Budka chce zmusić Kidawę-Błońską do rezygnacji.

Data: 14.05.2020 17:27

Autor: malcolm

tvp.info

#wyboryprezydenckie #kidawa #budka #platformaobywatelska

Zmiana kandydata Koalicji Obywatelskiej coraz bliżej. Jak informuje RMF, zamiast wicemarszałek Sejmu wystartować ma prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. W partii buzuje. – Po publikacji Onetu, kandydatka poczuła się upokorzona – mówi nieoficjalnie jeden z posłów KO. – Zła jest nie tylko na swoich kolegów, ale również na nasze koleżanki, które kiedyś publicznie przedstawiały jej kandydaturę jako coś ważnego dla kobiet, a teraz chowają się po kątach. Takie z nich odważne feministki .

Budka: Rozliczymy sędziów

Data: 05.02.2020 12:17

Autor: malcolm

tvp.info

#platformaobywatelska #nadzwyczajnakasta #budka

"Rozliczymy każdego sędziego, który togę zamienił na legitymację partyjną obecnej władzy – powiedział w środę przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka. Dodał, że jego zdaniem sędzia Paweł Juszczyszyn jest cały czas sędzią."

Niestety Borys Budka nic nie wspomniał o rozliczaniu sędziów którzy togę zmienili na legitymacje partyjne poprzedniej władzy (obecnie w opozycji). Choć z drugiej strony czy któryś z sędziów ma dziś legitymację partyjną? (może choć starą, z PZPR ) ? Kolejna pusta obietnica?

Lech Wałęsa uderza w Budkę.

Data: 03.02.2020 13:31

Autor: malcolm

tvp.info

#lechwalesa #budka #platformaobywatelska

– Żaden Budka ani nikt inny oprócz Schetyny. Tylko jego widzę w roli szefa PO. Tusk nie ma powrotu, a żaden z kandydatów na szefa partii się nie nadaje, żadnego nie wybieram. Każdy kandydat tej partii jest skazany na porażkę PO w wyborach i na słabe przywództwo – oznajmił były prezydent.