Lech Wałęsa: Taczki dla Kaczyńskiego są już przygotowane

Data: 29.02.2020 11:07

Autor: kisiel

fakty.interia.pl

"Potrzebujemy bohaterów, którzy będą nam potrzebni, kiedy będziemy Kaczyńskiego i innych odwozić na miejsce zasłużonych. Taczki są już przygotowane" – mówił w programie "Express Biedrzyckiej", której treść publikuje sobotni "Super Express", były prezydent Lech Wałęsa. "To początek wielkiego końca PiS" – podkreślał, nawiązując do sprawy sędziego Igora Tulei.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #bolek #walesa

Były premier SLD: Wałęsę do stoczni przywieziono

Data: 21.02.2020 09:45

Autor: kisiel

tvp.info

Film Andrzeja Wajdy „Wałęsa. Człowiek z nadziei” miał powstać po to, żeby wzmocnić pozycję Lecha Wałęsy i uwiarygodnić go w atakach na Jarosława Kaczyńskiego, a końcówka została na prośbę Kulczyka zmieniona – tak wynika z rozmowy Jana Kulczyka z Leszkiem Millerem w 2013 r. w Amber Room. Portal tvp.info ujawnia fragmenty tej rozmowy.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #walesa #bolek

Data: 09.11.2019 17:53

Autor: 12358

"Kocham żonę, a jakie mam wyjście? Teraz, kiedy jestem już staruch i mam 76 lat?! To co, mam szukać młodszego modelu, teraz?!" – mówił. Dodał, że "z męskich spraw zostało mu już tylko golenie". – Bolek

Niesioł chyba podobny wiek ma? #sex #bolek

Data: 10.10.2019 18:06

Autor: FiligranowyGucio

Razproza.pl

Kturejś nocy pszyśnił mi sie anioł, i muwi:

– Lechu, ty masz za łatwo.

I poszed. To ja sie budze zdziwiony i ja myśle: gdzie za łatfo? Jak za łatfo! Pis mi demokracje niszczy, wszyscy podważajo moje bochaterstwo, Schetyna mię nie słucha, żadna partia nie chce żebym jej popierał, Danka mi nie chciała na obiad żeberek nasmarzyć. To gdzie za łatwo?! Ja se myśle: ,,co ty anioł piepszysz?!" I zasypiam.

No ale tu we śnie znowu ten sam anioł pszychodzi, i znowu muwi:

– Lechu, ja ci muwie, ty masz za łatwo.

I znowu sie budze. Wkużyłem sie, biore kartke i długopis i już chciałę na tego pisoskiego anioła donos pisać, ale zrezygnowałem bo nie znam jaki tam majom kod pocztowy do nieba. Zamykam oczy – i znowu! Powturka!

– Lechu, ty sie nie wygłupiaj, ty odłusz te kartke, ja ci dobrze muwie. Ty za dużo widzisz.

Ja muwie: ale anioł, jak za łatfo, jak za dużo, co ty gadasz, ty nawet nie wiesz jak mam cienszko! A on dalej:

– Lechu, ty się nie kłuć, ja wiem co ja muwie, ty masz za łatwo i za dużo widzisz. Ty widzisz czego inni nie widzą, ty tymy rencami obalyłeś komune, ty tak pszechytrzyłeś esbekuw że jak chciałeś pieniondze to oni ci dawaly pieniondze, jak chciałeś mieszkanie to oni ci dawaly mieszkanie. Ty ich tak załatwiłeś, że oni do dzisiaj, po 30 latach, nie zauważyly że ty ich załatwiłeś.

No to ja sie troche uspokoiłę. Ale on dalej:

– Widzisz prawdy objawione, rozumiesz zjawiska, kturych tu na tym świecie nikt nie powinien rozumieć, a ty rozumiesz. Tak nie może być.

No to ja sie buntuje i pytam: ale czemu nie może.

– Bo ty już prawie wszyskie rozumy pozjadałeś, a Świenty Piotr sie robi zazdrosny, czy jego miejsca nie zajmiesz.

A co ja poradze że ja taki mondry jestem?! Czy to moja wina? A anioł że nie i że spokojnie, bo on coś wymyśli bo to niesprawiedliwe, żebym ja widział wiencej i lepiej niż inni. I że jak sie rano obudze, to problem bendzie rozwiązany i ja już nie bende widział tak dużo jak dotąd. No to ja sie tak przestraszyłę, że nie mogłę zasnąć! Ja ide i budze Danke i ja jej muwie Danka ty nie śpij tylko ty wstań i mi mleka zagżej, bo ja nie moge zasnąć. Danka coś mrukneła pod nosem i poszła.

Razproza.pl

Ja muwie jej że oni mnie oślepią i że jak sie jutro obudze to nic nie bende widział! A Danka wredna tylko burkneła że jak bende dalej ukradkiem popijał po kolacji tanie wino, to bardzo możliwe że faktycznie oślepne. No ale ja wypiłem to mleko i ja zasnełem.

Budzie sie rano, otwieram oczy… I WIDZE! Czyly nie oślepily mnie jednak! No to gdzie ta niespodzianka?! Patsze a tam na stole leżom okulary do spawania, i kartka:

,,Dzienki tym okularom bendziesz wszystko widział tylko w jednym koloże i bendziesz miał trudniej, więc sie szanse wyruwnajom. Noś je zawsze, bo inaczej co noc cie bende nachodził i budził. PS – wiem że wolałbyś czerwone, sorry, ale nie chciałę żebyś na światłach wypadek spowodował. Już wystarczy że Durczok narozrabiał."

I od tej pory nosze je zawsze, jak koszulkie z Konstytucjom i świenty obrazek w klapie! ✌️

#ppasta #bolek #heheszki #aniol #polityka #walesacontent #razprozak

Wałęsa złożył hołd Niemcom

Data: 24.05.2019 20:15

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Lech Wałęsa wezwał Niemcy na piątkowym wiecu Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Monachium do przewodzenia Europie i przygotowywania Starego Kontynentu na nowe czasy. Były prezydent poparł kandydaturę chadeka Manfreda Webera na szefa Komisji Europejskiej.

#polityka #bolek

Data: 09.05.2019 13:22

Autor: Starszyoborowy

Mój idol powiedział -„Unia Europejska powstała w zupełnie innych warunkach niż te, jakie mają miejsce obecnie. Od dłuższego czasu ostrzegałem Niemcy i Francję, że nie da się uratować Unii, jeśli państwa członkowskie pójdą tak daleko w różnych kierunkach. Wówczas łatwiej jest zlikwidować Unię w jej obecnej formie i zacząć od nowa. Ale oni mnie nie słuchają” – powiedział Wałęsa w rozmowie z „Aftonbladet”.

Przede wszystkim Lech powinien zostać koronowany, następnie ogloszony cesarzem wszechru… cesarzem Europy. Rządziłby dekretami. Dziś tak, jutro tak, pojutrze wyprawa do Galaktyki i spotkanie z inną ccywilizacją. Dlaczego nikt nie słucha Lecha, toż to nasze dobro narodowe (w sumie to jest niestety fakt, ale nie wiem czy przydaje nam chwały).

#polityka #bolek