wstępnie ustalili, że znajdujący się w mieszkaniu kot mógł zaatakować właściciela oraz odgryźć mu głowę

#czarnyhumor

Data: 25.09.2019 21:41

Autor: Ijon_Tichy

Polacy zwykli śmiać się z cyganów, tymczasem świat obiegła informacja, iż przyczynili się oni do nowego, naukowego odkrycia. Grupa cygańskich naukowców (pic rel) donosi, iż szkło smakuje tak samo jak krew. Artykuł opublikowano w thecygannews.hell Teraz nikt już nie musi sprawdzać tego samemu.

#nauka #cyganie #czarnyhumor #rasizm

Nagrywał ... a mógł żyć.

Data: 21.08.2019 09:31

Autor: kujda

files.catbox.moe

Ciekawski kamerzysta (Clarence Schultz) nagrywa konkretne tornado. Niestety tornado nie chciało być nagrywane i pokarało kamerzystę. Kamerzysta podobno przeżył, ale jego żona (Geraldine Schultz) nie miała tyle szczęścia. (Illinois, USA, rok 2015).

Wywiad z Clarance'm tutaj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=ssdUhTi7urs

#czarnyhumor #heheszki #tornado #usa #filmy

Data: 09.04.2019 17:53

Autor: Macer

wyobrazacie sobie jakby holokaust odbywal sie dzisiaj? kazdy niemiec by mial komorke z aparatem i robil sobie słitfocie na tle komor gazowych z zydami, na twiterze bylyby ciągłe wyrazy oburzenia i posty z ludzmi w obozowych pizamach o smutnch oczach nawolujące do reagowania jak sie widzi przemoc, oznaczanie hansów i johannów w postach "ale pieknie rozstrzelalismy te polską wioske chlopaki dobra robota". facebook by banowal konta partyzantow AK za szerzenie nienawisci i terroryzm wobec rasy panów, na krautchanie powstawalyby setki smiesznych obrazkow do baitowania allianckich internautow. neuropa chwalilaby Adolfa za wprowadzanie nowoczesnych idei do polski i wysmiewala szurów piszacych teorie spiskowe o jakichs obozach koncentracyjnych, wysmiewala akowcow jako nacjozjebow oraz nieironicznie bronila stalina mowiacego o ucieczce polskich oficerow do chin. do tego wysmiewanoby antynaukowych debili probujacych kontestowac ladnie przedstawioną i przekonującą teorie o rasowej wyzszosci niemcow nad reszta swiata.

#historia #heheszki #czarnyhumor #heheszkipolityczne

Data: 17.03.2019 18:56

Autor: Immortal_Emperor

Dziś w Warszawie lewactwo urządziło spęd antyrasistowski którego tematem przewodnim był ostatni zamach. Pojawił się tam Jaok z Pyta.pl przebrany w burkę! Już nie mogę się doczekać kiedy pojawi się nowy odcinek! XD

Data: 15.03.2019 21:52

Autor: UpadlySzczurr

Przeróbka zamachu na meczet w Nowej Zelandii na dooma z muzyczką (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

https://media.8ch.net/file_store/8fe0446c351d035ccdfd7a358ffdba7f3bc6651ab76ddce8cfcb0e3b8408b508.mp4