Data: 24.06.2019 17:29

Autor: Wolvi666

#mama #przemyslenia #bombelki

Wczoraj na plaży, widziałem z lubą scenę, gdzie młody lv 5 stawiał się mamie, broił, uciekał, ta go goniła, uspokajała, diabeł nie dzieciak i za 3 razem matka użyła karty "Wracam do domu, a ty możesz tutaj robić co chcesz" i spakowała rzeczy i zaczęła iść ku wejściu na plażę. Dzieciak zaprzeczanie, buzia w podkówkę, zeszkliły się oczka, płacz, analiza sytuacji, biegiem do mamy, złapanie w biodrach, przepraszanie. Wrócili na stare miejsce i dzieciak grzeczny jak aniołek i potulny baranek przez następne godziny.

Pierwsza myśl i komentarz do najbliższej, że dał się złapać na haczyk, potem doszło do mnie, że też się na to łapałem jako dzieciak, to samo luba powiedziała i od wczoraj gryzło mnie dlaczego to działa?

I chyba wiem już dlaczego, to działa od pokoleń. Jeżeli dla dziecka ważne jest robienie czegoś wspólnie z ojcem, a przy matce ważne jest fakt jej istnienia jak kotwicy w świecie bąbla, to groźba zniknięcia matki jest tak dla dzieciaka tak straszna jak armagedon. To chyba jakiś mechanizm ewolucyjny, dzieciaki które miały gdzieś trzymanie się matki były wybijane i geny przekazały te orbitujące się przy matce. Heh nie dziwota, że człowiekowi fajnie po tylu latach wbić do mamusi na rosołek. Bo fajnie mieć tę podświadomą kotwicę która zawsze Ciebie kocha…

Dzięki tej wtyczce pozbędziecie się zdjęć dzieci z Facebooka!

Data: 22.05.2019 21:19

Autor: Mimo

instalki.pl

Macie dość wszechobecnych zdjęć postowanych na Facebooku przez "madki"? Nie możecie patrzeć na n-tą sesję zdjęciową dziecka znajomych, którego największym życiowym sukcesem jest na chwilę obecną ujeżdżanie nocnika w kształcie samochodu, nago? A może po prostu macie nerwicę natręctw i dostajecie wysypki na widok dzieci? Powstało remedium na Wasze zmartwienia. Producent prezerwatyw Skyn stworzył praktyczną wtyczkę, która "wytnie" zdjęcia dzieci z Waszego feeda na Facebooku i zastąpi je czymś przyjemniejszym.

#technologia #heheszki #bombelki #madki